Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rogalino

rogalino

#6132171 Napisano: 15.12.2015 14:31:40 w Ambasadorinnowacji - Philips
djdanekpolo napisał(a):

rogalino napisał(a):

nigdy nie wygram sokowirowki u nich...

mam steamer chociaz, chociaz wolalbym sokowirowke...


a jak ktos sobie wymarzyl steamer i bylby bardziej zadwolony jak Ty?
juz wiem czemu nagrody znikaja.....biere co jest i tyle....zenua

steamer tez mi sie przyda spokojnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6132168 Napisano: 15.12.2015 14:29:17 w Ambasadorinnowacji - Philips
moge komus sprobowac wygrac empik
Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6132142 Napisano: 15.12.2015 14:14:12 w Ambasadorinnowacji - Philips
nigdy nie wygram sokowirowki u nich...

mam steamer chociaz, chociaz wolalbym sokowirowke... Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6129195 Napisano: 10.12.2015 20:45:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ludzka_istota napisał(a):

Nic, jak przełamać zła passę? No jak?

no jak? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6129031 Napisano: 10.12.2015 17:45:13 w Pomocy!!!!
edith napisał(a):

ankasss napisał(a):

edith napisał(a):

Będę pierwszy raz robila zakupy na Zalando za bon z Pronce Polo , czy tam zwroty sa bezpłatne i przesyłka też??Czy przy platności bonem jest tak samoemotka emotka

Zwroty i przesyłka na pewno są bezpłatne. Jeśli chodzi o płatność bonem, to nie jestem pewna, ale wydaja mi się, że zwracają wartość bonu. Tylko nie w formie przelewu tylko zwrotu na TwojE konto na ZALANDO. Dziękuję za odpowiedż zamowione i teraz czekam z niecierpliwością  emotka Ale fajne zakupy za darmo emotka

tak wszystko za darmo emotka  też kiedyś miałęm tam darmowe zakupy  Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6128999 Napisano: 10.12.2015 17:06:00 w Ambasadorinnowacji - Philips
constanza napisał(a):

Odkad sa aukcje w trybie jedna minuta - jedna nagroda to jest troche latwiej bo ma sie kilka prób emotka

dla mnei gorzej, na starych zasadach mogłem być 3 czy 4 i wygrałęm, a tu  muszę być zawsze 1 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6126323 Napisano: 07.12.2015 13:18:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolinamat napisał(a):

rogalino napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

karolinamat napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Kompletnie nie rozumiem jak wybierają zwycięzców Rockstar Mila. Według prostej matematyki 210 par słuchawek + 3 deski na 3 etapy to 70 słuchawek + 1 deska na etap. Publikowane są wyniki przed weryfikacją i tak oto wyglądają: 
1 etap - 37 par słuchawek + 1 deska
2 etap - 52 pary słuchawek
3 etap - jak na razie 29 par słuchawek (zakładam, że uzupełniają)
emotka
Ktoś co wie na ten temat?

Hmmmm....może czekają jeszcze na scany? Tylko co z deskami? Wybrane już czy nie??? (interesuje mnie II etapemotka )

Oni wrzucają listę przed weryfikacją. Przynajmniej tak wnioskuję, bo przecież dziś wyłaniają zwycięzców 3 etapu

też jestem ciekawy, grałem w 2 etapie i mnie nie ma ;/ ciekawe czy uzupełnia cyz już tak zostanie

Rogalino a maila miałeś? Z II etapu maile były 03.12...przynajmniej do mnie wtedy doszedł...

nie miałem, grałem w ostatni dzień 2 etapu i jak spojrzałęm p wysłaniu zgłoszenia to już było 30 zwycięzców mimo że mieli wybierać kolejnego dnia dopiero więc nie wiem co tam jest grane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6126319 Napisano: 07.12.2015 13:13:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

karolinamat napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Kompletnie nie rozumiem jak wybierają zwycięzców Rockstar Mila. Według prostej matematyki 210 par słuchawek + 3 deski na 3 etapy to 70 słuchawek + 1 deska na etap. Publikowane są wyniki przed weryfikacją i tak oto wyglądają: 
1 etap - 37 par słuchawek + 1 deska
2 etap - 52 pary słuchawek
3 etap - jak na razie 29 par słuchawek (zakładam, że uzupełniają)
emotka
Ktoś co wie na ten temat?

Hmmmm....może czekają jeszcze na scany? Tylko co z deskami? Wybrane już czy nie??? (interesuje mnie II etapemotka )

Oni wrzucają listę przed weryfikacją. Przynajmniej tak wnioskuję, bo przecież dziś wyłaniają zwycięzców 3 etapu

też jestem ciekawy, grałem w 2 etapie i mnie nie ma ;/ ciekawe czy uzupełnia cyz już tak zostanie Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

rogalino

#6122010 Napisano: 30.11.2015 12:26:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Czekolady Wawel 52 emotka
i bon z Wedel Topaz Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6121603 Napisano: 29.11.2015 12:31:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ino1975 napisał(a):

Czy w Łaciatym jedna osoba może wygrać więcej niż jedną nagrodę w danym etapie? Miłej niedzieli.


tak Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6120206 Napisano: 26.11.2015 16:45:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryam napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Testerzy WAWELA emotka  wszyscy @ dostali dot. 50 tki emotka ?

nie

u mnie już było dziś w nocy o 00:24 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6116322 Napisano: 20.11.2015 15:16:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Masza86 napisał(a):

witam chciałabym wymyslec imie dla leniwca ale juz sie w tym gubie, jak doładowac konto aby podaj kolejno imie dla Leniwca  emotka niech ktos mi to wytłumaczy emotka   jaies raporty BIK mi wychodza za 30 zł , opłata za to jeszcze emotka a doładowania brak emotka emotka   jak wy robicie ??

doładuj normalnie konto przez swoją stronke banku, pozniej na str leniwca podajes jego imie, nr ktory doladowalas i swoj nr i maila i wszystko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6116114 Napisano: 20.11.2015 12:50:54 w Ambasadorinnowacji - Philips
rachel napisał(a):

Mam pytanie osób które coś testowały w ambasadorze. Napisałam krótką opinię, długą opinię i film. Otrzymałam akceptację. Mam opublikować na philips.pl i ceneo. Na ceneo poszło pięknie a Philips.pl cały czas mi zwraca recenzję nie podając co jest przyczyną tylko połołując się na regulamin. Jedyne co mi przychodzi do głowy co może być nie tak to fragment filmu gdzie pokazuję inne produkty....i teraz pytanie czy jako ambaador powinnam na stronie philips .pl koniecznie zamieszczac krótką recenzję z filmem czy starczy jak wysłałam im i jest na you tube?? Przyznam że dawno u nich nic nie testowałam ale kiedys kontakt z nimi i ogólne wytyczne były jaśniejsze ...

na philips starczy tylko krótka opinia Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6116015 Napisano: 20.11.2015 11:14:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

Właśnie dobrze, że ludzie reagują. Jak ktoś widzi zdanie "Jacobs wiele razy"  z którego w żaden sposób nie wynika, że raz wygrał brat, raz siostra, raz mama, raz babcia to to ma prawo przypuszczać, że ktoś nie stosuje się do regulaminu i przyznaje wiele nagród jednej osobie. A moim zdaniem osoba pisząca, że wygrała wiele razy celowo musi się tym pochwalić żeby innych zjadała zazdrość, że ktoś wygrał kilka kubków a inni ani jednego.

Swoją drogą  szkoda, że kubki będą wydawane do 26 stycznia bo jak ktoś planował dać komuś w prezencie to jest trochę w d... 

już bez przesady, skoro w konkursie można wygrac jedną nagrodę na osobę, to wiadomo że nikt nie wygrał kilka,bo nawet jeśli tak by się stało to i tak by nie dostał tych nagród. 
Niedługo nikt nic nei będzie pisał w "moje dzisiejsze wygrane"
Jak początkowo nie podobały mi się blokady konkursowe, tak teraz wprowadziłbym je w każdym wątku  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6112741 Napisano: 16.11.2015 18:25:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

monikar napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

stellasz napisał(a):

lusienka napisał(a):

Dużo Was dziś wysłało kody do mąki Szymanowskiej?Bo tak sie zastanawiam czy warto dziś wysyłać?emotka

ja nigdzie nie trafiłam w opakowaniach promocyjnych jak w innych miastach też taka dostępność produktu to chyba warto wysyłać na starcie emotka

http://www.e-konk...ka.html#.VknbQtIvet8

ktoś chyba się pomylił w opisie nagród?
Bo wg regulaminu 1 wypielacz dziennie
Promocyjne opakowania są w Kauflandzie i C4


Rzeczywiście. A ja już się nakręciłam na 95 wypiekaczy dziennie:zdziwko

Wchodza Wam kody przez formularz na stronie? Ja wpisałam i miałam info,że kod już wykorzystany..., a pierwszy raz wpisywałam.

tak, u mnie przeszły przez stronke Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6111177 Napisano: 13.11.2015 11:40:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):



Główna w IV etapie ŁACIATE - jakby ktoś był ciekaw emotka

Super!!!! Wedługmnie najlepsze do tej pory emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6109627 Napisano: 09.11.2015 20:59:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asandraa napisał(a):

Mam pytanie do zwycięzców Wawel Testerów. Czy wpisujecie adres paczkomatu IN POST czy swój adres domowy, bo zauważyłam, że zmienił się regulamin i nie ma mowy po paczkomatach...

ja wpisałem domowy Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6109598 Napisano: 09.11.2015 20:16:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

elotta napisał(a):

rogalino napisał(a):

Może trzeba było wstrzelić się w klucz hehe
Ja się cieszę że mam, chociaz ciekawe jaką mam im wysłać recenzję, bo też oczekują "kreatywnej" emotka

Jeśli tak kreatywnej jak niektóre wybrane 'aplikacje' do testów, napisz: "czekolada jest dobra i smaczna. Lubie ją". Serio, może nawet ten weekend wygrasz emotka

 Na taki "kwiatek " natrafiłam".....Powinniście wybrać właśnie mnie, ponieważ mam małe dziecko i wybieram dla mojej córeczki tylko najlepszą czekoladę. A jedną z moich ulubionych
czekolad jest właśnie Wawel Tiki Taki a maż najczęściej wybiera Wawel
Malaga"

ja się cieszę emotka  mniejsza konkurencja do weekendów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6109547 Napisano: 09.11.2015 19:25:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tusienka napisał(a):

rogalino napisał(a):

Kilkanaście odp przeczytałem i na żaden wiersz się nie natknąłem, natomiast wygrała np taka odp pasująca do Twojego wiersza emotka
"Nie będę wierszy pisał bo poeta ze mnie marny, więc tak po prostu napiszę że byłby to dla mnie ogromny zaszczyt gdybym został wybrany do testowania mych ukochanych Czekolad Wawel"

Nie no faktycznie poeta marny. Mi się przynajmniej rymowało emotka  Ale się nie załapałam więc próżno szukać mych wywodów  emotka  Ale tak pięknie napisałam o marzeniach i smaku dzieciństwaemotka
Na innych forach piszą ze wyniki nie zginęły tylko osobom testującym- macie jakieś tajne kody dostępu. Prawda to?

dostalismy link zeby utworzyc haslo do konta, następnie mozna bylo sie  juz normalnie zalogowac i tam widac liste Wyświetl w wątku >>
0 0