Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika myszania

myszania

#6254921 Napisano: 15.09.2016 14:09:15 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

Jeśli ktoś kupuje w Biedronce ubrania itp. to dzisiaj na niektóre( chyba) rzeczy jest rabat -50%. I tak za dziecięce spodnie dresowe zapłaciłam 5,99 zł, 3-pak męskich podkoszulków 14,99 zł buty trekkingowe 19,99 zł. emotka

A cole kupiłaś emotka ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6254818 Napisano: 15.09.2016 12:04:38 w Biedronka
dang21 napisał(a):

epsi się tak beka, że aż trzęsienie ziemi powstaje

Ja generalnie jestem mega "zdrowa" - rozumiesz eko żywności itp.
Cole przestałam swego czasu pic, przerzuciłam sie całkowicie na wode i zdrowe herbaty...no ale czasmi jak teraz pozwalam sobie albo wciskam mężowi....dziecku nie pozwalam emotka

mam dwie puszeczki !
Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6254789 Napisano: 15.09.2016 11:41:54 w Biedronka
Dobra, czas zrobic sobie przerwę w pracy i pocisnąć do Biedry....emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6254787 Napisano: 15.09.2016 11:39:01 w Biedronka
bruce napisał(a):

myszania napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

No to dzisiaj zaczyna się szał coca-colowy  emotka

Wcale mi się to nie podoba...zaś będę to żłopać.... emotka

emotka emotka Dzięki za poprawę humoru. emotka emotka

Ależ proszę bardzo   co nie zmienia faktu, że mi basior urośnie od tego odrdzewiacza. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

myszania

#6254748 Napisano: 15.09.2016 10:49:05 w Biedronka
lena5_1985 napisał(a):

No to dzisiaj zaczyna się szał coca-colowy  emotka

Wcale mi się to nie podoba...zaś będę to żłopać....emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

myszania

#6254680 Napisano: 15.09.2016 08:53:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniecha1985 napisał(a):

myszania napisał(a):

Konkurs z jakims dezodorantem chyba, gdzie do wygrania jest coś z Sablewską emotka  Pomożecie?

https://www.e-kon...rm.html#.V9pDvzPwEwg

Dzieki, Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6254666 Napisano: 15.09.2016 08:42:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs z jakims dezodorantem chyba, gdzie do wygrania jest coś z Sablewską emotka  Pomożecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6250728 Napisano: 06.09.2016 16:21:50 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

myszania napisał(a):

masza - tak, jestem mordercą tej rybki i będę to miała na sumieniu do końca życia. Za to ryb nie jem - może mnie to jakoś usprawidliwia. To raz.
Dwa - tak, moje dziecko spało 3 razy po 30 min w dzien- wtedy ogarniałam drugie.
Trzy - tak są dzieci, które nie spią...i moze o tym nie wiedzieć nawet matka trójki - tylko zazdroszcze.

i cztery na koniec tegoż ciekawego wątku - dzięki defed emotka

a nie jest 5 ad pytania staaszka - tak, jadłam rybie żarcie bo mi zostało.

A, no widzisz, bo wcześniej napisałaś, że nic nie jadlas przez 3 tygodnie.

Bałam się przyznać bo wyszłoby na to, ze po prostu zjadłam rybie. Ot, cała tajemnica. Wyświetl w wątku >>

myszania

#6250722 Napisano: 06.09.2016 16:11:25 w Wkurza mnie...
masza - tak, jestem mordercą tej rybki i będę to miała na sumieniu do końca życia. Za to ryb nie jem - może mnie to jakoś usprawidliwia. To raz.
Dwa - tak, moje dziecko spało 3 razy po 30 min w dzien- wtedy ogarniałam drugie.
Trzy - tak są dzieci, które nie spią...i moze o tym nie wiedzieć nawet matka trójki - tylko zazdroszcze.

i cztery na koniec tegoż ciekawego wątku - dzięki defed emotka

a nie jest 5 ad pytania staaszka - tak, jadłam rybie żarcie bo mi zostało. Wyświetl w wątku >>

myszania

#6250424 Napisano: 06.09.2016 09:43:36 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

myszania napisał(a):

Wiesz masza - normalnie to sprawdzałam czy ryba dostała jedzenie, ale jak urodził sie mój ryczący syn to ryba przestala miec dla mnie znaczenie na 3 tygodnie. Nie mialam sił na nic i myslalam tylko o tym, żeby Młody nie wył.
Po 3 tyg ryba padła.

ale znalazłaś czas i siły ,żeby sama coś zjeść w tych trudnych tygodniach?

Nie, nie znalazłam....
Nie mialam czasu na spanie, jedzenie, siedzenie (bo wciaz trzeba bylo chodzic z Mlodym w kuchni). Schudłam 7 kg w ciagu miesiąca, nie licząc tych straconych po narodzinach od razu.
I wiesz....czasami są rzeczy wazne i ważniejsze. 
Za to moja córka wiele sie nauczyła. Wie juz jaki obowiazek to zwierzak i o psa, kota, zolwia juz przestała prosic. Wyświetl w wątku >>
1 defed 1 masza

myszania

#6250166 Napisano: 05.09.2016 16:41:10 w Wkurza mnie...
Wiesz masza - normalnie to sprawdzałam czy ryba dostała jedzenie, ale jak urodził sie mój ryczący syn to ryba przestala miec dla mnie znaczenie na 3 tygodnie. Nie mialam sił na nic i myslalam tylko o tym, żeby Młody nie wył.
Po 3 tyg ryba padła.
Wyświetl w wątku >>

myszania

#6250154 Napisano: 05.09.2016 16:23:02 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Wkurzył mnie dziś móju 10 letni syn,to kur......zero odpowiedzialności jak wróci ze szkoły to nie wiem co mu zrobię dziś. Od 2 lat ma chomika to jego ukochane zwierzątko,zawsze o niego dbał,a dziś sprzątałam mu klatkę i patrzę nie ma chomika w jego domku,zaglądam z tyłu za domek ,a chomik leży skulony,oczy zamknięte i się nie rusza.Myślałam,że zdechł ,ale go dotknełam poruszył się.Myślę sobie co z nim jest? Wziełam go na ręcę ,a on taki niemrawy,bez siły.Patrzę nie ma jedzenia biedak,wsypałam mu do miseczki to nawet nie miał siły podnieść główki.Nakarmiłam go z ręki i dopiero po jakiś 20 minutach zrobił się żywszy,teraz jest niby ok,bawi się w klatce.No kurde,aż się za nim poryczałam tak mi szkoda zwierzaka.Nie wiem co mam zrobić z tym moim czortem jaką karę mu dać? Czy zakaz gry na xboxie przez tydzień to nie za mało? Kurde jak zła jestem na niego codziennie przypominałam ,by go nakarmił i twierdził,że dawał mu jesc,fakt mogłam sprawdzić jeszcze po nim. Teraz już wiem,że dziecku nie ma co wierzyć do końca 

Moja 7 latka zagłodziła rybkę...to był test dla niej ze nie potrafi zadbać o zwierzaka.
Wiecej w moim domu zwierząt niestety nie będzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6249284 Napisano: 02.09.2016 15:35:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ale macie problemy..aż musiałam napisać.

Mnie tam wkurzał ten wątek mimo, że nie gram w konkach promocyjnych emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

myszania

#6246497 Napisano: 26.08.2016 16:54:14 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

kemli napisał(a):

Ostatnio w odmętach jutuba natrafiłam na filmik "młodej seksmasterki". Dziewczynka była mocno niepełnoletnia. Mówiła, że dzieci lubią robić "to". I że nie posiada jeszcze wibratorów, ale za to zna inne fajne "triki". 
Nawet nie potrafię tego skomentować. emotka
Jeżeli ktoś z was jest rodzicem to polecam zainteresować się co wasze dzieci oglądają w internecie. 

W 6 klasie "dziewczyna" zrywała z moim synem na facebooku, bo; "chce mieć chłopaka nie tylko do chodzenia za rączkę po korytarzu.Ona chce się w szkole też całować aby dziewczyny widziały,że ona ma chłopaka. Zrobiłam zrzut rozmowy i wysłałam do jej mamy z informacją by się nie zdziwiła jak za 2 lata całowanie jej nie wystarczy...Matka była w szoku,bo to niby taka cicha woda,jedna z najlepszych uczennic

To jest kuźwa straszne, co se teraz dzieje z dziećmi.
Boje sie o swoje... Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6204470 Napisano: 31.05.2016 12:39:15 w Rossmann
Co ja widze. Konkursy w Rossnet powrocily to i ja musze z urlopu konkursowego wrocic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6195782 Napisano: 12.05.2016 17:13:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Suszarka Philips i test Sesderma z Wizazu - niezle jak się gra w 3 konkursy na miesiąc...zachciało się mieć dzieci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6181621 Napisano: 08.04.2016 10:21:51 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

mój mąż który twierdzi że mam w pi*u czasu i możliwości opiekując się 8-miesięcznym dzieckiem emotka że nie wyczuwam sarkazmu i że w ogóle mam ograniczony kąt patrzenia i działania. Straszne ale tęsknię za pracą emotka tam nie czułam się totalnie bezwartościowa.

Mam to samo z 6 miesiecznym  synkiem ale maz rozumie, ze jest wymagajacy, a ja ,....chce wrocic do pracy szbciej niz zamierzalam i wcale sie tego nie wstydze. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6178778 Napisano: 01.04.2016 12:45:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mgrzel napisał(a):

myszania napisał(a):

Jestem oderwana od rzeczywistosci, a wisi mi jeden konkurs...czy byly juz wyniki urodzinowego esky?
Dziekuje,

Raczej nie. Na Fb pisali, że będą w przyszłym tygodniu.

Dziękuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6178773 Napisano: 01.04.2016 12:37:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jestem oderwana od rzeczywistosci, a wisi mi jeden konkurs...czy byly juz wyniki urodzinowego esky?
Dziekuje, Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6172881 Napisano: 15.03.2016 10:16:55 w Wkurza mnie...
Dokładnie - mój ma taka uszczelkę, ale jest coś z nia nie tak i leci nie tam gdzie się nakręca nakrętke na kubek.....jak go przechyle leci ...:(
A kubek za nie małe pieniądze. Wyświetl w wątku >>
0 0