Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika krseta

krseta

#6441601 Napisano: 13.12.2017 17:03:43 w SZUKAM....
doris89 napisał(a):

Cześć. Jestem tu nowa. emotka  Szukam podpowiedzi skąd czerpiecie informacje o fajnych konkursach, w których można wziąć udział? emotka  I jak można zwiększyć swoje szanse na wygraną? Będę wdzięczna za pomoc!

Niektóre tematy na forum będą dla Ciebie nieaktywne, aby się do nich dostać musisz również od siebie dodawać jakieś konkursy;)

formularz znajdziesz tutaj: https://www.e-kon...y.info/dodaj/konkurs

jeżeli masz konkurs, którego nie ma w bazie, dodawaj śmiało i czerp z forum co najlepszeemotka Wyświetl w wątku >>
1 doris89 0

krseta

#6439519 Napisano: 09.12.2017 13:23:00 w SZUKAM....
Potrzebuje kupić ekspres do kawy, da się to podpiąć pod jakiś konkurs?;) prócz allegro Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6439195 Napisano: 08.12.2017 15:46:22 w SZUKAM....
krseta napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

masza napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Szukam podpowiedzi - co zrobić? Zamówiłam na allegro kołdry i poduszki, od razu zapłaciłam. Po kilku dniach dostałam wiadomość od sprzedawcy, że zepsuła się maszyna i wysyłka opóźni się o 3-4 dni robocze, ale za to gratis dwie małe poduszki. No i jak ktoś chce, to może zrezygnować z zamówienia i dostać zwrot pieniędzy. Zdecydowałam zaczekać. Ale z 3-4 dni roboczych zrobiły się 3 tygodnie. W końcu napisałam im, co z moim zamówieniem? I po kilku godzinach dostałam powiadomienie, że paczka wysłana. No jakoś nie wierzę w zbieg okoliczności, że po takim czasie akurat napisała w dzień, w którym planowali wysyłkę. Może gdybym się nie upomniała, to wcale by nie wysłali? No i kolejna kwestia, że miała dojść w ubiegły piątek, a znowu przeciągnęło się do wtorku. Ale ostatecznie wszystko przyszło z gratisami. I teraz mam dylemat - jaką ocenę wystawić? Na pewno pozytywnej nie dam. Myślałam nad negatywną, ale z drugiej strony nie chcę nikomu psuć opinii. Jednak czuję, że zgodnie z prawdą powinnam wystawić negatywną oceną. I nie wiem... odpuścić sobie? Zapomnieć. Czy ocenić negatywnie, żeby dać przestrogę innym. Wiem, wiem... problemy pierwszego świata. Ale bez przerwy myślę, co zrobić.

Możesz dać neutralny i opisać pokrótce za co

A no tak... Zapomniałam, że na allegro są też neutralne emotka  

nie ma neutralnych;) jako osoba, która pracuje w sklepie internetowym proponuję wystawić pozytyw, jednak wynagrodzić sprzedającego przy okazji gwiazdkami 1/5 jeśli chodzi o czas wysyłki, koszt wysyłki i obsługę kupującego. Już to obniży mu ogólną ocenę allegro, a w sumie negatywa nie będzie miał na koncie.

Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6439136 Napisano: 08.12.2017 13:48:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

Takie pytanko: kiedy wysyłacie zgłoszenie i macie dwie opcje: przez sms albo formularz, które wybieracie? Waszym zdaniem ma to jakieś znaczenie?

formularz;p zazwyczaj daje mozliwość wykorzystania większej ilości znaków Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

krseta

#6439076 Napisano: 08.12.2017 12:44:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
ktoś wie, kiedy mają wysyłać vouchery na te samsungi z wakacji orange? Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6438517 Napisano: 07.12.2017 13:03:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

 czy o tym samym konkursie mówimy 
Konkurs polega na udzieleniu jak najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe:„Dlaczego Święta z Wedlem są magiczne?” (dalej: „Odpowiedź na pytanie konkursowe”).
2.4 Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest spełnienie łącznie następujących wymagań:
a) dokonanie w czasie trwania Konkursu, z zastrzeżeniem zapisu pkt 1.4., w dowolnym
Sklepie zakupu Produktów promocyjnych za kwotę co najmniej 15 zł brutto; 

To pobrany wcześniej regulamin? Czy teraz otworzony na stronie? U mnie jest 20..emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6438506 Napisano: 07.12.2017 12:52:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

krseta napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

powiedzcie mi jak jest z konkursem Wypasione Mikołajki  Wedel Leclerc - zakup za 15 czy 20 zł ?

Wygrane Mikołajki;) 20zł brutto

a w regulaminie czytam 15 zł dlatego pytam

a) dokonanie w czasie trwania Konkursu, z zastrzeżeniem zapisu pkt 1.4., w dowolnym Sklepie zakupu Produktów promocyjnych za kwotę co najmniej
20 zł brutto Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6438501 Napisano: 07.12.2017 12:47:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

powiedzcie mi jak jest z konkursem Wypasione Mikołajki  Wedel Leclerc - zakup za 15 czy 20 zł ?

Wygrane Mikołajki;) 20zł brutto Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6438362 Napisano: 07.12.2017 10:03:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

joan napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

krseta napisał(a):

Pani odpisała w emailu, że to była literówka i pomyłka z tą zmianą na 10tego...


Literówkę to można uczynić w jednym miejscu, a nie wszędzie, w tym na głównej stronie konkursu, ewentualnie z 6.12 zrobić 16.12, a nie 10. 12. emotka


Literówka? A nie czasem "błąd systemu"? emotka

System się nie myli. System jest idealny. System sam sortuje SMSy emotka

pisałem w sprawie 2 konkursów;) Lewiatan Wedel to "literówka", natomiast E.Leclerc organizowany od 28.11 (30listopada zmienili pytanie w konkursie) to był błąd systemu.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6438346 Napisano: 07.12.2017 09:45:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

krseta napisał(a):

Pani odpisała w emailu, że to była literówka i pomyłka z tą zmianą na 10tego...

Literówkę to można uczynić w jednym miejscu, a nie wszędzie, w tym na głównej stronie konkursu, ewentualnie z 6.12 zrobić 16.12, a nie 10. 12. emotka

dlatego tak zażenowany poczułem się po przeczytaniu tej śmiesznej odpowiedzi w emailu:) Wyświetl w wątku >>

krseta

#6438340 Napisano: 07.12.2017 09:41:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

nkba napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

tamlin111 napisał(a):

defed napisał(a):

mrmax napisał(a):

a po cichaczu konkurs wedla w lewiatanie został przedłużony do 10 grudnia... niepoważna jest ta agencja

emotka  Faktycznie, wrzucili poprawiony regulamin. I nie że z aneksem, tylko zgumowali datę i wpisali sobie nową  emotka  O takich zmianach powinni informować na bieżąco wszystkich uczestników co najmniej smsem!  emotka

Gdzie Wy widzicie poprawiony regulamin? Przeciez jest do 6.12 ciągle
http://www.slodki...jki.pl/regulamin.php

Wczoraj wyraźnie było napisane, że do 10.12 i na stronie i w Regulaminie.

Wieczorem juz nie emotka

no nie a ja się ucieszyłam ze przedłużyli i chciałam w sobote iśc

Pani odpisała w emailu, że to była literówka i pomyłka z tą zmianą na 10tego... Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6438154 Napisano: 06.12.2017 20:39:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

ace napisał(a):

lager napisał(a):

ace napisał(a):

skąd info, że wedel z lewiatana przedłużony? Na stronie konka nie widzę tego...

Znowu zmienili...

w sensie zmienili na taką datę jaka była pierwotnie czyli, że do dzisiaj? 

Na stronie konkursowej wpisali do 06.12 a w regulaminie do 06.10. Co za ludzie tam pracują Boże Święty

tylko czekać, aż się okaże że pytanie miałobyć inne niż to na stronie (e.leclerc wedel ta agencja już zmieniła raz pytanie w trakcie już trwania konkursu) Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

krseta

#6437687 Napisano: 06.12.2017 12:05:03 w Zdjęcia naszych wygranych

krseta

#6437613 Napisano: 06.12.2017 11:00:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

lowmacp napisał(a):

krseta napisał(a):

mahuska napisał(a):

Słał może ktoś teraz Wedel Lewiatan? Przychodzi zwrotka?

proponuję słać przez stronę;) przy tej agencji i ich problemach chyba ze wszystkim to nawet wole nie słać smsów
potwierdzenie na email przychodzi natychmiast

Ja puściłam przed chwilą zgłoszenie i nie było problemów. Potwierdzenie na maila przyszło po paru sekundach.

ja przed kilkoma minutami sms-a i nic
zwrotki brak
i co teraz ?
ma ktoś jakiś kontakt do tej agencji?

http://radna.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6437589 Napisano: 06.12.2017 10:10:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

Słał może ktoś teraz Wedel Lewiatan? Przychodzi zwrotka?

proponuję słać przez stronę;) przy tej agencji i ich problemach chyba ze wszystkim to nawet wole nie słać smsów
potwierdzenie na email przychodzi natychmiast Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6436893 Napisano: 04.12.2017 18:31:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paragon Wedel Lewiatan
pozycje:
CIASTKA JEDY
PTASIE MLECZ

myślicie ze może być?;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6436631 Napisano: 04.12.2017 11:44:12 w SZUKAM....
Szukam konkursu gdzie należy kupić kosmetyki męskie, najlepiej dezodoranty;) Dzięki! Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6433410 Napisano: 27.11.2017 09:07:38 w Paragony na trwające konkursy
0 0

krseta

#6432208 Napisano: 23.11.2017 13:57:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

krseta napisał(a):

nkba napisał(a):

krseta napisał(a):

Konkurs Wedel Topaz
w danych do wysyłki dziewczyna wpisała swoje nazwisko, ale mój adres (łatwiej dostarczyć). do karty jest dołączone oświadczenie o podatku (nie sądziłem, że na 100zł będzie coś takiego) i tu problem, powinna wpisać miejsce zameldowania, które będzie się różniło od adresu do wysyłki. czy może wyniknąć z tego jakiś problem?

Żaden emotka Ale dla "spokojności" agencji może niech wpisze taki jak podała do wysyłki emotka  

no tak, ale jest napisane "zamieszkały/a" legitymująca się dowodem... w urzedzie... i tu już dane nie będą się zgadzać. niby to tylko karta 100zł, ale szkoda by przepadła

A niby dlaczego ma przepaść? Przecież te dane tylko w agencji zostają?

ok to tak wysyłam:) dzieki Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

krseta

#6432196 Napisano: 23.11.2017 13:46:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

krseta napisał(a):

Konkurs Wedel Topaz
w danych do wysyłki dziewczyna wpisała swoje nazwisko, ale mój adres (łatwiej dostarczyć). do karty jest dołączone oświadczenie o podatku (nie sądziłem, że na 100zł będzie coś takiego) i tu problem, powinna wpisać miejsce zameldowania, które będzie się różniło od adresu do wysyłki. czy może wyniknąć z tego jakiś problem?

Żaden emotka Ale dla "spokojności" agencji może niech wpisze taki jak podała do wysyłki emotka  

no tak, ale jest napisane "zamieszkały/a" legitymująca się dowodem... w urzedzie... i tu już dane nie będą się zgadzać. niby to tylko karta 100zł, ale szkoda by przepadła Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0