Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielony

zielony

#7065786 Napisano: 04.12.2022 15:14:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

"chyba mocno był obstawiony ostatni etap" vs  "wszystkie paragony zgłoszone- 12sztemotka   emotka
u mnie 1/1

u mnie w ostatnim etapie 2/3 zgloszenia wygrane Wyświetl w wątku >>
0 0

zielony

#7064453 Napisano: 29.11.2022 20:21:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Jager butelka za 6 etap Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

zielony

#7063650 Napisano: 26.11.2022 15:05:36 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
aguagu napisał(a):

A mnie nadal ciekawi skąd ludzie mają dostęp do takiej ilości kodów, po prostu ciekawi, bez podtekstu i insynuowania nieuczciwości. Z lekką zazdrością o ten dostęp, bez zazdrości o wygrane, których gratuluję. emotka

Chociażby ktoś pracuje  w dużym mieście w dużym klubie sprzedającym butelkowane heinekeny/desperadosy/żywce jako barman. Jesli innym barmanom nie zalezy na kapslach może ich poprosić o odkładanie.  tak samo działa to z colą i innymi napojami.  Wyświetl w wątku >>

zielony

#7062942 Napisano: 23.11.2022 20:00:53 w Avanti
sesyjnie1 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Dramat, na prawdę nie wiem
co pisać. Nawet 100 zł nie wpadło. 

Ja się trochę łudziłem. Skoro to ogólnopolski to odpowiedź musi być ekstraklasa. Sto tysięcy zgłoszeń przeczytać to nie lada wyzwanie. Oni czytają te hasła - pewnie same sztos określenia wygrywają. Musi byc jakieś przesłanie, wieloznaczność. To chyba lubi Avanti (zgodnie z moim mały doświadczeniem). Sieciówki tak, ogólnopolskie mi nie wychodzą. Wiem, że off top, ale z Los Mejoresa mam podobnie, a nawet gorzej. Ja wiem, ze tam mało nagród, przesadzona kwota zakupu i mała liczba sklepów. Tylko ja nic nie umiem wygrać u nich prócz loterii podobnie jak Avanti ogólnopolskie. Wieloznaczność określeń w odpowiedzi konkursowej nie pomaga. W mojej subiektywnej ocenie odpowiedź dobra, a okazuje się, że pasty do zębow nie umiem wygrać. Nie wiem, co robie źle. 
Avanti powinno sobie darować te oryginały paragonów, bo to w ogóle się nie kalkuluje. No ale ze względu na ilość i jakość nagród zasługują na wielki plus, podobnie jak Smolar.




ja już sama nie wiem jak do nich podejść, ogólnie to rzadko gram w pisemne, wole kulinarne, fotograficzne, kreatywne… 

ale postanowiłam spróbować z Cheetos od czapy w ferie , coś tam było o pieskach, na messenger i wpadło 2x100 zł. 
no i postanowiłam ze zagram teraz od samego początku, różne odpowiedzi. Od wiejskich rymów po komentarz z przesłaniem , proza, coś śmiesznego i coś mądrego . Poszło już lekko 15 zgłoszeń. 

chyba się poddaje. emotka  nie wiem co pisać

ja napisalem w 1 etapie 8 zgłoszeń (100zl wpadło) w drugim 4 zgłoszenia. I rymy i proza, i zabawne i z mocnym zwracaniem uwagi na szczegóły. Wygrało zgłoszenie, które moim zdaniem było jednym ze słabszych, będąc szczerym sam bym go nie wybrał. Wiec to chyba zależy od humoru komisji danego dnia Wyświetl w wątku >>

zielony

#7061987 Napisano: 20.11.2022 13:06:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
Szanetka napisał(a):

[quote=silvia8]

Ineczka2 napisał(a):

Balaś mail o zestawie emotka  
z tego konkursu
https://www.balla...zior-i-vito-bambino/

i u mnie 

Z jakiego e-maila wiadomość? Ja mam coś takiego w spamie i się zastanawiam czy to od nich ? 

też dostałem wiadomość z tego maila i inne osoby stąd również Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

zielony

#7061388 Napisano: 17.11.2022 18:17:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś otrzymał dzisiaj informacje o wygranej w konkursie IMPREZA Z BALASIEM? Dzisiaj dostalem maila, ale zarówno adres mailowy nadawcy, jak i sam mail wydają się być trochę podejrzane, czy ktoś może mi napisać z jakiego maila dostał wiadomosc i czy to nie jakiś scam? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielony

#7060671 Napisano: 15.11.2022 19:57:39 w Czy informują/ informowali?
czy ktoś wie czy może informowali już z tego konkursu?

https://www.teamc...m.pl/nicnierobienie/ Wyświetl w wątku >>
0 0