Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika awi

awi

#6488841 Napisano: 12.05.2018 15:05:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wiecie może gdzie można kupić oliwę monini w promocji/w niższej cenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6488439 Napisano: 11.05.2018 08:11:33 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

Wiesz... może ja jestem upierdliwy, nie przeczę.  Litości. Nie ogarniam.
Przepraszam, nie rozumiem tego.

No nareszcie - tak na marginesie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6488328 Napisano: 10.05.2018 17:29:59 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

awi napisał(a):

Ja też podaję i zastanawiam się czy ktoś kto zna moje dane adresowe i nr konta może je wykorzystać na moją szkodę, mam konto w banku internetowym. Koleżanka mnie nastraszyła ale bez konkretów

No ja właśnie uparcie usiłuję dotrzeć do owych konkretnych przykładów szkód, jakie można wyrządzić komuś, znając jego numer konta. Nie Pesel, nie datę urodzenia czy adres, ale numer konta. Bo sam nie umiem tego zagrożenia dostrzec. Ale może ktoś coś teges i podzieli się? Ale KONKRETEM, a nie bezmyślnym powtarzaniem niesprawdzonych plotek? emotka
Bo kiedyś na płocie było napisane emotka , uwierzyłem, chciałem pogłaskać i drzazga mi wlazła emotka

Napisałam: dane konta i adres. Zastanawiam się czy nie można kupić czegoś na raty, wziąć chwilówki na "słupa". Przepisy w tych kwestiach ulegają stopniowo "rozluźnieniu" i nie wiem jak to wygląda obecnie. Niby peselu nie podaję ale może można już bez peselu? Nie myślcie sobie że mam paranoję - sprzedaję i podaję dane - tylko pytam, bo może czegoś nie wiem i  jestem naiwna? Przecież nie oglądam telewizji... Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6488319 Napisano: 10.05.2018 17:15:07 w WC - rozmowy o wszystkim
kreatia napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

No to dlaczego zajął konto kobiecie i nie chciał odpuścić hmm. Działa nie działa ale kobieta miała zajęte konto właśnie przez komornika A nie miała długu

jaka sprawa? jakiej kobiecie? bo nie znam tematu  emotka

 Może ta?
http://www.dzienn...lo,n,1000197266.html Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6488145 Napisano: 10.05.2018 11:32:04 w WC - rozmowy o wszystkim
androm napisał(a):

no to nie podawaj danych adresowych, nie trzeba ich do przelewu
co Ci może ktoś zrobić mają nr konta? co najwyżej kasę przelać. No to będziesz mieć kasę. Chyba nieźle, nie?:)

Do przelewu nie, ale przy wysyłce towaru nie mogę podać chomika. No chyba, że można? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6488077 Napisano: 10.05.2018 08:52:00 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

awi napisał(a):

Jak myślicie czy podawanie konta bankowego przy sprzedaży na olx jest bezpieczne?

A wiesz komu je podajesz? A podasz je ludziom na ulicy albo tu? Ryzyk fizyk ... 

No niby teoretycznie wiem, przecież wysyłam mu towar i sprawdzam kto wpłacił mi pieniądze na konto. Ale często się tak zdarza że konto z którego przyszła kasa i adres do wysyłki należą do dwóch różnych osób. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6488074 Napisano: 10.05.2018 08:42:33 w WC - rozmowy o wszystkim
agakaz2 napisał(a):

cb656 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

awi napisał(a):

Jak myślicie czy podawanie konta bankowego przy sprzedaży na olx jest bezpieczne?

Podaje. Ale  strach jest szczególnie jak osoba się wycofa z kupna

Ciekawi mnie, dlaczego tak uważasz? Czy ktoś, dysponując numerem rachunku bankowego drugiej osoby, może mu wyrządzić krzywdę? W jaki sposób? Podzielisz się tą wiedzą?

Ogólnie czuję strach z niewiedzy

Ja też podaję i zastanawiam się czy ktoś kto zna moje dane adresowe i nr konta może je wykorzystać na moją szkodę, mam konto w banku internetowym. Koleżanka mnie nastraszyła ale bez konkretów Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6488048 Napisano: 09.05.2018 23:55:35 w WC - rozmowy o wszystkim
Jak myślicie czy podawanie konta bankowego przy sprzedaży na olx jest bezpieczne? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6487732 Napisano: 09.05.2018 00:41:54 w Popraw sobie humor...

Miałam to samo. Czy to nie efekt oglądania pewnych filmów za młodu? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6486835 Napisano: 06.05.2018 11:21:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luk1990 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

awi napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

W lewiatanie w którym brałam udział kupony kserowane, urna pełna,pani podpowiadała 28 tysięcy pracowników.gdy wpisałam 29 z kawałkiem pani powiedziała; przecież mówiłam pani ile,chyba wiem lepiej ile trzeba wpisać. wrzuciła mój kupon do urny ale była wyraźnie zła. Chyba pojadę poszukam innego jeszcze sklepu.

Nie biorę udziału ale zerknęłam w regulamin: szansę maja osoby które pierwszego dnia konkursu zrobiły duuuuże zakupy (dział III p. 3). A ta pani to niezłe ziółko emotka

Jeżeli poda taką samą liczbę. Pani wszystkim kazała wpisywać 28 tysięcy ja dałam 29798 i pani nie była zadowolona.By nie mogła zmienić dopisałam to samo słownie:) Ciekawe ile rowerów trafi na forum a ile do rodziny i znajomych:)

Ja też dałem okolice 29 000 xD 
Ciekawi mnie właśnie na ile wyniki będą sprawiedliwe- to znaczy wygrają klienci,a nie znajomi właścicieli sklepów....

 No ale to właśnie znajomi mają szansę znać dokładną liczbę Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6486829 Napisano: 06.05.2018 11:00:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

awi napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

W lewiatanie w którym brałam udział kupony kserowane, urna pełna,pani podpowiadała 28 tysięcy pracowników.gdy wpisałam 29 z kawałkiem pani powiedziała; przecież mówiłam pani ile,chyba wiem lepiej ile trzeba wpisać. wrzuciła mój kupon do urny ale była wyraźnie zła. Chyba pojadę poszukam innego jeszcze sklepu.

Nie biorę udziału ale zerknęłam w regulamin: szansę maja osoby które pierwszego dnia konkursu zrobiły duuuuże zakupy (dział III p. 3). A ta pani to niezłe ziółko emotka

Jeżeli poda taką samą liczbę. Pani wszystkim kazała wpisywać 28 tysięcy ja dałam 29798 i pani nie była zadowolona.By nie mogła zmienić dopisałam to samo słownie:) Ciekawe ile rowerów trafi na forum a ile do rodziny i znajomych:)

No tak, założyłam, że konkursowicz sprawdzi zanim wrzuci do urny ale może faktycznie to sami mugole grają. Życzę Ci wygrania tego żółciaka emotka Wyświetl w wątku >>

awi

#6486827 Napisano: 06.05.2018 10:48:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

W lewiatanie w którym brałam udział kupony kserowane, urna pełna,pani podpowiadała 28 tysięcy pracowników.gdy wpisałam 29 z kawałkiem pani powiedziała; przecież mówiłam pani ile,chyba wiem lepiej ile trzeba wpisać. wrzuciła mój kupon do urny ale była wyraźnie zła. Chyba pojadę poszukam innego jeszcze sklepu.

Nie biorę udziału ale zerknęłam w regulamin: szansę maja osoby które pierwszego dnia konkursu zrobiły duuuuże zakupy (dział III p. 3). A ta pani to niezłe ziółko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6486750 Napisano: 05.05.2018 15:17:30 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

Patrząc na te technologiczne wynalazki, dziwi fakt, jak ludzie przetrwali 30-40 lat temu.

 Nie postęp jest zły, tylko (nie wszyscy) ludzie nie są mądrzy na tyle, by nie wpadać w pułapki uzależnień...

I tu jest pułapka: postęp dla jednostki to oczywiste udogodnienie ale w wymiarze masowym podkręca tempo życia: szybciej, więcej wszystkiego oprócz... jednego: czasu. Czasu mamy coraz mniej, zwłaszcza na to co ważne: na regenerację. Już nie umiemy czekać. A w uzależnienia od postępu też wpadamy mimowolnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6486728 Napisano: 05.05.2018 12:44:48 w WC - rozmowy o wszystkim
Food styling czyli jak zrobić zdjęcie śniadaniu
http://weekend.ga...-udaje.html#Z_TRwknd Wyświetl w wątku >>
2 joan, kalmia86 0

awi

#6483679 Napisano: 21.04.2018 15:06:07 w Paragony na trwające konkursy
 paragon na lody Grand, zamienię np na lays Wyświetl w wątku >>
0 1 Mila26

awi

#6483215 Napisano: 19.04.2018 16:49:22 w Wkurza mnie...
co kilka dni wysyła mojej koleżance na komórkę zdjęcia różnych części ciała swojej córeczki z wypryskami- w tym również pupy emotka (...) wysłała mojej koleżance z pracy... zdjęcie kału (brzydko mówiąc kupki) swojej córeczki

Boję się że mnie czeka to samo.Tzn. otrzymywanie zdjęć. Znajoma ostatnio z upodobanie opowiada mi o tym jak jej ropa wytrysnęła z pryszcza, albo że zjadła kapustę i jakie tego za chwilę mogą być konsekwencje, o tym jak jej syn (dorosły, nawet powiedziałabym że już niemłody) miał katar a teraz ciągle chodzi do łazienki i wydłubuje z nosa jakieś farfocle i to straszne i w dodatku boli go kolano a ona przeżywa męki bo jak tylko wyjdzie z domu  to chce jej się siku i co-z-tym-ma-zrobić. Historyjki powtarzają się przy każdym spotkaniu (pamiętasz? mówiłam ci o pryszczu na czole? no więc jak go naciskam...)
Nie mam problemu z asertywnością ale to ciężki przypadek, nic nie działa. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6482341 Napisano: 16.04.2018 21:33:26 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy zagląda tu ktoś zorientowany w kwestii elektronicznych L4? Proszę o pw, mam pewien problem Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6482332 Napisano: 16.04.2018 21:08:36 w Dziś cieszę się z.....
ivanotta napisał(a):

ha! a ja dostałam w zeszłym tygodniu 20,40zł przelewik na konto za reklamację na poczcie polskiej za zwrot kosztów przesyłki i jej zwrot. Paczka z książką szła kilka dni do adresatki, została awizowana i na następny dzień od awiza już zwrócona  emotka

Moja szła jeden dzień do mnie.  emotka Kiedyś nadałam przesyłkę (do kogoś) a następnego dnia listonosz mi ją przyniósł (awizo). Co się okazało? Pani pomyliła adresy nadawcy i odbiorcy ale dzielnie wzięła na siebie ponowne koszty wysyłki. Mnie to bardziej rozbawiło niż wkurzyło, chociaż musiałam iść na pocztę, takie pomyłki świadczą o tym, że jeszcze nie żyjemy w świecie nieomylnych robotów emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

awi

#6481621 Napisano: 13.04.2018 10:20:37 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

awi napisał(a):

Fajna aplikacja ale nie na mój telefon Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6481583 Napisano: 13.04.2018 08:40:27 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

awi napisał(a):

Dzwoni do mnie ktoś z numeru który się wyświetla (+48xxxxxxxxx) a gdy oddzwaniam - komunikat, że nie ma takiego numeru. Co to za diabeł?

Wyświetlany numer da się podmienić. Więc bym obstawiała, że jacyś oszuści podstawili do wyświetlania wiarygodnie wyglądający numer, a tak naprawde dzwonią z innego. 

Ale o co im chodzi, tzn jaki mają cel???  Jak odbieram to się rozłączają, nie da się oddzwonić...
Tylko nie piszcie że nękają dla nękania Wyświetl w wątku >>
0 0