Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika oldziaczek

oldziaczek

#7076271 Napisano: 24.01.2023 22:25:20 w SZUKAM....
Wiecie co to teraz inpostem idzie od GOLDENSUBMARINE? 
Ulica doręczenia moja, ale źle wpisali miejscowość emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

oldziaczek

#7076030 Napisano: 23.01.2023 18:06:36 w Avanti
To czy można w takim razie apelować do Kochanego Avanti o jakiś fajny konkurs z nagrodami pieniężnymi? emotka

Na pewno znajdziecie wiele argumentów, żeby przekonać sponsora emotka Wyświetl w wątku >>

oldziaczek

#7075671 Napisano: 21.01.2023 09:53:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka koszalek napisał(a):

mietowa napisał(a):

koszalek napisał(a):

Przez chwile wydawało się, że ten z Wawelu jest ok (choć tu znowu słodycze, buuuu) ale kto czytał regulamin wie, że jednak niefajny emotka

A co jest tam nie tak?

Trzeba samemu zapłacić podatek od bonów na podróż i sprzętu kuchennego, inaczej nie otrzyma się nagrody.

W zeszłym roku jak była kasa od nich do wygrania to też podatek potrącali z wygranej, chyba że później regulamin zmienili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

oldziaczek

#7075569 Napisano: 20.01.2023 13:28:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bierzecie udział w konkach z nagrodami książkowymi/cd gdzie trzeba od razu przy zgłoszeniu podać cały swój adres zamieszkania? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

oldziaczek

#7074956 Napisano: 17.01.2023 13:30:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Gdzie moja piniata 😭😭😭 wąteczku pls Wyświetl w wątku >>
1 iskaa91 0

oldziaczek

#7074794 Napisano: 16.01.2023 19:11:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

halliday napisał(a):

chciałbym się dowiedzieć czy w lay'sach wysyłacie tylko tytuł czy także piszecie dlaczego taki tytuł nadaliście?
pytanie do tych co wygrali w 1 etapie.

Tytuł z uzasadnieniem, wpadła bluza 

Ja sam tytuł, bez rozwlekania się i wpadła pufka emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

oldziaczek

#7074772 Napisano: 16.01.2023 17:50:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pufa Lay's a chciałam bilety, co ja teraz z nią...  🤣 Wyświetl w wątku >>

oldziaczek

#7074312 Napisano: 13.01.2023 14:48:31 w SZUKAM....
notta napisał(a):

rare85 napisał(a):

notta napisał(a):

A ja szukam jakiegoś doradcy podatkowego który specjalizuje się w "konkursach" i w sprzedaży wygranych produktów emotka . Chciałabym żeby mi to ktoś łopatologicznie wyjaśnił emotka

To jest dobry temat na wątek. Fajnie byłoby mieć "pod ręką" spisane wszystkie zasady co i jak, o czym trzeba pamiętać. Chociaż temat nie bardzo mnie dotyczy, bo mało wygrywam, ale nie wiadomo kiedy by się przydał  emotka

Ja jestem za. Skończył się 2022, teraz czas rozliczeń więc warto się zagłębić w temat. Tym bardziej że teraz portale z ogloszeniami mają obowiązek zgłaszania operacji użytkowników..

Jaka podstawa prawna? Co dokładnie zgłaszają i gdzie? emotka Wyświetl w wątku >>

oldziaczek

#7074304 Napisano: 13.01.2023 14:31:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

adamo86 napisał(a):

oldziaczek napisał(a):

Wkurza mnie, ze się wczoraj j*błam w 7days rejestrując paragon ze środy oznaczyłam datę jako 12.01 emotka

Komuś nie uznali kiedyś paragonu przez błędnie zarejestrowaną datę? Albo jakiś błąd w nr kasy lub NIP?

No na logikę nie powinni uznać, bo wychodzi na to, że przedstawiłeś inny paragon, niż zgłoszony (to nic, że np. jego numer się zgadza...)

Na logikę to się domyślam... ale czy ktoś faktycznie miał taki przypadek?

Może się dowiemy po losowaniu głównym, bo znając moje szczęście jest bardzo możliwe, że wylosują właśnie ten mój źle zarejestrowany i sie pozegnam z samochodzikiem szybciej niz sie witalam XDDD  Wyświetl w wątku >>
0 0

oldziaczek

#7074296 Napisano: 13.01.2023 14:15:19 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, ze się wczoraj j*błam w 7days rejestrując paragon ze środy oznaczyłam datę jako 12.01 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

oldziaczek

#7074155 Napisano: 12.01.2023 20:03:05 w Wkurza mnie...
FBsebastian3 napisał(a):

Wkurzają mnie telefony z propozycją założenia fotowoltaiki. Dosłownie czuję sie już osaczona. Juz nawet nie próbuje dojść skąd mają numer. Nie pomaga,ze dziękuję,ze mam,ze mieszkam w bloku

Ja bez słowa się rozlaczam i blokuje, to często nawet nie jest człowiek, tylko bot emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

oldziaczek

#7073568 Napisano: 10.01.2023 14:36:54 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):


oldziaczek napisał(a):

Oczywiście, że tak, bo w mieście sie rozmywa odpowiedzialność, przeciez tu nie ma jak sprawdzić kto sortuje, a kto nie emotka (...)


Ojoj, tutaj pokuszę się o sprostowanie emotka W miastach układy są różne, u mnie o tak... Jest czarny kubeł na śmieci zmieszane -> i te kubły są kontrolowane! regularnie, a po kontroli kubeł dostaje naklejkę. Dwa albo trzy razy naklejka śmieciucha i podwyższają ci opłaty za śmieci (na osobę coś około 60 zł miesięcznie)  Segregowalne śmieci wystawia się w workach; kolorowych, ale mocno przezroczystych i jak wrzucisz coś niewłaściwego do worka, to Ci go w ogóle nie odbiorą i zostanie przed Twoimi drzwiami, no mercy emotka

Ale to chyba w domkach? emotka  karne k... za niewłaściwa segregacje xD

Z tym rozmywaniem odpowiedzialności to miałam na myśli mieszkańców bloków emotka
Bo niby spółdzielnie straszą kontrolami i podwyżka opłaty dla wszystkich, a i tak widać jak ludzie "segreguja" emotka  a potem jęczą na grupkach osiedlowych, że oni to maja w nosie bo przecież i tak jeden wóz odbiera (mnie tłumaczyć tego nie musicie, ale co chwilę w tym temacie takie głosy są)  Wyświetl w wątku >>

oldziaczek

#7073529 Napisano: 10.01.2023 12:40:41 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

joan gdybyś mieszkała w pobliżu to bym pomyślała, że ktoś korzysta z promocji jaka była w pobliskim sklepie. Przyjmowali do recyklingu butelki ale tylko z nakrętkami! Zresztą Żabka też coś podobnego organizowała latem. Dodatkowe worki na odpady u nas odbiera się(bez żadnych opłat) w gminie. W zimie faktycznie oddajemy na m-c 1-2 szt worków z plastikiem ale latem sporo więcej- zwłaszcza jak jest konkurs z wodą emotka . Po wsi chodzą co jakiś czas kontrole, sprawdzają popiół. Na wieś z 3 tys mieszkańców tylko w 2 gospodarstwach stwierdzono nieprawidłowości(palenie malowanego drewna)- mam 2 strażaków w rodzinie. O dziwo, ostatnio gasili pożar spowodowany przez panele fotowoltaiczne- taka ta ekologia.  emotka No i z tego co wiem większość mieszkańców ma piece węglowe, zasypowe lub ogrzewanie gazem. Ps. Mimo, że miastowi mają złe zdanie o "wieśniakach" uważam, że z segregacją i ekologią lepiej jest na wsi emotka

Oczywiście, że tak, bo w mieście sie rozmywa odpowiedzialność, przeciez tu nie ma jak sprawdzić kto sortuje, a kto nie emotka

Wkurza mnie, ze u nas pod blokiem zamiast wstawić ładne kosze głębinowe (ktore miasto funduje za darmo) postawili wiate, w której teraz co chwilę urzędują hasiomaszkietnicy i bezdomni emotka  w nocy strach tam wejść żeby śmieci wrzucić  Wyświetl w wątku >>

oldziaczek

#7072599 Napisano: 04.01.2023 20:39:49 w Moje konkursowe początki...
Tak wspominając, pamiętam moją pierwszą wygraną za dzieciaka 500zł z cocacoli (jakos późne lata 90? Albo wczesne 2000), wyniki były publikowane w gazecie, znajomi dzwonili do nas czy to ja wygralam emotka
Pościel w misie i furbyego kupionego za wygraną mam do dziś emotka Wyświetl w wątku >>

oldziaczek

#7072304 Napisano: 03.01.2023 20:46:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
nawrotkatv napisał(a):

Zestaw antyperspirantów w sztyfcie NIVEA Black&White!

U mnie też, pierwsza wygrana w tym roku, a wcześniej dziś wpisywałam się w magicznym wąteczku 🤣 Wyświetl w wątku >>

oldziaczek

#7072263 Napisano: 03.01.2023 16:42:36 w Avanti
adamo86 napisał(a):

oldziaczek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

oldziaczek napisał(a):

Ja tak dumam z tym konkiem w Auchan, czy jest sens próbować, bo zakup za aż 15 zł a tylko 9 nagród emotka

Jakie 9 nagród? Masz szansę na max 2 (ostatni etap) i główną.

9 w sensie, że 8 telefonów i jedna główna emotka  mało do rozdania

8 telefonów, z czego już 4 rozdane.
A jak nie startowałaś w poprzednim etapie to - tak jak pisze Edzia - masz szansę tylko na 2 emotka

Ta, dzięki Wam za uświadomienie mnie emotka
Skupię się na innych konkursach tym razem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

oldziaczek

#7072260 Napisano: 03.01.2023 16:28:02 w Avanti
edzia21 napisał(a):

oldziaczek napisał(a):

Ja tak dumam z tym konkiem w Auchan, czy jest sens próbować, bo zakup za aż 15 zł a tylko 9 nagród emotka

Jakie 9 nagród? Masz szansę na max 2 (ostatni etap) i główną.

9 w sensie, że 8 telefonów i jedna główna emotka  mało do rozdania

Edit: o lol dobra, teraz doczytałam regulamin, ze tam jeszcze są etapy xD Wyświetl w wątku >>
0 0

oldziaczek

#7072252 Napisano: 03.01.2023 15:54:54 w Avanti
Ja tak dumam z tym konkiem w Auchan, czy jest sens próbować, bo zakup za aż 15 zł a tylko 9 nagród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

oldziaczek

#7072232 Napisano: 03.01.2023 15:04:52 w co chcielibyście wygrać?
W 2023 roku wygram:
Konsolę PS5 dla mojego chłopa
Nowy telefon na wymianę wysluzonego starego emotka
Airfryera 🖤
Ekspres do kawy
Instaxa!
Bon na wycieczkę do Włoch i Japonii
Pralkę i suszarkę bębnową
TV dla rodziców na nowy dom
Duuuużo kaski żeby nadpłacić hipotekę

Dziękuję i pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>

oldziaczek

#7072225 Napisano: 03.01.2023 14:42:15 w WC - rozmowy o wszystkim
gosia112a napisał(a):

Kiedy ruszą się nowe konkursy? Mam głód emotka  w grudniu nie miałam całkiem czasu i odpuściłam konkursy i teraz czuje niedosyt 

Też na to czekam, siedzę na L4 i mi się nuuuuudzi, a konkursów ni ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0