Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Malena_

Malena_

#7105423 Napisano: 02.07.2023 18:58:47 w Pomocy!!!!
Mam problem z wypłatą BLIK  100 zł z Bakomy…
W jednym bankomacie nie było gotówki, w drugim wyskoczyło coś w stylu „ brak autoryzacji, w trzecim
„transakcja przerwana” , w czwartym rownież nie poszło …
Czy ktoś też miał taki problem ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7105370 Napisano: 02.07.2023 12:25:43 w co chcielibyście wygrać?
Jeśli siła tego wątku ma moc to też się wpiszę ☺️
Marzę o nowym telefonie i o jakichś cudownych wakacjach, żeby oderwać się na chwilę od trosk🍀 Wyświetl w wątku >>

Malena_

#7104535 Napisano: 29.06.2023 12:13:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Czy ktoś z wygranych mógłby zdradzić, czym ujął Jury w Konkursie Kujawskiego? Napisałam 4 dobre teksty, 3 wiersze, pełne metafor, odniesień do polskiej wsi, do wspomnień, tradycji.
I tak jak nieczęsto jestem z siebie zadowolona, tak tutaj naprawdę jestem dumna z moich prac.
Napisałam piosenkę ( wprost idealną do następnej reklamy Kujawskiego w tv 
Nie otrzymałam żadnej nagrody. 
( nie wiem czy to ma jakieś znaczenie wszystkie zgłoszenia wysłałam w przedostatni i ostatni dzień) 


Intryguje mnie jedno. Czy w konkursie można było zamieszczać linki do yt, insta, tik tik toków itd.
Czy dzisiaj jeszcze ktokolwiek patrzy dziś ma na piękny tekst?

Mnie intryguje natomiast coś innego emotka  Od dłuższego czasu czytam Twoje wpisy, w których często żalisz się, że zrobiłaś fantastyczne zgłoszenie, a nie wygrałaś. I teraz zastanawiam się czy Twoje zgłoszenia są naprawdę świetne, tylko zbyt ambitne na gusta komisji czy jednak są po prostu słabe, a wydaje Ci się, że są dobre emotka  Może podziel się jakimś swoim tekstem to ocenimy. Są małe szanse, że ktoś Ci napisze czym wygrał. To cenna wiedza. Czasem sama się nią dzielę, ale raczej z osobami z dłuższym stażem albo w ramach "wymiany" tekstowej emotka

Wysłałam kilka tekstów na priv emotka Wyświetl w wątku >>

Malena_

#7104503 Napisano: 29.06.2023 11:24:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z wygranych mógłby zdradzić, czym ujął Jury w Konkursie Kujawskiego? Napisałam 4 dobre teksty, 3 wiersze, pełne metafor, odniesień do polskiej wsi, do wspomnień, tradycji.
I tak jak nieczęsto jestem z siebie zadowolona, tak tutaj naprawdę jestem dumna z moich prac.
Napisałam piosenkę ( wprost idealną do następnej reklamy Kujawskiego w tv 
Nie otrzymałam żadnej nagrody. 
( nie wiem czy to ma jakieś znaczenie wszystkie zgłoszenia wysłałam w przedostatni i ostatni dzień) 


Intryguje mnie jedno. Czy w konkursie można było zamieszczać linki do yt, insta, tik tik toków itd.
Czy dzisiaj jeszcze ktokolwiek patrzy dziś ma na piękny tekst? Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7104277 Napisano: 28.06.2023 16:02:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Reasumując, przy takich ustawieniach w telefonie nie ma obaw, że taka wiadomość nie stanie się MMS?

U mnie pojawia sie taki komunikat, gdy chcę wysłać zdjęcie w wiadomości, wiec wydaje mi się, ze przy wyłączeniu opcji MMS w ustawieniach nie ma szans na to, że w takiej formie coś od nas wyjdzie.  

Dziękuję Ci bardzo. Poprawiłaś mi nastrój tą informacją 🙂 Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

Malena_

#7104235 Napisano: 28.06.2023 14:09:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

TurboMike napisał(a):


No okej... ale czy to coś zmienia? Wydaje mi się że poza ewentualną różnica w rozliczeniach względem operatora to i tak wiadomość na milion znaków powinna dojść do odbiorcy niezależenie czy wysłaliśmy tekst w formie SMS czy MMS.. Tak mi się przynajmniej mocno wydaje. Jeśli jestem w błędzie to może jakaś fachura w temacie mnie z niego wyprowadzi emotka

Zazwyczaj odbieranie MMSów trzeba skonfigurować, nie jest to domyślna opcja + wydaje mi się, że do odbioru potrzebna jest włączona transmisja danych (?). Dodatkowo w regulaminach jest mowa o SMS, więc takiej formy zgłoszenia trzeba się trzymać emotka

Reasumując, przy takich ustawieniach w telefonie nie ma obaw, że taka wiadomość nie stanie się MMS? Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7104234 Napisano: 28.06.2023 14:09:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

TurboMike napisał(a):


No okej... ale czy to coś zmienia? Wydaje mi się że poza ewentualną różnica w rozliczeniach względem operatora to i tak wiadomość na milion znaków powinna dojść do odbiorcy niezależenie czy wysłaliśmy tekst w formie SMS czy MMS.. Tak mi się przynajmniej mocno wydaje. Jeśli jestem w błędzie to może jakaś fachura w temacie mnie z niego wyprowadzi emotka

Zazwyczaj odbieranie MMSów trzeba skonfigurować, nie jest to domyślna opcja + wydaje mi się, że do odbioru potrzebna jest włączona transmisja danych (?). Dodatkowo w regulaminach jest mowa o SMS, więc takiej formy zgłoszenia trzeba się trzymać emotka

Reasumując, przy takich ustawieniach w telefonie nie ma obaw, że taka wiadomość nie stanie się MMS? Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7104224 Napisano: 28.06.2023 13:40:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Mam iphone7
zmieniłam w ustawieniach telefonu, żeby widzieć liczbę znaków SMS 

wysyłając np na konkurs Lenor wyszło mi 460/160 …

Ja w iPhone odklikałam funkcje MMS i wysyłają się tylko SMSy. Wysłałam wiadomość testową na inny telefon z ponad 1500 znakami i u odbiorcy widnieje jako SMS emotka  

Sprawdziłam
w moich ustawieniach 
też mam „wyślij SMS”
Dziękuję dziewczyny za podpowiedzi i pomoc. Wyświetl w wątku >>
1 faworek 0

Malena_

#7104220 Napisano: 28.06.2023 13:32:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

faworek napisał(a):

Mam taką rozkminę. Kiedyś po napisaniu ok. 400 znaków w SMS-ie przerabiało mi wiadomość automatycznie na MMS. Teraz mogę pisać o wiele więcej znaków i nic się nie dzieje. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? W Nuii nie ma limitu znaków i zastanawiam się na ile można sobie pozwolić.

Nie strasz mnie..  400 znaków i już MMS? 
ja tak wtopiłam kilka konkursów dobrymi tekstami, nie wiedząc, że nie można używać polskich znaków..

A ostatnio wysłałam Lenor z około 420 znakami,  bez polskich emotka
I teraz się boję, że znów coś źle zrobiłam  :(

Po czym poznajesz, że wysyła się MMS?

Jaki masz telefon? U mnie wszystko pięknie widać. Najpierw mam w prawy dolnym rogu tylko info, że to SMS, jak zbliżam się do końca 160 znaków to pojawia się licznik, który liczy znaki do końca - 10, 9, 8 itd., jak przekroczę 160  znaków to mi liczy znaki do końca kolejnego smsa i pokazuje ile tych smsóww już mam np. 132/2 czyli 132 znaki do końca drugiego smsa, 10/4 czyli 10 znaków do końca czwartego smsa, a jak przekroczę limit to ten licznik zmienia się na słowo MMS. Przyjrzyj się w swoim telefonie jak to wygląda po przekroczeniu pewnej ilości znaków.

Mam iphone7
zmieniłam w ustawieniach telefonu, żeby widzieć liczbę znaków SMS 
wysyłając np na konkurs Lenor wyszło mi w prawym dolnym rogu, 469/160 …
nie widziałam nigdzie info, ze zrobił się z tego MMS.. Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7104208 Napisano: 28.06.2023 13:04:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

Mam taką rozkminę. Kiedyś po napisaniu ok. 400 znaków w SMS-ie przerabiało mi wiadomość automatycznie na MMS. Teraz mogę pisać o wiele więcej znaków i nic się nie dzieje. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? W Nuii nie ma limitu znaków i zastanawiam się na ile można sobie pozwolić.

Nie strasz mnie..  400 znaków i już MMS? 
ja tak wtopiłam kilka konkursów dobrymi tekstami, nie wiedząc, że nie można używać polskich znaków..

A ostatnio wysłałam Lenor z około 420 znakami,  bez polskich emotka
I teraz się boję, że znów coś źle zrobiłam  :(

Po czym poznajesz, że wysyła się MMS? Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7104182 Napisano: 28.06.2023 12:06:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
pmww Gratuluję Ci tak wyjątkowej nagrody. To się nazywa wakacje marzeń. Cudownego pobytu🌞 Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7103401 Napisano: 25.06.2023 12:49:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzień dobry 

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tych konkursowych sms.
Np. w konkursie Lenor jest dozwolona długość tekstu. Moja odpowiedz konkursowa ma ponad 600 znaków, więc z polskimi znakami wyjdzie niemal 10 SMS…
Jak radzicie, czy lepiej wysłać ją bez polskich znaków czy z polskimi?
Czy aż tak taka liczba sms wpływa na ocenę Jury ? 
Dziękuję za pomoc miłego dnia dla wszystkich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7103235 Napisano: 24.06.2023 10:20:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Dzięki:) też znalazłam. Czyli nie było jakiejś wspólnej konkluzji, nikt nie pytał organizatora, jedni wysłali rysunki z kilkoma pralinkami, a niektórzy, tak jak my, uznali, że może być tylko jedna emotka  A jeszcze, co do któregoś z wpisie, że miał być rysunek, a nie wyklejanka. Regulamin dopuszczał różne formy plastyczne, między innymi kolaż, więc te ewentualne wyklejanki wcale regulaminu by nie łamały emotka

W trakcie trwania konkursu dopytywałam, czy jedna technika może być wykorzystana jako inna forma plastyczna.
I dostałam odpowiedź, że nie bo (...) Zadanie konkursowe polega na stworzeniu rysunku z praliną Raffaello w roli głównej (...)
Z tej odpowiedzi jasno wynikało, że rozwiązanie zadania to tylko rysunek, a nie żadne inne formy plastyczne, choć regulamin o nich wspominał.
I nie chciało mi się dopytywać, co w takim razie rozumieją pod hasłem inna forma plastyczna. 
Olałam całkowicie konkurs.

„Przez rysunek rozumiemy: rysunek, obraz malowany, kolaż lub inną manualną formę plastyczną.” Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7103068 Napisano: 23.06.2023 15:09:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak przeglądałam ich inspiracje na stronie, była też praca malowana z balonikami, dlatego postanowiłam stworzyć prace w wersji malarskiej .. Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7103038 Napisano: 23.06.2023 14:32:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Porażkę w  w Rafaello uważam za największą z moich konkursowych , zwłaszcza, że kocham malarstwo. 
Wykonałam 3 obrazki, z ktorych jestem bardzo dumna, poświęciłam kilkanaście godzin na malowanie ich,  włożyłam w nie całe serce… Wyświetl w wątku >>
1 mamba31 0

Malena_

#7102998 Napisano: 23.06.2023 13:05:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I ja bardzo proszę Rafaello i telefon ♥️ Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7102949 Napisano: 23.06.2023 11:27:37 w co chcielibyście wygrać?
I ja czekam na Rafaello … Wyświetl w wątku >>

Malena_

#7102943 Napisano: 23.06.2023 11:15:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Rafaello… 3 prace 🥲 Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7102837 Napisano: 22.06.2023 19:30:25 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Nieodmiennie, od lat zdumiewa mnie jedno zjawisko wśród konkursowiczów. Bierze taki udział, pojawia się jakiś problem, to on zaraz wylewa się na forum z rozpaczliwą prośbą o pomoc, ratunek, wyjaśnienie, po czym okazuje się, że mógłby problemu uniknąć, gdyby PRZECZYTAŁ REGULAMIN. O przeczytaniu ze zrozumieniem przez litość nie wspomnę. emotka
To zdumienie nawiedza mnie falami, raz słabiej, raz silniej. Ostatnio osiągnęło poziom wkurzu, wrrr... emotka

Zdaje mi się, że ten komentarz jest do mnie skierowany do mnie.Otóż czytam regulaminy i tak kilka razy, a moja wiadomość dotyczyła polskich znaków, a nie w każdym regulaminie jest zaznaczone, że nie można używać polskich znaków.Poza tym jak się okazuje, nie tylko ja tego nie wiedziałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

Malena_

#7102810 Napisano: 22.06.2023 17:08:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konradowska napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Konradowska napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

To się naprawdę załamałam..
tyle zgłoszeń, Listerine, elmex, dzisiaj fantasia..
Wszystko puściłam z polskimi znakami
 ..
A swoją drogą, skąd zwykły człowiek  ma wiedzieć, że sms mający polskie znaki rozbija  sms i skraca go ? 
wysyłam z iPhone i wiadomość idzie jednym smsem…

Skąd? A no z każdego jednego regulaminu emotka  Przykład 
...10. Długość wiadomości SMS, w której Uczestnik wykorzystuje polskie znaki diakrytyczne (ą, ę, ź, ż, ń, ś, ł,ó, ć), w zależności od ustawień urządzenia mobilnego uczestnika, może zostać zinterpretowana jako
dłuższa niż w przypadku, gdyby została napisana bez polskich znaków diakrytycznych. Tym samym
opłata za SMS Premium może zostać naliczona jako wyższa.

Zwyczajowo masz ograniczenie 160, potem 200, 250,300, 320 czasem tysiąc czy bez. To jest pierwsza rzecz, która określa co masz zrobić w danym konkursie. Nie ma co się załamywać, są dziesiątki kolejnych, do dzieła, albo raczej do regulaminu emotka



a ja wam mega dziękuje za te dyskusje, bo o ile ilości znaków pilnowałam tak ą, ę nie . W życiu bym nie wpadła na to, ze SMS się skraca. Jeszcze nigdy nie wygrałam w konkursie na SMS 🤣🤣 

wiec spróbuje teraz poprawnie wysłać zgłoszenie 🤣🤣

Jak się teraz posypie nagród to nie nadążysz zamykać drzwi za kurierem emotka  Ale serio, wydaje mi się, że to nie żre smsa tylko nalicza za drugi i agencja widzi całość. Nie słyszałam o takim systemie by blokowało resztę tekstu, a i w agencji siedzą ludzie i na bank nie raz przyznali nagrody na dłuższe teksty. Ile razy idą na rękę z pomylonym paragonem itp. Tutaj musi być podobnie emotka

Ale długość  znaków będzie dłuższa i pewnie z automatu dyskwalifikacja
Ja kupiłam dzisiaj drugi raz specjalnie Elmex, żeby wysłać to samo zgłoszenie , ale bez polskich liter … Wyświetl w wątku >>
0 0