Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jacwing

jacwing

#6103062 Napisano: 29.10.2015 15:12:55 w Paragony
Ostatnie paragony Luksus!  Sprzedam /wymienię. Zapraszam na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#6101027 Napisano: 26.10.2015 10:42:03 w Paragony
Sprzedam paragony LUKSUS biedronka z wszystkich dni. Oferty na PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#3162651 Napisano: 02.03.2010 12:52:41 w Paragony
Kupie paragony z winiar kochanie przez gotowanie z datami sprzed 14 lutego lub 25 lutego...

zapraszam na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#2985180 Napisano: 02.01.2010 11:59:29 w Giełda Kodów ; )
Kupie punkty knorr. Oferty na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#1905693 Napisano: 25.10.2008 07:33:13 w TESCO konkursy
Wymienie na... lub kupie paragony z tesco loteria z laptopami z różnych miast zapraszam na PW aby ustalic szczegóły sensownej i w granicach zdrowego rozsądku wymiany. Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#1905406 Napisano: 24.10.2008 07:28:10 w TESCO konkursy
Wymienie na... lub kupie paragony z tesco loteria z laptopami z różnych miast zapraszam na PW aby ustalic szczegóły sensownej i w granicach zdrowego rozsądku wymiany. Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#1904983 Napisano: 24.10.2008 04:39:05 w TESCO konkursy
Wymienie na... lub kupie paragony z tesco loteria z laptopami z różnych miast: gorzow wielkopolski (górczyńska), kaliszu (wojska polskiego), stalowej woli, krakowie (wielicka) i innych zapraszam na PW aby ustalic szczegóły sensownej i w granicach zdrowego rozsądku wymiany. Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#1904550 Napisano: 24.10.2008 01:48:20 w TESCO konkursy
potwierdzam na 100% dzwonią. Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#1904545 Napisano: 24.10.2008 01:47:10 w TESCO konkursy
Osoby posiadające oryginalne paragony z tesco: w gorzowie wielkopolskim (Gorczyńska), kaliszu, stalowej woli, krakowie (Wielicka)zapraszam na PW aby ustalic szczegóły sensownej i w granicach zdrowego rozsądku wymianie. Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#1766860 Napisano: 28.08.2008 04:11:28 w Allegro.pl - bez linków
do Mnie też tabun murzynów na różne konta allegro pisał;) czego to ludzie nie wymyślą... ale badz co badz ceny atrakcyjne oferują emotka żeby tylko kase wplacali od razu na konto. Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#1061458 Napisano: 18.09.2007 08:40:22 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
lukasiewicz napisał(a):

a ja dostalam zegarek chodzacy do tylu z zamienionymi cyframi- wszytsko ok tylko jak sie do tego przyzwyczaic? lezy w szafie...


kono napisał(a):

kawe tchibo, ktura okazało sie była cherbatą


wysokieszpilee napisał(a):

długopis bez wkładu emotka




emotka emotka emotka trafiłem pierwszy raz na ten wątek... emotka emotka nie ma jak uhahać sie z ranka;) emotka w sumie Ja wygrałem w miare normalne nagrody... zdarzały sie tylko uszkodzenia mechaniczne przez naszą kochaną poczte polską.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#1061418 Napisano: 18.09.2007 08:22:04 w Wpisujcie Miasta
Suwałki/Chotomów/Warszawa Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#643935 Napisano: 06.03.2007 08:01:33 w Konkursy firm tytoniowych
emotka Nareszcie powolutku wszystko dochodzi i zbieram z Polski fanty;) Pozdrówka Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#618635 Napisano: 23.02.2007 07:32:18 w Konkursy firm tytoniowych
Słuchaj...możemy godzinami...konwersować każdy z Nas ma swoja racje i zna te tereny... co do tej klasy czystosci i samochodów i smieci to grubo przesadzasz...i znow polujesz na czarownice wiesz jest wolnosc slowa wiec luzik ale nie przeginaj referatu Mi nie chce sie pisac o Rospudzie i jak mowilem kazdy oceni to sam ... po prostu ta sprawa jest bardzo kontrowesyjna i jest w tej sprawie tyle gó.........wna za przeproszeniem ze szkoda gadac ...a wracajac o ten nagly przyplyw troski o nature... to samo można powiedziec o ludziach...ochhhhhh jak nagle sie kazdy martwi o ludzi obywateli kochanej IV RP... i o zmiane ukladu paru wiosek.... ta dyskusja toczyc moze sie bez konca dlatego ją zakończmy...bo nie cchce zasmiecam forum... jak cos wal na PW i powtarzam po raz piaty przez dziesiaty....kazdemu Bozia dala rozum <no moze nie wszystkim...> i kazdy jeśli to go w ogóle interesuje ma wlasne zdanie na ten temat... i żaden Śledz z Białegostoku ani Ja nie tego zabierze...mozna tylko wplynac i przekonac druga osobe... i kropka jak cos PW



http://www.dolina-rospudy.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#615926 Napisano: 21.02.2007 09:52:38 w Konkursy firm tytoniowych
kserkses napisał(a):

Jacwing opamietaj sie Cały cyrk robia pseudoekolodzy powiazani z wielkopolska grupą biznesowa. Protesuja przeciw najlepszemu rozwiazniu przebiegu obwodnicy aby tak naprawde nigdy nie powstała. Wybudowanie obwodnicy w innym miejscu proponowanym teraz przez 'ekologów byłoby złamaniem prawa /Sad rozpatrywał sprawe i wybrał ben wariant jako najbardziej sprzyjajacy przyrodzie i ludziom. Jest wazny wyrok w tej sprawie. Obwodnica'ekologów moze spowodować zatrucie całej doliny Rospudy gdyz powstanie w górnym odcinku rzeki i tak bedzie przebiegała przez doline .Ponadto ten wariant spowoduje koniecznosc wysiedlenia 30 gospodarstw chłopskich i skomplikuje zycie 8 wsi . A. Ponadto przesunie budowe o kilkanascie lat. Stad taka decyzja Rzadu RP. Ludzie nie dajcie sie czarowac. Ja nie mieszkam W Warszawie lecz w Białymstoku i mama rodzine w Augustowie. Jezdzę tam nawet kilka razy w miesiacu. Znam wszystkie plusy i minusy. Jacwing siedzi w Warszawie jak u Pana Boga za piecem i chce decydowac o zyciu ludzi w Augustowie. Zamieszkaj tam przez kilka dni a uznasz, ze Marszałkowska to azyl ciszy i spokoju w porownaniu z tym co sie dzieje w Augustowie i na trasie ósemki




otóz jakbyś dokladnie czytała moj post to bys zobaczyla ze napisalem ze pochodze z Suwałk...mieszkalem w nich 11 lat a w Augustowie mam Dziadków i odwiedzam te rejony i rodzine/znajomych co najmniej 5 razy w roku...tez nie nawidze i ruskich i litewskich tirów na drodze...ale to nie powod ze przez jakiegos debila z rzadu mamy trase przez Raspude zamiast inna trasa... i powiem tak pseudoekolodzy byli przy budowie zlotych tarasów gdzie sciagneli haracz...ale przy obronie Rosupdy nic nie zarobia...i bez przesady kurde jaka grupa z wielkopolski i polowanmie na czarownice.... to teren programu Natura 2000 i obszar chroniony logicznie myslac kazdy chlop pojmie ze skoro Unia Europejska bierze sprawy w swoje rece to znaczy ze nie jest to jakis przekret pseudoekologów w obronie żuczków a naprawde powazna sprawa... a nienawidze Białegostoku bo to sa je... śledzie... wpadaja do Augustowa i robia syf i meline nad jeziorami... i mozna nad Rospuda prowadzic nieskonczona dyskusje... ale nie o to Mi chodzi zeby Ją robic..a aby ocalic jeden z najpiekniejszych zakatków Polski... Greenpeace ktore tym miedzy innymi sie zajmuje nie jest jakas pseudo organizacja...takze nie puszczaj farsy ze to protest pseduoekologów bo to tylko medialna sciema... a co kartofle robia teraz z Polska to wszystkie fanatyczne mohery zobacze efekty za pare lat... kiedy sprawdza sie wszystkie czarne scenariusze... Kazdy sprawa ma swoje dobre i zle strony...niech kazdy pomysli i oceni po jakiej jest stronie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#615463 Napisano: 21.02.2007 06:53:34 w Konkursy firm tytoniowych
i wielkie sorry za spam na całym forum....... Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#615445 Napisano: 21.02.2007 06:49:20 w Może nowa sonda?
Hmmmm Setki osób rejestruja sie dla korzyści swojej lub bezinteresownie dla drugiej osoby która bierze udzial w jakims konkursie... lecz zapewne kazdy z Was słyszał o Dolinie Rospudy i o cyrku jaki sie dzieje... co rząd kartofli wyrabia z Polska... itp sam pochodze z Suwałk czyli 27 km od Rospudy lecz aktualnie mieszkam w Warszawie... Dolina rospudy to naprawde tereny wyjatkowe na skale światowa...ale nie bede rozpisywac sie wszystkiego sie dowiecie na http://www.dolina-rospudy.pl/ wszystkich konkursowiczów prosze o zalogowanie sie tam to naprawde max 2 min a kazdy klik jest na wage zlota... jutro rusza budowa ale jeszcze jest nadzieja nie wszystko stracone. Sam wybieram sie do obozu w piatek... dlatego jesli sa tu ludzie o dobrym serduchu i nieobojetne sa im sprawy wyższej rangi niz kliki dla pasty do zębów;) niech wrzucaja podobne posty na wszelkich mozliwych forach co jakisz czas aby dotarło to do jak najwiekszej liczby osób... a co do forum mozna pomyslec nad specjalnym tematem gdzie konkursowicze mogliby swymi kilkami wspomagac podobne akcje... ja aktualnie mam straszny grafik i nie udzwigne tego postu sam.....wiec bede wdzieczny jak ktos pociagnie to dalej z góry dziekuje wszystkim za odzew pozdrawiam. Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#615434 Napisano: 21.02.2007 06:47:21 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Hmmmm Setki osób rejestruja sie dla korzyści swojej lub bezinteresownie dla drugiej osoby która bierze udzial w jakims konkursie... lecz zapewne kazdy z Was słyszał o Dolinie Rospudy i o cyrku jaki sie dzieje... co rząd kartofli wyrabia z Polska... itp sam pochodze z Suwałk czyli 27 km od Rospudy lecz aktualnie mieszkam w Warszawie... Dolina rospudy to naprawde tereny wyjatkowe na skale światowa...ale nie bede rozpisywac sie wszystkiego sie dowiecie na http://www.dolina-rospudy.pl/ wszystkich konkursowiczów prosze o zalogowanie sie tam to naprawde max 2 min a kazdy klik jest na wage zlota... jutro rusza budowa ale jeszcze jest nadzieja nie wszystko stracone. Sam wybieram sie do obozu w piatek... dlatego jesli sa tu ludzie o dobrym serduchu i nieobojetne sa im sprawy wyższej rangi niz kliki dla pasty do zębów;) niech wrzucaja podobne posty na wszelkich mozliwych forach co jakisz czas aby dotarło to do jak najwiekszej liczby osób... a co do forum mozna pomyslec nad specjalnym tematem gdzie konkursowicze mogliby swymi kilkami wspomagac podobne akcje... ja aktualnie mam straszny grafik i nie udzwigne tego postu sam.....wiec bede wdzieczny jak ktos pociagnie to dalej z góry dziekuje wszystkim za odzew pozdrawiam. Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#615433 Napisano: 21.02.2007 06:45:48 w Konkursy firm tytoniowych
Hmmmm Setki osób rejestruja sie dla korzyści swojej lub bezinteresownie dla drugiej osoby która bierze udzial w jakims konkursie... lecz zapewne kazdy z Was słyszał o Dolinie Rospudy i o cyrku jaki sie dzieje... co rząd kartofli wyrabia z Polska... itp sam pochodze z Suwałk czyli 27 km od Rospudy lecz aktualnie mieszkam w Warszawie... Dolina rospudy to naprawde tereny wyjatkowe na skale światowa...ale nie bede rozpisywac sie wszystkiego sie dowiecie na http://www.dolina-rospudy.pl/ wszystkich konkursowiczów prosze o zalogowanie sie tam to naprawde max 2 min a kazdy klik jest na wage zlota... jutro rusza budowa ale jeszcze jest nadzieja nie wszystko stracone. Sam wybieram sie do obozu w piatek... dlatego jesli sa tu ludzie o dobrym serduchu i nieobojetne sa im sprawy wyższej rangi niz kliki dla pasty do zębów;) niech wrzucaja podobne posty na wszelkich mozliwych forach co jakisz czas aby dotarło to do jak najwiekszej liczby osób... a co do forum mozna pomyslec nad specjalnym tematem gdzie konkursowicze mogliby swymi kilkami wspomagac podobne akcje... ja aktualnie mam straszny grafik i nie udzwigne tego postu sam.....wiec bede wdzieczny jak ktos pociagnie to dalej z góry dziekuje wszystkim za odzew pozdrawiam. Wyświetl w wątku >>
0 0

jacwing

#613241 Napisano: 20.02.2007 08:37:44 w Konkursy firm tytoniowych
mieszenko napisał(a):

ja nie dostałem wstyd sie przyznac 5 plecakow ;( i chyba z 10 koszulek mialo byc na upominki dla rodziny wstyd mi jest za west




a co Ja mam powiedziec....... ze XXX przesylek dotarlo ledwie 30... i ani 1 bluzy koszulki plecaka ani kubka... najgorzej z plecakami do juz robilem wstepny wywiad w DD emotka zobowiazan mam wiele a tu ani widu ani słychu... debowe przy wescie to pikuś...a myslalem ze gorzej juz byc nie moze ehhh.... dlatego inwestuje we wlasny biznes... a konkursy konkursami wyhaczam tylko te oplacalne:) powodzenia wszytkim:) na konkach itp pozdrowka Wyświetl w wątku >>
0 0