Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika trebor1

trebor1

#3754145 Napisano: 04.10.2010 07:50:03 w Inne mniejsze markety
tedance napisał(a):

waldi5 napisał(a):

emio2 napisał(a):

zyziak napisał(a):

emio2 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

zucchini napisał(a):

idą eski z Leclerca - deszcz nagród emotka


to ten gdzie były po 3 nagrody na leclerca?



tak dokladnie, wlasnie sama się zorientowałam że łódź....na trzech moich fonach zamknięta


Gratki 3 nagród trzeba miec farta aby wszystkie wygrac emotka




farta...hehe no może farta emotka



Kto mi zgarnął cały LUBLIN
emotka
a tak się starałem i nic emotka


pewno ci, co zawsze - familia O. i P. emotka


dwie z Lublina poszły do mnie, co mnie trochę zdziwiło bo smsy wysłałem ostatniego dnia dosłownie za 5 dwunasta Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3741251 Napisano: 30.09.2010 10:38:07 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

nice napisał(a):

aggie napisał(a):

nice napisał(a):

Wkurza mnie, że biuro Orbis Travel ogłosiło upadłość a ja swojego vouchera z wygranego konkursu nie zdążyłam zrealizować. Przepadło 3.000,- emotka emotka



Spróbuj może zawalczyć. Przecież za ten voucher ktoś zapłacił i nie wazne czy to agencja, czy ktokolwiek inny. Mogłaś go np dostać w prezencie. Nie poddawaj się, tylko łap za telefon.

Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik powołał specjalny zespół, który monitoruje sytuację i udziela wszelkich informacji związanych z upadłością biura. Klienci biura mogą uzyskać informacje pod numerem telefonu 22 59 79 523, 22 59 79 552, 22 59 79 520



Dzięki za podpowiedź, może rzeczywiście tam zadzwonię. A voucher ważny jakoś do czerwca 2011. Miałam zamiar na Święta Bożego Narodzenia zrealizować w kraju. I poszło w..... emotka


zgłoś się najlepiej do rzecznika praw konsumenta, on w twoim imieniu powinien wystąpić o zwrot pieniędzy do ubezpieczyciela biura, jesli zrobisz to szybko to powinnaś otrzymac całośc kasy, możesz sama działać, ale wydaje mi się że rzecznik lepiej to pokieruje



mylisz się - rzecznik nic tutaj nie pomoże emotka

jeśli ktoś dokonał już rezerwacji w oparciu o voucher, to może domagać się zwrotu , bo jest konkretnym klientem i zawarł z biurem podróży umowę cywilno-prawną

jeśli natomiast ma się tylko voucher, to tak jakby miało się zwykły świstek papieru

klientem biura podróży jest wówczas agencja lub firma, która za niego zapłaciła organizując jakiś konkurs
i to ta agencja czy firma w imieniu laureatów musi ma prawo żądać odszkodowania

niestety, takie są polskie realia prawne emotka emotka emotka


nie koniecznie bo to Tobie został powierzony voucher i w tym momencie ty jesteś jego prawnym właścicielem, voucher został opłacony więc jakby nie było nie jest to zwykły świstek, a dokument poświadczający zakup jakieś usługi.
Wszystko zależy kto sponsorował daną nagrode jeśli firma zewnętrzna nie związana z biurem to owszem trzeba z nimi się kontaktować, ale jeśli biuro to wtedy prosto do nich.
Jakby nie było ja bym zgłosiła się bezpośrednio do organizatora konkursu, jak i do osoby odpowiedzialnej za wypłate odszkodowań i jakby nie było rzecznik pomoże choćby w prawidłowym napisaniu pism jak i pokieruje daną osobę.

Nie wiem jak rzecznicy w innych miastach, ale ja miałam do czynienia u mnie i bardzo sobie chwale i tylko dzięki niej nie poszłam na ugode i dostałam kilkakrotną wartość pieniędzy więc myśle że warto zasięgnąć rady to na pewno nie kosztuje emotka


mam ten ból
voucher na 4tys. w orbis travel
Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3727632 Napisano: 26.09.2010 08:58:12 w Oddam za darmo
oddam wygraną bilety do kina z Velvet w Carrefour,
osobie która ma paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3704991 Napisano: 16.09.2010 09:45:02 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

monia24 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

kalka napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

kalka napisał(a):

kelly napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzyłam się sama na siebie,że zagrałam w konku Almy-Air Wick we wrocławskiej Renomie i mi ipod przepadnie,bo zagrałam bez paragonu emotka


coz tak to jest jak gra sie bez paragoniku emotka


A mnie wkurzają ludzie, którzy grają bez paragonu. Rozumiem, jeśli ktoś ma paragony i wygra o jedną nagrodę więcej, tzw.nadprogramową, ale żeby grać wogóle bez paragonu!?
Ostatnio ktoś wygrał samochód w Tesco w Częstochowie z Air Wicka, a grał na beszczela bez paragonu! Inni ludzie kupują, grają uczciwie, a i tak wygrywa cwaniak, który nie spełnił warunków regulaminu emotka To nie jest ok emotka



a mnie coraz mniej wkurza granie bez paragonu,
się zastanawiam czy się nie przerzucić, kiedyś kupowałam produkty i o tym zeby paragonu nie mieć mowy nie było,potem jak sklep był daleko to kupowałam paragon w trakcie konkursu i dopiero grałam(wyszłam na tym...szkoda gadać)
a teraz sobie myślę ze lepiej czasem zapłacić za paragon niż się do sklepu ciągnąć,
sama chętnie odstąpię paragon jak mam,
wkurzają mnie natomiast osoby które nie napiszą normalnie:zagrałam ,potrzebuję paragonu, proszę...
tylko wstawiają teksty emotka ies zeżarł,
kiedyś mnie wkurzyła osoba która napisała b. niegrzecznie, typu: potrzebuję, wybiorę najlepsza ofertę, wiadomo ze wybierze jak najtaniej ale trochę grzeczności nie zawadzi,
ale sie rozpisałam!


A tak pamiętam emotka To też chodziło o wygrany samochód, Skodę. Ktoś się specjalnie zarejestrował ponownie na forum i dokładnie takie teksty wstawiał.
Ja też dochodzę do wniosku, że nie opłaca się jeździć, kupować skoro i tak wygrywają bez paragonu, kupują za grosze i mają regulaminy w nosie (i tych, którzy grają uczciwie też), chociaż wolałabym tę uczciwą wersję emotka


ale teraz coraz czesciej trzeba nr paragonu odac wiec jest juz lepiej pod tym wzgledem;)



ale kochana, i nr paragonu dla wielu nie jest problemem, wierz mi



jeden i ten sam numer wysyłaja kilka razy..


ja gram różnie, jak mogę dostać rzeczy konkursowe u siebie w mieście to oczywiście kupuję, a jak nie to kupuję paragony, nie mam żadnych dylematów moralnych z tym związanych,
i trochę mnie śmieszy gadanie o uczciwości względem organizatorów,(to oni robią nas w balona nie my ich) bo za tym wszystkim stoją olbrzymie pieniądze i koncerny, kupa kasy dla agencji reklamowych dla domów mediowych itp. itd,
taka kampania to nawet z pół miliona pln kosztuje (a wiem coś o tym) a oni rzucą z tego jakiś promil wartości na nagrody i maja tak naprawdę gdzieś konsumentów, choć i tak to oni ostatecznie płacą za tą kampanię, tak więc jak mi się coś uda bez paragonu wygrać, to traktuje to jako mój alterglobalistyczny i antykapitalistyczny protest:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3676461 Napisano: 04.09.2010 07:19:40 w Paragony
Kupie paragon do konkursu Air Wicka w Tesco ze sklepu Tesco Extra w Częstochowie ul. Drogowców 43.
Place za zakupy i wysylke listem poleconym, chce sam paragon.
PW Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3633001 Napisano: 18.08.2010 05:36:40 w Paragony
jestem na rezerwie w Liptonie, jakby miał ktoś paragon, za małe doładowanie lub przelew, zapraszam na PW (aktualne w ciągu 24h) Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3628261 Napisano: 17.08.2010 10:10:59 w Inne mniejsze markety
czy ktoś czeka jeszcze na zmywarkę vanisha z sieci SANO? Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3612680 Napisano: 10.08.2010 08:21:19 w Rossmann
czy oprócz paragonu , na konkurs Vanisha wysyła się jakieś oświadczenie albo swoje dane ? Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3583263 Napisano: 30.07.2010 11:03:57 w Paragony
paragony Vanish makro - na sprzedaż Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3573228 Napisano: 27.07.2010 08:41:51 w Paragony
mam na zbyciu paragony Vanish Makro - 2szt. Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3562564 Napisano: 21.07.2010 03:42:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
bethan napisał(a):

joan napisał(a):

Heloł o poranku.

Co do Vespy & Reginy:

Primo: Zgadzam się, że wybrane hasełka są lepsze i pozwolę sobie przypisać tenże sukces po części pewnemu mocno wysmażonemu mejlowi, który poszedł do Szanownego Organizatora po opublikowaniu bulwersujących wyników z Reala, a co do którego to mejla Szanowny Organizator w osobie samego prezesa natychmiast się odniósł emotka

Secundo: Konkurencja była, oj była, ale nie w każdym konku się da znaleźć na liście zwycięzców, zatem niniejszym owa konkurencja gratuluje zwycięzcom! I zazdrości troszeczkę emotka


Oj wzięli sobie do serca, wzięli. Rozczulające jest np. to:

10. Biało miękko i puszyście to Regina oczywiście (pis. oryg.)

i to (z zapisu regulaminu konkursu):

Przykładowa wiadomość tekstowa SMS, stworzona według prawidłowego wzoru
wygląda następująco: REGINA.regina biala i puszysta.


zazwyczaj żadne wyniki mnie już za bardzo nie dziwią,
bo nie te hasła są fajne co są fajne,
ale są co konkurs wygrywają,
ale wyniki Reginy pozostawiły jednak na mnie zatarte wrażenie:) Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3560875 Napisano: 20.07.2010 09:25:49 w Inne mniejsze markety
jarko44 napisał(a):

Dzwonił Smolar z zapytaniem,czy trafiła do mnie zmywarka z konka Finisha w Eko-chcą to potwierdzić.


czy te zmywarki ze Smolara trzeba osobiście w sklepie odbierać? czy przysyłają kurierem? Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3557986 Napisano: 19.07.2010 08:00:02 w Carrefour konkursy
agusiac87 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

jaki nadawca jest na kopercie odnośnie bonów z nescafe emotka


GMP Sp.z o.o.



dzięki, a czy były dostarczane juz bony z Olay-carrefour ?


ja nie dostałem z jeszcze z Olay ani aparatu, ani bona! Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3545231 Napisano: 14.07.2010 08:43:16 w TESCO konkursy
mahuska napisał(a):

trebor1 napisał(a):

Te rowery z Nestle (tesco) to jakas porażka cenowa, w regulamnie było o rowerach o wartości 1200, a on kosztuje w sklepach nie całe 700 !
czy ktoś już reklamował w agencji tą kwestję?



no niestety ...a oni hurtowo kupili pewnie po 450 emotka


na stronie producenta:
http://www.zasada...ry.pl/rowery_466.php
chodzą po 679pln, więc można przyjąć ją jako oficjalną, a w regulaminie jest 1190, regulamin jest dla nas i dla organizatorów wiążący, wieć można nawet straszyć rzecznikiem konsumenta, w końcu to różnica 511pln, reklamacje można pisać do 30.07
ja piszę, czy ktoś się przyłącza?
Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3545148 Napisano: 14.07.2010 08:12:53 w TESCO konkursy
Te rowery z Nestle (tesco) to jakas porażka cenowa, w regulamnie było o rowerach o wartości 1200, a on kosztuje w sklepach nie całe 700 !
czy ktoś już reklamował w agencji tą kwestję? Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3518043 Napisano: 04.07.2010 01:29:34 w Paragony
szukam osoby ktora wybiera sie do Makro, PW Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3489684 Napisano: 24.06.2010 07:54:40 w TESCO konkursy
ktoś już dzwonił do agencji w sprawie tych bonów od nestle (błednych zwrotek) Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3489630 Napisano: 24.06.2010 07:40:05 w Paragony
trebor1 napisał(a):

szukam paragonów z Nestle Tesco (najlepiej 4szt.)Pw



już z znalazłem w zestawie z frytkami Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3489089 Napisano: 23.06.2010 09:39:05 w Carrefour konkursy
do kiedy trzeba było wysłąc paragony na nescafe carrefour? Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#3489080 Napisano: 23.06.2010 09:35:54 w Paragony
szukam paragonów z Nestle Tesco (najlepiej 4szt.)Pw Wyświetl w wątku >>
0 0