Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lizzie

lizzie

#4121196 Napisano: 08.02.2011 12:02:16 w PLAGIATY
ziolko napisał(a):

kolejne to

Agnieszka Zdun Kocham Cię tu i teraz i zawsze będę Cię kochać
Kocham Cię sercem i duszą i całym sobą
Kocham Cię o każdej porze i o każdym czasie
Kocham Cię czy jesteś zła, smutna czy radosna czy wesoła
Kocham Cię nie zależnie od Twego nastroju
Kocham Cię w każdym miejscu na świecie
Kocham Twoją dusze
Kocham Twój Głos
Kocham Twój uśmiech
Kocham Twoje oczy
Kocham Twoje włosy
Kocham całą Ciebie

http://dojrzewamy...mnie-zebym-napisala#

http://grono.net/...ze-wyznania-milosne/



http://www.fotka.pl/profil/aKiCiAa/opisy
z jednego wiersza zrobiła dwa emotka To się nazywa oszczędność emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4121155 Napisano: 08.02.2011 11:48:40 w PLAGIATY
ziolko napisał(a):

zostało usunięte?? emotka



Pewnie dziewczyna się zawstydziła, że została namierzona, i usunęła. To ktoś z forum? Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4024285 Napisano: 06.01.2011 06:38:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
Heh, ja napisałam 62, ale też w necie znajdowałam 74 dni. Tylko przypadkiem akurat miałam otworzony jakiś konk, w którym było takie samo pytanie i trzy odpowiedzi do wyboru, i żadna nie była 74 emotka Więc strzeliłam jedną z podanych, 62 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#3949496 Napisano: 10.12.2010 09:56:13 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
http://www.mmpozn...sowych?category=news

Tu są informacje. Akurat stronka dotyczy Poznania, ale na pewno zasady są w całej Polsce takie same. Trzeba się spieszyć, bo nabór trwa do 14 grudnia emotka

P.S. Mi się nie chce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#3935817 Napisano: 06.12.2010 11:07:04 w Gratulacje! Dla wygranych!
I ja się przyłączam do gratulacji. Katanaka - najlepsze przed Tobą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#3858449 Napisano: 12.11.2010 12:11:24 w W Social Media nazywam się...
Elżbieta Świtulska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#3794258 Napisano: 20.10.2010 07:47:55 w Wkurza mnie...
madzia34 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

cb656 napisał(a):

madzia34 napisał(a):

a mnie wkurza ze mój synus nie wygrał gry na adibu a tak sie biedaczek nameczył zeby zrobic extra rakiete własnorecznie emotka


Jasne! Trzeba dzieci przyzwyczajać za młodu, że są najlepsze, a wszyscy inni są do bani! emotka
...a gdzie tu umiejętność przyjmowania porażki?


Pewnie bardziej jej chodziło o to ,ze robił samodzielnie a niektóre prace były wykonane przez rodziców.
Ale jedno jest pewne,lepiej niech sie dziecko nienastawia na wygraną...


ale napisałam ze mnie to wkurza a nie jego,on jak prawdziwy mężczyzna przyjał porazke na klatestwierdził ze innym razem i trudno



Wiem, jak to jest, jak moje dzieci same rysują, malują, wydzierają, żeby powstała jak najładniejsza praca. A potem zamieszczają wyniki i ewidentnie widać, że wygrała praca zrobiona przez dorosłego. To najbardziej wkurza... A dziecko patrzy i myśli sobie, że ono tak nie potrafi... A jak ma potrafić, skoro ma kilka lat? Organizatorzy dają d..., że w ogóle prace dorosłych nagradzają. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#3739926 Napisano: 29.09.2010 08:37:54 w Giełda Kodów ; )
Szukam kodów z Kinderczekolad emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#3618209 Napisano: 12.08.2010 07:10:21 w Połączenia nieodebrane
Ktoś wie, skąd mogli dzwonić ok. 18:30? Numer prywatny. Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#3451716 Napisano: 12.06.2010 08:23:58 w Rossmann
Kto może kliknąć na moje fotki Rossnet w stopce? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#3377631 Napisano: 13.05.2010 09:10:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
jaczyliona napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

edith napisał(a):

Pani Moniko z Poznania gratuluje samochodu emotka Strasznie mnie pani przesladuje emotka Ostatnio wygrala pani tez samochód w gazecie dla dzieci Scooby Doo,to jest dopiero szczęście ,chyba że to inna osoba emotka Synek też robił kartkę na konkurs i nic,ja na Wawel i nic a na dodatek patrzę w Kaczorze Donaldzie gdzie mój synek walczył o 1 miejsce i co...nic ..Maksymilian Urbaniak wygral...to dopiero szczeście emotka



szczęście plus ciężka praca - dużo poświęconego czasu emotka


plagiaty to tez dla ciebie ciezka praca?gratuluje toku myslenia emotka



A jakieś konkrety? Bo oskarżać łatwo. Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#3376912 Napisano: 13.05.2010 05:19:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
slonko365 napisał(a):

lizzie napisał(a):

edith napisał(a):

Pani Moniko z Poznania gratuluje samochodu emotka Strasznie mnie pani przesladuje emotka Ostatnio wygrala pani tez samochód w gazecie dla dzieci Scooby Doo,to jest dopiero szczęście ,chyba że to inna osoba emotka Synek też robił kartkę na konkurs i nic,ja na Wawel i nic a na dodatek patrzę w Kaczorze Donaldzie gdzie mój synek walczył o 1 miejsce i co...nic ..Maksymilian Urbaniak wygral...to dopiero szczeście emotka



Podpisuje się pod tym obiema rękami. Też walczyłam o te nagrody i d..a blada emotka



Ej no bez przesady. Też robiłam kartkę na Wawela, też mi szkoda, bo nieźle się narobiłam i nawet wyróżnienia niet, ale wygrana kartka jest naprawdę ok i widać, że bardzo czasochłonna, więc nie czepiajcie się kobiety, że dostała nagrodę.

No taki już urok konkursów - nie każdy może wygrać, a wygrywa najlepszy - zdaniem organizatorów.
Ja gratuluję autka, mam nadzieję, że mnie się też kiedyś trafi emotka



Ależ nikt się nie czepia! Ja wiem, że Monika spędza dużo czasu przy swoich pracach. I nawet z tego powodu jej ta nagroda uczciwie się należy emotka Ja swoją robiłam przez 2 godziny, po prostu nie mam cierpliwości do prac. Liczę, że kiedyś moje robione naprędce dzieło kogoś olśni, a tymczasem szczerze gratuluję Monice emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#3376572 Napisano: 13.05.2010 02:40:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
edith napisał(a):

Pani Moniko z Poznania gratuluje samochodu emotka Strasznie mnie pani przesladuje emotka Ostatnio wygrala pani tez samochód w gazecie dla dzieci Scooby Doo,to jest dopiero szczęście ,chyba że to inna osoba emotka Synek też robił kartkę na konkurs i nic,ja na Wawel i nic a na dodatek patrzę w Kaczorze Donaldzie gdzie mój synek walczył o 1 miejsce i co...nic ..Maksymilian Urbaniak wygral...to dopiero szczeście emotka



Podpisuje się pod tym obiema rękami. Też walczyłam o te nagrody i d..a blada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#3376384 Napisano: 13.05.2010 01:17:09 w Połączenia nieodebrane
Do mnie o 9:16 dzwonił 22 3135300, ale nawet nie zdążyłam dobiec. A jak próbowałam oddzwonić, to mi podaje, że nie ma takiego numeru. Kojarzy ktoś coś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#3348589 Napisano: 04.05.2010 08:17:41 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie mój szwagier, a jeszcze bardziej jego żona. Zarabiają 15 tys. miesięcznie, a ciągle im mało emotka
I mają czelność przychodzić do teściów po pożyczkę, bo chcą sobie kupić samochód za prawie 100 tys, ale im brakuje emotka
Normalnie jasny szlag mnie trafia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#3285654 Napisano: 10.04.2010 08:13:04 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

lizzie

#3284748 Napisano: 09.04.2010 06:55:12 w Wkurza mnie...
kolastynka napisał(a):


zeida napisał(a):

Wkurza mnie, że uprzedziłam męża, że może pojawić się dziś telefon o wygranej zmywarce a tu d... emotka
A on jak zwykle - daj sobie spokój z tymi konkursami !
No i na co mi te tabletki jak nie mam zmywarki a na nową mnie nie stać !



Ja mojego namówiłam, jeździł biedak po hipermarketach (czego nie znosi), zajawił się na zmywarkę i d..a blada. I też mi zostały tabletki emotka



A mnie wkurza bezmyślność organizatorów. No bo po co ktoś ma kupować tabletki, jak nie ma zmywarki? A jak ma i kupuje te tabletki, to po co mu druga zmywarka? Dla mnie kompletnie niezrozumiałe emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#3268773 Napisano: 04.04.2010 10:28:41 w Pomocy!!!!
tedance napisał(a):

zapunktuj napisał(a):

zagłosowałem


Ciekawe jak, skoro nie ma linku



Poza tym jest po północy, konkurs zakończony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#3230345 Napisano: 23.03.2010 10:31:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
dianek napisał(a):

awi napisał(a):

iwek napisał(a):

Czasem reklamacje przynoszą pozytywny skutek. emotka
http://gospodarka...ienia_zwyciezce.html



Ciekawa jestem jak się potoczyła sprawa z konkursem na zdrowe oczy.pl Na stronie nic się nie zmieniło


a pisaliście do autora zdjęcia - fotoreportera z wiadomosci24 ?

jak tak to na napisałam jeszcze raz emotka



Ja pisałam do organizatora i zero odzewu...
Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#3225364 Napisano: 22.03.2010 02:36:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
płyta Kids z radia Zet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0