Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kropekk

kropekk

#3822323 Napisano: 01.11.2010 09:08:17 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

monisia23 napisał(a):

dawidekk napisał(a):

kropekk napisał(a):

monisia23 napisał(a):

kropekk napisał(a):

Zaprosiłam wczoraj ponad 40 osób do rejestracji przez linka, co daje mi okolo 200 punktów i co? nawet mnie nie ma w rankingu, a powinnam być druga (nie daje to nagrody, ale sam fakt!!!). Siedziałam nad tym pół dnia i co? NIC!!!!!!!!!!!


Ja się zarejestrowałam choć nie miałam ochoty. Większość się nie rejestruje wcale na zawołanie. Gdybyś pytała wcześniej, nie byłabyś zawiedziona, że się nie zarejestrują...
I tak jak piszesz na darmo zmarnowałaś kupę czasu emotka




Przepraszam, ale o co Ci chodzi? W ogóle nie na temat się wypowiedziałaś, co ma piernik do wiatraka? Lewą nogą wstałaś???
swoją drogą, skoro to taki wysiłek to CHWAŁ¡ CI ZA TO, zadowolona?

Polacy są dziwni, zdecydowanie...
zmarnowałaś 3 minuty swojego życia na tą rejestrację, tyle ile czasu poświęcają inni, aby zagłosować na Ciebie, więc bez takich...



Nie znam sprawy więc... ale... tu nie chodzi chyba o czas na rejestrację (bo tyle tego że łohohoh) tylko że potem na maila przychodzi SPAM z wielu firm, że trzeba podawać często dokładne dane, itp.


kropekk napisał(a):

kropekk napisał(a):

monisia23 napisał(a):

kropekk napisał(a):

Zaprosiłam wczoraj ponad 40 osób do rejestracji przez linka, co daje mi okolo 200 punktów i co? nawet mnie nie ma w rankingu, a powinnam być druga (nie daje to nagrody, ale sam fakt!!!). Siedziałam nad tym pół dnia i co? NIC!!!!!!!!!!!


Ja się zarejestrowałam choć nie miałam ochoty. Większość się nie rejestruje wcale na zawołanie. Gdybyś pytała wcześniej, nie byłabyś zawiedziona, że się nie zarejestrują...
I tak jak piszesz na darmo zmarnowałaś kupę czasu emotka




Przepraszam, ale o co Ci chodzi? W ogóle nie na temat się wypowiedziałaś, co ma piernik do wiatraka? Lewą nogą wstałaś???
swoją drogą, skoro to taki wysiłek to CHWAŁ¡ CI ZA TO, zadowolona?

Polacy są dziwni, zdecydowanie...
zmarnowałaś 3 minuty swojego życia na tą rejestrację, tyle ile czasu poświęcają inni, aby zagłosować na Ciebie, więc bez takich...




Czytaj ze zrozumieniem. Ja sie zarejestrowałam, bo chciałam pomóc! A inni się nie rejestrują wcale! Proste! Nie napisałam że zmarnowałam 3 minuty życia wiec nie wciskaj mi kitu! Nie napisałam tego żeby Cię wkurzyć,tylko po to żebyś wiedziała jak jest,Widac nie ma się do kogo odezwać Soryyyyyy




ja się też Tobie zarejestrowałam, choć powiem szczerze nie za bardzo mi się chciało i pomijam fakt, że więcej czasu straciłam na rejestrację, bo ta stronka ciągle mi jakiś błąd pokazywała. Na drugi raz tak się nie robi, że za jeden głosik wymagasz rejestracji, bo musisz się liczyć z tym że połowa ludzi tego nie zrobi.
Kiedyś też zbierałam głosy za rejestrację i wiem jak ciężko jest kogoś namówić i ja najpierw się pytałam czy ktoś mi się zarejestruje i chyba tak powinno być.




ale się dyskusja wywiązała...
głosowałam zawzwyczaj na wszystkie linki i zakładałam mnóstwo kont, zeby to zrobić, dobra nie chce mi się juz na ten temat dyskutować. adios;) Wyświetl w wątku >>
0 0

kropekk

#3822305 Napisano: 01.11.2010 08:59:38 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

kropekk napisał(a):

monisia23 napisał(a):

kropekk napisał(a):

Zaprosiłam wczoraj ponad 40 osób do rejestracji przez linka, co daje mi okolo 200 punktów i co? nawet mnie nie ma w rankingu, a powinnam być druga (nie daje to nagrody, ale sam fakt!!!). Siedziałam nad tym pół dnia i co? NIC!!!!!!!!!!!


Ja się zarejestrowałam choć nie miałam ochoty. Większość się nie rejestruje wcale na zawołanie. Gdybyś pytała wcześniej, nie byłabyś zawiedziona, że się nie zarejestrują...
I tak jak piszesz na darmo zmarnowałaś kupę czasu emotka




Przepraszam, ale o co Ci chodzi? W ogóle nie na temat się wypowiedziałaś, co ma piernik do wiatraka? Lewą nogą wstałaś???
swoją drogą, skoro to taki wysiłek to CHWAŁ¡ CI ZA TO, zadowolona?

Polacy są dziwni, zdecydowanie...
zmarnowałaś 3 minuty swojego życia na tą rejestrację, tyle ile czasu poświęcają inni, aby zagłosować na Ciebie, więc bez takich...



Nie znam sprawy więc... ale... tu nie chodzi chyba o czas na rejestrację (bo tyle tego że łohohoh) tylko że potem na maila przychodzi SPAM z wielu firm, że trzeba podawać często dokładne dane, itp.




wystarczy napisac, że sie nie chce i koniec, zreszta tutaj wszyscy podają wszedzie maile ( do konkursów itp.) i chyba liczą się ze spamem? Wyświetl w wątku >>
0 0

kropekk

#3822285 Napisano: 01.11.2010 08:46:39 w Wkurza mnie...
kropekk napisał(a):

monisia23 napisał(a):

kropekk napisał(a):

Zaprosiłam wczoraj ponad 40 osób do rejestracji przez linka, co daje mi okolo 200 punktów i co? nawet mnie nie ma w rankingu, a powinnam być druga (nie daje to nagrody, ale sam fakt!!!). Siedziałam nad tym pół dnia i co? NIC!!!!!!!!!!!


Ja się zarejestrowałam choć nie miałam ochoty. Większość się nie rejestruje wcale na zawołanie. Gdybyś pytała wcześniej, nie byłabyś zawiedziona, że się nie zarejestrują...
I tak jak piszesz na darmo zmarnowałaś kupę czasu emotka




Przepraszam, ale o co Ci chodzi? W ogóle nie na temat się wypowiedziałaś, co ma piernik do wiatraka? Lewą nogą wstałaś???
swoją drogą, skoro to taki wysiłek to CHWAŁ¡ CI ZA TO, zadowolona?

Polacy są dziwni, zdecydowanie...
zmarnowałaś 3 minuty swojego życia na tą rejestrację, tyle ile czasu poświęcają inni, aby zagłosować na Ciebie, więc bez takich...


Wyświetl w wątku >>
0 0

kropekk

#3822281 Napisano: 01.11.2010 08:45:25 w Wkurza mnie...
monisia23 napisał(a):

kropekk napisał(a):

Zaprosiłam wczoraj ponad 40 osób do rejestracji przez linka, co daje mi okolo 200 punktów i co? nawet mnie nie ma w rankingu, a powinnam być druga (nie daje to nagrody, ale sam fakt!!!). Siedziałam nad tym pół dnia i co? NIC!!!!!!!!!!!


Ja się zarejestrowałam choć nie miałam ochoty. Większość się nie rejestruje wcale na zawołanie. Gdybyś pytała wcześniej, nie byłabyś zawiedziona, że się nie zarejestrują...
I tak jak piszesz na darmo zmarnowałaś kupę czasu emotka




Przepraszam, ale o co Ci chodzi? W ogóle nie na temat się wypowiedziałaś, co ma piernik do wiatraka? Lewą nogą wstałaś??? Wyświetl w wątku >>
0 0

kropekk

#3822176 Napisano: 01.11.2010 07:25:51 w Wkurza mnie...
Zaprosiłam wczoraj ponad 40 osób do rejestracji przez linka, co daje mi okolo 200 punktów i co? nawet mnie nie ma w rankingu, a powinnam być druga (nie daje to nagrody, ale sam fakt!!!). Siedziałam nad tym pół dnia i co? NIC!!!!!!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kropekk

#3804977 Napisano: 25.10.2010 08:39:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dojechały Tyskie z jednego z ostatnich dni konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kropekk

#3799040 Napisano: 22.10.2010 07:22:49 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

agasiamazur napisał(a):

cb656 napisał(a):

agasiamazur napisał(a):

.... napisałam do nich o ponowną weryfikcję głosów w moim mieście.....

(....) Jeśli do głosowania wykorzystano zabezpieczenie polegające na przepisaniu tekstu z obrazka, musiał to zrobić człowiek emotka
Automaty skanujące mogą skopiować i wkleić tekst ze strony, ale nie odczytają i nie przepiszą tego tekstu z obrazka.

Masz racje odnośnie tego, że głosował człowiek.
Szkoda że tylko jeden, ale za to skutecznie. Z tego co wiem to osoby piszące reklamacje dostały identyczne odpowiedzi, choć może nie. Ja wiem od czterech osób że dostały takie same a reklamacje były różne. Jedna np. dotyczyła praw autorskich.
Wydaj mi się, że organizatorzy nie przewidzieli takiej możliwości, iż ktoś może być tak zmotywowany i będzie głosował sam na siebie ręcznie.A dawid o ile mówi prawdę chyba to poświadczył.


Ale tak już jest! Brać konkursowa zawsze znajdzie sposób, by ominąć zabezpieczenia!
jak jest konkurs, gdzie trzeba wysłać tylko jednego SMS-a do jednego paragonu - to wysyłają SMSy z innych starterów seriami;
albo najpierw grają, a później szukają paragonów na forum emotka
Przejrzyj forum - pełno tego cwaniactwa wszędzie!



Czyli jestem jedną z nielicznych osob, które wygrały nie oszukując?? Co się z tym światem dzieje...
Wyświetl w wątku >>
0 0

kropekk

#3767364 Napisano: 09.10.2010 06:13:44 w Oddam za darmo
Nie wiem czy to jest jakkolwiek przydatne, ale kod z tymbarka (na sylwester czy coś): QR76A74LU Wyświetl w wątku >>
0 0

kropekk

#3726846 Napisano: 26.09.2010 03:36:06 w Żegnamy zmarłych

kropekk

#519928 Napisano: 13.01.2007 09:34:06 w Zbieramy kasę!
0 0