Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Materdeoo

Materdeoo

#7320355 Napisano: 12.12.2025 10:40:35 w Albedo Marketing
Jestemnowa napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Materdeo napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

rudzixon napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

rudzixon napisał(a):

Czy ktos może uraczyć mnie jakąś pozytywną historią związaną z wstępną negatywną weryfikacją od tejże Agencji? 

Paragon z loterii był wgrany wraz ze zgłoszeniem - jednak napisałam nie ten co trzeba (zamiast dolnego górny)


emotka

Mi odpisali enigmatycznie, że każdą sprawę rozpatrują indywidualnie, trzeba napisać odwołanie

Dziękuję serdecznie za odpowiedz.
Zatem .... zawsze to jakas nadzieja.

ja mam odrzuconą nagrodę z powodu coca cola cherry - loteria dino  bo jak dla mnie to coca zero można i myślałam że cherry też można 
i zastanawiam się czy też pisać odwołanie 
jak piszecie to mailem czy tak oficjalnie pocztą??? doradźcie bo jeszcze nigdy nie pisałam emotka
z góry dziekuję za wszelką pomocemotka


Sprobuj tak napisac 

Szanowni Państwo,

Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o ponowną weryfikację mojego zgłoszenia o numerze w loterii "Wygrywaj z Coca-Cola w Dino".
Otrzymałam informację o odrzuceniu zgłoszenia z powodu zakupu produktu "Coca-Cola Cherry". Chciałabym wyjaśnić, że zakup ten został przeze mnie dokonany w pełnej dobrej wierze i wynikał z mojej pomyłki jako konsumentki, a nie chęci naruszenia zasad.
Robiąc zakupy, zasugerowałam się tym, że jest to produkt tej samej marki głównej Coca-Cola, stojący na tej samej półce co pozostałe napoje. Byłam przekonana, że promocja obejmuje markę całościowo, skoro biorą w niej udział warianty takie jak Zero czy Original, uznałam za logiczne, że wariant smakowy tej samej marki również jest dopuszczony.
Bardzo zależy mi na udziale w zabawie, a warunek zakupu produktu Państwa marki w sieci Dino spełniłam. Dlatego bardzo proszę o wyrozumiałość, "ludzkie" podejście do tej pomyłki i uznanie mojego zgłoszenia na zasadzie wyjątku.
W załączniku przesyłam zdjęcie paragonu.
Z poważaniem,

o jak miło że mi napisałeś treść odwołaniaemotka  z całego serca Ci bardzo dziekuję  emotka  
a jednak dobrzy ludzie emotka ANIOŁY jeszcze są na tym forum emotka

Ja straciłam 10.000 zł bo też pomyliłam i nie wiedziałam ,że agencje mogą robić wyjątki od regulaminu 😳 może gdybym wiedziała ...

To wszystko zależy jaka agencja i kto akurat będzie rozpatrywał reklamacje. Nie zawsze sie da emotka Wyświetl w wątku >>

Materdeoo

#7320352 Napisano: 12.12.2025 10:38:46 w Albedo Marketing
@Kwiat napisał(a):

Materdeo napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

rudzixon napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

rudzixon napisał(a):

Czy ktos może uraczyć mnie jakąś pozytywną historią związaną z wstępną negatywną weryfikacją od tejże Agencji? 

Paragon z loterii był wgrany wraz ze zgłoszeniem - jednak napisałam nie ten co trzeba (zamiast dolnego górny)


emotka

Mi odpisali enigmatycznie, że każdą sprawę rozpatrują indywidualnie, trzeba napisać odwołanie

Dziękuję serdecznie za odpowiedz.
Zatem .... zawsze to jakas nadzieja.

ja mam odrzuconą nagrodę z powodu coca cola cherry - loteria dino  bo jak dla mnie to coca zero można i myślałam że cherry też można 
i zastanawiam się czy też pisać odwołanie 
jak piszecie to mailem czy tak oficjalnie pocztą??? doradźcie bo jeszcze nigdy nie pisałam emotka
z góry dziekuję za wszelką pomocemotka


Sprobuj tak napisac 

Szanowni Państwo,

Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o ponowną weryfikację mojego zgłoszenia o numerze w loterii "Wygrywaj z Coca-Cola w Dino".
Otrzymałam informację o odrzuceniu zgłoszenia z powodu zakupu produktu "Coca-Cola Cherry". Chciałabym wyjaśnić, że zakup ten został przeze mnie dokonany w pełnej dobrej wierze i wynikał z mojej pomyłki jako konsumentki, a nie chęci naruszenia zasad.
Robiąc zakupy, zasugerowałam się tym, że jest to produkt tej samej marki głównej Coca-Cola, stojący na tej samej półce co pozostałe napoje. Byłam przekonana, że promocja obejmuje markę całościowo, skoro biorą w niej udział warianty takie jak Zero czy Original, uznałam za logiczne, że wariant smakowy tej samej marki również jest dopuszczony.
Bardzo zależy mi na udziale w zabawie, a warunek zakupu produktu Państwa marki w sieci Dino spełniłam. Dlatego bardzo proszę o wyrozumiałość, "ludzkie" podejście do tej pomyłki i uznanie mojego zgłoszenia na zasadzie wyjątku.
W załączniku przesyłam zdjęcie paragonu.
Z poważaniem,

o jak miło że mi napisałeś treść odwołaniaemotka  z całego serca Ci bardzo dziekuję  emotka  
a jednak dobrzy ludzie emotka ANIOŁY jeszcze są na tym forum emotka

Nie gwarantuje ze to podziała, ale jak nie tutaj to możesz jeszcze bezpośrednio napisać do Coca Coli tam są bardziej tolerancyjni ludzie a poza tym to ich produkt. Wyświetl w wątku >>

Materdeoo

#7320337 Napisano: 12.12.2025 09:19:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chyba bardzo dużo ludzi musi teraz wysyłać kody na Żywiec w Żabce bo aż dziwne ze przez cały tydzień nikt to MDW nie wrzucił ze Iphone zgarnął. Wyświetl w wątku >>
0 0

Materdeoo

#7320231 Napisano: 11.12.2025 15:25:06 w Albedo Marketing
@Kwiat napisał(a):

rudzixon napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

rudzixon napisał(a):

Czy ktos może uraczyć mnie jakąś pozytywną historią związaną z wstępną negatywną weryfikacją od tejże Agencji? 

Paragon z loterii był wgrany wraz ze zgłoszeniem - jednak napisałam nie ten co trzeba (zamiast dolnego górny)


emotka

Mi odpisali enigmatycznie, że każdą sprawę rozpatrują indywidualnie, trzeba napisać odwołanie

Dziękuję serdecznie za odpowiedz.
Zatem .... zawsze to jakas nadzieja.

ja mam odrzuconą nagrodę z powodu coca cola cherry - loteria dino  bo jak dla mnie to coca zero można i myślałam że cherry też można 
i zastanawiam się czy też pisać odwołanie 
jak piszecie to mailem czy tak oficjalnie pocztą??? doradźcie bo jeszcze nigdy nie pisałam emotka
z góry dziekuję za wszelką pomocemotka


Sprobuj tak napisac 

Szanowni Państwo,

Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o ponowną weryfikację mojego zgłoszenia o numerze w loterii "Wygrywaj z Coca-Cola w Dino".
Otrzymałam informację o odrzuceniu zgłoszenia z powodu zakupu produktu "Coca-Cola Cherry". Chciałabym wyjaśnić, że zakup ten został przeze mnie dokonany w pełnej dobrej wierze i wynikał z mojej pomyłki jako konsumentki, a nie chęci naruszenia zasad.
Robiąc zakupy, zasugerowałam się tym, że jest to produkt tej samej marki głównej Coca-Cola, stojący na tej samej półce co pozostałe napoje. Byłam przekonana, że promocja obejmuje markę całościowo, skoro biorą w niej udział warianty takie jak Zero czy Original, uznałam za logiczne, że wariant smakowy tej samej marki również jest dopuszczony.
Bardzo zależy mi na udziale w zabawie, a warunek zakupu produktu Państwa marki w sieci Dino spełniłam. Dlatego bardzo proszę o wyrozumiałość, "ludzkie" podejście do tej pomyłki i uznanie mojego zgłoszenia na zasadzie wyjątku.
W załączniku przesyłam zdjęcie paragonu.
Z poważaniem, Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

Materdeoo

#7320218 Napisano: 11.12.2025 14:36:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

M_M napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

reolo3 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

reolo3 napisał(a):

@ od Fortis, że z rezerwy bon 100 zł negatywnie.
Nie rozumiem, przecież wszystko było ok, adres tylko chcieli do wysyłki bonu. 
emotka

a tam nie było na jedno IP wygrane?

Może, ale raz wygrałem tylko

Jeden Uczestnik, może wielokrotnie wziąć udział w Loterii. Jeden Uczestnik może wygrać w Loterii łącznie nie więcej niż po 1 nagrodzie z pkt od 4.1.1. do 4.1.4. poniżej, łącznie nie więcej niż 4 w Loterii. Nagroda nie zostanie wydana jeżeli na podany w myśl pkt 5.3. przez zwycięzcę adres do doręczeń lub adres e-mail, Organizator wysłał uprzednio nagrody z zastrzeżeniem warunku, o którym mowa w zdaniu 1 powyżej. Organizator ustala liczbę wydanych Uczestnikowi nagród także po podanym przez Uczestnika adresie e-mail, numerze telefonu, lub numerze IP urządzenia z którego dokonano Zgłoszenia.

Dokładnie u mnie to samo, co więcej dokonałam tylko jednego zgłoszenia przez cała loterię.

Z tego co się orientuję to adres IP nie jest unikalny, czyli całkiem obca osoba może mieć ten sam i wysłać zgłoszenie. To trochę tak jak z tą Colą u Albedo, że nie można zgłosić paragonu bo już ktoś inny zgłosił paragon o takim samym numerze.
Bez sensu, o ile rozumiem intencje organizatorów to jednak nie tędy droga.

Wystarczy ze ktoś z tego samego WiFi dokonał zgłoszenia i już będzie negatywne. Wyświetl w wątku >>
0 0

Materdeoo

#7319846 Napisano: 10.12.2025 09:52:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

Czy udaje Wam się dzisiaj wysłać zgłoszenie na konkurs Upoluj Ducka? 
Mam nieaktywne zgody i przycisk wyślij. emotka

Musisz kliknąć na napisy a nie na okienka przy regulaminach. Wyświetl w wątku >>

Materdeoo

#7319197 Napisano: 06.12.2025 13:39:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LuckyLuke napisał(a):

Jak to możliwe że na 40 iPhonów w Żabce i tysiące innych pierdół typu kody na piwo, tyle osób chwali się iphonami? Coś mało to wiarygodne.

Wcale nie jest tak łatwo ale sobie policz 14 dni loterii i do wygrania 40 Iphonow to wychodzi 2-3 na dzień. Czasami masz loterie ze na koniec 2 sztuki do wygrania i to na ile tysięcy paragonów bo ta loteria trwa miesiąc albo dwa a wiadomo ile jest teraz konkursowiczów. Tutaj prawdopodobieństwo jest bardzo duże trafienia. Dużo większe niż w innych loteriach. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

Materdeoo

#7319138 Napisano: 06.12.2025 07:26:53 w moje dzisiejsze wygrane :)

Materdeoo

#7319000 Napisano: 05.12.2025 14:54:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dzień dobry,

Gratuluję wygranej w postaci słuchawek bluetooth JBL, w konkursie promocyjnym  „Wygraj w Żabce - 2025” Wyświetl w wątku >>

Materdeoo

#7318953 Napisano: 05.12.2025 12:41:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
1000 zł do Media Expert w Radiu Zet emotka  Na mikołajki emotka Wyświetl w wątku >>

Materdeoo

Materdeoo

#7314803 Napisano: 19.11.2025 09:41:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grzanka napisał(a):

Czy otrzymaliście maile o wygranej w loterii Shottini Żabka? Jestem na liście laureatów (bon), a wiadomości brak. 
Organizator informuje na stronie, że "Wszyscy zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo o wygranej w dniu dzisiejszym."

Ja dostałem maila o wygraniu bonu o 14.37 Wyświetl w wątku >>
1 grzanka 0