Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika barcza

barcza

#6636559 Napisano: 04.09.2019 19:52:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

messi napisał(a):

rufus napisał(a):

blanca napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

jak należy to rozumieć konkurs kauflanda który rusza od jutra?

  1. Loterią objęte są produkty marek Nescafé, Nescafé Dolce Gusto, Nescore, Caro, napoje Nesquik, batony Lion, batony Kit Kat, wafle Princessa, wafle Nesquik, Nestlé Aero, Orion, After Eight, Smarties, Jojo, Bon Pari, Winiary, Maggi, Nesvita dostępne w sklepach sieci Kaufland (zwane dalej „Produktami Promocyjnymi”), których lista stanowi Załącznik nr 1 do Regulaminu.


Natomiast w załączniku nie ma After Eight - czyli nie mogę kupić?

Są w załączniku
211 After Eight czekoladki miętowe 400g

Ja w załączniku widzę 104 produkty.

zajrzyj tutaj->
https://uniqueone.pl/files/unique-one/regulaminy/Wybierz_Nestle_wybierz_nagrode/REGULAMIN_loterii-audioteksowej-Wybierz-Nestle,-wybierz-nagrod%C4%99.pdf

ok dzięki emotka

w załączniku brak Nescafé Dolce Gusto, w regulaminie jest , czy można kupić Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

barcza

barcza

barcza

barcza

barcza

#6602768 Napisano: 23.05.2019 21:40:34 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

trojan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

szukam osoby posiadającej ORANGE FREE na kartę...
potrzebuję dla taty informacji. czy to prawda że w tym pakiecie po doładowaniu np. 50 zł mam 3 miesiace spokój od doładowań i na 3 miesiące BONUS 25 GB internetu a za połączenia płaci się 29 gr?
Tata zmienia telefon na dotykowy i chce mieć co ma teraz + internet w pakiecie a teraz chyba go nie ma (Orange POP).

w tej taryfie możesz włączyć rok ważności konta za 3zł lub gdy numer jest dłużej niż 90 dni to za darmo.
Tak po doładowaniu za 50zł otrzymasz 25gb na 90dni.

to tatuś powinien być zadowolony emotka

w tej taryfie chyba na rok wysyła sie sms Start na 8002  Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

barcza

#6601641 Napisano: 20.05.2019 16:57:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś też ma problem z wysłaniem na konkurs Piątnica  skyr cały czas błąd  capchtka . Nie mogę wysłać ani z kompa ani z telefonu . Czy tylko ja mam ten problem Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

barcza

#6592782 Napisano: 24.04.2019 15:50:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleks1983 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

androm napisał(a):

luko922 napisał(a):

Mam wrażenie, że wszyscy mają bony z Lidla, tylko nie ja.  emotka

mam to samo, a napisałam fajne i "starając się"

Nie jesteście sami  emotka


Oj więcej nas tu emotka

Nie mam I ja

u mnie też brak Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

barcza

#6591628 Napisano: 19.04.2019 15:38:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
misiamarysia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Voucher Eventim - rezerwa -etap 6 

Ja również voucher , ta sama rezerwa

to samo  Wyświetl w wątku >>

barcza

barcza

#6589617 Napisano: 12.04.2019 18:19:27 w Czy informują/ informowali?
Czy były smsy z Góralki ( bo na stronie wyniki Somlara wcale nie widzę tego konkursu w wynikach) Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

barcza

#6585830 Napisano: 01.04.2019 12:45:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

izkak napisał(a):

superloser napisał(a):

joan napisał(a):

barcza napisał(a):

chyba ,że dla 1 osoby to może starczy  emotka


Dla mnie to idea niedużych pomieszczeń to coś więcej, niż po prostu styl życia. Małe domy, wielkie przestrzenie -> tym się jaram. Może to już starość do drzwi puka, skoro odmawiam opieki nad kolejną książką, płaszczem albo kurzołapką emotka

superloser napisał(a):

(...)35 metrów kwadratowych to DOM?!!,  chyba dla alkoholika. (...) Majac 300tys ktoś może sobie mieszkanie kupić a nie na wieś sie przenosić, no chyba by w ciszy uzależnienie leczyć. 


Tej wypowiedzi nawet nie warto komentować.

Bo to NIE JEST DOM tylko domek letniskowy za 300tys  emotka
 Super inwestycja dla kogoś, kto mieszka u teścia albo kawalerke 30m2 wynajmuje, przy 2 dzieci. Bo szkoła blisko i praca.
No chyba, ze wiesz gdzie można kupić w mieście działke pod taki domek letniskowy??? A później laureat przeprowadzi rodzine na ogródki działkowe  emotka
Wiadomo, moze sprzedać - tylko ile to papierkowej roboty i dodatkowych kosztów, by poczuć sie laureatem a nie ukaranym za picie Kasztelana.

Kiedys, chyba w Radio Zet kobieta wygrała samochód - bez zachwytu w głosie laureatka grała dalej i dostała gotówke - mniej niż wartość samochodu ale bez problemu rejestracji, sprzedania, jazdy z papierkami. 

W przypadku Kasztelana, widać, że alkohol szkodzi zdrowiu. Ale widać też, że mają układ z producentem  emotka   - pewnie zastój. 

Ten "domek" będzie większy niż kwatera przeciętnej polskiej rodziny mieszkającej w bloku. Wspomniane 35 m to powierzchnia zabudowy, a nie powierzchnia użytkowa. Ja uważam, że to super inwestycja i bardzo chętnie wezmę udział w tej loterii! Musiałby się jednak zdarzyć loteryjny cud, żebym wygrała , ale jak to mówią, szczęściu trzeba pomóc  emotka  

a widzieliście ten zapis w regulaminie?

Zobowiązania Zamawiającego1) Zamawiający na czas budowy udostępnia energie elektryczną.
2) Zamawiający zapewni zakwaterowanie dla 6-osobowej ekipy montażowej na czas montażu
(około 24 dni roboczych

voucher na domek letniskowy ważny jest do dnia 30.04.2020 r  -  myślicie że do tego czasu spokojnie można ogarnąć znalezienie nieruchomości, podłączenie do niej mediów a przede wszystkim uzyskanie pozwoleń?

Trochę ta nagroda będzie wymagała wkładu własnego... Jak ktoś się przymierza do takiego domku to jak znalazł emotka

organizator w ramach wygranej nie zapewnia: przygotowania projektu budowlanego,uzyskania pozwolenia na budowę domku letniskowego ani innych pozwoleń wymaganych
przepisami prawa, usługi poszukiwania nieruchomości gruntowej pod budowę domku
letniskowego, usług notarialnych i prawnych związanych z realizacją nagrody (zakupem
nieruchomości) itp., a także nie pokrywa żadnych kosztów związanych z zakupem
nieruchomości pod budowę domku letniskowego, dostarczenia elementów domu
letniskowego na miejsce budowy i budową tego domku, w tym kosztów usług notarialnych,
projektowych, geodezyjnych, prawnych itp. oraz nie pokrywa żadnych podatków za
wyjątkiem podatku dochodowego od nagród, o którym mowa w pkt. 14.1 regulaminu.

dodajmy jeszcze to
VI. Niniejsza umowa nie obejmuje:1) uzyskania pozwolenia na budowę.
2) wykonania fundamentu,
3) wykonania instalacji elektrycznej, hydrauliki (WOD-KAN), kominka,
4) wykonania wylewki i płytek w łazience, szpachlowania płyt GK,
5) malowania wnętrz.
§2
Z Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6585186 Napisano: 29.03.2019 18:05:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Jeżeli letniskowy domek to OK ale ta cena za 35m, 162.852,00zł brutto to chyba dużo i jeżeli jeszcze miesiąc trzeba ekipę utrzymywać - jak dla mnie to cena z kosmosu altanki .

Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6585182 Napisano: 29.03.2019 17:58:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

barcza napisał(a):

joan napisał(a):

barcza napisał(a):

Dom 35 m emotka to chyba altanka na działkę a nie dom 


Wręcz przeciwnie, taki tiny house to dla mnie coś idealnego emotka

chyba ,że dla 1 osoby to może starczy  emotka

Za taką kase to sobie moze spokojnie 60 metrow w bloku kupić i miec oplaty z głowy na kilka lat.

Widać Kasztelan na myślenie szkodzi. 35 metrów kwadratowych to DOM?!!,  chyba dla alkoholika.
Te wszystkie konkursy i loterie w kierunku cukrzycy i akloholizmu maszerują.
Majac 300tys ktoś może sobie mieszkanie kupić a nie na wieś sie przenosić, no chyba by w ciszy uzależnienie leczyć. 

Kasztelan chyba nigdy nie był w 35 m mieszkania , nie mówiąc o domu bo nawet nie wiem czy są projekty na dom do 35 m chyba ,że chodzi o domek letniskowy .Tylko tutaj jeżeli chodzi o domek letniskowy to trzeba mieć plac nad jeziorem ,morzem albo w górach. za 300000 tysięcy to można bez problemu wybudować dom 80 m a nie altankę  Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6585171 Napisano: 29.03.2019 17:22:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

barcza napisał(a):

Dom 35 m emotka to chyba altanka na działkę a nie dom 


Wręcz przeciwnie, taki tiny house to dla mnie coś idealnego emotka

chyba ,że dla 1 osoby to może starczy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6585165 Napisano: 29.03.2019 17:07:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

asantesana napisał(a):

Jakie 300000 emotka  To jest domek bez działki, pozwoleń, wszystkich instalacji, uwaga: fundamentów! Do tego liczą sobie 2 tys. za dowóz materiałów i każą jeszcze zakwaterować ekipę. 


Jo żech już nad tym debatowała. Wychodzi na to, że domek będzie "rekreacyjny do 35 m2", czyli nie podchodzi pod standardowe procedury z pozwoleniami. Tylko działka musi być od samego początku o właściwym charakterze emotka

Ofkoz nadal uważam, że laureaci powinni dostać pełną wartość nagrody w gotówce. Tak, możecie mnie zlinczować emotka Cała ta sprawa z domem na pewno będzie czasochłonna i oprócz włosów siwych, mogą się zdarzyć łyse. Ale to i tak (jak na razie) najlepsza opcja, jaką konkursy oferują emotka

BTW -> kiedyś sprzedałam bardzo dużą koszulkę Ronaldo. Okazało się, że pani kupiła ją przyjaciółce właśnie jako koszulę nocną

Dom 35 memotka to chyba altanka na działkę a nie dom  Wyświetl w wątku >>
0 0