Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika awi

awi

#6552617 Napisano: 01.12.2018 14:39:28 w Wkurza mnie...
norweska20 napisał(a):

awi napisał(a):

w serece rosnie skończyły się bilety do cc? Dobrze widzę? Buuu

   emotka Właśnie tez przed chwilą weszłam z zamiarem zamówienia ( dla forumowicza )a tu ...ich brak..napisałam do Wawel czy przewidują jeszcze pulę ....zobaczymy co napiszą

Odpisali? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6551850 Napisano: 29.11.2018 12:15:11 w Wkurza mnie...
w serece rosnie skończyły się bilety do cc? Dobrze widzę? Buuu Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6545921 Napisano: 10.11.2018 14:30:15 w WC - rozmowy o wszystkim
awi napisał(a):

cb656 napisał(a):

awi napisał(a):

cb656 napisał(a):

awi napisał(a):

Chciałabym kupić niedrogi smartfon na raty, ponieważ ten co mam skończy mi się szybciej ni z mi się wydaj, zresztą to staruszek. Co polecacie?

Jakie masz fundusze? Albo inaczej - co to znaczy "niedrogi"? Określ przedział cenowy, będzie łatwiej...

Chodzi o kwotę do 500zł. Przeglądam  internet i robię zdjęcia. Wiem,  że w tej kwocie cudów nie ma ale może ktoś mógłby mi doradzić sensowny zakup?
A, i aktualnie mam ograniczony dostęp do netu, mogę tylko czytać forum, tak, że nie jestem w stanie odpowiedzieć na kolejne pytania...

No to konkret. Piszę o smartfonie, który osobiście miałem i mogłem się pobawić nim przez jakiś czas. Szczerze polecam Huawei model  P8 Lite. Obecnie odrobinę przekracza budżet, choć kiedy go kupowałem, była promocja i kosztował mniej. Gdyby nie to, że w styczniu wygrałem w różnych konkursach dwa jeszcze lepsze emotka smartfony, zostawiłbym tego P8 Lite sobie emotka

Ostatnio ktos mi polecał Xiaomi red me 5A albo nowszy 6A. Masz jakąś opinie o nich? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6545917 Napisano: 10.11.2018 14:27:46 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

awi napisał(a):

cb656 napisał(a):

awi napisał(a):

Chciałabym kupić niedrogi smartfon na raty, ponieważ ten co mam skończy mi się szybciej ni z mi się wydaj, zresztą to staruszek. Co polecacie?

Jakie masz fundusze? Albo inaczej - co to znaczy "niedrogi"? Określ przedział cenowy, będzie łatwiej...

Chodzi o kwotę do 500zł. Przeglądam  internet i robię zdjęcia. Wiem,  że w tej kwocie cudów nie ma ale może ktoś mógłby mi doradzić sensowny zakup?
A, i aktualnie mam ograniczony dostęp do netu, mogę tylko czytać forum, tak, że nie jestem w stanie odpowiedzieć na kolejne pytania...

No to konkret. Piszę o smartfonie, który osobiście miałem i mogłem się pobawić nim przez jakiś czas. Szczerze polecam Huawei model  P8 Lite. Obecnie odrobinę przekracza budżet, choć kiedy go kupowałem, była promocja i kosztował mniej. Gdyby nie to, że w styczniu wygrałem w różnych konkursach dwa jeszcze lepsze emotka smartfony, zostawiłbym tego P8 Lite sobie emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6545904 Napisano: 10.11.2018 13:49:18 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

awi napisał(a):

Chciałabym kupić niedrogi smartfon na raty, ponieważ ten co mam skończy mi się szybciej ni z mi się wydaj, zresztą to staruszek. Co polecacie?

Jakie masz fundusze? Albo inaczej - co to znaczy "niedrogi"? Określ przedział cenowy, będzie łatwiej...

Chodzi o kwotę do 500zł. Przeglądam  internet i robię zdjęcia. Wiem,  że w tej kwocie cudów nie ma ale może ktoś mógłby mi doradzić sensowny zakup?
A, i aktualnie mam ograniczony dostęp do netu, mogę tylko czytać forum, tak, że nie jestem w stanie odpowiedzieć na kolejne pytania... Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6545903 Napisano: 10.11.2018 13:44:17 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Czy coś stoi na przeszkodzie, żeby powstał nowy dział w konkursach pod hasłem "Loterie"? Wyświetl w wątku >>

awi

#6544382 Napisano: 05.11.2018 17:53:42 w WC - rozmowy o wszystkim
Chciałabym kupić niedrogi smartfon na raty, ponieważ ten co mam skończy mi się szybciej ni z mi się wydaj, zresztą to staruszek. Co polecacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6527688 Napisano: 12.09.2018 10:22:23 w SZUKAM....

awi

#6527680 Napisano: 12.09.2018 10:12:34 w SZUKAM....
Czy moge prosić o informację jakie produkty wawel sa teraz premiowane podwójnie? Tylko proszę o konkret bo regulamin (i inne) nie wyświetla mi się na telefonie, mam ograniczony dostęp do netu. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6522515 Napisano: 26.08.2018 23:02:56 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

Co ciekawe poradziłam się wielu ludzi co mam robić w mojej sytuacji. Większość z osób uważa, że po tym, co mnie spotkało (nie chodzi tylko o fakt, że szef nie chce podpisać mi wypowiedzenia, ale również o słowa obrażające mnie, które padły w moją stronę - pod wpływem emocji, ale jednak) w poniedziałek poszłoby na L4. A ja naiwna pójdę jak każdego dnia jutro do pracy i wykonam swoje obowiązki jak zawsze. Spróbuję jeszcze porozmawiać z szefem jak człowiek z człowiekiem. Obawiam się jednak, że betonu nic nie ruszy. Pozostaje mi wierzyć, że los szykuje dla mnie lepszą przyszłość. emotka  

I to jest dobry pomysł. L4 nie skróci Ci okresu wypowiedzenia. Szef przez te lata mógł liczyć na Twoją lojalność wobec firmy, więc dlaczego teraz nie chce pójść Ci na rękę? Zapytaj go o to, może ma konkretne powody, np nie znajdzie nowego pracownika w ciągu miesiąca. Nie znam sytuacji, z tego co piszesz to komunikacja z nim jest trudna, jednak jeśli bardzo Ci zależy to nie poddawaj się dopóki jest jakaś szansa, że emocje opadną i beton skruszeje Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6522325 Napisano: 26.08.2018 10:33:23 w SZUKAM....
znalazłam czerwono-srebrne zawleczki od puszek z ośmioznakowym kodem  - od czego to może być, to jakiś aktualny konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6519645 Napisano: 16.08.2018 21:46:21 w SZUKAM....
Szukam informacji o dodatkowych aktywnościach akcji "Serce rośnie" , podwajanie punktów itp Nie umiem tego znaleźć na stronie...
  Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6517273 Napisano: 07.08.2018 22:02:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

chyba mnie przegrzalo -  i mnie  emotka

A ja mysle, ze cos Cie pali i nie jest to slonce  emotka
Wyluzuj, po co sie tak gotowac od razu emotka
A co do sprzedazy, to moze wpadla hustawka, ale na tyle zgloszen, ze ktos sie zapozyczyl I musial ja sprzedac, zeby dlug oddac?  emotka  Wygral, jego sprawa, co z wygrana zrobi.

Naprawdę zapożyczacie się na niepewną w gruncie rzeczy wygraną? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6516315 Napisano: 05.08.2018 08:58:38 w SZUKAM....
Szukam konkursów w których trzeba kupić papier toaletowy. Ktoś coś? Wyświetl w wątku >>
1 madllen 0

awi

#6509960 Napisano: 16.07.2018 18:26:08 w WC - rozmowy o wszystkim
Chcę sprzedać mieszkanie, za gotówkę i zależy mi na czasie. Nie znam się na tym biznesie. Jeśli ktoś z Was ma jakieś doświadczenie lub wiedzę na ten temat to proszę, napiszcie na co powinnam uważać. Czy warto korzystać z pośrednika? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6504542 Napisano: 01.07.2018 08:25:47 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

awi napisał(a):

Liczę na wznowienie akcji podwojenia punktów za konkretne produkty (zaskoczył mnie jej brak na Dzień Dziecka) i wypatruję czegoś podobnego na horyzoncie. emotka

Nie wiedziałam, że coś takiego było emotka

Specjalnie szukałam tego wpisu, bo dziś właśnie mam mail z wiadomością, że teraz Wawel liczy podwójnie słodycze na wagę, zatem możliwe, że faktycznie zaczną wracać do swych akcji podwajania punktów.  emotka

Kupiłam wczoraj cukierki wawel i zapomniałam zarejestrować paragonów, zrobiłam to dopiero dziś. Kojarzę, że akcja była do wczoraj, ciekawe czy podwoją mi punkty. Liczy się data zakupu, czy rejestracji? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

awi

#6503287 Napisano: 27.06.2018 22:38:58 w Giełda Kodów ; )
kod z coca-coli wymienię na wawel Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6501846 Napisano: 24.06.2018 22:52:21 w DARMOWE minuty i startery
cb656 napisał(a):


Rozdajemy GB za gole

Jak to działa?Po meczu polskiej drużyny, wysyłacie SMS na numer 233 (cena SMS zgodnie z cennikiem planu taryfowego). W treści SMS wpisujecie hasło, które znajdziecie na na blogu i fanpage Orange Polska na Facebooku. Hasło i wielkość doładowania za każdym razem będą inne, dlatego obserwujcie nasz fanpage. Dodatkowe GB za gole rozdamy po meczach polskiej drużyny. Promocja dotyczy oferty abonamentowej i na kartę.
Szczegóły znajdziecie w Regulaminie promocji.

Dziś:
Aby zyskać 3 GB wyślij SMS-a o treści KIBICE pod numer 233 (opłata za SMS zgodna z cennikiem twojego planu taryfowego, max. 0,20 zł). Możesz je aktywować w ciągu 24 h od publikacji posta. Pakiet ważny w
kraju, przez 3 dni od daty aktywacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6500994 Napisano: 21.06.2018 23:38:10 w Sport
Nie rozumiem fenomenu piłki nożnej ale z mundialu cieszę się. Gdy grają Polacy, w mieście jest cicho i pusto, można iść na spacer/rower i pierwsza myśl, która przychodzi do głowy po wyjściu na ulicę to nie jest ta o eksterminacji... No chyba, że się zapędzę w pobliże strefy kibica. Niech więc wygrywają, będzie więcej takich dni. Wyświetl w wątku >>

awi

#6497204 Napisano: 12.06.2018 22:42:56 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

koper napisał(a):

ace napisał(a):

cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

defed napisał(a):

Wysokość mieszkania też gra rolę: im wyżej, tym mniej owadów. U mnie na 4p. to nawet komarom nie chce się latać, więc całe lato śpię przy otwartym oknie, bez wspomagaczy typu Rajd

u mnie się mięsa nie je a muchy są. Ale ja mieszkam na 1 piętrze

Potwierdzam - jadam mięso i muchy są, mimo iż to 10 piętro emotka

może razem uda nam się jakiś schemat ułożyć emotka

emotka  2 pietro. Mieso jemy, ale tylko max 3 razy w tygodniu. W domu ani jednej muchy. Ale to pewnie dlatego, że w każdym oknie moskitiera  emotka  

Hm, chyba psuję ten schemat - mięso jadam raz w tygodniu, prowokacyjnie w piątki emotka w kuchennym oknie moskitiera i mimo dziesiątego piętra, muchy upodobały sobie moje słoneczne mieszkanko. Jak wracam do domu, to zaczyna się ruch - zeskakują z firan, szyb i dalejże jazgotać:
- A gdzie to się było, a o nas to całkiem zapominasz, my tu takie samotne, ani jeść nie dajesz, ani pogadać do kogo nie ma!
I tak codziennie emotka

1 piętro bezmięsne, ruch much bardzo mały. Sporadycznie kilka wleci (często przed burzą, ulewą) ale po paru godzinach wylatują, czasem muszę im pomóc bo uparcie chcą wylecieć przez szybę. Mam okna od wschodu - prawie nigdy w okna nie pada deszcz i bardzo rzadko wieje wiatr a słońce świeci tylko rano. Poza tym od wiosny do zimy nie usuwam pajęczyn, które pająki tkają w okolicach okna, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Śmietniki są z drugiej strony budynku. Wpadają wieczorami komary ale jakoś nie za dużo, za to w tym roku często odwiedzają mnie ćmy (niektóre są przepiękne jak im się dokładnie przyjrzeć).
Kilka lat temu siedząc przy kompie nagrałam telefonem walkę pająka z komarem, wygrał oczywiście pająk, zatłukł biedaka, owinął nicią i wciągnął pod parapet. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0