Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika barcza

barcza

#1882270 Napisano: 15.10.2008 12:46:46 w Połączenia nieodebrane
nice napisał(a):

darylka napisał(a):

skąd mogli dzwonić około 12 z numeru zastrzeżonego?



Ktoś dzisiaj wspominał, że dzwonili do niego z konkursu TESCO-vizir lista rezerwowa. może to to.
Dawno nie widziałam Cię na forum, czy mi sie tylko wydaje. emotka


nie z tesko vizir sie numer wyswietla Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#1855238 Napisano: 03.10.2008 04:38:20 w Pomocy!!!!
kupię ziarenka tchibo Pw Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#1786524 Napisano: 04.09.2008 05:38:38 w Połączenia nieodebrane
andziabid napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy do kogoś dzwonili ze stacjonarnego 012 2945562 przed 15-tą ??? Mam 3 nieodebrane...



może z rmfu, bo dziś dzwonili


nie nie rmf bo tam zaczynal sie na 22 a 12 to z Krakowa kierunkowy Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#1777749 Napisano: 01.09.2008 08:53:31 w TESCO konkursy
trojan napisał(a):

barcza napisał(a):

turbek napisał(a):

gargal napisał(a):

gargal napisał(a):

Prawdopodobnie do końca tego tygodnia w Sklepach sieci Carrefour Express trwa konkurs w którym to należy zakupić przynajmiej jeden produky Nestea lub Cappy... po czym wysłać smsa o tresci Szkola na numer 7037

Pierwsze 10 smsów o godzinie 18:00 wygrywa plecaki...
dzieki bardzo
Osoba która wyśle najwiecej smsów wygrywa Kurs języka Angielskiego w Angli...

Informacje z gazetki sklepu Carrefour Express


grał ktoś u mnie niestety się nie udało


extra konkurs.....wygralem wczoraj plecak, dzisiaj wyslalem faxem paragon i co sie okazalo!? ze sklep w ktorym dokonalem zakupu nie bierze udzialu w promocji....a byl to duzy hipermarket....ostatecznie dowiedzialem sie ze to chodzi o jakies male osiedlowe sklepiki carrefour express o ktorych pierwszy raz w zyciu slysze.....
regulaminu zadnego ( o przepraszam zaproponowano mi wycieczke do Warszawy), ale zeby nawet nigdzie nie podac listy sklepow.... emotka jak dla mnie paranoja emotka a zeby bylo jeszcze ciekawiej na poczatku poinformowano mnie (telefonicznie) ze wszystko jest ok, zeby po 30s zadzwonic ponownie i z usmiechem na ustach (dalo sie wyczuc) poinformowac mnie ze nagroda przepada

nie wiem jak u innych grajacych ale jak dla mnie konkurs na duzy minus i nie polecam...

ps.tak wlasciwie to nawet kupujac w jakimkolwiek sklepie carrefour express nie mamy pewnosci czy bierze on udzial w promocji...beznadzieja!


do kiedy ten konek juz sie skonczyl emotka


chyba dzisiaj ostatni dzien konkursu


Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#1777574 Napisano: 01.09.2008 08:05:29 w TESCO konkursy
turbek napisał(a):

gargal napisał(a):

gargal napisał(a):

Prawdopodobnie do końca tego tygodnia w Sklepach sieci Carrefour Express trwa konkurs w którym to należy zakupić przynajmiej jeden produky Nestea lub Cappy... po czym wysłać smsa o tresci Szkola na numer 7037

Pierwsze 10 smsów o godzinie 18:00 wygrywa plecaki...

Osoba która wyśle najwiecej smsów wygrywa Kurs języka Angielskiego w Angli...

Informacje z gazetki sklepu Carrefour Express


grał ktoś u mnie niestety się nie udało


extra konkurs.....wygralem wczoraj plecak, dzisiaj wyslalem faxem paragon i co sie okazalo!? ze sklep w ktorym dokonalem zakupu nie bierze udzialu w promocji....a byl to duzy hipermarket....ostatecznie dowiedzialem sie ze to chodzi o jakies male osiedlowe sklepiki carrefour express o ktorych pierwszy raz w zyciu slysze.....
regulaminu zadnego ( o przepraszam zaproponowano mi wycieczke do Warszawy), ale zeby nawet nigdzie nie podac listy sklepow.... emotka jak dla mnie paranoja emotka a zeby bylo jeszcze ciekawiej na poczatku poinformowano mnie (telefonicznie) ze wszystko jest ok, zeby po 30s zadzwonic ponownie i z usmiechem na ustach (dalo sie wyczuc) poinformowac mnie ze nagroda przepada

nie wiem jak u innych grajacych ale jak dla mnie konkurs na duzy minus i nie polecam...

ps.tak wlasciwie to nawet kupujac w jakimkolwiek sklepie carrefour express nie mamy pewnosci czy bierze on udzial w promocji...beznadzieja!


do kiedy ten konek juz sie skonczyl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#1741056 Napisano: 14.08.2008 07:56:37 w Pomocy!!!!
wesoyromek napisał(a):

barcza napisał(a):

jak moge sprawdzic na gazecie w poczcie adres zeby poprawic emotka emotka emotka



http://konto.gazeta.pl/konto/0,0.html


pieknie dziekuje emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#1740994 Napisano: 14.08.2008 07:31:29 w Pomocy!!!!
jak moge sprawdzic na gazecie w poczcie adres zeby poprawic emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#1612498 Napisano: 12.06.2008 08:15:23 w Żegnamy zmarłych
puczek napisał(a):

Adam Ledwoń (ur.15stycznia1974 zm.11czerwca2008)
piłkarz,reprezentant Polski w latach 1993-1998, w barwach GKS Katowice zdobywca Pucharu Polski w 1993 oraz dwukrotny Wicemistrz Polski (1992 i 1994). Występował również w lidze niemieckiej,a od kilku lat w lidze austriackiej.
W ciagu ostatnich dni był ekspertem Polsatu Sport na EURO2008. emotka
(*) (*) (*)


Były reprezentant Polski Adam Ledwoń nie żyje. 34-letni obrońca, występujący w ostatnim sezonie w Austrii Kaernten popełnił samobójstwo we własnym domu w Klagenfurcie Wyświetl w wątku >>
[*] 0

barcza

#1466451 Napisano: 07.04.2008 05:32:16 w Nasze kochane zwierzątka
patmisia napisał(a):

mam sunię yorkshire terrier, a w domu na wsi kotka i wyżła emotka


taka sama sunia i kotaka rosyjsko syberyjska Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#498755 Napisano: 04.01.2007 06:50:01 w Poczta kradnie
ja jestem lepsza moja ostatnia paczka priorytet szła 12 dni . Wyświetl w wątku >>
0 0