Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chochliczka

chochliczka

#1440546 Napisano: 27.03.2008 05:09:08 w TESCO konkursy
nariam napisał(a):

maa napisał(a):



dostalam PW od pewnej osobki ( nie bede na razie pisac ksywki) o tym ze niepotrzebnie w ogole ludziom napisalam o tym konkursie na forum bo moglam zachowac dla siebie taka informacja. Wtedy konkurencja bylaby mniejsza a kto mial wiedziec ten i tak juz o tym konkursie wiedzial wczesniej
i siedzial cicho jak ona.

powiem szczerze ze jestem w szoku!!!...

emotka emotka emotka


emotka emotka
do osoby ktora pisala do maa to-jestes bezczelna,nazryj sie tymi blenderami,niech Ci wyjda .. emotka emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1438933 Napisano: 26.03.2008 07:23:45 w TESCO konkursy
facet napisał(a):

Agnes napisał(a):

chochliczka napisał(a):

rachel napisał(a):

całkowicie sie zgadzam z Agnes.
kupiłam szampon wysłałam jednego smsa i nie wygrałam , ale gdyby nie ci co wysyłali bez paragonów moze wczoraj tez bym sie cieszyła z sokowirówki. Powiem tak: przeciez to było logiczne ze w konku w którym jest sprzet lub coś droższego niz 30 zł trzeba odsyłac paragony! tyle ile smsów. I nawet bym sie nie zdziwiła gdyby faktycznie wygrywali ci co wysłali najwiecej smsów z jednego numeru. bo wysyłajac 30 to jakby sobie tą sokowirówke kupili a szampony dostali gratis! wkurza mnie tez to ze jak była rexona i ktos wygrał dwa zestawy to chcieliscie go normalnie zagryźć bo to była pazerność a teraz jak ktos ma 4 sokowirówki i jeden paragon est okej. Nawet współczucie sie pojawia. emotka emotka


100% racji...
widocznie Rachel tutaj Ci ktorzy nie wygrali w rexonie sie nachapli i wiesz juz jest wszystko cacy no i tutaj dostali smsy ,nie ma listy zeby zadzwonic i donosic ..:]


niestety emotka
powiem szczerze ze czasem jak czytam tutaj posty w niektorych topikach to az mnie skreca.
pisalam to nie raz napisze jeszcze raz wiekszosc osob stad nie gra by wygrac cos co mu sie przyda ale gra by wygrac i dopisac sie do Moje dzisiejsze wygrane
czuje sie jak na polu walki ktorej celem jest wygrac za wszelka cene



A jak na Knorze wysyłaliście po kilkadziesiąt SMSów mając kilka paragonów to było OK emotka

Uważam, że wszystkie firmy powinny żądać WSZYSTKICH paragonów!

Potępiam firmy które nie wywiązują się z regulaminów! Tak jak np. Knorr emotka

Ale wcale nie potępiam ludzi, którzy chcą odkupić paragony - wolny rynek, każdy może kupować i sprzedawać co chce.


czlowieku skad wiesz ile mialam paragonow? dla Twojej informacji mialam wszystkie..wiec jak nie masz o czyms pojecia to nie pisz lepiej nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1438917 Napisano: 26.03.2008 07:13:24 w Poczta kradnie
A mi poczta polska ukradla nagrody z konkursu z Minimini plyte dvd noddiego i ksiazeczke,a w zamian ktos wlozyl plyte z dziennika za 6 zl emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1437549 Napisano: 26.03.2008 07:18:34 w TESCO konkursy
rachel napisał(a):

całkowicie sie zgadzam z Agnes.
kupiłam szampon wysłałam jednego smsa i nie wygrałam , ale gdyby nie ci co wysyłali bez paragonów moze wczoraj tez bym sie cieszyła z sokowirówki. Powiem tak: przeciez to było logiczne ze w konku w którym jest sprzet lub coś droższego niz 30 zł trzeba odsyłac paragony! tyle ile smsów. I nawet bym sie nie zdziwiła gdyby faktycznie wygrywali ci co wysłali najwiecej smsów z jednego numeru. bo wysyłajac 30 to jakby sobie tą sokowirówke kupili a szampony dostali gratis! wkurza mnie tez to ze jak była rexona i ktos wygrał dwa zestawy to chcieliscie go normalnie zagryźć bo to była pazerność a teraz jak ktos ma 4 sokowirówki i jeden paragon est okej. Nawet współczucie sie pojawia. emotka emotka


100% racji...
widocznie Rachel tutaj Ci ktorzy nie wygrali w rexonie sie nachapli i wiesz juz jest wszystko cacy no i tutaj dostali smsy ,nie ma listy zeby zadzwonic i donosic ..:] Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1430016 Napisano: 21.03.2008 01:08:33 w Allegro.pl - bez linków
jak jeszcze jakis problem bedizesz miec to pisz smialo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1429909 Napisano: 21.03.2008 12:14:45 w Allegro.pl - bez linków
bartol011 napisał(a):

Mam problem...
Powiedzcie mi sprzedalem przedmiot na aukcji, podałem nr. konta, dane do przelewu kupującemu, od zakonczenia aukcji minęlo kilka dni i wciąż przelewu brak... dałoby się to jakoś zgłosić do allegro czy co z tym robić?


napisz kupujacemu maila,ze np czekas jeszcze pare dni i jesli nie odezwie sie to piszesz do allegro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1421349 Napisano: 16.03.2008 09:09:17 w PODZIĘKOWANIA
Chcialam podziekowac dla Radosnej emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka bardzo mila,zyczliwa i pomocna osobka.pieknie dziekuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1420537 Napisano: 15.03.2008 10:55:30 w co chcielibyście wygrać?
mp3 bo mi moje dzis siadlo ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1391606 Napisano: 01.03.2008 08:56:20 w PODZIĘKOWANIA
a ja chcialam podziekowac dla
Cyferki -od dawna moja prawdziwa bratnia dusza, i zawsze mam w niej wsparcie,Aniol czlowiek emotka emotka emotka emotka
Swibusiowi- zawsze pomocna, nigdy nie odmowi pomocy,przytuli i wyslucha jak trzeba, kolejny Aniolek emotka emotka emotka emotka emotka
i nowa dosc uzytkowniczka naszego forum ,mianowicie
Marielu- wesola,pogodna ,pomocna ,umie wysluchac
emotka emotka emotka emotka
DZIEKUJE ZE TU JESTESCIE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1378314 Napisano: 23.02.2008 02:05:11 w Żegnamy zmarłych

chochliczka

#1378220 Napisano: 23.02.2008 12:54:39 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
rashu ja sie z Toba zgadzam serio emotka ale wiem ze Pionas i tak tego nie zaakceptuje,kiedys sama proponowalam podobny temat i nie udalo sie ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1377463 Napisano: 22.02.2008 10:42:44 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
rashu napisał(a):

nie jestesmy policja i nie mamy jak dojsc do dowodow wiec domniemanie niewinnosci kogos na forum jest troche dziwne bo tak to zlodzieje sobie moga tu robic co chca emotka


ale zobacz w ten sposob jak nie ma doowdow to kazdy kazdego moze na zlosc wyzyac od zlodziei,oszustow itd Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1377441 Napisano: 22.02.2008 10:17:06 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
rashu napisał(a):

chochliczka napisał(a):

rashu raczej Twoja propozycja nie przejdzie no chyba ze masz dowody na to ze on Cie oszukal to mzoe wtedy..ale niestety szczerze watpie,choc jestem za


ale po co mialbym go pograzac publicznie gdyby mnie nie oszukal ?


ale zeby kogos zbanowac czy pulibcznie napietnowac trzeba miec dowody no.. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1377436 Napisano: 22.02.2008 10:08:43 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
rashu raczej Twoja propozycja nie przejdzie no chyba ze masz dowody na to ze on Cie oszukal to mzoe wtedy..ale niestety szczerze watpie,choc jestem za Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1373584 Napisano: 20.02.2008 04:59:49 w Żegnamy zmarłych
kadjas123 napisał(a):

zmarła siostra mojej mamy (*)-niech Światłość Wiekuista zawsze jej świeci(*) emotka


:(

(*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

chochliczka

#1367350 Napisano: 17.02.2008 05:55:44 w Pomocy!!!!
sluchajcie mam taki problem
czy ogladam film w best playerze czy teledyk w wiampie pojawia mi sie cos takiego na lewej stronie monitora:
Audio track
Input description 48000Hz,stereo
... i jakies inne dane,jak to wylaczyc? Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1366175 Napisano: 16.02.2008 06:18:45 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje
pieknie zrobilas prezentacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1352791 Napisano: 10.02.2008 12:32:51 w Allegro.pl - bez linków
ziolko napisał(a):

chochliczka napisał(a):

i znow to samo emotka emotka emotka



sugeruję, aby każdy kto się ogłasza w topie Allegro dostawał karniaka.. w końcu po to są inne topy, aby tam dawać ogłoszenia albo informować o wygranych na sprzedaż.

Kto jest ZA??


Ja podpisuje sie obiema rekami i nogami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1352763 Napisano: 10.02.2008 12:14:30 w Allegro.pl - bez linków
0 0

chochliczka

#1350769 Napisano: 08.02.2008 08:44:45 w Żegnamy zmarłych
Apo
dopiero dojrzalam

przyjmij wyrazy wspolczucia..trzymaj sie dzielnie
(*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0