Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika siasiolka

siasiolka

#6143737 Napisano: 12.01.2016 13:21:06 w Kaufland konkursy
alita napisał(a):

Frama napisał(a):

siasiolka napisał(a):

ewikewik napisał(a):

Z Kaufa 200 nikt jeszcze nie dostał nagród?

nikt.. w mailu informowali, ze beda wysylac nagrody w nowym roku.. rok sie dopiero zaczal wiec pewnie jeszcze chwile poczekamy emotka

Wg  regulaminu dzisiaj mija termin: Nagrody zostaną wydane najpóźniej do dnia 12 stycznia 2016 roku.

Na infolinii powiedzieli, że nagrody mają być wysłane dopiero na początku lutego emotka

a skąd ta data 12.01?
przecież nawet w mailach z info o wygranej było info, że:
"Organizator prześle Zwycięzcom nagrody kurierem lub listem poleconym. Danemu Zwycięzcy nagroda zostanie przekazana w 
terminie do 60 dni roboczych od dnia otrzymania od niego informacji zgodnie z § 7 ust. 8 regulaminu konkursu. " Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6143060 Napisano: 11.01.2016 07:53:17 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

ziolko napisał(a):

rata za mieszkanie ważna rzecz.. 
Ale chyba postępowanie kuzynki pozostawiło jakiś mały niesmak? 

To prawda. Mimo wszystko czuję sie troszke oszukana, bo gdy przypominam sobie "ten dzień" to nadal widzę uhahana kuzynke, ktora tak bardzo cieszy sie na pieczenie ciast. Dalabym Jej Oskara. Leonardo D.by Jej pozazdroscil emotka

To kuzynka po części rozgrzeszona... Ale niesmak pozostał.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6142992 Napisano: 10.01.2016 21:08:31 w Wkurza mnie...
buncia88, jak tam miewa się kuzynka i jej robot? Sprawa wyjaśniona?  Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6142991 Napisano: 10.01.2016 21:05:29 w Konkursy ABC
Ashedalka napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

Wg regulaminu ma być i sms i rozmowa tel, więc dziś na wiele nie liczę emotka ale jeśli miałaby do mnie zadzwonić z telewizorem, to nie będę się gniewac!

Przy poprzedniej Milce tak sam pisało w regulaminie, a były same sms'y wysyłane emotka  

A duża była obsuwa przy poprzedniej milca? Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6142553 Napisano: 09.01.2016 02:08:44 w Kupię...
Kupię dwa kody do multikina. 

Edit: nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6140902 Napisano: 05.01.2016 15:42:13 w Kaufland konkursy
ewikewik napisał(a):

Z Kaufa 200 nikt jeszcze nie dostał nagród?

nikt.. w mailu informowali, ze beda wysylac nagrody w nowym roku.. rok sie dopiero zaczal wiec pewnie jeszcze chwile poczekamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6140891 Napisano: 05.01.2016 15:29:15 w SZUKAM....
rkvi napisał(a):

malutka456 napisał(a):

rkvi napisał(a):

Co mogli wysyłać dziś DPD?

czapki z Lecha

Dzięki za odpowiedź, ale tam nie grałam emotka  a może to być pufa Tymbark?

w poprzednich etapach pufy dostarczal kurier kex Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6140890 Napisano: 05.01.2016 15:28:01 w SZUKAM....
szukam kontaktu do agencji  LEVEL z Krakowa.. macie jakiegoś aktualnego malila lub telefon? Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6140634 Napisano: 05.01.2016 09:33:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

czy ktos wygral w mące szymanoskiej cos?

widziałam jeden jedyny wpis w MDW o maszynie do chleba.. nic więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6140324 Napisano: 04.01.2016 16:43:30 w Biedronka
aurorcia napisał(a):

ktoskcies napisał(a):

A można zapłacić za zakupy on line np 3 kartami, jeśli coś kosztuje 270 zł? 

Moim zdaniem tak, bo sama płaciłam ponad 200 zł i kasjerka zdjęła" z jednej 100 zł, potem z drugiej 100 zł, a z trzeciej kilkanaście złotychemotka
Nie wiem czy wszędzie tak można, ale w naszym osiedlowym sklepie bez problemu.

to było pytanie o zakupy online emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6139546 Napisano: 01.01.2016 17:31:18 w Wkurza mnie...
asiam napisał(a):

siasiolka napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

Smarkacz? to już dorosły człowiek właściwie, wstyd!
Gdyby mój syn tak się zachował dostałby porządną nauczkę,
Bardzo dobrze robisz! Tylko tak dalej, może kiedyś do tępego łba dotrze. A jego rodzice? Ja spaliłabym się ze wstydu i gorąco przepraszała, ze gość został w moim domu tak potraktowany.
Mnie sie zdarzało podarować wygrane rzeczy ale zawsze reakcja była bardzo miła.

Matka kątem oka patrzyła, udawała, że nie widzi, nie słyszy, uśmiechała się pod nosem i wpierniczała tort..
Mój mąż wstał i powiedział, że przez jego rozczarowanie jest nam przykro więc chciałby podarować mu coś co jest warte więcej niż 3 batony - tylko prosi o zwrot aparatu. Gagatek podał karton z aparatem, a tż wyjął z torby 2 bilety do kina.. wręczając mu je powiedział: kosztowały 4 dychy, doceń to!

siasiolka- normalnie lubię już Twojego męża. Cudowna reakcja. I to, że jak kupujesz teraz drobiazgi i zostawiasz cenę z komentarzem to też mi się baaaardzo podoba.

haha.. dzięki Kochana :*
komentarz męża: chociaż na e-konkursach stanęli po mojej stronie bo w rodzinie zdobyłem miano chama roku emotka  (komentarz matki Jubilata) Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6139545 Napisano: 01.01.2016 17:27:12 w Wkurza mnie...
@Marcin napisał(a):

Wkurza mnie, że w konkursie "Tyskiego Najlepszego" w regulaminie jest napisane, że zgłoszenia smsowe można wysyłać dzisiaj również do godziny 23:59:59, a po wysłaniu smsa z numerem paragonu i wymyślonymi życzeniami otrzymuje się zwrotkę w postaci "TYSKIEGO NAJLEPSZEGO-Termin nadsyłania zgłoszeń zakończył się. Zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach". Miał ktoś może podobną sytuację? Czy Waszym zdaniem pisanie reklamacji ma w ogóle sens?

zwróciłam uwagę wczoraj na ten zapis w regulaminie.. nawet chciałam odpuścić i posłać zgłoszenie dziś, ale przeliczyłam ze 155 nagród starczy tylko na 31 dni więc uznałam, że to pewnie błąd w regulaminie i wysłałam zgłoszenie wczoraj.

Reklamuj - regulamin stanowi inny przedział czasowy. Wprowadzili Cię w błąd. Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6139481 Napisano: 31.12.2015 23:43:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
siasiolka napisał(a):

@Ashedalka napisał(a):

Carte D'or na zakończenie roku nie zadzwonił emotka  
Dziś susza, cisza, przepaść emotka  

emotka

Odwoluje lamenty!! Mam nieodebrane z bierdonkowych lodow <3 Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6139364 Napisano: 31.12.2015 15:51:50 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

siasiolka.. dosłownie czytałam wszystkie wpisy z zapartym tchem emotka  pewno nie ja jedna.
Ale jak przeczytałam, że Twój mąż wstał i zaproponował wymianę aparatu na bilety do kina, to wręcz byłam gotowa przyklasnąć emotka  szkoda, że ten aparat mu zostawiliście... miałby większą nauczkę emotka

Komentarz mojego męża - ciekawe, co by było, gdyby ktoś wygrał 10 milionów wydając raptem 4 zł na kupon.. i podarował komuś z tego milion. 
Ten ktoś też by podzielił 4 zł na 10 i powiedział, że jego prezent jest wart 40 groszy? czy faktycznie ten milion??? emotka  

ten aparat został bo wiem, że o nim marzył.. teraz robi nim piękne zdjęcia.. widać, ze się z niego cieszy.. ale buc pozostanie bucem emotka

oryginalny80 napisał(a):

joan napisał(a):

Życie pisze najciekawsze scenariusze! emotka

  • Ja bym chętnie obejrzał relacje wideo z ukrytej kamery przy następnych urodzinach u niewdzięcznika  emotka

 emotka padłam
nanajka81 napisał(a):

a mnie najbardziej wkurza w tym wszystkim że ludziom się wydaje że to tak łatwo w konkursach wygrać. Nic mnie bardziej nie dołuje niż slowa "ty to masz szczęście". A cenzura, ja na swoje konkursowe szczęście muszę solidnie napracować więc każda wygrana którą komuś daje to moja ciężka praca, szkoda że ludzie tego docenić nie umieją.


to prawda.. "ale ty to masz szczęście" też mnie rozwala.. choć częściej słyszę coś w stylu - to podejrzane, że tyle wygrywasz, ja od lat wysyłam smy do rmf fm i nigdy nie wygrałem.
Niektórym z mojej rodziny pokazałam filmy, którymi wygrałam (np wakacje życie), a później zapytałam czy dalej uważają, że to szczęście. Skończyło się gadanie. Teraz rozumieją ile to pracy kosztuje.
A Bucom nic nie opowiadam.. nic nie pokazuję.. daje tylko kubki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6139309 Napisano: 31.12.2015 14:25:18 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

Oddał aparat??? No i co było dalej? reakcja wszystkich? emotka

jego ojciec tylko nas przeprosił.. matka udawała, że nic się nie stało choć do końca imprezy nas unikała.. Jubilat za to spalił buraka i zapomniał języka w gębie - już nie pyskował ale zapomniał przeprosić emotka  Jedna z ciotek: "jak za chwile zacznie wyliczać kto ile w kopertę wsadził to ja wychodzę"
:D
Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6139306 Napisano: 31.12.2015 14:20:50 w Wkurza mnie...
gosposia07 napisał(a):

siasiolka napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

Smarkacz? to już dorosły człowiek właściwie, wstyd!
Gdyby mój syn tak się zachował dostałby porządną nauczkę,
Bardzo dobrze robisz! Tylko tak dalej, może kiedyś do tępego łba dotrze. A jego rodzice? Ja spaliłabym się ze wstydu i gorąco przepraszała, ze gość został w moim domu tak potraktowany.
Mnie sie zdarzało podarować wygrane rzeczy ale zawsze reakcja była bardzo miła.

Matka kątem oka patrzyła, udawała, że nie widzi, nie słyszy, uśmiechała się pod nosem i wpierniczała tort..
Mój mąż wstał i powiedział, że przez jego rozczarowanie jest nam przykro więc chciałby podarować mu coś co jest warte więcej niż 3 batony - tylko prosi o zwrot aparatu. Gagatek podał karton z aparatem, a tż wyjął z torby 2 bilety do kina.. wręczając mu je powiedział: kosztowały 4 dychy, doceń to!

Tzn., że wam oddał ten aparat?

zostawiliśmy mu ten aparat.. chcieliśmy tylko utrzeć mu nosa przy biesiadnikach.. i ostudzić jego pyskówki na imprezie..
.. ale niesmak i tak pozostał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6139301 Napisano: 31.12.2015 14:18:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
@Ashedalka napisał(a):

Carte D'or na zakończenie roku nie zadzwonił emotka  
Dziś susza, cisza, przepaść emotka  

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6139299 Napisano: 31.12.2015 14:13:51 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

Smarkacz? to już dorosły człowiek właściwie, wstyd!
Gdyby mój syn tak się zachował dostałby porządną nauczkę,
Bardzo dobrze robisz! Tylko tak dalej, może kiedyś do tępego łba dotrze. A jego rodzice? Ja spaliłabym się ze wstydu i gorąco przepraszała, ze gość został w moim domu tak potraktowany.
Mnie sie zdarzało podarować wygrane rzeczy ale zawsze reakcja była bardzo miła.

Matka kątem oka patrzyła, udawała, że nie widzi, nie słyszy, uśmiechała się pod nosem i wpierniczała tort..
Mój mąż wstał i powiedział, że przez jego rozczarowanie jest nam przykro więc chciałby podarować mu coś co jest warte więcej niż 3 batony - tylko prosi o zwrot aparatu. Gagatek podał karton z aparatem, a tż wyjął z torby 2 bilety do kina.. wręczając mu je powiedział: kosztowały 4 dychy, doceń to! Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6139278 Napisano: 31.12.2015 13:46:20 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

Wnioski na przyszlość są, tylko dlaczego musialy być wyciągnięte z powodu najbliższych mi osób.
Nie ma co się też zamykać na innych, bo różne doświadczenia miałam. Raz zapukał do mnie Pan z chlopcem z prośbą o pieniążki, bądź coś do jedzenia. Kasy nie mialam, bo nie mialam dochodu (Czasy kiedy uczylam się  i mieszkałam z mamą), więc wzięlam reklamowkę i wlożylam do niej pol chleba, parę pomidorów, trochę wędliny i sera, serki topione, pomarańcze, jablka i coś tam jeszcze wyciagnęlam z lodówki. Tak dziekowali, po rękach chcieli calować...
Przyszla pora wyjścia z psem, winda nie dziala, więc idę schodami i coż zobaczylam? Rozwalone reklamowki (bylo ich wiecej), jablka turlają sie po schodach, chleb porozrzucany...wścieklizny normalnie dostałam.
Inna sytuacja: Byłam z chłopakiem w zoo. Usiedliśmy przy stoliku-piwko, kielbaska i podchodzi do Nas żebrak. Ja już po doświadczeniu z oszustami od razu odganiałam gościa mowiąc, ze nic mu nie dam, bo zaraz pójdzie do sklepu i kupi flaszkę. Mój chlopak wstał, podszedł do niego, podeszli razem do kasy i kupil mu zestaw obiadowy. Tak jadl jakby to ostatni jego posilek w życiu był. Po zjedzieniu podszedl do nas i dziękował.
Wyobraźcie sobie jak zalałam sie wstydem, zasnąc potem nie moglam emotka
Teraz jak mam to dam, dla czystego sumienia. Mowi, ze na chleb, więc staram sie wierzyć, że pójdzie do sklepu i ten chleb kupi.

emotka  
bidulka.. "kto ma miękkie serce ten musi mieć  twardą du**"  ;)
sytuacji z kuzynką współczuję.. takie rozczarowanie boli najbardziej..

Ja, nauczona podobnymi doświadczeniami, w święta podarowuję drobiazgi - kupione emotka  - małe upominki, wyszukane z myślą o danej osobie. Wywołują uśmiech, nie krępuję i z pewnością chronią mnie przed takimi sytuacjami jak z twoją kuzynką.
Miałam dość takich rozczarowań lub obrabiania cenzura: "podarowała aparat niby za 3 i pół tysiaka i myśli, że będę ją po rękach całować? przecież wiem, że kosztowało ją to góra 3 batony. Mogła już mi lepszy model wygrać" - komentarz kuzyna na osiemnastkowy prezent (marzył o aparacie)
od tamtej pory otrzymuje ode mnie porcelanowe kubki z głupimi napisami, do środka pakuję paragon z ceną i karteczkę z napisem: nie wygrałam tego ale z sercem wyszukałam na sklepowej półce.. Będę mu tak robić do póki mnie nie przeprosi. Swoją opinie o aparacie wygłosił na stojąco przy stole pełnym gości. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6139246 Napisano: 31.12.2015 12:18:45 w Intermarche
bandit napisał(a):

'WYGRAJ PREZENT NA ŚWIĘTA' cz z tego konkursu już coś wiadomo ?

mają czas na info do piątku 08.01 Wyświetl w wątku >>
0 0