Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leniviec

leniviec

#427818 Napisano: 18.11.2006 11:33:46 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Żeby było smiesznej, przy próbie wylogowania się wyskakuje:

Warning: main(funkcje.php): failed to open stream: No such file or directory in /srv/www/htdocs/web15/html/forum/wyloguj.php on line 3

Warning: main(): Failed opening 'funkcje.php' for inclusion (include_path='.:') in /srv/www/htdocs/web15/html/forum/wyloguj.php on line 3

Fatal error: Call to undefined function: logout() in /srv/www/htdocs/web15/html/forum/wyloguj.php on line 5 Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#427793 Napisano: 18.11.2006 11:10:50 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Nie znaleziono obiektu!
Jak próbuje wylogować się, to wyskakuje błąd:

Nie znaleziono żądanego URLa na tym serwerze. Jeśli wpisałeś URLa ręcznie, sprawdź, czy nie się nie pomyliłeś.

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.

Error 404
www.e-konkursy.info
Sun Nov 19 00:09:55 2006
Apache/2.0.50 (Linux/SUSE) Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#314803 Napisano: 30.09.2006 08:28:52 w www.onet.pl
rafi323raf napisał(a):

mi przysłali muzyke buddyjskich mnichów, ale bez żadbnej folii, jakiś kurier ją przyniósł, ale z boku nie ma jednego kawałka. W kopercie tez go nie było (kawałka opakowania) czyli już takie zapakowali :@


Też przerabiałem ten problem już wiele razy. Nie dotyczy on tylko konursów na Onecie, ale wszystkich innych, których sponsorem jest Universal Music. Universal Music przekazując płyty na nagrodę, przekazuje egzemplarze promocyjne. W przypadku tej wytwórni egzemplarze promocyjne są przeważnie bez folii, pudełka są połamane lub odłama pewnego jego części, czyli takie felery emotka To nie wina Onet, że akurat taki egzemplarz dostali od sponsora. Rok temu wygrałem płyty Shaggiego i Bloodhound Gang na MTV i pudełka obydwu płyt były połamane, a w kopercie nie było brakujących części. Sponsorem oczywiście był Universal Music. Więc jak Ci już bardzo zależy możesz swoje żale wylać do Universala, ale i tak Ci nie odpiszą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#281000 Napisano: 14.09.2006 09:14:06 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Czy istnieje możliwość utworzenia historii wysłanych prywatnych wiadomości? Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#208736 Napisano: 02.08.2006 09:42:39 w www.onet.pl
matus napisał(a):

Ja mam poczte na www.onet.pl wszyscy jak wygraja szybko dostaja e-mail`e a ja dopiero 2 dnia :>


Też mam konto pocztowe na Onecie i też maile przychodzą z opóźnieniem lub czasami w ogóle :@ Ostatnio rozwiązywałem konkursy na onetowskiej czytelni i skorzystałem z poczty właśnie na Onecie. Do dziś nie doczekałem się maila z autoryzacją z niektórych konkursów <lanie> Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#201977 Napisano: 25.07.2006 02:40:59 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
dominikaz napisał(a):

mnie dziś wkurzają takie hasła :baza danych chwilowo niedostępna <sciana> dzisiaj rano byłam nimi bombardowana!aż w końcu wyłączyłam kompa,bo ileż można......



Miałem to samo emotka Chyba z 10 razy musiałem odświeżać stronę, że wbić się i to w czasie rozpoczęcia konkursu na Winirach. Dlatego jestem za tym, żeby forum było tylko dla zalogowanych. Już nawet raz tak było i nie wiedzieć czemu zostało to zniesione.

Jeszcze jedno odnosnie pisania postów. Czy nie dałoby się wprowadzić edycji postów? Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#199129 Napisano: 22.07.2006 06:53:54 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
Mój stopień zaangażowania to między 3 a 4. Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#190895 Napisano: 13.07.2006 09:14:09 w co chcielibyście wygrać?
cwiatek napisał(a):

ja strasznie chciałabym aparat cyfrowy...taki najtanszy byleby był...mp3 w sumie tez fajne.. szczególnie jak sie tańczy:)


me too, me too emotka i jeszcze nowy fon przydałby się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#80756 Napisano: 17.01.2006 12:10:00 w www.onet.pl
To chyba jakiś dziwny zbieg okoliczności, że trzy pierwsze nagrody zdobyli członkowie jednej rodziny - państwo na literkę K (bez nazwisk, żeby nie było emotka ). Ten konkurs na Onecie to chyba nie dla idiotów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leniviec

#77947 Napisano: 02.01.2006 01:23:28 w www.onet.pl
Ten nowy konkurs na Onecie jakiś dziwny jest emotka Co ja mam tam cały dzień może siedzieć i szukać nagrody ? :@

A byliście na Onecie ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0