Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Malena_

Malena_

#7111978 Napisano: 27.07.2023 10:49:42 w Czy informują/ informowali?
gregory napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Czy Almette w Żabce informowało ?

tak, już dobry tydzień albo i dłużej. Ale jedna główna jest w weryfikacji wiec moze bedzie rezerwa

Dziękuję za info, to jest jeszcze nadzieja … Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7111975 Napisano: 27.07.2023 10:47:42 w Czy informują/ informowali?
Czy Almette w Żabce informowało ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7111540 Napisano: 25.07.2023 17:45:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Milka wielkie nic 
Napisałam zdecydowanie mój najpiękniejszy wiersz … Wyświetl w wątku >>
1 TurboMike 0

Malena_

#7111520 Napisano: 25.07.2023 17:06:21 w Czy informują/ informowali?
panasa napisał(a):

ashanti napisał(a):

Rozumiem, że Milka Biedronka raczej cała poszła? emotka


podpinam się pod pytaniem, czy może ktoś potwierdzić czy można się jeszcze łudzić 🤨

To już były wyniki Milki z Biedronki ?? a taki posłałam piękny wiersz🥹 Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

Malena_

#7111107 Napisano: 24.07.2023 15:53:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

adamo86 napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Dzień dobry

Które sklepy są wyłączone z zakupu produktów w  konkursie Bic „ Lato budzi radość” ?

szukam szukam i nie mogę odnaleźć 
Z góry dziękuję za pomoc

A jakieś są wyłączone? emotka

Tak, była o tym dyskusja kilka dni temu

Lato budzi radość to konkurs z maszynkami BIC w Intermarche, a Tobie pewnie chodzi o ten konkurs:
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-zostan-ekobohaterem-z-bic
Lista wykluczonych sklepów jest w komentarzu.

Chodzi o ten konkurs 

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-lato-budzi-radosc-intermarche
Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7111089 Napisano: 24.07.2023 15:08:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Dzień dobry

Które sklepy są wyłączone z zakupu produktów w  konkursie Bic „ Lato budzi radość” ?

szukam szukam i nie mogę odnaleźć 
Z góry dziękuję za pomoc

A jakieś są wyłączone? emotka

Tak, była o tym dyskusja kilka dni temu Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7111059 Napisano: 24.07.2023 14:07:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzień dobry

Które sklepy są wyłączone z zakupu produktów w  konkursie Bic „ Lato budzi radość” ?

szukam szukam i nie mogę odnaleźć 
Z góry dziękuję za pomoc Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7110322 Napisano: 20.07.2023 12:51:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wracam do tematu podawania peselu w oświadczeniu.
Nagroda o wartości około 120 zł, organizator chce pesel w celu rozliczenia podatku, a wg. poniższych informacji podatek nie jest naliczony w tym przypadku …
( konkurs był organizowany na fb ) 
  

„Podatek od wygranych - kiedy nie trzeba go płacić?Ustawa o PIT w niektórych sytuacjach przewiduje zwolnienia z obowiązku zapłaty podatku od wygranej.Podatek od wygranych nie jest pobierany w przypadku nagród w konkursach:organizowanych i ogłaszanych przez środki masowego przekazu,specjalnych o tematyce naukowej, kulturalnej, dziennikarskiej, sportowej lub artystycznej,dotyczących sprzedaży premiowej,- pod warunkiem, że jednorazowa wygrana lub prezent nie przekroczy równowartości 2 000 złotych.Należy jednak mieć na względzie, że ulga ta dotyczy wyłącznie osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców prowadzących działalność rolniczą.”
Zobacz więcej: https://poradnikp...-podatek-od-wygranej Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

Malena_

#7110172 Napisano: 19.07.2023 19:58:54 w Gratulacje! Dla wygranych!
Placek 
Wielkie gratulacje 👏
Fantastyczna Nagroda 🍀 Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7109757 Napisano: 18.07.2023 13:18:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Toxic_Avenger napisał(a):

banka-manka napisał(a):

byekitty napisał(a):

różnie jest z agencjami - smolar przy nagrodzie za 20k nie bierze peselu, a jakaś agencja kiedyś chcieała ode mnie pesel za jakiś ologowany kocyk - nie zgodziłam się i nagroda przepadła emotka

Przy ostatnim konkursie Majonezu Kieleckiego znalazłam korespondencje z 2016 z ich konkursu.
Gdzie chcieli zgodnie z regulaminem kserokopie dowodu osobistego wraz z numerem telefonu wysłanym na adres siedziby Organizatora emotka  
Gdzie nagrodą był zestaw produktów i jakieś gadżety emotka

no teraz już by to na pewno nie przeszło, o pesel proszą bo to nie są dane wrażliwe i numer nie podlega pod RODO.

W takim razie co jest wrażliwymi danymi? 
Zawsze myślałam właśnie że to pesel.. Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7109756 Napisano: 18.07.2023 13:18:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Toxic_Avenger napisał(a):

banka-manka napisał(a):

byekitty napisał(a):

różnie jest z agencjami - smolar przy nagrodzie za 20k nie bierze peselu, a jakaś agencja kiedyś chcieała ode mnie pesel za jakiś ologowany kocyk - nie zgodziłam się i nagroda przepadła emotka

Przy ostatnim konkursie Majonezu Kieleckiego znalazłam korespondencje z 2016 z ich konkursu.
Gdzie chcieli zgodnie z regulaminem kserokopie dowodu osobistego wraz z numerem telefonu wysłanym na adres siedziby Organizatora emotka  
Gdzie nagrodą był zestaw produktów i jakieś gadżety emotka

no teraz już by to na pewno nie przeszło, o pesel proszą bo to nie są dane wrażliwe i numer nie podlega pod RODO.

W takim razie co jest wrażliwymi danymi? 
Zawsze myślałam właśnie że to pesel.. Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7109744 Napisano: 18.07.2023 12:54:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Toxic_Avenger napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Co myślicie o podawaniu numeru PESEL w oświadczeniu laureata w konkursie ??
Czy jest to naprawdę niezbędne do wydania nagrody ?

W agencji w której pracuję zawsze proszą o pesel przy konkursach. Na pytanie dlaczego i po co usłyszałem - "tak, za każdym razem proszę o pesel do rozliczenia podatku", co dla mnie jest niezrozumiałe, jeśli np. nagroda jest bardzo niskiej wartości, wtedy też nie trzeba od tego odprowadzać podatku. Nie było przy tym specjalnie merytorycznej dyskusji, usłyszałem że jeśli jest to zawarte w regulaminie, to ja biorąc udział w konkursie zgadzam się na to. Jeśli mi to nie odpowiada mogę odmówić przyjęcia nagrody emotka
Kiedyś podczas wygranej zapytałem czy zamiast nr. pesel mogę podać NIP osobowy, usłyszałem że nie. Tego też nie rozumiem, bo NIP może być podstawą do odprowadzenia podatku.

Dziękuję za odpowiedź
A czy jest możliwość przekazania podatku przez organizatora bez podawania NIP/ peselu ?
Spotkałam się z tym w konkursach,  że w regulaminie widniało, że organizator przekaże podatek , jednocześnie nie prosząc mnie o podanie tych danych przy wydaniu nagrody … Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7109724 Napisano: 18.07.2023 12:17:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co myślicie o podawaniu numeru PESEL w oświadczeniu laureata w konkursie ??
Czy jest to naprawdę niezbędne do wydania nagrody ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7109515 Napisano: 17.07.2023 18:22:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jaką informacje dostaliście po wysłaniu formularza w konkursie Rio Mare? 
Czy przyszła wiadomość zwrotna na e-mail ? 
Nie jestem pewna czy moja się poprawnie wysłała. Na stronie ciągle się coś kreci … Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7109501 Napisano: 17.07.2023 17:11:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

Word nie liczy spacji. Polecam ile.liter.pl
W Rio mare wchodzi dokładnie 250 znaków emotka

Dziękuję za pomoc.
Sprawdziłam i weszło 250 emotka Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

Malena_

#7109495 Napisano: 17.07.2023 16:57:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

W Konkursie Rio Mare dozwolona liczba znaków to max 250, jednak 
w formularzu tyle nie wchodzi …
Skopiowałam tekst z pages ( wyszło mi około 238 znaków ze spacjami ) a mimo to, w formularzu konkursowym ucięło mi 3 słowa …

U mnie weszło 250, sprawdzam zawsze w wordzie

mi też, równo 250


Mi wchodzi dokładnie 226 znaków…
( polskie znaki) 
Potem, kiedy próbuje cokolwiek coś dopisać jest „blokada”
Dziwne … Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7109489 Napisano: 17.07.2023 16:44:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Konkursie Rio Mare dozwolona liczba znaków to max 250, jednak 
w formularzu tyle nie wchodzi …
Skopiowałam tekst z pages ( wyszło mi około 238 znaków ze spacjami ) a mimo to, w formularzu konkursowym ucięło mi 3 słowa … Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7109038 Napisano: 15.07.2023 11:36:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Dekasia napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Gdzie i w jakiej cenie kupujecie produkty Rio Mare? Czy są w Biedronce?

Są w biedronce. Widziałam też w IM

Kupowałam w Społem. Są na pewno w Lidlu. A jak wejdziesz na stronę konkursową, to pojawia się lista sklepów do wyboru, więc możesz podejrzeć, gdzie je kupić emotka

W IM kupiłam wczoraj po 3.99

Ale te produkty promocyjne? Sałatki Insalatissime? Mega tanio!
W C4 są prawie po 12 zł  emotka


Przepraszam za wprowadzenie w błąd mówiłam o kabanosach Olewnik emotka Wyświetl w wątku >>

Malena_

#7109003 Napisano: 15.07.2023 01:09:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Gdzie i w jakiej cenie kupujecie produkty Rio Mare? Czy są w Biedronce?

Są w biedronce. Widziałam też w IM Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0