Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Malena_

Malena_

#7098775 Napisano: 07.06.2023 12:36:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Rodowita….
Na konkurs namalowałam obraz olejny na płótnie.. Samo malowanie zajęło mi ponad 8 godzin. Nie zostałam doceniona nawet bonem. zwyczajnie mi przykro.
Czy ktoś z wygranych może zdradzić co przez Jury  zostało docenione? Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7098604 Napisano: 06.06.2023 21:40:36 w Czy informują/ informowali?
Rodowita dzwoni za ostatni etap, czy przedostatni?
bo się pogubiłam .. 🙂 Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7098225 Napisano: 05.06.2023 20:43:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Czy w konkursie lodów Milka /Oreo  z Netto można zgłosić więcej niż 1 hasło na jeden paragon?

W zgloszeniu nie wpisuje sie numeru paragonu, ale w przypadku wygranej mozliwe ze bedziesz potrzebowac tyle paragonow ile wyslalas zgloszen.
A w praktyce nie wiadomo jak to bedzie.
Szkoda ze nie wpisuje sie nr. Ciezko bedzie cos wygrac, bo zgloszen bedzie multum.

No właśnie to jest zastanawiające, bo w regulaminie nie ma ani słowa, że jedno zgłoszenie to osobny paragon.
I nawet nie ma tam kontaktu,  żeby napisać zapytanie … Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7098195 Napisano: 05.06.2023 18:37:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie lodów Milka /Oreo  z Netto można zgłosić więcej niż 1 hasło na jeden paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7098064 Napisano: 04.06.2023 23:44:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Napisałam  piękny komentarz na konkurs Kujawski i nie mogę wysłać
a jeszcze północy nie ma😕😢

Ktoś wyżej pisał, żeby usunąć emotikony. Spróbuj jeśli takie masz w odpowiedzi. Może blokuje jakiś konkretny znak, np. apostrof albo średnik.

Tak , chodziło o emoktiony…ech 
Kiedy je usunęłam wysłało się bez problemu:) 
Szkoda by było,  bo na noc natchnienie mi przyszło i napisałam piosenkę☺️
Dziękuję za podpowiedź
A jeszcze pytanie, czy otrzymałaś na maila potwierdzenie od Kujawskiego?

Ja tylko miałam podziękowanie na stronie Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7098062 Napisano: 04.06.2023 23:35:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziękuje dziewczyny
próbuję jeszcze raz 😘 Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

Malena_

#7098057 Napisano: 04.06.2023 23:22:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Napisałam  piękny komentarz na konkurs Kujawski i nie mogę wysłać
a jeszcze północy nie ma😕😢 Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7098016 Napisano: 04.06.2023 19:23:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Cześć wszystkim
Gdy próbuje załączyć zdjęcie w Konkursie Rodowita, w miejscu gdzie jest „wgraj paragon” jest ok, natomiast w miejscu „ wgraj plik jpg” zdjęcie  nie chce się zapisać( mimo poprawnej wielkości). Wyskakuje informacja „ Nie możesz grać pliku tego typu „ Gdy robię na odwrót,  tzn 
zdjęcie konkursowe umieszczam w kategorii paragon jest ok. Jak myślicie, czy mogę tak zrobić? Czy lepiej wysłać odp. MMSem? Mam wrażenie że z tym drugim okienkiem jest coś nie tak..Niestety nie posiadam laptopa... Z góry bardzo dziękuję Wam za pomoc

Jakie masz rozszerzenie pliku? Może spróbuj je zmienić na np. png? Czy możesz zamieścić inne zdjęcie w miejscu na załączenie rozwiązania?

Coś Ci się źle odpisało, więc nie wiem jak Ci pomóc dalej;)

No właśnie, nie wiem czemu wiadomości się nie wysyłają.
Ale  już mi się udało emotka  
zgłoszenie wysłałam  robiąc zdjęcie bezpośrednio przez formularz emotka Wyświetl w wątku >>

Malena_

#7098007 Napisano: 04.06.2023 19:01:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Cześć wszystkim
Gdy próbuje załączyć zdjęcie w Konkursie Rodowita, w miejscu gdzie jest „wgraj paragon” jest ok, natomiast w miejscu „ wgraj plik jpg” zdjęcie  nie chce się zapisać( mimo poprawnej wielkości). Wyskakuje informacja „ Nie możesz grać pliku tego typu „ Gdy robię na odwrót,  tzn 
zdjęcie konkursowe umieszczam w kategorii paragon jest ok. Jak myślicie, czy mogę tak zrobić? Czy lepiej wysłać odp. MMSem? Mam wrażenie że z tym drugim okienkiem jest coś nie tak..Niestety nie posiadam laptopa... Z góry bardzo dziękuję Wam za pomoc

Jakie masz rozszerzenie pliku? Może spróbuj je zmienić na np. png? Czy możesz zamieścić inne zdjęcie w miejscu na załączenie rozwiązania?

Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7097996 Napisano: 04.06.2023 18:28:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć wszystkim
Gdy próbuje załączyć zdjęcie w Konkursie Rodowita, w miejscu gdzie jest „wgraj paragon” jest ok, natomiast w miejscu „ wgraj plik jpg” zdjęcie  nie chce się zapisać( mimo poprawnej wielkości). Wyskakuje informacja „ Nie możesz grać pliku tego typu „ Gdy robię na odwrót,  tzn 
zdjęcie konkursowe umieszczam w kategorii paragon jest ok. Jak myślicie, czy mogę tak zrobić? Czy lepiej wysłać odp. MMSem? Mam wrażenie że z tym drugim okienkiem jest coś nie tak..Niestety nie posiadam laptopa... Z góry bardzo dziękuję Wam za pomoc Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7097571 Napisano: 02.06.2023 12:18:55 w Gratulacje! Dla wygranych!
Rufus moje gratulacje 👏Cudowna nagroda. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

Malena_

#7097120 Napisano: 31.05.2023 22:24:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Hejka
czy może ktoś wie, czy Rodowita  skończyła informować za tamten tydzień?

Tak. Coś im się poj*bawszy i w mailu z informacją o wygranej widać wszystkich odbiorców,całe 80 adresów mailowych. Także jeśli nie dostałaś maila, to nie wygrałaś. Ale to nie są wygrane z poprzedniego tygodnia, tylko z tego, który skończył się 21 maja.

Ojej dziękuje 😌 
Poprawiłaś mi nastrój, ja wysłałam moje zgłoszenie 27 maja w sobotę ..
 szansa jeszcze jest… Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7097116 Napisano: 31.05.2023 22:12:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hejka
czy może ktoś wie, czy Rodowita  skończyła informować za tamten tydzień? Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7096690 Napisano: 30.05.2023 19:07:03 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że coraz częściej , w wielu konkursach na fb wygrywają dwa zdania na krzyż, ( czesto z błędami, z brakiem  ą, ę , przecinków etc..) lub odpowiedzi, nie mające wiele wspólnego z kreatywnością..
A w regulaminie jest pięknie napisane, że „liczy się kreatywność i pomysłowość” .
Odechciewa się pisać i wymyślać…🥲 Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

Malena_

#7096123 Napisano: 27.05.2023 19:17:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

A ja mam pytanie do Raffaello (przyszłościowe, bo dzisiaj nie mam czasu na rysunki) - czy ta pralina musi być położona* na obrazku, tak jak na ilustracjach, czy może być narysowana?

* - No chyba, że ja źle widzę i tam jest tak artystycznie namalowana...

Dobre pytanie 
też się nad tym zastanawiam .. Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7096096 Napisano: 27.05.2023 14:58:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sesyjnie1 napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

W konkursie Dino Rodowita  chciałam umieścić zdjęcie jpeg 2.5 MB, wyskakuje informacja „ 
„Nie możesz wgrywać plików tego typu”
Co może być tego powodem ?
z góry dziękuję za pomoc

Miałam to samo, w końcu dodałam z komputera , znacznie pomniejszone emotka

No i właśnie maksymalnie pomniejszyłam i tak nie przychodzi..
za to w rubryczce „umieść zdj. paragonu”  wchodzić duże zdjęcie…
Wyśle najwyżej MMSa… Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7096094 Napisano: 27.05.2023 14:27:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie Dino Rodowita  chciałam umieścić zdjęcie jpeg 2.5 MB, wyskakuje informacja „ 
„Nie możesz wgrywać plików tego typu”
Co może być tego powodem ?
z góry dziękuję za pomoc Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7095747 Napisano: 25.05.2023 14:33:24 w Czy informują/ informowali?
Czy Almette Kobiety NAJ wszystkich poinformowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7095396 Napisano: 24.05.2023 00:20:36 w SZUKAM....
stokrotka238 napisał(a):

Gdzie polecacie zrobić foto książkę?

Może ktoś ma jaką zniżkę na to?

Polecam Pixbook.pl ☺️ Wyświetl w wątku >>

Malena_

#7095125 Napisano: 22.05.2023 22:18:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karols napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Cześć wszystkim, 

czy w konkursie Labi musi być dołączone zdjęcie nierozpoczętego  produktu wraz z paragonem?


Ja tak wrzuciłam

Dzięki  za odp.
Ja kupiłam papier rumiankowy i dwie rolki wyjęłam…😉 Wyświetl w wątku >>
0 0