Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika asiam

asiam

#5951907 Napisano: 05.12.2014 14:02:04 w Udane wymiany - polecane nicki:)
marlena083 napisał(a):

like-a-bomb i asiam szczerze polecam emotka pełen profesjonalizm


marlena083 bardzo dobrze się z Tobą współpracuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5951839 Napisano: 05.12.2014 11:26:44 w Połączenia nieodebrane
48 146467401- wyszukiwarka nie pokazuje co to jest Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5950308 Napisano: 02.12.2014 13:45:41 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Jasminum napisał(a):

Polecam Asiam i Benasia

Pełen profesjonalizm emotka



do usług... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5948900 Napisano: 28.11.2014 19:22:36 w Paragony
Wolne paragony na aktualny konkurs INTERMARCHE Lorenz.
cena 4,00 zł

https://www.e-kon...he.html#.VHeWX2fwv4Y Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5948669 Napisano: 28.11.2014 11:41:25 w Paragony
Wolne paragony na aktualny konkurs INTERMARCHE Lorenz.
cena 4,00 zł

https://www.e-kon...he.html#.VHeWX2fwv4Y Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5948417 Napisano: 27.11.2014 17:13:50 w Paragony
aryst napisał(a):

Witam
Jestem tu nowy:)
mam pytanie do speców. Który numer na paragonie (a jest ich wiele) jest tym co należy wpisywać w formularzach konkursów?


najczęściej z górnego prawego rogu ale każdorazowo należy sprawdzić regulamin bo czasem wymagają podania innego numeru emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5948175 Napisano: 26.11.2014 22:34:18 w Oddam za darmo
kajeczka napisał(a):

kod z Lubisia oddam (konk trwa chyba jeszcze emotka )


Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5948145 Napisano: 26.11.2014 21:40:37 w Kaufland konkursy
madziamck napisał(a):

filippo napisał(a):

Co najtaniej kupię na konkurs w kaufland?


płyn do mycia naczyń 3 z groszami


REX w małym kartoniku- 3,99 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5946643 Napisano: 23.11.2014 11:08:51 w Zakupy na konkursy - usługi
Zrobię zakupy

STATOIL pepsi .Do 16.XII. Cena 6,00 zł

https://www.e-kon...psi-dla-statoil.html

INTERMARCHE

Nestle."Super start każdego dnia" Do 3. XII. Paragon 8,00 zł

https://www.e-kon...ia.html#.VG5Lq2fwv4Y

Henkel.Cena 5,00 zł.Do 26.XI.

https://www.e-kon...ny.html#.VG5MbGfwv4Y

loteria Nestle.Do 26.XI.Paragon 10,00zł

https://www.e-kon...e-w-intermarche.html

Zbieram zamówienia na paragony MOUNT BLANC.Pijalnia czekolady.Do 24.XII.Cena 10 ,00 zł

https://www.e-kon...koladowe-swieta.html

KAUFLAND pralki.Do 30.XI. Cena 3,99 zł.

https://www.e-kon...agrody-w-obroty.html

CARREFOUR

coca-cola Do 16.XII..Cena 5,00 zł

https://www.e-kon...ur.html#.VHBR8Wfwv4Y

Actimel Do 31.XII.Cena 8,00 zł

https://www.e-kon...ma.html#.VHBSc2fwv4Y

Disney
Do 31.XII.

https://www.e-kon...rs.html#.VHBSrmfwv4Y Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5946616 Napisano: 23.11.2014 01:49:25 w Paragony
Wolny paragon STATOIL pepsi.Cena 6,00 zł.

https://www.e-kon...il.html#.VG-cj2fwv4Y

INTERMARCHE Henkel.Cena 5,00 zł

https://www.e-kon...ny.html#.VHEu4mfwv4Y Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5946454 Napisano: 22.11.2014 10:41:43 w Kaufland konkursy
deva napisał(a):

pecia napisał(a):

ile kosztuje najtańszy produkt do konkursu "weź nagrody w obroty" ? emotka



pur 3 z groszami


Rex mały karton u mnie 3,99 zł
Pur mały 3,60 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5945369 Napisano: 20.11.2014 08:35:54 w Paragony
Wolne paragony na bieżące konkursy:

KAUFLAND pralki.Cena 3,99 zł ( 2 paragony )

https://www.e-kon...ty.html#.VGjobmfwv4Z [

MOUNT BLANC Pijalnia czekolady.Cena 10,00 zł.- sprzedany ale można skladać zamówienia.

https://www.e-kon...ta.html#.VGfWAmfwv4Y

Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5944812 Napisano: 18.11.2014 23:42:35 w Intermarche
Amaya-jak ci odeślą paragon to w ITM grzecznie poproś o pieczątkę i opis wyjaśniając sytuację. Musiałyby być baby bez serca w tym sklepie gdyby ci odmówiły.
Jeżeli ma się paragon to można prosić o fakturę do iluś tam dni ( ilu?-nie wiem).Bądź dobrej mysli.Myślę,że załatwisz co trzeba i jak trzeba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5944356 Napisano: 18.11.2014 13:28:50 w Zakupy na konkursy - usługi

Zrobię zakupy:

KAUFLAND konkurs z pralkami do 30.XI.Cena 3,99 zł
http://www.smolar...20%28Kaufland%29.pdf

KAUFLAND Nestle do 19.XI.Cena 15,00 zł
https://www.e-kon...dobry-z-nestl-e.html


oraz pozostałe sklepy ze stopki


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5944290 Napisano: 18.11.2014 11:44:38 w Wkurza mnie...
liga100 napisał(a):

Że wciąż nie mam pracy o jakiej marzę



Jeżeli masz jakąkolwiek inną to już powód do zadowolenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5944288 Napisano: 18.11.2014 11:41:44 w Zakupy na konkursy - usługi
Dzisiaj będę w KAUFLAND. Paragony na konkurs z pralkami 3,99 zl za sztukę. Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5944118 Napisano: 17.11.2014 20:05:52 w Inne mniejsze markety
kosztelka napisał(a):

mikki85 napisał(a):

kosztelka napisał(a):

amif napisał(a):

o jakie produkty chodzi w tym konkursie?
http://www.eurosklep.eu/index.php?idk



Według mnie można kupować wszystko - ważne, aby były to zakupy za minimum 20 zł.



wcale nie

musi być na paragonie przynajmniej 1 produkt z firm wyszczególnionych na plakacie - są w sklepach



Kliknijcie na rysunek - na dole są wyszczególnieni sponsorzy.


Danone, Lays,Pepsi, Mondelez, Wedel- Lotte, Tchibo,Nestle Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5944109 Napisano: 17.11.2014 19:52:38 w Inne mniejsze markety
kosztelka napisał(a):

amif napisał(a):

o jakie produkty chodzi w tym konkursie?
http://www.eurosklep.eu/index.php?idk



Według mnie można kupować wszystko - ważne, aby były to zakupy za minimum 20 zł.



c. na paragonie musi znaleźć się produkt co najmniej jednego Sponsora

Kto widział SPONSORA? Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5944092 Napisano: 17.11.2014 19:26:18 w Intermarche
maryam napisał(a):

Jak tu będzie z opisem paragonu ja przy jednej czekoladzie mam
czek.milka.crispy a druga czek.schoko.biscui i kawa miel.cronat będzie ok?



Jak na ITM to uważam ,że opis jest wyjątkowo dokładny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#5943290 Napisano: 15.11.2014 08:48:06 w Paragony
Wolny paragon na KAUFLAND , konkurs z pralkami.Cena 3,99 zł Wyświetl w wątku >>
0 0