Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leniviec

leniviec

#1839087 Napisano: 26.09.2008 10:34:12 w Wkurza mnie...
Jak to nie jest żaden firmowy sprzęt, no to masz problem. Ciężko będzie z czymkolwiek. Miałem podobny problem, ale odtwarzacz dvd mam z Samsunga. Odwiedziłem stronę producenta sprzętu, ściągnąłem odpowiednie pliki, nagrałem na płytkę, wsadziłem płytkę do odtwarzacza i kodeki zostały zaktualizowane. To tak pokrótce. Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#1838532 Napisano: 26.09.2008 07:20:33 w Wkurza mnie...
O sorry, coś mi się pochrzaniło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#1838531 Napisano: 26.09.2008 07:19:50 w Wkurza mnie...
samantha22 napisał(a):

leniviec napisał(a):

samantha22 napisał(a):

wkurza mnie moje dvd nie moge oglądnąc na nim żadnego filmu bo wiecznie sie zacinają płyty emotka


To znak, że masz zainstalowane stare kodeki, w stosunku do kompresji filmu. Zaktualizuj oprogramowanie emotka


emotka a jeszcze jak mi wyjasnisz jak to bedzie super, bo to jest dla mnie czarna magia emotka

a wczesniej śmigało bez zarzutu emotka


A co przez dvd rozumiesz, cd rom w kompie, czy jeden z elemntów kina domowego :>

samantha22 napisał(a):

leniviec napisał(a):

samantha22 napisał(a):

wkurza mnie moje dvd nie moge oglądnąc na nim żadnego filmu bo wiecznie sie zacinają płyty emotka


To znak, że masz zainstalowane stare kodeki, w stosunku do kompresji filmu. Zaktualizuj oprogramowanie emotka


emotka a jeszcze jak mi wyjasnisz jak to bedzie super, bo to jest dla mnie czarna magia emotka

a wczesniej śmigało bez zarzutu emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#1838461 Napisano: 26.09.2008 06:46:07 w Wkurza mnie...
samantha22 napisał(a):

wkurza mnie moje dvd nie moge oglądnąc na nim żadnego filmu bo wiecznie sie zacinają płyty emotka


To znak, że masz zainstalowane stare kodeki, w stosunku do kompresji filmu. Zaktualizuj oprogramowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#1828405 Napisano: 22.09.2008 03:33:20 w Wkurza mnie...
kajus18 napisał(a):

leniviec napisał(a):

... że posłałem aż 2 zgłoszenia z Timoteia i nic, aparat nie wpadł emotka Może jutro, jeszcze się łudzę, nadzieja umiera ostatnia ...


spokojnie dopiero dzisiaj zaczęli dzwonić zanim obdzwonią 100 osób to trochę potrwa emotka emotka emotka emotka emotka emotka


Obyś była dobrym prorokiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#1828392 Napisano: 22.09.2008 03:28:48 w Wkurza mnie...
... że posłałem aż 2 zgłoszenia z Timoteia i nic, aparat nie wpadł emotka Może jutro, jeszcze się łudzę, nadzieja umiera ostatnia ... Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#1818256 Napisano: 18.09.2008 11:37:08 w Połączenia nieodebrane
Dzwonili może do kogoś koło godziny 13? Numer zastrzeżony. Przypuszczam, że może to z Real'a, co był konkurs odnośnie Timotea. Od dzisiaj mieli powiadamiać zwycięzców. Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#1789893 Napisano: 05.09.2008 09:16:04 w Wkurza mnie...
agava napisał(a):

aneczka155 napisał(a):

leniviec napisał(a):

aneczka155 napisał(a):

Wkurza mnie to,że dodaję konkursy a później one pojawiają się pod innym nickiem emotka


Widocznie ktoś wcześniej nadesłał ten sam konkurs co Ty i to właśnie on figuruje jako osoba zgłaszająca.


No dobra,mógł wcześniej go nadesłać,ale jak ja nadsyłałam to jeszcze tego konka nie było w bazie.Pewnie był w poczekalni.Więc powinno być i ja i ta osoba jako zgłaszająca.
Już kilka razy było,że dwie osoby zgłosiły jakiś konk.

Kłócić się nie będę emotka Chodzi mi o sam fakt emotka Pozdrawiam


popieram emotka Dla osób, które chcą pozbyć się karniaka to chyba dość ważna sprawa. A można się wkurzyć, że starasz się dodać konkurs, wyszukujesz, wpisujesz itp. itd., a później nie ma po tym śladu, bo ktoś był pierwszy. Kiedyś były wpisywane wszystkie nicki osób dodających.


W sumie też tak ostatnio mam, że zgłaszam konkurs, a jako osoba zgłaszająca figuruje nie mój nick emotka Ale jeszcze bardziej wkurza mnie, że zgłaszam konkurs, a on nie jest dodawany do bazy, pomimo tego, że przed wysłaniem przeszukuję stronę, żeby nie dublować. Tego to już w ogóle nie rozumiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#1788693 Napisano: 05.09.2008 03:33:46 w Wkurza mnie...
aneczka155 napisał(a):

Wkurza mnie to,że dodaję konkursy a później one pojawiają się pod innym nickiem emotka


Widocznie ktoś wcześniej nadesłał ten sam konkurs co Ty i to właśnie on figuruje jako osoba zgłaszająca.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#1047308 Napisano: 11.09.2007 06:08:19 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
agava napisał(a):

A mi się nie podoba, że konkursy do bazy dodawane są z kilkugodzinnym, lub nawet kilkunastogodzinnym opóźnieniem. Wiem, że dwie osoby, które nad tym pracują (Jutis, Pionas) robią, co mogą, ale to nie wystarczy. Jest za mało osób czuwających nad forum. W październiku Pionas zacznie studia i nie będzie miał czasu porządkować forum. Jutis i Mel także mają swoje obowiązki i nie mogą być wciąż na forum. Proponowałabym więc wyznaczenie paru osób, które będą odpowiedzialne za dodawanie konkursów, pilnowanie porządku na forum ...itp


Popieram w 100%. Przydałoby się pare dodatkowych osób. Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#1006702 Napisano: 26.08.2007 04:05:37 w Może nowa sonda?
Z usług jakiego operatora sieci telefonii komórkowej korzystasz:
a)Era
b)Orange
c)Play
d)Plus
Takie pytanie niezwiązane bezpośrednio z forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#997913 Napisano: 22.08.2007 10:01:38 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Czy nie dałoby się usunąć z listy tych użytkowników, którzy założyli konto i ani razu nie zalogowali się? Odrazu lista zrobiłaby się przejrzysta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#944749 Napisano: 06.08.2007 11:35:16 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
mkmadzia7 napisał(a):

A Twoja (leniviec) wypowiedz na temat Twojego wkładu w dodawanie konkursów to ... po prostu szkoda gadac...
No ale cóz ...


Jak masz coś do mnie to zapraszam na PW, a nie rób publicznej nagonki na mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#944541 Napisano: 06.08.2007 11:11:19 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Dziękuję miłościwie panującym nam Adminom za przyznanie immunitetu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#944193 Napisano: 06.08.2007 10:12:31 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

leniviec przez dwa lata to mogłeś nabić więcej niż 100 postów... Ten próg i tak nie jest wygórowany...


Mogłem, ale widocznie nie miałem potrzeby. Stawiam na jakość moich wypowiedzi emotka Nie mam zamiaru, tak jak niektórzy, gratulować każdemu z osobna wygranej, tym samym nabijać posty. Ale może dzięki takim wypowiedziom jak ta, to wyciągnę do setki emotka
pionas napisał(a):

Ja to zrobiłem i to jest zabezpieczenie przed tzw. podglądaczami którzy nic niewnosząc w rozwój strony chcą wiedzieć wszystko.


Nie uważam, aby mój wykład w stronę był zerowy, jakiś mały mam. Jak blokować tzw. podglądaczy to blokować, ale w takim razie w każdym topie. Na stronie powinna ponować zasada - dodajesz konkursy, masz dostęp do strony i forum.
Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#944102 Napisano: 06.08.2007 09:56:28 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
carnivore napisał(a):

kto zadecydował o tym że dostęp do topicu o Money Manii będzie dopiero od 100 postów? niepodoba mi się to... muszę teraz ponabijać postów...


Trochę głupie podejście. To teraz będę musiał pisać bezsensowne posty (tak jak ten), żeby nabić setkę. Powinien liczyć się staż - ponad 2 lata tu jestem - a że nie mam 100 postów i już kara. Widzę, że co niektórzy chcą mieć ten konkurs na wyłączność. Ludzka chciwość nie zna granic
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#923006 Napisano: 28.07.2007 11:04:24 w www.onet.pl
postscript napisał(a):

Na muzyka.onet mi nie odpisali. Jakas chora firma. Ale uwazam, ze nie wolno odpuszczac, bo wtedy beda nas traktowac calkiem zle.

Do działu muzyka jest tylko jeden badziewny adres - muzyka@onet.pl - z którego i tak nie odpisują emotka Widocznie mają internautów w głębokim poważaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#437524 Napisano: 23.11.2006 07:53:01 w Żegnamy zmarłych
Życie choć piękne tak kruche jest, wystarczy jedna chwila by zgasić je. Życie choć piękne tak kruche jest, zrozumiał ten kto otarł się o śmierć.
To bardzo bolesne. Śląsk w tym roku już dostał 2 w tyłek. W styczniu jak zawaliła się hala i teraz 2 raz (*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

leniviec

#429053 Napisano: 19.11.2006 12:38:32 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

A teraz???


Teraz jest już OK, da się wylogować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#428476 Napisano: 19.11.2006 10:29:25 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Ciągle jest ten sam błąd. Wylogować da się tylko wtedy, gdy przejdę na główną stronę. Wyświetl w wątku >>
0 0