Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika myszania

myszania

#6082385 Napisano: 27.09.2015 16:55:33 w Konkursowiczki w ciąży
hyhy to szok poporodowy  emotka
Małżeństwa już się doczekałam. 8 lat temu emotka  Macierzyństwa 6 lat temu, teraz czas na podwójne macierzyństwo emotka

cudaczek - widać, jeszcze nie przyszedł Twoj czas...jestem pewna, że na wszystko przyjdzie pora. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6082345 Napisano: 27.09.2015 13:57:32 w Konkursowiczki w ciąży
Gratulacje.

U mnie nadal ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaa....chociaż wszystko boli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6081115 Napisano: 25.09.2015 12:05:51 w Rossmann
Uporzejmie donoszę, że "E" i Unimil drukują sie bez problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6079130 Napisano: 23.09.2015 11:48:38 w Rossmann
Ta kieca z Pachnącej Szafy to ja bym przygarneła, a co emotka  ale selfie nie będę robic emotka

defed napisał(a):

myszania napisał(a):

A ja sobie wygooglowałam tego Jakobiaka....kto to jest? Nie znam gościa? Ciekawe ilu bedzie chętnych na konkurs hahhahaha.

on jest dosyć popularny w sieci, z tego że robi w swojej mini kawalerce wywiady, chyba nawet sam prezydent Komorowski u niego był...

Dzięki za wyjasnienie. Chyba jestem do tyłu z tymi sieciowymi blogerami, youtbuerami itp. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6079098 Napisano: 23.09.2015 11:28:15 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Myszania, to już  blisko emotka


Blisko, a tak daleko emotka
Najgorszy moment te oczekiwanie.
W pierwszej ciąży zaciskałam nogi i mi się nie spieszyło bo chciałam aby córka urodziła się w styczniu - udało się wytrzymać do 2 stycznia.
Teraz mam tyle dolegliwości, że codzienna modlitwa wieczorna jest błagalną o poród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6079097 Napisano: 23.09.2015 11:26:47 w Rossmann
A ja sobie wygooglowałam tego Jakobiaka....kto to jest? Nie znam gościa? Ciekawe ilu bedzie chętnych na konkurs hahhahaha. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6079011 Napisano: 23.09.2015 10:01:37 w Konkursowiczki w ciąży
U nas najlepiej radził sobie Sab Simplex, szum z suszarki i wentylatora emotka  i masaż brzuszka.

Mam nadzieje, że u synia ominą nas te przyjemności....zostało nam 10 dni to terminu. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6079005 Napisano: 23.09.2015 09:57:06 w Rossmann
 Ja też nie zauwazyłam tego zapisu  i wczoraj na szybkensa pozbierałam 13 głosów.
Ale wydaje mi się, że będą losować emotka  Cięzko wybrać wśród śmiejących się buziek. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6078951 Napisano: 23.09.2015 08:36:51 w Rossmann
Nowe konkursy się pojawiły....
Drogie wg mnie...ale na E się skuszę. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6077846 Napisano: 21.09.2015 18:44:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

Myślicie, że w tym roku również będzie konkurs Ferrero Rocher ? emotka  Te ich jesienne konkursy zawsze miały takie cudowne nagrody, że zainteresowanie było ogromne emotka

Jest w zapowiedziach, ale jeszcze nie wiadomo jaka nagroda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6075182 Napisano: 17.09.2015 09:16:47 w Rossmann
spineczka napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Odebralam dzis gerbery, fajny zestaw w zabezpieczajacych chrupkach.

dostałaś maila?
ja nadal czekam ale chyba jutro się przejdę zapytać...

jako, że poraz pierwszy odbierać będę nagrode co musze im okazać? paragon i kod dostępu? czy nie chca nic... prócz imienia i nazwiska emotka


W teorii powinnaś mieć wydrukowanego maila z potwierdzeniem, że nagroda czeka na Ciebie w drogerii.
Jest tam też jakiś nr.
W praktyce bywa różnie.
Czasami proszą mnie o dowód, czasami o to potwierdzenie - nigdy o paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6065959 Napisano: 03.09.2015 10:29:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie allegro jest ograniczona liczba znaków. Mam wrażenie, że gdzies tak wyczytalam ale w regulaminie nie moge znaleźć... Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6062588 Napisano: 28.08.2015 10:01:44 w Gratulacje! Dla wygranych!
Psika - Twoja nagroda wymiata.
Gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6061537 Napisano: 26.08.2015 12:22:45 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
luko922 napisał(a):

Nie podoba mi się to ograniczenie. I to nie dlatego, że chcę "żerować" na konkursach, które dodał ktoś inny, tylko dlatego że naprawdę ciężko znaleźć coś, czego tu nie ma... Trochę to bez sensu. Zwłaszcza, że do tej pory, mimo braku ograniczenia,  jakoś nikt nie narzekał na brak konkursów w bazie... Przynajmniej tych promocyjnych, bo w sumie tylko tam zaglądam...emotka

Pierdoły piszesz, ze jest tu wszystko.
Nawet kończący się rossnet ktoś dziś wrzucił bo nikomu nie chciało się dodać przez miesiąc.
Nie grałam, nie dodaje, ale bez problemu wrzucam konkursy w kótych wziełam udział i nie było ich w bazie. Nie trzeba jakoś mocno szukać.... Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6061533 Napisano: 26.08.2015 12:16:13 w Rossmann
Kindii i Efektima sie drukuja ale kupiłam tylko i wylacznie dlatego, ze jestem w ciązy i zaraz rodze wiecrzeczy się przydadzą w innym wypadku nie połasiłabym sie na te konkursy... Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6061383 Napisano: 26.08.2015 09:26:44 w Rossmann
No i są nowe konkursy...ale, że tak powiem...d*** nie urywająemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6061239 Napisano: 25.08.2015 20:59:46 w Rossmann
dotusia napisał(a):

myszania napisał(a):

SaMaE napisał(a):

Powiedzcie mi jak jest z tym programen rossne,  zdarzają się oszuści?  W sensie osoby ktore nie spełniają wymagań a posiadają aktywne karty?

Znam takie mamusie, ktore wznawiają kartę na wirtualne dziecko.
Ja dopiero zalozyłam teraz, jak zaszłam w 2 ciaze.

Ja mam córki z różnicą wieku 2 lat, więc kartę mam już długo - właściwie od początku istnienia programu... 
no niby można założyć na fikcyjne dziecko (tak myślę), ale na co komu wtedy rabat na dziecinne produkty? emotka
brać udział w konkursach, gdzie do wygrania jest bobovita, chicco, czy inne gadżety dla maluchów? bez sensu...

Nie do konca. Rabat masz przez 3 lata, a ja np. mojej 7 latce kupuje jeszcze dziecinne rzeczy typu: nawilżane chusteczki czy papier toaletowy itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6060873 Napisano: 25.08.2015 10:42:38 w Rossmann
SaMaE napisał(a):

Powiedzcie mi jak jest z tym programen rossne,  zdarzają się oszuści?  W sensie osoby ktore nie spełniają wymagań a posiadają aktywne karty?

Znam takie mamusie, ktore wznawiają kartę na wirtualne dziecko.
Ja dopiero zalozyłam teraz, jak zaszłam w 2 ciaze. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6059770 Napisano: 21.08.2015 19:19:37 w Rossmann
michałek131 napisał(a):

Wiecie co ja myślę, że oni mają system, który segreguje już nagrodzonych i chyba wygrywają nowi ludzie, wiadomo, żeby ich nakręcić na kolejne zakupy. Ja nie wiem od ilu lat wysyłam konkursy, ale nie kupuję jak opętana wszystkiego, tylko ewentualnie te z tańszymi produktami i na przestrzeni lat, raz wygrałam zestaw karm dla kota i raz kosmetyki (2 szt.). Jak dla mnie to lipa i tyle. A już na 100% tego nie czytają, tak myślę, bo czy wyśle się odpowiedź kreatywną, czy proste zdanie to i tak lipa, więc przestałam się fascynować. Chyba lepiej powalczyć w konkursach netowych, szanse chyba większe. Przynajmniej odpowiedzi publikują zwykle. Nie jestem obrażona, że u mnie w ostatnich konkursach z rossnetu zero, tylko to takie moje przemyślenia...

Nie zgadzam się.

Wygrywam praktycznie co miesiąc (no są miesiące z pustką ale mega rzadko). Wygrywam 1 st, 2 i 3 st nagrody różnie.
Teraz na dwa konkursy wygrana 3 st. w jednym zdjęciem....wysłałam bo musiałam kupić wkładki i szkoda było nie wysłać foty. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6058766 Napisano: 19.08.2015 20:36:45 w Rossmann
polarniczka napisał(a):

tak patrzę na tę galerię zdjęć Wakacje ze skarbem i się zastanawiam przy niektórych zdjęciach co autor miał na myśli... skoro pisze jak BYK, że ma być gazeta na zdjęciu co tam robi dziecko w basenie bez gazety? jak to powiedział kot idący przez pustynię, nie ogarniam tej kuwety  emotka

Też się nad tym zastanawiamemotka I zastanawia mnie czy umieszczenie Skarbu na zdjęciu (fotomontaż) jest zgodny z regulaminem? Wyświetl w wątku >>
0 0