Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika trebor1

trebor1

#6529098 Napisano: 17.09.2018 14:19:41 w Dyskusje o wynikach konkursu


trebor1 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

mnie rozwalają już te zdjęcia lężące na podłodze, na trawie itp, a dookoła napisy emotka wszystko na jedno kopyto i najlepsze, że komisje ciąglę to nagradzają. 


Mnie nie dziwi,  że takie zdjęcia są nagradzane, bo one wygrywają... POZIOMEM   emotka  


Może brak nagród ich przywróci do PIONU emotka

Ja tam nie byłbym aż tak radykalny. Na razie zaproponował bym tej estetyce coś pośredniego - zjazd po  RÓWNI POCHYLEJ  Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

trebor1

#6529094 Napisano: 17.09.2018 13:54:39 w Perełki czyli Małż -owiną zasłyszane
Ta perełka to istotnie zaslyszana małżowiną z rok temu, zdziwicie się tekstu autorem (sic!) 
https://youtu.be/DZUetFpPVP0 Wyświetl w wątku >>
2 toka, brucee 0

trebor1

#6529071 Napisano: 17.09.2018 13:13:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
sasaaabp napisał(a):

mnie rozwalają już te zdjęcia lężące na podłodze, na trawie itp, a dookoła napisy emotka wszystko na jedno kopyto i najlepsze, że komisje ciąglę to nagradzają. 

Mnie nie dziwi,  że takie zdjęcia są nagradzane, bo one wygrywają... POZIOMEM   emotka   Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6529041 Napisano: 17.09.2018 11:57:10 w Dziś cieszę się z.....
a propos dzidzia, to przypomniało mi się, że kiedyś słyszałem taki tekst zacny:
Pan porucznik od huzarów, wiodąc zbrojne hufce
W czas manewrów swą kwaterę dostał w leśniczówce
Zanim znalazł małą chatkę, skrytą w ciemnym borze
Już ostatnie na zachodzie zgasły krwawe zorze
Chętnie przyjął gościa pan leśniczy
Gdzie porucznik spocząć sobie życzy?Tu wszystkiego dwie porządne izby mam
W tamtej moja Dzidzi śpi, a tu ja sam
Niech pan wybierając się nie wstydzi
Wolisz spać tu ze mną, czy u Dzidzi?Wolę z tobą, jeśli mam być szczery
Bo nie znoszę dzieci, jak cholery!
Chociaż był zmęczony i do snu miał wielki zapał
Kiepsko spał porucznik, bo leśniczy tęgo chrapał
Więc, gdy tylko w oknach chatki zajaśniał poranek
Pan porucznik wstał w negliżu i wyszedł na ganek
A wtem patrzy, cóż za niespodzianka
Po stokroć piękniejsza od poranka
Cud dziewczyna, jasne oko, włosy blond
Zkąd  się tutaj wzięłaś, cudna, powiedz zkąd?
Pan się o to pyta, wiem dlaczego
Jam jest Dzidzia, córka leśniczego
A pan kto, czy wolno spytać o to?
Jam największym w świecie jest idjotą!  Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6528937 Napisano: 16.09.2018 23:04:05 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

moskala22 napisał(a): Wreszcie na kolędzie nie będzie "zadzieram kiece i lece"

a nie miało to brzmieć przypadkiem: zdzieram?   

Lepsze to, niż "biorę dzidę i idę" emotka

bardziej mi to wygląda na strzałę amora... i niechybnie jakaś dzida będzie trafiona! emotka Wyświetl w wątku >>
2 stamp2, joan 0

trebor1

#6528798 Napisano: 16.09.2018 11:11:08 w Dziś cieszę się z.....
-Violka- napisał(a):

moskala22 napisał(a):

U mnie wreszcie się wynieśli z podwórka , zostawiając śliczną kostkę.  Wreszcie na kolędzie nie będzie "zadzieram kiece i lece "
emotka  

a nie miało to brzmieć przypadkiem: zdzieram?  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 moskala22 0

trebor1

#6527786 Napisano: 12.09.2018 13:44:56 w Popraw sobie humor...
Oksymoron- w językoznawstwie: przenośne zestawienie pojęć o przeciwstawnym, wykluczającym się wzajemnie znaczeniu, np. spieszyć się powoli, prawdziwe kłamstwo ; WYPOCZYNEK Z DZIEĆMI  Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6523417 Napisano: 29.08.2018 09:58:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

....i latali długo i szcześliwie,z adrenalina sie sprzegłem,do kasku Ci z motorem-parzynajmniej te 3 są fajne emotka choć nie moje,żeby nie było emotka ale moto-błoto emotka emotka zostawiam bez komentarza,albo skomentuje-to poziom rocznego dziecka emotka

 Fakt te trzy dobre. Ale to : do kasku Ci z motorem - to jak dla mnie b. dobre , będzie chyba tym które zapamiętam z tego konka,  w każdy razie "dodaje do ulubionych"  Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6523401 Napisano: 29.08.2018 09:27:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

assal napisał(a):

Zmienię trochę temat.
Chodzi mi o konkurs z Vervą.
U Was na Orlenie stała piękna KIA oklejona promocyjnymi naklejkami i informacją o konkursie?  emotka
Koleżanka mnie pytała, czy na mojej stacji też takie auto było, ale nie rzuciło mi się w oczy  emotka


A coś Ty -> na trzech stacjach byłam, żadnego auta nie widziałam emotka   

Ja też trzy razy tankowalem emotka i  w  każdym przypadku auta nie widziałem  Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6522562 Napisano: 27.08.2018 08:53:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

trebor1 napisał(a):

rufus napisał(a):

No proszę jak miło.  emotka
I jestem ciekawy czy zgłoszenia z 27 to te wysłane po północy czy zaakceptowane (czy będą brane pod uwagę).  emotka

jeżeli to wygra, to ja pierdzielę!

???? emotka  TO  Informacja, że wszystkie zgłoszone hasła zostały JUŻ dodane. Ostatnie "hasło" - słowo jest organizatora.
Brandcomm się tylko źle przespelował, ale udowodnił tym wpisem, że do północy ktoś monitorował konkurs. Rano nikt emaila nie napisze, że o 23:45 strona mu nie działała. Bo znalazł paragon w kieszeni.

Patrz Pan, Panie! Ależ mnie te skurczyBYKI/skurczyBULL'E zmyliły! ;) Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6522537 Napisano: 27.08.2018 00:26:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

trebor1 napisał(a):

rufus napisał(a):

No proszę jak miło.  emotka
I jestem ciekawy czy zgłoszenia z 27 to te wysłane po północy czy zaakceptowane (czy będą brane pod uwagę).  emotka

jeżeli to wygra, to ja pierdzielę!

I jeszcze zrobili literowke, ucielo D. emotka

to już całkiem do D. emotka Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6522535 Napisano: 27.08.2018 00:23:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

No proszę jak miło.  emotka
I jestem ciekawy czy zgłoszenia z 27 to te wysłane po północy czy zaakceptowane (czy będą brane pod uwagę).  emotka

jeżeli to wygra, to ja pierdzielę! Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6522534 Napisano: 27.08.2018 00:22:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

trebor1 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

trebor1 napisał(a):

jak już po raz trzeci z rzędu podszedłem po paragon z vervą, to kasjer ledwie co panował nad swoją nervą... ale doradził, że trzeba było powiedzieć, to bym nie musiał trzy razy się kolejkować emotka

Mam nadzieję, że kolejki do dystrybutora nie było, gdy tak z werwą spacerowałeś w tę i we w tę emotka

gorzej za każdym razem wyjeżdżałem i robiłem rondo koło orlenu  emotka   żeby tych w kolejce za mną nie dżaźnić  emotka

Szczerze- to jakbym zobaczyła kolesia, który tankuje, objeżdża stację, znów tankuje i tak 3 razy to chyba sama uruchomiłabym jakiś Wariat Alert emotka

a Tobie to się nigdy nie zdarzyło do sklepu po coś wrócić?
tak samo ja: - A co to, to ja jeszcze miałem? Aha... 10L vervy zatankować! emotka Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6522501 Napisano: 26.08.2018 21:55:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

trebor1 napisał(a):

jak już po raz trzeci z rzędu podszedłem po paragon z vervą, to kasjer ledwie co panował nad swoją nervą... ale doradził, że trzeba było powiedzieć, to bym nie musiał trzy razy się kolejkować emotka

Mam nadzieję, że kolejki do dystrybutora nie było, gdy tak z werwą spacerowałeś w tę i we w tę emotka

gorzej za każdym razem wyjeżdżałem i robiłem rondo koło orlenu emotka   żeby tych w kolejce za mną nie dżaźnić  emotka Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6522487 Napisano: 26.08.2018 21:31:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jak już po raz trzeci z rzędu podszedłem po paragon z vervą, to kasjer ledwie co panował nad swoją nervą... ale doradził, że trzeba było powiedzieć, to bym nie musiał trzy razy się kolejkować emotka Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6521968 Napisano: 24.08.2018 14:50:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ciekawe czy ktoś z naszej zamkniętej społeczności :
https://www.o2.pl...ki-6287493965543041a Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6521287 Napisano: 22.08.2018 16:59:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

kermit napisał(a):

sydariameki napisał(a):

Jakieś perełki w Megawatt? emotka




Mówisz - masz emotka

Ł0 rany - kamieni kupa dostała kamerę emotka  BoLerioza na razie bez nagrody emotka

Jak powiada pismo, KAMIENI kupa odrzucona przez budowniczych stała się kamienieniami węgielnymi emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#6521263 Napisano: 22.08.2018 15:41:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
luko922 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Żenujące są te wyniki. Wygrywają albo ludzie bez gustu, albo ci, którzy umieją się dostosować i tworzyć takie badziewia.  emotka

Mówi się elastyczni emotka  ale mi pojechaleś emotka

Komu jak komu, ale Tobie na pewno nie emotka . A w każdym razie nie to miałem na celu mimo, że widziałem Twój wpis w MDW emotka  

Foch! Od tej pory "don't CROSS my way" emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#6521261 Napisano: 22.08.2018 15:38:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
Grałem w ubiegłym tygodniu pierwszy raz, i myślałem że temat wysokiego, latania, kurzu i blota jest już zgrany, odmieniony przez wszystkie przypadki, a tu nie! Komisja wykazuje się pamięcią złotej rybki i odkrywa je na nowo, ale przynajmniej jest konsekwentna co do gustu:)  Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#6521258 Napisano: 22.08.2018 15:35:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
luko922 napisał(a):

Żenujące są te wyniki. Wygrywają albo ludzie bez gustu, albo ci, którzy umieją się dostosować i tworzyć takie badziewia.  emotka

Mówi się elastyczni emotka  ale mi pojechaleś emotka Wyświetl w wątku >>