Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lizzie

lizzie

#5273047 Napisano: 04.07.2012 03:30:29 w Konkursy ABC
oldrac napisał(a):

Są już wyniki z najlepiej kibicować razem na www



Już były podawane w topie Wyniki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#5253133 Napisano: 23.06.2012 02:31:03 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
Voucher Rainbow Tours o wartości 18 tys emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#5217636 Napisano: 02.06.2012 09:06:56 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ja również przyłączam się do gratulacji emotka Wymarzona nagroda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#5136938 Napisano: 12.04.2012 04:32:45 w Zakupy na konkursy - usługi
W każdej chwili mogę zrobić zakupy w Delikatesach Centrum (za 25 zł, wysyłka paragonu gratis, przesyłam na maila fotkę wypełnionego kuponu, który wrzucę do urny).

Poza tym:
Intermarche
Lidl
ABC
Biedronka
Stokrotka
Kaufland Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#5034291 Napisano: 22.02.2012 09:47:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
troyd napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Jak komuś jest pisana jakaś nagroda,to ją wygra nawet 1 zgłoszeniem:)



A jest jakaś specjalna księga, która zawiera co jest komu pisane a co nie, bo z chęcią bym przeczytał co mi jest pisane emotka



Eeeee, wtedy nie byłoby elementu zaskoczenia emotka A przecież o tę adrenalinkę chodzi emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#5034164 Napisano: 22.02.2012 08:48:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
nocti napisał(a):

lizzie napisał(a):

W myśl zasady Głupi ma zawsze szczęście - dwoma smsami udało się wygrać 5 tysięcy emotka Bez prezentacji emotka
http://www.raffaello.pl/#/zwyciezcy/



Wielkie gratulacje emotka Świetna nagroda!
Ja z Raffaello się szybko wycofałam zwłaszcza po doświadczeniach z poprzednim Ferrero. Na szczęście są smaczne i nadają się jako prezenty
emotka



Ja po Ferrero też miałam uraz, ale się przełamałam emotka I kilogram ciałka przybył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#5034161 Napisano: 22.02.2012 08:47:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

wiecie co... w raffaello 8 lutego jest jeden zwycięzca a powinno być 3 każdego dnia

ciekawe dlaczego jest 1 emotka
zaś 10.02 jest 2



Może jeszcze nie dosłał ktoś paragonów... Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#5034137 Napisano: 22.02.2012 08:37:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
cudaczek121 napisał(a):

ziolko napisał(a):

lizzie napisał(a):

W myśl zasady Głupi ma zawsze szczęście - dwoma smsami udało się wygrać 5 tysięcy emotka Bez prezentacji emotka
http://www.raffaello.pl/#/zwyciezcy/




oooo emotka gratulacje emotka


gratulacje lizzie emotka emotka



Dzięki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#5034132 Napisano: 22.02.2012 08:36:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
marielu napisał(a):

Uwierz mi że każdy kto wygra uważa że jego hasło,prezentacja, zdjęcie było idealne.

Bo punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.


Nie mi oceniać , kto do nieba kto do piekła, i mimo ze sama mam czasem chęć ulepić lale łóódóo to ciągle sobie powtarzam nie rzucaj kamieniem bo wróci ..

i tego się będę trzymać.



Oczywiście, i pod warunkiem, że do konkursu na hasło wysyła samo hasło - niech wygrywa i gratuluję mu z całego serca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#5034121 Napisano: 22.02.2012 08:30:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
W myśl zasady Głupi ma zawsze szczęście - dwoma smsami udało się wygrać 5 tysięcy emotka Bez prezentacji emotka
http://www.raffaello.pl/#/zwyciezcy/ Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#5034104 Napisano: 22.02.2012 08:25:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
marielu napisał(a):

Ela (lizzie).... ale dziwisz się? Odzywać się tylko po to by zostać oblanym pomyjami?

Też bym się nie odzywała, i jestem pewna że jeśli kiedykolwiek wygram dużą nagrodę , to nie zostawicie na mnie suchej nitki i wepchniecie mi ryj w pomyje .

I nie będzie litości, i wspomnienia tego co dałam z siebie TU wcześniej. Ot.. życie.



marielu - nie przesadzaj...
Szczerze gratuluję zasłużonych wygranych, nawet miliona w Banku PKO BP emotka Nagrody trzeba umieć wygrywać z klasą. I nawet jeśli w konkursie na hasło wygra kiepskie hasło - to wybór jury i nie mamy tu nic do gadania. Ale jeśli wygrywa hasło + prezentacja, to coś jest nie tak. I przeciw temu się buntuję. Ot, tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#5034072 Napisano: 22.02.2012 08:11:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
petunija1 napisał(a):

nocti napisał(a):

Ja nikomu nie chcę odbierać radości z wygranej, ale odważę się napisać swoje zdanie... Gdyby to była praca Moniki U to wypowiedzi tutaj byłyby zupełnie inne. Gdyby był to ktoś spoza forum to również nie oczekiwałabym tutaj wielu pozytywnych opinii.
Ba... gdyby to była moja praca to też obawiam się, że inaczej by wyglądała ta dyskusja emotka

Ja do tekstu nic nie mam, ale ile razy pojawia się sytuacja, że w konkursach na hasło wygrywała prezentacja, film, grafika - tyle razy mieliśmy słuszne pretensje, że nie na tym konkurs polegał.

Ani ja, ani nikt na forum nie zagwarantuje, że bez grafiki hasło wygrałoby z wszystkimi innymi zwłaszcza, że na stronie widzimy 41 haseł z całej puli emotka
Tyle z mojej strony.
Proszę o łagodne traktowanie emotka




emotka No tak,ale tutaj tekst się broni. Wizualizacji jest jakby...niepotrzebnym dodatkiem.
Myślę,że gdyby jej nie było werdykt byłby ten sam.
Ja osobiście słabo kojarzę Zwyciężczynię (krótki staż tutaj) więc chyba jestem w miarę obiektywna.Co nie znaczy,że nie miło jest komuś pogratulować takiej świetnej nagrody.

A tej drugiej Pani o której piszecie - MoniaU to już kompletnie nie znam. emotka



Tej drugiej pani zapewne już nie poznasz, bo obserwuje nas z ukrycia, ale brakuje jej odwagi, by się odezwać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#5034064 Napisano: 22.02.2012 08:07:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
nocti napisał(a):

Ja nikomu nie chcę odbierać radości z wygranej, ale odważę się napisać swoje zdanie... Gdyby to była praca Moniki U to wypowiedzi tutaj byłyby zupełnie inne. Gdyby był to ktoś spoza forum to również nie oczekiwałabym tutaj wielu pozytywnych opinii.
Ba... gdyby to była moja praca to też obawiam się, że inaczej by wyglądała ta dyskusja emotka

Ja do tekstu nic nie mam, ale ile razy pojawia się sytuacja, że w konkursach na hasło wygrywała prezentacja, film, grafika - tyle razy mieliśmy słuszne pretensje, że nie na tym konkurs polegał.

Ani ja, ani nikt na forum nie zagwarantuje, że bez grafiki hasło wygrałoby z wszystkimi innymi zwłaszcza, że na stronie widzimy 41 haseł z całej puli emotka
Tyle z mojej strony.
Proszę o łagodne traktowanie emotka



Popieram nocti. Mam takie samo odczucie. Dla mnie jasna byłaby sytuacja, kiedy w konkursie na hasło wygrałoby hasło. Po co dołączać jakikolwiek obrazek? To tylko psuje ogólne wrażenie i czyste uczucie sprawiedliwości. Nie neguję, że tekst jest dobry. Ale gdyby zwyciężył sam tekst, bez obrazka, gratulowałabym Ilonie szczerze. Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#5026578 Napisano: 19.02.2012 03:56:11 w Wygraj mi / Wygram za...
edzia21 napisał(a):

oferuje 50 lajków z różnych IP za bransoletki yes emotka



Uuuuuuuuu, ta oferta napawa mnie obrzydzeniem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4849835 Napisano: 23.11.2011 10:21:15 w Kaufland konkursy
lizzie napisał(a):

Kto mi napisze na Pw, jaka jest odpowiedź na pytanie? Zostawiłam to na ostatnią godzinę, a strona nie działa emotka Gazetki nie mam emotka



Dziękuję, już dobra duszyczka mi pomogła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4849829 Napisano: 23.11.2011 10:17:56 w Kaufland konkursy
Kto mi napisze na Pw, jaka jest odpowiedź na pytanie? Zostawiłam to na ostatnią godzinę, a strona nie działa emotka Gazetki nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4818111 Napisano: 08.11.2011 05:05:33 w PLAGIATY

lizzie

#4804177 Napisano: 02.11.2011 11:06:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

ejulek59 napisał(a):

Każdy z nas w konkursie http://www.tymbarkurzadza.pl ma konkurenta
w osobie jablkomieta

http://moniau.w.i...ii.pl/tymbark_ja.jpg

Na nic opisy, slogany-jeśli linku nie dodamy emotka


emotka emotka emotka

Swoją drogą, mam lepsze foty z Tymbarkiem: w górach + pośród śniegu + wesoła ekipa + Mój bez koszulki w pełnym słońcu. Ale zachowam dla siebie.
Spodziewam się, że następne zgłoszenia będą zawierały foty z niedostępnych obszarów NASA, bójcie się emotka



Taaaaaaa, i jak mniemam, wyjazd odbył się w towarzystwie produktów konkursowych, aby uwiecznić te wspaniałe chwile np. z jogurtem przed wejściem do NASA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4757689 Napisano: 15.10.2011 08:23:19 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

a ja mam zmywarkę ale używam tylko jak są goście, na codzień mam schizę ze muszę mieć pozmywane NATYCHMIAST, nie mam mowy żeby mi się jakieś brudne naczynia wylegiwały i czekały na kąpiel emotka
nigdy nawet kubek ani talerz nie poleży-zmywanie natychmiastowe, natręctwo takie emotka



Ja bez zmywarki teraz nie wyobrażam sobie życia emotka Ale nigdy nie zostawiam naczyń na wierzchu, tylko każdy kubek czy talerzyk od razu wkładam do środka. Więc nie widzę brudów. Zmywara się zapełni - to ją włączam. Większy ból z rozładunkiem, ale i tak wolę to, niż stanie przy zlewie z rękami po łokcie w płynie do naczyń
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4755726 Napisano: 14.10.2011 09:04:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

lizzie: Jeden tekst, byś wiedziała, jak to czasem absurdalnie wygląda:
http://oknonet.pl...powe/news,16406.html
emotka
Ci się doczepili o najlepsze okno emotka
I tytuł artykułu w gazecie emotka



No czad... Chyba nie zasnę dziś emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0