Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika antylopia

antylopia

#2875730 Napisano: 23.11.2009 11:43:25 w Rossmann
m3107 napisał(a):

jaki dane musza byc w profilu zeby moc pobrac prezent? ani inna przegladarka, ani restart nei pomogl, nie mam ikonki emotka


(...)uzupełnisz na portalu Rossnet.pl w zakładce Mój profil:
* swoją datę urodzenia;
* płeć;
* numer telefonu komórkowego;
* i miasto zamieszkania. Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2755397 Napisano: 16.10.2009 10:04:57 w Rossmann
Czy udało się komuś odebrać próbki w Gdańsku? Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2747980 Napisano: 14.10.2009 07:14:39 w Rossmann
ela napisał(a):

u mnie na stronie nawet nie widać że jest prezent do pobranie gdzie Wy to macie proszę o odpowiedz



http://www.rossnet.pl/prezenty
Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2712381 Napisano: 03.10.2009 08:44:31 w dziś mam urodzinki
fryteczka napisał(a):

dzis sa moje emotka - 18-te


najlepszego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2706948 Napisano: 01.10.2009 09:47:22 w dziś mam urodzinki
aloevera wszystkiego najlepszegp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2699721 Napisano: 29.09.2009 06:40:34 w dziś mam urodzinki
slavek napisał(a):

Czy dychy na karku emotka emotka emotka



wszystkiego najlepszego
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2694728 Napisano: 27.09.2009 08:17:24 w Zostań testerem.
grusia napisał(a):

dziala wam stronka ze streetcomu?



nie działa Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2689394 Napisano: 25.09.2009 07:46:44 w dziś mam urodzinki
konwaliowa napisał(a):

A dziś są moje urodzinki emotka


Wszystkiego najlepszego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2680017 Napisano: 22.09.2009 07:48:49 w TESCO konkursy
pewnie w wybranych hipermarketach bedzie tylko przeprowadzany ten konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2680001 Napisano: 22.09.2009 07:44:49 w TESCO konkursy
beciala napisał(a):

ja też dostałam gazetkę, ale nie widzę nic o konkursach emotka
na której stronie?


strona 3 na samym dole. Należy kupić tigerów za conajmniej 10zł , zachować paragon, wejsć na strone Tesco i dokończyć hasło Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2679979 Napisano: 22.09.2009 07:38:16 w TESCO konkursy
brunetka napisał(a):

antylopa
ten konkurs z tigera to w newsletter?


tak Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2679910 Napisano: 22.09.2009 07:13:40 w TESCO konkursy
w mnowej gazetce tesco jest konkurs tiger - do wygrania 10 laptopow
Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2677395 Napisano: 21.09.2009 09:10:14 w Rossmann
ati88 napisał(a):

a ja mam pytanko o ten kod okazji czy jak np kod jest dostepny w środe to moge kupić ten produkt w piatek i tez go będę miała taniej ? emotka


Kod można wykorzystać do 01.10.2009 i do wtedy zachowuje swoją ważność. Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2677272 Napisano: 21.09.2009 08:42:27 w Rossmann
gosiulka28 napisał(a):

antylopia napisał(a):

benon69 napisał(a):

antylopia napisał(a):

mam pytanko do kodów okazji : czy na dany produkt każdy ma taki sam kod okazji?


tak



dziękuje za odp
Czy podzieliłby się ktoś sobotnim kodem ?


2 0000 0000 4716 emotka



Bardzo dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2677252 Napisano: 21.09.2009 08:36:09 w Rossmann
benon69 napisał(a):

antylopia napisał(a):

mam pytanko do kodów okazji : czy na dany produkt każdy ma taki sam kod okazji?


tak



dziękuje za odp
Czy podzieliłby się ktoś sobotnim kodem ? Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2677225 Napisano: 21.09.2009 08:29:42 w Rossmann
mam pytanko do kodów okazji : czy na dany produkt każdy ma taki sam kod okazji? Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2661231 Napisano: 15.09.2009 06:21:54 w Zostań testerem.
lui napisał(a):

czy wszyscy co załapali się na pastę zaznaczyli wczoraj, że nie palą?


zaznaczyłam że palę i załapałam się na pastę Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2650215 Napisano: 11.09.2009 07:38:05 w Pomocy!!!!
janko napisał(a):

szunia napisał(a):

janko napisał(a):

Potrzebuję wysłać Voucher (bon) kurierem, chciałem go ubezpieczyć.
Dzwoniłem do kilku firm i wszędzie słyszę, że nie przyjmują do przewozu bonów i innych wartościowych rzeczy.
Jedynie co wymyśliłem to wysłanie go jako dokumenty, ale wtedy nie można ubezpieczyć.

Wie ktoś jak by to można było wysłać?


a nie możesz posłać pocztą polską jako przesyłka wartościowa?
Podajesz wartość i masz pewne ubezpieczenie. Ja w ten sposób wysyłałam iPoda. Priorytet dostarczyli na drugi dzień na drugi koniec Polski.


No właśnie o dziwo bezpieczniej byłoby pocztą (mimo, że wszyscy zawsze chwalą kurierów), tylko, że:
1. Za ubezpieczenie na poczcie zapłacę dużo więcej niż za przesyłkę kurierską.
2. Musze mieć GWARANCJÊ, że przesyłka będzie na miejscu w poniedziałek. A poczta gwarancji nie da, jedynie: powinien być na drugi dzień roboczy, ale jak wiadomo czasami jest a czasami nie.



metoda dobrze zaproponował/a - wyślij jako paczkę zapakuj z jakimiś innymi rzeczami i wyślij jako paczkę (paczkę można ubezpieczyć i nie jest to drogie - wysyłałam laptopa i zapłaciłam chhyba 15 zł ubezpieczenia) Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2646579 Napisano: 09.09.2009 06:45:39 w Zostań testerem.
jola29k napisał(a):

nikusia1101 napisał(a):

prozac napisał(a):

Ja już jestem w streetcomie od dawna a nadal mnie omijają. Żadnych maili, żadnych informacji, a zjadłoby sie zupkę emotka
No więc może otworzę następne piffffko ?




u mnie tak samo, omijają mnie szerokim łukiem, oświadczenie dawno dawno temu odesłałam i nic:(


skad to znam



w wielu kampaniach wybierane są osoby z określonych miast może dlatego Wyświetl w wątku >>
0 0

antylopia

#2489422 Napisano: 10.07.2009 01:52:40 w Rossmann
viola88 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

bibianna napisał(a):

co z tym nowym konkursem , który miała być od 10


no tez sie zastanawiam




ja też czekam i czekam .... emotka



http://www.rossne...y/?contrixId=2000001 Wyświetl w wątku >>
0 0