Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lizzie

lizzie

#4755705 Napisano: 14.10.2011 08:55:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

bethan napisał(a):

assal faktycznie tak zrobię, i niech się dzieje, co chce

No chyba żartujesz emotka


Mi się też wydaje, że to przesada - tzn. niby napiszesz im co? Wymyśliłam hasło, ale nagle okazało się, że ono nie moje?

Zresztą, zrobisz jak uważasz emotka



No, sama nie wiem, co napisać, dziwna sytuacja emotka A tam, zobaczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4755703 Napisano: 14.10.2011 08:54:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
cudaczek121 napisał(a):

assal napisał(a):

Nie widziałam konkursu na hasło, w którym można by przesyłać te, co są już na rynku emotka
Z miłości do nie jest hasłem oryginalnym.
Czy YES użyje z miłości do piękna? Apart proces by wygrał
emotka
Z miłości do w reklamie jest przeszło 10 razy, ale coś innego zawsze jest emotka


Moniau wygrała w grzańcu Posti wycieczkę bodajże za hasło.Posti. Z miłości do ciepła



O moniau nie dyskutuj na forum, bo jutro będziesz miała pozew w skrzynce na listy
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4755698 Napisano: 14.10.2011 08:52:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
bethan napisał(a):

assal faktycznie tak zrobię, i niech się dzieje, co chce

No chyba żartujesz emotka



Poprawiłam na MOŻE. Dziś już późno, zastanowię się nad tym jutro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4755682 Napisano: 14.10.2011 08:48:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

lizzie napisał(a):

Niezamierzony i nieświadomy. Ale zdaję sobie sprawę z tego, że ktoś życzliwy o tym doniesie, i mogę nagrody nie dostać. Nie będę z tego powodu płakać, bo nie chcę jej za wszelką cenę. Po prostu byłam przekonana, że wymyśliłam fajne hasło emotka A jak ktoś miał w swojej stopce - chyba joan - Nieważne, co wygrałeś. Ważne, jak. A więc niech się dzieje wola Nieba emotka



Ależ, Lizzie, chyba mnie źle zrozumiałaś - absolutnie Ci żadnej afery nie życzę i gratuluję nagrody! emotka

Zgodnie z Vilemo twierdzę, że nie jest to tak skomplikowane hasło, żeby kilka osób niezależnie nie mogło na nie wpaść. Dziwi mnie po prostu, że komisja je przyjęła, ale może oni po prostu nie mają zamiaru tego nigdzie wykorzystywać, tylko chodziło im jedynie o odpowiednie skojarzenie?
P.S.
Nie brałam udziału w tym konkursie, co by mnie ktoś o jakieś zimne kalkulacje nie posądzał emotka



mia ja absolutnie Ciebie nie miałam na myśli emotka
assal może i tak zrobię, i niech się dzieje, co chce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4755660 Napisano: 14.10.2011 08:38:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
Niezamierzony i nieświadomy. Ale zdaję sobie sprawę z tego, że ktoś życzliwy o tym doniesie, i mogę nagrody nie dostać. Nie będę z tego powodu płakać, bo nie chcę jej za wszelką cenę. Po prostu byłam przekonana, że wymyśliłam fajne hasło emotka A jak ktoś miał w swojej stopce - chyba joan - Nieważne, co wygrałeś. Ważne, jak. A więc niech się dzieje wola Nieba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4755512 Napisano: 14.10.2011 07:52:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

hehe... złóż skargę sama na siebie emotka byłby ewenement na skalę światową emotka emotka



Pójdę na kolanach do Częstochowy, żeby odpokutować mój grzech emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4755501 Napisano: 14.10.2011 07:49:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
lizzie napisał(a):

Ha, toście mi dały... Najlepsze, że ja nad hasłem myślałam, wymyśliłam, i byłam z siebie bardzo zadowolona, jako że M¡DRY WYBÓR bardzo mi pasował do sklepu Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych... I do głowy mi nie przyszło, że takie hasło ma Lidl... Durna ja emotka



Ale z drugiej strony po to jest komisja, żeby wybrała najlepsze. Mogła odrzucić
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4755497 Napisano: 14.10.2011 07:47:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ha, toście mi dały... Najlepsze, że ja nad hasłem myślałam, wymyśliłam, i byłam z siebie bardzo zadowolona, jako że M¡DRY WYBÓR bardzo mi pasował do sklepu Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych... I do głowy mi nie przyszło, że takie hasło ma Lidl... Durna ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4726989 Napisano: 03.10.2011 01:26:59 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
keiti78zg napisał(a):

lizzie napisał(a):

Dziś kurier przyniósł weekend spa we Władysławowie, od firmy MediaS Mobile. Kto wie, co to był za konkurs? emotka


garnier w intermarche




Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4726942 Napisano: 03.10.2011 01:08:33 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Dziś kurier przyniósł weekend spa we Władysławowie, od firmy MediaS Mobile. Kto wie, co to był za konkurs? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4584858 Napisano: 02.08.2011 08:51:52 w Zakupy na konkursy - usługi
Szukam kogoś, kto będzie jutro w dużym Carrefourze. PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4546383 Napisano: 20.07.2011 12:03:14 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że nic mi się nie chce. Nawet umalować oko i wyjść po zakupy. Chyba wyjem wszystkie resztki z szuflad przez to lenistwo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4515789 Napisano: 07.07.2011 04:28:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

Ale i tak wyniki konka Magnefar już są na stronie. Nietypowe, że tak powiem - gdzie Ci rasowi wymiatacze? emotka Ledwo co kilka znajomych nazwisk...



Jakkolwiek mało znajomych nazwisk na liście (mnie nie ma i powinnam być załamana), to wyniki mnie niezmiernie cieszą emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4513354 Napisano: 06.07.2011 08:58:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
privatedo napisał(a):

Zadzwonilam do pewnej agencji zapytac sie co zrobia jesli na konkurs urnowy wplynie praca, ktora nie zmiesci sie do urny i zostanie im przekazana w inny sposob...
Kobietka sie zawahala, a po chwili odpowiedziala, ze Oni takiej pracy nie moga ocenic i odrzucaja (co tez uczynili w niedawno zakonczonym konkursie).
Po chwili wrecz namawiala mnie do podwazania decyzji innych agencji i skladania zbiorowych reklamacji, a nawet pozwow... bo takie zgloszenie nawet gdyby mialo zalaczony na kuponie poemat na miare mickiewiczowskiego piora, nie ma prawa byc brany pod uwage.

Zatem pozostaje tylko czekac na kolejne rozwiazania.... emotka emotka



To może stwórzmy listę chętnych do zbiorowych reklamacji? Ja jestem chętna!! Może wreszcie zmienimy coś w tym bałaganie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4512761 Napisano: 06.07.2011 06:34:29 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

wkurza mnie że u mnie nikt w domu nie pije (ja w ogóle) WARKI i nie kupie żeby wylać emotka wszyscy mówią że nie dobra emotka i jak zawsze kupowali inne piwa tak teraz jak konkursy w 4 piwach w domu nic emotka
a ja tylko jeden kod warki chciałem na szklanki emotka



Ja specjalnie pojechałam 30 km na zakupy do Reala. Długo się zastanawiałam, czy kupić 2 litry piwa do konkursu, bo mój małż piwa nie znosi, a ja też nie cierpię... Ale kupiłam. Mąż, jak zobaczył, aż się skrzywił emotka W domu chcę wysyłać zgłoszenie, patrzę na paragon, a ja kupiłam Lecha zamiast Żywca emotka emotka emotka Poprzeklinałam trochę na siebie, i poszłam do męża, że jutro też musimy jechać po 2 litry Żywca. Zobaczyć jego minę - bezcenne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4512513 Napisano: 06.07.2011 05:42:53 w Wkurza mnie...
krzyszu napisał(a):

dawidekk napisał(a):

doalki napisał(a):

Mój mąż właśnie poszedł do pracy, wcześniej wziął prysznic i recznik, którym sie wytarł walnął na przygotowane do prasowania, świeżo wyprane ciuchy- ile razy mam mu tłumaczyć, że mokry ręcznik sie wiesza



Może jeszcze trzeba czyścić prysznic po sobie? emotka Toż to nie leży w męskiej naturze emotka


To ja chyba jakiś dziwny jestem bo wkurzyłby mnie brudny brodzik i rzucane byle gdzie mokre ręczniki emotka



Mój chyba zupełnie zniewieściały, bo nie dość, że sam wyciera kabinę do sucha po kąpieli, to jeszcze na mnie krzyczy, jak niedokładnie wytrę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4510707 Napisano: 06.07.2011 10:57:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

onlyrybka i reszta świata - a ja sadzę, że nie mamy po co dzielić włosa na czworo, bo:

- dziewczyna wygrała uczciwie, jej zdjęcie,jej pomysł, jej dziecko i jej wygrana

moglibyśmy się wpieniać, gdyby:
- fota była plagiatem i kto inny miał prawa autorskie do zdjęcia,
- lub chociaż autoplagiatem, który wygrał już w innym konkursie,
- lub na zdjęciu było cudze dziecko a rodzic nie wyraził na to zgody,
- albo fota okazała się zwykłym montażem

ale skoro żadna z tych przesłanek nie zachodzi, trzeba tylko pogratulować onlytrybce szczęścia oraz pomysłu na zdjęcie i cieszyć się, że nagroda trafia nie tylko do jednej osoby (wszyscy zapewne wiedzą o kim mowa emotka emotka emotka )



Taaaaaaaaaaak, takie przesłanki cieszą podwójnie, więc i ja przyłączam się do szczerych gratulacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4509274 Napisano: 05.07.2011 08:25:07 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Wkurza mnie mój szanowny mąż, kupił coś bez mojej wiedzy, i teraz to naprawia, więc się pytam czyje to, a on, że nie ważne,wrrr to znowu pytam, a on, że jego, to mówię, po co ci 3 taki sam!!! i dlaczego mnie nawet nie poinformowałeś, że kupiłeś, a on, że nie musi mi się tłumaczyć emotka no nie musi to fakt, ale chyba na tym polega małżeństwo, na partnerstwie!!!! przecież mu nie zabroniłabym. GRRRRRRRR, nie gadam z nim!!!



pewnie trzeci motor lub kosiare sobie kupił i dziwisz sie chłopu emotka


trzecią piłę i to jeszcze do naprawy!!! chyba będzie wszystkimi kończynami ciął drzewo
emotka




Eeee, spójrz na to z innej strony emotka Mężczyźni to dzieci - wiadomo to nie od dziś. Muszą mieć zabawki. Lepiej, że bawi się piłami, niż miałby kupować sobie trzecią lalkę dmuchaną emotka emotka emotka

W temacie: wkurza mnie kurier Siódemki. Nie dostarczył mi trzech przesyłek (a może więcej, tylko o 3 wiem). Przesyłki wróciły do nadawców, wysyłają mi drugi raz. Już ja sobie z nim jutro porozmawiam emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4507264 Napisano: 05.07.2011 01:11:22 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

lizzie napisał(a):

lizzie napisał(a):

Wiecie co, lepiej nie piszcie na forum o Monice, bo postraszy Was sądem (do mnie napisała na forum, że mnie pozwie do sądu emotka emotka emotka ). A co mogę zasugerować:
W swoim zgłoszeniu zamieszczajcie prośbę do komisji, aby w konkursie np. na hasło nagradzało hasło, a nie laurkę, w konkursie opisowym - opis.
Monika mi na gg napisała, że takie oświadczenie to próba wpłynięcia na decyzje komisji emotka
Doskonale zdaje sobie sprawę, że bez laurek NIKT by nie zwrócił uwagi na jej pożal się Boże prace emotka



Tfu, nie na forum napisała, tylko na gg emotka



A mojego gg nie chciała? emotka



No nie chciała emotka Ale jak chcesz, to mogę Ci jej gg podać (tylko najpierw zorientuję się, czy to jest zgodne z prawem, bo kolejny pozew mnie czeka)
emotka emotka emotka
W temacie (bo ktoś gotów pomyśleć, że mnie nic nie wkurza) - wkurza mnie, że jeszcze klika dni do podpisania umowy o sprzedanie mieszkania - kilka dni niepewności, czy kupujący się nie rozmyśli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4507204 Napisano: 05.07.2011 12:53:49 w Wkurza mnie...
lizzie napisał(a):

Wiecie co, lepiej nie piszcie na forum o Monice, bo postraszy Was sądem (do mnie napisała na forum, że mnie pozwie do sądu emotka emotka emotka ). A co mogę zasugerować:
W swoim zgłoszeniu zamieszczajcie prośbę do komisji, aby w konkursie np. na hasło nagradzało hasło, a nie laurkę, w konkursie opisowym - opis.
Monika mi na gg napisała, że takie oświadczenie to próba wpłynięcia na decyzje komisji emotka
Doskonale zdaje sobie sprawę, że bez laurek NIKT by nie zwrócił uwagi na jej pożal się Boże prace emotka



Tfu, nie na forum napisała, tylko na gg emotka Wyświetl w wątku >>
0 0