Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika krseta

krseta

#833273 Napisano: 14.06.2007 02:24:16 w Allegro.pl - bez linków
ile dam za pudelko na poczcie tak na oko?;p zeby wyslac plecak heinekena ktory wystawilem na allegro zeby bylo w temacie;p Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#833260 Napisano: 14.06.2007 02:17:17 w Allegro.pl - bez linków
no wlasnie nie mozna i nie wiem dlaczego;( Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#833182 Napisano: 14.06.2007 01:48:28 w Allegro.pl - bez linków
jak chce systawic wiecej niz 1 przedmiot do licytacji to nie mgoe dac ceny minimalnej???? dlaczego?;/ to jak mnie cena nie usatysfakconuje to i tak musze sprzedac?;/ nie cche robic 2 ogloszen specjalnie;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#830990 Napisano: 13.06.2007 03:04:35 w Allegro.pl - bez linków
dziekuje bardzo;) Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#830948 Napisano: 13.06.2007 02:39:48 w Allegro.pl - bez linków
a ja mam takie pytanko, chce wystawic plecak z heinekena na allegro. Wygranej osobie chce wyslac go wylącznie za pobraniem ponieważ nie posiadam konta w banku. Pierwsze pytanie to czy na poczcie mogę zakupic pudelka zeby zapakowac taki plecak?;p A ponadto (nigdy tego nie robilem wiec pytam) mam zabrac pudelko z plecakiem na pcozcie, powiedziec ze chce to wyslac za pobraniem i juz? Bo chyba doręczyciel musi wiedziec ile kasy ma od odbiorcy przyjac? No i czy pieniadze dostarczy mi do domu?

sory za takie durne pytania, ale zadko zdarza mi sie cokolwiek wyslac, a jak juz sie zdarzy to kartki na swieta;] Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#826696 Napisano: 11.06.2007 11:32:03 w dzis mam urodzinki
emotka emotka emotka Wszystkiego Naj.. misiulka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#826566 Napisano: 11.06.2007 09:25:17 w Allegro.pl - bez linków
ok juz mi odpisal emaila z adresem;p uciekam na poczte, dzieki;*;p Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#826558 Napisano: 11.06.2007 09:20:28 w Allegro.pl - bez linków
zdolnabestia napisał(a):

Ano właśnie, Drzemek ma chyba rację, można sprawdzić tylko dane osoby, z którą zawarło się transakcję emotka
Ale faktycznie będą dane w mailu potwierdzającym złożenie oferty.

ja tam mam w tym emailu tylko jego imie i nazwisko Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#826545 Napisano: 11.06.2007 09:12:57 w Allegro.pl - bez linków
zdolnabestia napisał(a):

Jest gdzieś taka opcja po zalogowaniu, że wpisuje się nick osoby i wyszukuje wtedy jej adres.

no wlasnie wiem ale nie moge tego znalesc;/ juz kiedys to robilem i temu pytam Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#826536 Napisano: 11.06.2007 09:08:59 w Allegro.pl - bez linków
ziolko napisał(a):

seta napisał(a):

wystawilem na allegro przedmiot. ktos go kupil a potem sie jednak wycofal. osoba ktora w licytacji zajela 2 miejsce ale nie osiagnela ceny minimalnej wyrazila chcec zakupu i przelala kase. ale ja nie moge znalesc jej danych na allegro;/ jak mam to zrobic?;)



najlepiej napisz do tej osoby, żeby podała Ci dane mailem emotka

chcialem isc wlasnie na poczte a tu zapomnialem o adresie;/ a na allegro nie mozna tego spr? Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#826526 Napisano: 11.06.2007 09:00:26 w Allegro.pl - bez linków
wystawilem na allegro przedmiot. ktos go kupil a potem sie jednak wycofal. osoba ktora w licytacji zajela 2 miejsce ale nie osiagnela ceny minimalnej wyrazila chcec zakupu i przelala kase. ale ja nie moge znalesc jej danych na allegro;/ jak mam to zrobic?;) Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#815594 Napisano: 03.06.2007 01:40:29 w Allegro.pl - bez linków
mogę odwolac całą aukcję i osoby licytowane mimo ze cena osiągnęła juz próg minimaly? chce odwolac aukcje kart play, bo ten punkt w regulaminie mi nie daje spokoju jednak. Moge to zrobic? Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#809333 Napisano: 30.05.2007 03:51:59 w Allegro.pl - bez linków
kurde chce wystawic komplet starterów play, ale za kazdym razem jak juz uloze ogloszenie to jak dam dalej to nie ma ENTERów tylko wszystko w jednej kupie, czemu to tak dziwnie jest;/ chce zeby te numery byly w slupku i po ustawieniu i kliknieciu DALEJ wciaz byly w slupku a nie tak zmieszane;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#802872 Napisano: 27.05.2007 06:47:47 w Allegro.pl - bez linków
haz0r napisał(a):

seta napisał(a):

rudyrodzyn napisał(a):

ziolko napisał(a):

melazja napisał(a):

seta napisał(a):

tak ale ja to chce sprzedac konkretnie jako całość- komplet bez mozliwosci zakupu 1szt;)

ale wciaz sie waham czy z playa nie beda sie czepiac, bo niby regulamin. I czy warto sprzedać, bo play podpisze umowe Premium i co? bedzieźle;/



Chyba najlepiej wystawić z jakąś konkretną ceną kup teraz. Ewentualnie zrobić licytację od jakiejś kwoty lub dać cenę minimalną. Nie polecam wystawiania bez ceny minimalnej a potem wycofywania, bo ktoś się poskarży Allegro i będziesz mieć z nimi problemy



kolega uruchomił sobie playa i wyobraźcie sobie, że dzwonili do niego! powiedzieli coś, ze nie można sprzedawać, tylko musi używac ta osoba na którą przyszła przesyłka emotka

emotka emotka emotka emotka a niby jak oni to sprawdzą

emotka emotka

kur....... no to posprzedawane, oni maja dane z formularzy i numery;/ najgorsze ze wciągnąłem w to znajomych i mam tez ich karty ktore wygralem juz wymieszane. No to nawet nie włączam tych kart. Wale to wszystko, kretynski konkurs;/


a z allegro nie wystawiam...



I czego się obawiasz??:D
Jak ich niechcesz ja je wezmę chętnie sprzedam emotka

no a jak wystawię i kupi cały komplet jakis koles, potem nie zasili juz do momentu az karty sie zdezaktywują? bo PLAY moze sie czepiac, i wtedy bedzie czepial sie mnie mając moje dane adresowe i chyba tel... Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#802862 Napisano: 27.05.2007 06:26:46 w Allegro.pl - bez linków
rudyrodzyn napisał(a):

ziolko napisał(a):

melazja napisał(a):

seta napisał(a):

tak ale ja to chce sprzedac konkretnie jako całość- komplet bez mozliwosci zakupu 1szt;)

ale wciaz sie waham czy z playa nie beda sie czepiac, bo niby regulamin. I czy warto sprzedać, bo play podpisze umowe Premium i co? bedzieźle;/



Chyba najlepiej wystawić z jakąś konkretną ceną kup teraz. Ewentualnie zrobić licytację od jakiejś kwoty lub dać cenę minimalną. Nie polecam wystawiania bez ceny minimalnej a potem wycofywania, bo ktoś się poskarży Allegro i będziesz mieć z nimi problemy



kolega uruchomił sobie playa i wyobraźcie sobie, że dzwonili do niego! powiedzieli coś, ze nie można sprzedawać, tylko musi używac ta osoba na którą przyszła przesyłka emotka

emotka emotka emotka emotka a niby jak oni to sprawdzą

emotka emotka

kur....... no to posprzedawane, oni maja dane z formularzy i numery;/ najgorsze ze wciągnąłem w to znajomych i mam tez ich karty ktore wygralem juz wymieszane. No to nawet nie włączam tych kart. Wale to wszystko, kretynski konkurs;/


a z allegro nie wystawiam... Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#800531 Napisano: 25.05.2007 03:31:31 w Allegro.pl - bez linków
tak ale ja to chce sprzedac konkretnie jako całość- komplet bez mozliwosci zakupu 1szt;)

ale wciaz sie waham czy z playa nie beda sie czepiac, bo niby regulamin. I czy warto sprzedać, bo play podpisze umowe Premium i co? bedzieźle;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#800452 Napisano: 25.05.2007 02:58:39 w Allegro.pl - bez linków
hej, wlasnie chce wystawic licytacje kompletu 10 starterów na allegro;) i chce wiedzieć jak zrobić, że jeżeli cena nie bedzie zadowalająca to nie sprzedam. Czy wystarczy ustawić cene minimalna? czy jeszcze dopisac w ogloszeniu cos czy jak?;/ z gory thx Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#788990 Napisano: 20.05.2007 03:18:12 w Zbieramy kasę!
435zł+okruszek+Aga Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#787749 Napisano: 19.05.2007 08:22:11 w Allegro.pl - bez linków
zapoznalem sie juz z tymi prowizjami, kosztami itp itd i stwierdzilem ze wystawiajac moje chociazby startery i sprzedajac za 15zł to i tak ładnie zapłace za to wszystko;) Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#787475 Napisano: 19.05.2007 06:26:43 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

artleks napisał(a):

kamil17 napisał(a):

artleks napisał(a):

kamil17 napisał(a):

czyli najlepiej szpredawac znajomym czyli na tkzw lewo, problem z tym ze nie wszyscy znajomi chcą kupowac:(,albo chcą to za darmo

rozwiazanie jest proste ale na forum nie moge powiedziec bo to naginanie przepisow

to napisz mi na Pw prosze

kazdy kto troche sprzedaje wie jak to sie robi - to prosty a nawet bardzo prosty mechanizm - ty tez wiesz o co chodzi - ja nie pisze bo nie chce podpasc allegro, ktore traci zyski i us emotka

jeśli ktos domysla sie o co chodzi artleksowi to prosze o info naPw bo ja nie jarze:):( emotka emotka emotka emotka

me too;) Wyświetl w wątku >>
0 0