Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gracet

gracet

#5733258 Napisano: 09.09.2013 14:04:49 w Rossmann
marzenier napisał(a):

ela napisał(a):

kurcze chciałam wysłać zgłoszenie w konkursie nivea pisze ,że max 100 słów a tu po 150 znakach nie mogę pisać dalej też tak macie?


Też tak mam niestety
I w konkursie z Dove to samo a tam w regulaminie
nic nie ma o ograniczonej liczbie znaków
A tez blokuje pisanie po 150

A tak w ogole to Witam wszystkich bo pierwszy raz tu jestem emotka


teks ma być do 100 znaków, na stronce limit to 150 znaków, wklejałam z worda, więc przyjęło całą wypowiedź
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5733110 Napisano: 09.09.2013 10:58:34 w Rossmann
ela napisał(a):

frodo napisał(a):

kamcia napisał(a):

byłam dzisiaj w rossmanie. Kupiłam 2 produkty na 1 paragon (chciałam sprawdzić jak to działa ) otrzymujemy jeden paragon fiskalny, oraz 2 paragony niefiskalne dla każdego konkursowego produktu. Czyli produkty na wszystkie konkursy można kupić na raz. Kasa paragon niefiskalny drukuje po kilku sekundach i gdybym nie wiedziała, że coś się jeszcze musi wydrukować na pewno bym już od kasy odeszła emotka . To moje spostrzeżenia.
Na konkurs wystarczy kupić mydełko Dove oraz szamponetke Palette.


A kupowałaś może produkt Wibo. Ja już dwa razy kupiłam lakier do paznokci tej firmy w dwóch różnych rossmannach i ani razu nie wydrukował się paragon niefiskalny do tego konkursu emotka


ja kupiłam lakier wibo i bez problemu dostałam paragon niefiskalny


też kupiłam lakier za 5.99 i dostałam paragon niefiskalny, jak pisałam wcześniej i koleżanka wyżej - na paragon niefiskalny trzeba poczekać, a nie odchodzić od kasy zaraz po otrzymaniu fiskalnego Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5732958 Napisano: 08.09.2013 20:20:05 w Rossmann
ladyinred napisał(a):

trefl https://www.e-kon...118436/#.UijgJUAkPxQ


palette https://www.e-kon...118435/#.UijgQkAkPxQ

dove https://www.e-kon...118434/#.UijgU0AkPxQ

https://www.e-kon...118433/#.Uijgb0AkPxQ
eveline

wibo https://www.e-kon...118432/#.UijgpUAkPxQ

nivea https://www.e-kon...117993/#.UijgvUAkPxQ

playboy https://www.e-kon...118431/#.Uijg0UAkPxQ

sa na forum juz od jakiegos czasu, jest wypisane zadanie/pytanie, nagrody oraz co kupic

na nivea - produkt do pielegnacji twarzy




tu są podane nagrody


a w nivea wiem więcej:
Nagroda I:
• rower miejski marki Romet
• Ilość nagród: 5
• Wartość nagrody: 612 zł
• Nagroda będzie dostarczona przesyłką kurierską bezpośrednio do zwycięzcy

Nagroda II:
• zestaw kosmetyków Nivea Pure Effect (CLEEN DEEPER, STAY CLEAR, MATT BEAUTY, AKTYWNA MASECZKA OCZYSZCZAJĄCA PURE EFFECT)
• Ilość nagród: 50
• Wartość nagrody: 50 zł
• Zwycięzca odbierze nagrodę w wybranej przez siebie drogerii Rossmann.

Fundator nagród: NIVEA Polska Sp. z o.o. Grupa Beiersdorf, ul. Gnieźnieńska 32, 61-021 Poznań
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5732908 Napisano: 08.09.2013 17:27:19 w Rossmann
antylopia napisał(a):

Czy ktoś kto już odblokował dostęp do konków na rosnecie mógłby podpowiedzieć czy nadal są ograniczenia na 1 osobę w regulaminie?


czytałam, że można grać w jednym konkursie wiele razy - w zasadzie jeśli kupisz 50 sztuk produktów promocyjnych możesz zagrać 50 razy tylko, że musisz napisać 50 RÓŻNYCH haseł.
Nie wiem jednak nadal, mimo, ze ktoś miły podał linka do odpowiedzi na "różne" pytania, czy nadal obowiązuje limit wygranych w miesiącu
w ogóle to wielu rzeczy nie wiem i to mnie najbardziej zniechęca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5732702 Napisano: 07.09.2013 21:50:27 w Rossmann
wtedy byłoby podobnie jak wcześniej, czyli bez znaków zapytania, a to tylko one mnie demotywują

ciekawe, co się stanie gdy podczas wpisywania odpowiedzi konkursowej wywali ze stronki, pewno kodzik przepada

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5732659 Napisano: 07.09.2013 19:50:07 w Rossmann
joan napisał(a):

gracet - wiesz co, to się da pogodzić, jeśli przyjmiemy, że:

w konkach NIEpromo -> należy podać numer przyznanej nagrody (numer ten jest wysyłany przez Redakcję portalu Rossnet.pl w powiadomieniu o możliwości odbioru wygranej) oraz okazać dokument tożsamości.

w konkach promo -> należy podać numer przyznanej nagrody (numer ten jest wysyłany przez Redakcję portalu Rossnet.pl w powiadomieniu o możliwości odbioru wygranej) oraz okazać dokument tożsamości plus oddać paragon fiskalny i unikalny kod konkursowy.

To by mi odpowiadało emotka




emotka
a będą jeszcze NIEpromo?
tyle niewiadomych, że aż się grać odechciewa

Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5732653 Napisano: 07.09.2013 19:27:59 w Rossmann
joan napisał(a):

gracet napisał(a):

joan napisał(a):

dolly napisał(a):

Ale sam kod nic nie da pani kasjerce, bo przy odbiorze bedzie trzeba okazac paragon z danym produktem emotka


Wczoraj już pisałam o tym, że:

Co jest potrzebne do odbioru nagrody?
Jeśli nagroda jest odbierana w drogerii Rossmann wówczas należy podać numer przyznanej nagrody (numer ten jest wysyłany przez Redakcję portalu Rossnet.pl w powiadomieniu o możliwości odbioru wygranej) oraz okazać dokument tożsamości.


po wzięciu udziału w jednym z konkursów jako ostatnia wyświetliła mi się informacja o treści mniej więcej takiej - w celu odbioru nagrody zachowaj paragon fiskalny i unikalny kod konkursowy.


A zatem sami sobie zaprzeczają emotka


dokładnie, dziś w kolejnym konkursie taka sama informacja!
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5732642 Napisano: 07.09.2013 18:56:59 w Rossmann
czyżby we wszystkich nowych konkursach było ograniczenie znaków do 150?
a zawsze można było się kreatywnie wyszaleć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5732353 Napisano: 06.09.2013 21:32:59 w Rossmann
joan napisał(a):

dolly napisał(a):

Ale sam kod nic nie da pani kasjerce, bo przy odbiorze bedzie trzeba okazac paragon z danym produktem emotka


Wczoraj już pisałam o tym, że:

Co jest potrzebne do odbioru nagrody?
Jeśli nagroda jest odbierana w drogerii Rossmann wówczas należy podać numer przyznanej nagrody (numer ten jest wysyłany przez Redakcję portalu Rossnet.pl w powiadomieniu o możliwości odbioru wygranej) oraz okazać dokument tożsamości.


po wzięciu udziału w jednym z konkursów jako ostatnia wyświetliła mi się informacja o treści mniej więcej takiej - w celu odbioru nagrody zachowaj paragon fiskalny i unikalny kod konkursowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5732311 Napisano: 06.09.2013 19:53:06 w Rossmann
kosmonia napisał(a):

jestem jakaś opóźniona, mam paragon niefiskalny ale nie mam na nim żadnego ciągu 17-stu cyfr. Czy to nr wydruku (6 cyfr) czy co? ratunku! pomóżcie niemocie emotka


ciąg cyfr jest pod kodem cyfrowym
jeśli płacisz kartą za zakup konkursowy dostajesz trzy paragony Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5732161 Napisano: 06.09.2013 15:28:51 w Rossmann
w moim ross zależnie od kasjerki albo dostaje się paragon niefiskalny albo nie
ja musiałam się upomnieć, a wyglądało to tak: kasa wydrukowała paragon i potwierdzenie płatności kartą i kasjerka mi je podała - każdy mugol bierze paragon (albo nie) i odchodzi, a kasa dalej drukowała...zapytałam "czy to też dla mnie?" emotka
i pani bez słowa podała resztę wydruku:)

zastanawiam się, czy w nowej sytuacji, kiedy konkursy sa paragonowe, nadal obowiązuje limit wygranych?
czy wpisując kod i wchodząc do konkursu można z niego wyjść i wziąć ponownie udział później wpisując ten sam nr?

pisałam już do rossnetu, zadając te i inne pytania, ale oczywiście odpowiedzi nie otrzymałam

Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5731651 Napisano: 05.09.2013 20:29:13 w Rossmann
agusiac87 napisał(a):

gracet napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

ktoś z was brał udział na rossnet w nivea emotka
wklejam tekst który ma ok 80 słów, jak chcę coś poprawić to mi ucina tekst do 150 znaków emotka o co kaman emotka


możesz napisać pytanie, jakie jest w nivea?



opisz wakacyjne wspomnienie czy coś takiego


dzięki agusiac87 Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5731633 Napisano: 05.09.2013 19:49:51 w Rossmann
agusiac87 napisał(a):

ktoś z was brał udział na rossnet w nivea emotka
wklejam tekst który ma ok 80 słów, jak chcę coś poprawić to mi ucina tekst do 150 znaków emotka o co kaman emotka


możesz napisać pytanie, jakie jest w nivea? Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5731526 Napisano: 05.09.2013 16:51:02 w Rossmann
kachakacha napisał(a):

gracet napisał(a):

to jeszcze takie pytanko: czy można wszystkie produkty kupić na jeden paragon?
jeśli tak, to ile dodatkowych świstków się dostanie, po jednym na każdy konkursowy produkt?
jeśli tak, to jaką sumę z paragonu wpisać, obejmującą wszystkie produkty, czy tylko konkursowe?

kachakacha gdzie znalazłaś info odnośnie braku świstka z numerem?



Można na jednym paragonie mieć kilka produktów. Tutaj:
http://www.rossnet.pl/konkursy/faq.aspx



dziękuję
napisałam maila do ross ale nie sądzę by odpisali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5731514 Napisano: 05.09.2013 16:40:54 w Rossmann
to jeszcze takie pytanko: czy można wszystkie produkty kupić na jeden paragon?
jeśli tak, to ile dodatkowych świstków się dostanie, po jednym na każdy konkursowy produkt?
jeśli tak, to jaką sumę z paragonu wpisać, obejmującą wszystkie produkty, czy tylko konkursowe?

kachakacha gdzie znalazłaś info odnośnie braku świstka z numerem? Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5726710 Napisano: 28.08.2013 16:46:11 w TESCO konkursy
czytam, czytam i nie mogę znaleźć ... który nr paragonu na tchibo? Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5723834 Napisano: 22.08.2013 20:29:30 w Biedronka
eciepecie napisał(a):

79magda napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

dede napisał(a):

Jak wysyłacie pracę na konk Disneya? Można poleconym?


można Ja wysłałem prace w kartonie po bananach i odebrali paczke emotka

ja w pudle po TV 42" i też przyjęli emotka

Ja wynajęłam specjalny skład kolejowy, ale jeszcze jest w drodze emotka

...a ja wykorzystałem loty testowe Dreamlinera, by zrobić desant swojej pracy u Organizatorów emotka


kto mnie przebije? Maersk Mc-Kinney Moller Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5721442 Napisano: 19.08.2013 11:52:57 w Biedronka
joan napisał(a):

gracet napisał(a):

w konkursie timotei dobrze widzę????obowiązkowe polskie znaki i spacje????? toż to krócizna wyjdzie:( jak piszecie?


Bez polskich znaków.

dzięki joan też tak wyslalam, nie mniej mam wątpliwosci Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5721395 Napisano: 19.08.2013 11:09:49 w Biedronka
w konkursie timotei dobrze widzę????obowiązkowe polskie znaki i spacje????? toż to krócizna wyjdzie:( jak piszecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5715927 Napisano: 09.08.2013 06:37:43 w Biedronka
dochaaa napisał(a):

ashe napisał(a):

czy na ten konkurs disneya macie na paragonie napisane że to artykuły disneya. Ja nie miałam a kupiłam pędzle, poprosiłam kierowniczkę by mi na paragonie napisała, że to ten produkt.

wszyscy kupujac pedzle, kredki, flmastry czy inne produkty beda mieli to samo napisane na paragonie emotka ktos taka nazwe wprowadzil do systemu i juz.


u mnie na paragonie "blok A4" i 'noz, klej, temp, pędz" bez podpisu kierowniczki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0