Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika olabas

olabas

#6761460 Napisano: 27.01.2021 21:22:24 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
soulfly napisał(a):

Emka Logistyka nadchodzi,to Obfitość Nagród ITM?

Johnnie Walker, na 100% Wyświetl w wątku >>
1 soulfly 0

olabas

#6759805 Napisano: 20.01.2021 13:12:42 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
atlantydek napisał(a):

Co wozi dziś DPD? 

Martini Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6759118 Napisano: 18.01.2021 11:45:35 w Czy informują/ informowali?
rozumiem, że Kapitalna Domówka informowała dzisiaj tylko za pierwszy tydzień? Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6758800 Napisano: 15.01.2021 17:51:28 w Informują
Informują z Konkurs "Quiz - Motopedia"

Rodzaj powiadomienia: mail, 16:55
Dodatkowe informacje:
voucher na wystawienie auta Wyświetl w wątku >>

olabas

#6758798 Napisano: 15.01.2021 17:48:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
voucher na wystawienie auta na Otomoto w ich quizie :P (chętni?) Wyświetl w wątku >>

olabas

#6758741 Napisano: 15.01.2021 15:05:32 w SZUKAM....
Nie znam się za bardzo na tym, byłam w T-mobile po nowy starter i tak mi sprzedali, łącznie z tym rokiem ważności za 20.

Sami wpisali kod, ale mam go na starterze - *508*1# Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

olabas

#6758738 Napisano: 15.01.2021 15:00:50 w SZUKAM....
monkakk napisał(a):

Jaka taryfa jest najbardziej opłacalna w T-mobile (by nie doładowywać konta non stop, a mieć jakiś rok ważności konta?)

Starter za 5zł + 20zł za rok ważności konta Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6758681 Napisano: 15.01.2021 11:00:28 w SZUKAM....
kate86 napisał(a):

Szukam info, czy była wizualizacja tych zegarków z konkursu Johnny Walker-potrzebowałabym taki na prezent, a nie grałam w tym konkursie-wiem, że jest kilka różnych, które mają takie oznaczenie, a zależy mi szczególnie na konkretnej tarczy i pasku.

Tu jest: https://www.faceb...sts/3680374288652436 Wyświetl w wątku >>
1 kate86 0

olabas

#6758109 Napisano: 13.01.2021 13:11:23 w Czy informują/ informowali?
Czy z Brico wszystkie SMSy poszły naraz? Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

olabas

#6757464 Napisano: 11.01.2021 14:25:57 w Czy informują/ informowali?
informowali już z pierwszego tygodnia Kapitalnej Domówki? Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

olabas

#6756103 Napisano: 04.01.2021 12:14:41 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
darog napisał(a):

darog napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

darog napisał(a):

olabas napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

darog napisał(a):

Jägermeister

Serio nie ma w sklepach? "NIEZWŁOCZNIE"...

Przewidywana wysyłka nagród głównych w postaci PlayStation 5 wraz z plecakiem i zestawu imprezowego Jägermeister, zawierającym butelkę Jägermeister 0,7 l oraz 6 kieliszków nastąpi po 01.12.2020. Nagrody
zostaną wysłane niezwłocznie po potwierdzeniu dostępności w ogólnopolskich sklepach


CZEKAJĄ NA PRZECENY, KTÓRE SĄ PO NOWYM ROKU??

Chyba "Serio nie ma w sklepach", bo kojarzę walki o ten sprzęt. Rozchodzą się w kilka minut  emotka

Dokładnie, trzeba czekać, aż PS5 będą w sklepach. Ja tam cierpliwie czekam na moją konsolę emotka


"Oficjalnie potwierdzono, iż premiera PS 5 zaplanowana jest na 12 listopada 2020 roku (m.in. w USA i Japonii), czyli najgorętszy okres w branży elektronicznej. W Europie PlayStation 5 zadebiutuje tydzień później, czyli 19 listopada 2020 roku."

Że niby nie ma???? Ciekawe....to "niezwłoczne"

Poczytaj w necie o tej premierze w Polsce emotka  Rzucili kilka sztuk i rozeszły się jak świeże bułeczki w kilka minut. 
https://www.rtvma...148/ps5-w-2021-roku/


Wiem, wiem, do siostrzeńca dostarczyli 2 dni przed Wigilią. Zamówienie było złożone i chyba z 2 tyg czekanie na realizację, kto później składał zapotrzebowanie i zamówienie czeka i do dziś...
Mi chodziło o "niezwłocznie" co oznacza, że towar był zamówiony, inaczej to można czekać do maja.
Pozdrowienia.


Konsole są emotka

https://mirapolne...tm_medium=referral  na dzień 30 grudnia 2020 było 14 sztuk na stanie...


W takiej cenie nikt normalny nie kupi emotka Wyświetl w wątku >>

olabas

#6756083 Napisano: 04.01.2021 11:40:37 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
iwona0103 napisał(a):

darog napisał(a):

Jägermeister

Serio nie ma w sklepach? "NIEZWŁOCZNIE"...

Przewidywana wysyłka nagród głównych w postaci PlayStation 5 wraz z plecakiem i zestawu imprezowego Jägermeister, zawierającym butelkę Jägermeister 0,7 l oraz 6 kieliszków nastąpi po 01.12.2020. Nagrody
zostaną wysłane niezwłocznie po potwierdzeniu dostępności w ogólnopolskich sklepach


CZEKAJĄ NA PRZECENY, KTÓRE SĄ PO NOWYM ROKU??

Chyba "Serio nie ma w sklepach", bo kojarzę walki o ten sprzęt. Rozchodzą się w kilka minut  emotka

Dokładnie, trzeba czekać, aż PS5 będą w sklepach. Ja tam cierpliwie czekam na moją konsolę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6751923 Napisano: 14.12.2020 11:15:57 w SZUKAM....
Szukam kogoś, kto wygrał w Pudliszkach - wypełniłam formularz na stronie, a dzisiaj piszą, że dodatkowo muszę im wysłać paragon - nie ogarnęłam tego wcześniej. Dołączyliście coś do paragonu? Jakąś kartkę z danymi? Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6751594 Napisano: 11.12.2020 20:12:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie do tych, co wygrali maszyny chłodzące w Jagerze: co z nimi zrobicie? emotka  Będziecie używać? Koleżanka chciała PS5, wygrała maszynę i totalnie nie wie, co z nią zrobi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6751411 Napisano: 11.12.2020 11:34:21 w moje dzisiejsze wygrane :)

olabas

#6750883 Napisano: 09.12.2020 12:35:42 w SZUKAM....
halliday napisał(a):

kreatia napisał(a):

olabas napisał(a):

kreatia napisał(a):

olabas napisał(a):

Chciałabym kupić sobie starter T-Mobile, żeby wziąć udział w ich konkursie, ale całe życie używałam abonamentu i nie wiem, jak to działa emotka  Czy jest opcja, w której nie musiałabym robić regularnych doładowań?

słodko  emotka
idziesz np. do żabki i kupujesz starter, resjestrujesz go tam lub za pomocą bankowości (niektóre banki dają taką możliwość) i voila. jeśli chodzi o doładowanie to trzeba to robić jak kończy się ważność konta, np. co 3 miesiące albo szukać promek (w t-mobile jest słabo z ważnością konta). napisz na pw jakby co, pomogę   emotka

https://www.t-mobile.pl/c/na-karte/pl

A ta oferta na S na samym dole? Naprawdę wystarczy w niej zrobić jedno doładowanie na rok?

oferta S jest bez limitu -> zmuszają Cię do regularnych, comiesięcznych doładowań.
też się nie znam za bardzo na ofertach t-m, ale też zamierzam coś w najbliższym czasie kupować, więc niedługo będę myślała.
widzę tu coś fajnego, co się może przydać: Rok ważności konta za 20 zł

ja polecam https://lajtmobil...owienie/kup-starter/ po doładowaniu za 1zł konto jest wydłużane o pół roku, a jak ktoś chce od razu rok to 10zł, te kwoty doładowania pozostają do naszej dyspozycji.

Rejestracja numeru polega na uzupełnieniu formularza i wysłania przelewu 1zł dla potwierdzenia danych. Ta 1zł idzie na konto numeru który jest rejestrowany.

Starter kosztuje 9zł + 1zł wysyłka, starter działa na nadajnikach plusa.

Ale też możemy przenieść numer z innej sieci i także wszystko online wystarczy wypełnić formularz do przeniesienia numeru i przelać 1zł aby potwierdzić dane z starej sieci i jak się zgadzają otrzymamy za darmo listem starter z tym numerem.

Jak ktoś nie ma numerów do przeniesienia to polecam zamówić 3 darmowe startery w sieci lyca mobile https://www.lycamobile.pl/pl/checkout/ które trzeba zarejestrować w punktach lub sklepach i wtedy możemy od razu przenieść do lajt mobile.

Lyca mobile nie polecam do konkursów bo nie można słać smsów premium!


Ale to musi być T-mobile, bo chodzi konkretnie o ich konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6750871 Napisano: 09.12.2020 12:10:36 w SZUKAM....
kreatia napisał(a):

olabas napisał(a):

Chciałabym kupić sobie starter T-Mobile, żeby wziąć udział w ich konkursie, ale całe życie używałam abonamentu i nie wiem, jak to działa emotka  Czy jest opcja, w której nie musiałabym robić regularnych doładowań?

słodko  emotka
idziesz np. do żabki i kupujesz starter, resjestrujesz go tam lub za pomocą bankowości (niektóre banki dają taką możliwość) i voila. jeśli chodzi o doładowanie to trzeba to robić jak kończy się ważność konta, np. co 3 miesiące albo szukać promek (w t-mobile jest słabo z ważnością konta). napisz na pw jakby co, pomogę   emotka

https://www.t-mobile.pl/c/na-karte/pl

A ta oferta na S na samym dole? Naprawdę wystarczy w niej zrobić jedno doładowanie na rok? Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6750854 Napisano: 09.12.2020 11:59:15 w SZUKAM....
Chciałabym kupić sobie starter T-Mobile, żeby wziąć udział w ich konkursie, ale całe życie używałam abonamentu i nie wiem, jak to działa emotka  Czy jest opcja, w której nie musiałabym robić regularnych doładowań? Wyświetl w wątku >>
0 0