Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika awi

awi

#6398035 Napisano: 01.09.2017 19:53:29 w Gratulacje! Dla wygranych!
nikos napisał(a):

normafia napisał(a):

violetta napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

mariolakal - gratulacje!  emotka

dołączam się do gratulacji emotka emotka emotka

mariolakal- super! Gratulacje!!! emotka emotka emotka

I moje ogromne gratulacje emotka   emotka

mariolakal - gratuluję i bardzo się cieszę, że to właśnie TY emotka    emotka    emotka  emotka   emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

awi

#6391042 Napisano: 17.08.2017 19:46:47 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

  emotka   emotka    emotka emotka emotka

Ach te emotki Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

awi

#6390992 Napisano: 17.08.2017 18:09:34 w WC - rozmowy o wszystkim
Nie napisałam, że jedno zgłoszenie to coś niestosownego. Odniosłam się do komentarza cb656. A także do sytuacji, kiedy ktoś kupuje na konkurs produkty, których sam nie je (bo niezdrowe) i nie wie co z nimi zrobić więc rozdaje bezdomnym, dzieciakom czy tzw "biednym ludziom". Dla nich są zdrowe?
Nie chciałam Cię urazić ewikewik, jeśli tak się stało to przepraszam
cb656 zdrowiej szybciej emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

awi

#6390931 Napisano: 17.08.2017 16:10:36 w Oddam za darmo
Lechy:
FUCTNJ2F
6986VERU Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6390881 Napisano: 17.08.2017 14:38:34 w WC - rozmowy o wszystkim
Emotki emotkami a treść niesmaczna.
Poza tym, nie trzeba kupować kilogramów chipsów aby mieć pufę, można ją niedrogo odkupić po konkursie tu na forum lub na allegro. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6390832 Napisano: 17.08.2017 13:18:13 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

Ech... emotka Przecież możesz tuczyć innych emotka Rozejrzyj się wokół siebie na osiedlu, może jest jakiś dom opieki, jakieś przedszkole emotka Dogadaj się z opiekunami, czy możesz przynosić im łupy. Dla uniknięcia podejrzeń o brak higieny, możesz te paczki opróżniać u nich emotka Taka luźna propozycja, pokombinuj, co jeszcze możesz zrobić z chipsami, by ich... nie jeść emotka

To chyba jakiś niesmaczny żart obdarowywać innych tym co się uważa za niezdrowe. Naprawdę chcielibyście aby wasze dzieci w przedszkolach były karmione chipsami? Albo schorowani pacjenci domów opieki?
To może jeszcze domy dziecka i hospicja, albo bezdomni. Inni ludzie zjedzą, wszak są wszystkożerni. Wyświetl w wątku >>

awi

#6390520 Napisano: 16.08.2017 21:17:19 w Czy informują/ informowali?
astronautka napisał(a):

awi napisał(a):

czy testerki do chusteczek micelarnych nivea już wybrane?

po zalogowaniu się na konto nivea miałam info, że się nie dostałam....

Dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6390515 Napisano: 16.08.2017 20:47:58 w Czy informują/ informowali?
czy testerki do chusteczek micelarnych nivea już wybrane? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6390083 Napisano: 15.08.2017 22:32:35 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

cb656 napisał(a):

jokan napisał(a):

wkurza mnie, ze tak malo jezdze na rowerze... kurcze ale boje sie sama jezdzic, ostatnio mi sie cos z linka stalo (widocznie rower nie byl dobrze przygotowany do jazdy tak jak mnie sklep zapewnila, a nie jest to wprawdzie nowka, ale dobry rower) i gdyby nie mąż (ktory mial ze soba narzedzia rowerowe), to wracałabym do domu na pieszo... boje sie tych duzych cieazrowek ktore pędza jak oszalale... jakichs wariatow drogowych i nie wiem czego jeszcze, gdzie tu spokojnie pojezdzic?

Bocznymi drogami emotka Ja unikam dróg krajowych właśnie z powodu TIRów, przy których czuję się niepewnie. A boczne drogi są tak rzadko odwiedzane, że na godzinę mijam kilka samochodów, to wszystko. To oczywiście jeśli wolisz jeździć po asfalcie, bo zawsze można pojechać do lasu po prostu. Drogi są na tyle utwardzone, że typowy miejski rower z szerokimi oponami daje radę.

tylko co innego dla faceta a co innego jesli jadę sama bocznymi drogami...

U mnie jest sporo ścieżek rowerowych ale niestety przy ruchliwych ulicach. Są też lasy ale sama się boję jeździć daleko po leśnych ścieżkach. Marzy mi się długa ścieżka rowerowa czy zwykła, utwardzona droga wzdłuż Wisły, na otwartym terenie, daleko od szos Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

awi

#6389831 Napisano: 14.08.2017 23:48:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewikk napisał(a):

awi napisał(a):

Rozmarzyłam się - patrzę sobie na domek nad jeziorem z konkursu sadolin, a tu jutro święto i nici z zakupów emotka

Mój domek Ci się marzy???????????? emotka

No chyba Twój... bo nie wiem czy na stacjach benzynowych można kupić jakiś sadolin. Zaprosisz mnie na weekend? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6389825 Napisano: 14.08.2017 23:36:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Rozmarzyłam się - patrzę sobie na domek nad jeziorem z konkursu sadolin, a tu jutro święto i nici z zakupów emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

awi

#6389325 Napisano: 13.08.2017 21:00:48 w Polecam
U mnie w kaufie po tej paście zostało puste miejsce i cena (coś miedzy 7 a 8zł). Panie w boku nie mają pojęcia ani o paście ani o tej marce ani o ew. dostawie. Muszę oblizać się smakiem Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6389145 Napisano: 12.08.2017 21:38:13 w Polecam
bruce napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Jak będziecie w Kauflandzie po budżet, to polecam wam ich pastę z linii "Take it veggie", która weszła do sprzedaży całkiem niedawno. Super smarowidełko na bazie słonecznika z ananasem i curry. No i świetny skład bez cukru, konserwantów i wypełniaczy emotka  Nawet jakieś certyfikaty ekologiczne. Kupujcie, bo nie chcę, żeby wycofali - za dobre emotka

Miałam dziką ochotę zapytać, CO tym należy smarować emotka emotka , ale bardziej interesuje mnie rzecz w tym momencie priorytetowa: za ile to cudeńko, które wygląda wprost niebiańsko?  emotka

Wg internetu cena ok. 6zł. Jutro sprawdzę naocznie. Take it veggie to marka własna Kauflandu więc może nie wycofająemotka Wyświetl w wątku >>

awi

#6388969 Napisano: 11.08.2017 21:25:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
Patyczek z big milkiem i kapsel tyskiego (znaleziony) z wygranym piwem Wyświetl w wątku >>

awi

#6387248 Napisano: 07.08.2017 21:34:54 w WC - rozmowy o wszystkim
pokrzywa30 napisał(a):

mam być może głupie pytanieczy uważacie, że do wątku MDW można się wpisać jak się udało załapać na coś co można dostać gratis np zwrot za dove, lipton czy body, lub bilety do kina? emotka

gdzie rozdają za darmo bilety do kina? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6387246 Napisano: 07.08.2017 21:32:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bajdeq napisał(a):

Pieczątka pieczątka, ale ja dziś miałem sytuację ze chce zapłacić bonami wygranymi w jednym z konkursów a Pani na kasie mi mówi, że oni przyjmują tylko bony z inną szatą graficzną niż moje  emotka . Oczywiście inny pracownik + kierowniczka mówią to samo + machaja jakimś wydrukowanym emailem w tej sprawie, że zdjęciami bonów  emotka , nie wspominając że jedna z pracowniczek mi mówi "Takie bony to sobie każdy w domu może wydrukować" emotka   Do centrali sie nie dodzwonilem bo za późno, bony może mi sprawdzić czy prawdziwe do godz. 16 i musiałem zostawić z wielkim "bólem" wózek pełen nabiału i mięsa w tym słońcu  emotka . No cóż jutro będę dzwonił a w środę zalatwial na miejscu, ale ciekawi mnie czy ktoś z was miał już tak lub podobnie z tymi bonami by uparcie nie chcieli przyjąć bo nie mogą?

Tak, miałam kiedyś taką sytuację. Powiedziałam skąd mam bony i czekałam aż gdzieś tam zadzwonią i sprawdzą. Kończyło się jak dotychczas pozytywnie. Oby i u Ciebie tak było Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6385617 Napisano: 02.08.2017 20:28:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
ir napisał(a):

O, nieźle, to można tam wygrać 33 razy? Nie gram w loteriach, ale "szczęście", tudzież "inwestycje" wszelkiego rodzaju w konkurs Black są zdumiewające.


W Black'u nie było przypadkiem bramek czasowych? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6385604 Napisano: 02.08.2017 19:59:25 w Pomocy!!!!
agakaz2 napisał(a):

tak robię a na zdjęciu dalej konieczyna


Koniecznie kliknij zielony przycisk "zapisz zmiany" Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6384252 Napisano: 30.07.2017 14:24:09 w Dyskusje o loteriach
kermit napisał(a):

  Z ustawień danego tygodnia losowane jest jedno, zwycięskie. Czyli ze zgłoszeń danego tygodnia losują jedno.

Może się zdarzyć tak, że w tym samym tygodniu dwie (lub więcej) osób ułoży takie same ustawienia. Szanse na to są małe, no ale może się tak zdarzyć. I co wtedy zrobi organizator gdy takie ustawienie zostanie wylosowane? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6384179 Napisano: 29.07.2017 23:50:10 w Dziś w telewizji polecam film...
Właśnie w tvp kultura leci świetny lecz bardzo przygnębiający film "W roku 13 pełni". Polecam miłośnikom tzw. "trudnych" filmów. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0