Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szaradzista1

szaradzista1

#6353080 Napisano: 05.05.2017 22:18:44 w Auchan
Jak tam loteria Auchan? Gra ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6352649 Napisano: 04.05.2017 21:06:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

szaradzista1 napisał(a):

Witam! Dzisiaj po długim czasie postanowiłem pograć w Velvet. Wszedłem na listę nagrodzonych i .....królują Maćkowice.
Taka mała miejscowość, a takie tam loteryjne szczęście.

Najszczęśliwszy jest chyba Przemyśl

Maćkowice są blisko Przemyśla, w przenośni i dokładnie. Wyświetl w wątku >>
1 ir 0

szaradzista1

#6352646 Napisano: 04.05.2017 20:54:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam! Dzisiaj po długim czasie postanowiłem pograć w Velvet. Wszedłem na listę nagrodzonych i .....królują Maćkowice.
Taka mała miejscowość, a takie tam loteryjne szczęście. Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6350574 Napisano: 26.04.2017 22:07:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)

szaradzista1

#6346846 Napisano: 14.04.2017 22:54:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
Auchan Cosmia pierwszym zgłoszeniem (13.04) emotka Wyświetl w wątku >>

szaradzista1

#6338197 Napisano: 25.03.2017 21:42:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nagroda II stopnia z konkursu walentynkowego Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6326934 Napisano: 28.02.2017 20:26:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

bruce napisał(a):Joan, mocno zagrałaś! Jak z tymi poobcinanymi nogami tygodnie temu... Teraz to już chyba wcale na FB nie wejdę. I na dodatek jeszcze ta babcia lat 65... Załamka...
Nie sądzę

Dlaczego ta babcia ma akurat 65 lat? Co to za wiek? Przeciez wg jeszcze stale obowiazujacych przepisow wiek emerytalny dla kobiet mlodszych niz 1964 rocznik wynosi 67 lat. Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

szaradzista1

#6324461 Napisano: 21.02.2017 22:00:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
!.Czy z mleka wypasionego wysylali juz drobne nagrody?
2.Z Kauflandu przysla mi bon za 10 zl w ramach rekompensaty za nieudana weekendowa promocje.
Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6323421 Napisano: 18.02.2017 23:32:42 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

szaradzista1 napisał(a):

Przed chwilą wróciłem z zakupów w Kauflandzie. Zachęcony ofertą rabatu w ten weekend kupiłem w sumie artykułów za ponad 150 złotych. Pokusiło mnie powiedzieć do kasjerki, że gdy będzie 100 zł , by zakończyła podliczanie. Kasjerka zrobiła to i po podliczeniu okazało się,że jest 99 złotych. Na swoje nieszczęście byłem z żoną, która zapłaciła kartą i zbeształa mnie,że nie czytam regulaminu, tylko szukam w internecie , "nie wiadomo czego"? Kasjerki powiedziały ,że promocje nie łączą się, czyli z tego wynika,że nie miałem kupować owoców i warzyw, które przez bonifikatę 20% obniżyły wartość zakupu poniżej 100 zł, a także wg wersji kasjerek, obie promocje nie łączą się, czyli kupno jednego jabłuszka wykluczyło udział w promocji.


no ale o co pretensje? zazwyczaj promocje nie łączą się, a rabat naliczany jest na sam koniec. też parę razy tak miałam, ale nie miałam o to pretensji do kasjerki, tylko ewentualnie do siebie, że czegoś nie doczytałam.

Dlatego też, napisałem,że mnie pokusiło, aby po przekroczeniu 100 złotych,( miałem więcej produktów), kasjerka zamknęła listę. problem polega na tym,że nie wiedziałem o rabacie na owoce i warzywa, a kasjerka mylnie mówiła o nie łączeniu promocji. Inni na forum też kupowali owoce i warzywa, ale przekraczali nieco ponad 100 złotych. U mnie błędem było zbyt szybkie zamknięcie listy zakupów. Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6323419 Napisano: 18.02.2017 23:21:09 w Auchan
Jeżeli ja gram na krewnych lub znajomych i na nich coś padnie, to ja się cieszę, najczęściej otrzymują te nagrody lub ich część, ale to ja decyduję o tym czy dostanie ktoś "moją" nagrodę. To jest taki test na szczerość, do tej pory przez kilkadziesiąt lat tylko 3 razy zostałem zrobiony " w konia". Raz na kilkanaście zł przez kuzyna żony, raz na rower przez znajomego ( także torbę wędlin na jego żonę), a największy "sukces" to telewizor za 8 tys. złotych przez córkę znajomej.
Cóż jeśli nie chce się ktoś dzielić z innymi to musi grać tylko na siebie. Co do pesel, to jest system numerowy wymyślony jeszcze w PRL przez Służbę Bezpieczeństwa w połowie lat 70-tych. Pierwsze osoby dostawały pesel, przy okazji wyjazdu za granicę, w paszporcie oprócz nr akt paszportowych był też nr pesel. Wyjazdy za granicę odbywały się przy pomocy paszportów wydawanych jednorazowo, za wymiana dowodu osobistego. W paszporcie była dwuczęściowa dodatkowa karta wyjazdu, czyli przekroczenia granicy. Przy wyjeździe pogranicznik WOPu zabierał jedną część a przy powrocie drugą. Esbecy w biurach paszportowych wbijali te dane do komputera, czyli wiedzieli, kiedy, kto gdzie pojechał. Oczywiście była to końcówka komputera, bo "matka" to był potężnych wymiarów komputer na całe nieraz piętro budynku , całę "szafy", mieszczące się gdzieś w Warszawie. Wujek niepotrzebnie boi się podania peselu, bo to nic nie znaczy. Kiedy reklamuję np. niesprawność automatu do kawy, to też, aby otrzymać ekwiwalent muszę podać całe konto bankowe. to w Polsce jest jakaś fobia obawy przed podawaniem czegokolwiek. Nawet ludzie obecnie mieszkają pod numerami, a nie pod nazwiskiem, nie ma spisu lokatorów, na dzwonkach są numerki a nie nazwiska. Rozumiem ,że niektóre nazwiska są śmieszne, np.pani Ruchała, ale myślę że większość ludzi nie powinna wstydzić się swoich nazwisk. Trochę się rozpisałem... Wyświetl w wątku >>

szaradzista1

#6323401 Napisano: 18.02.2017 20:35:06 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

szaradzista1 napisał(a):

Przed chwilą wróciłem z zakupów w Kauflandzie. Zachęcony ofertą rabatu w ten weekend kupiłem w sumie artykułów za ponad 150 złotych. Pokusiło mnie powiedzieć do kasjerki, że gdy będzie 100 zł , by zakończyła podliczanie. Kasjerka zrobiła to i po podliczeniu okazało się,że jest 99 złotych. Na swoje nieszczęście byłem z żoną, która zapłaciła kartą i zbeształa mnie,że nie czytam regulaminu, tylko szukam w internecie , "nie wiadomo czego"? Kasjerki powiedziały ,że promocje nie łączą się, czyli z tego wynika,że nie miałem kupować owoców i warzyw, które przez bonifikatę 20% obniżyły wartość zakupu poniżej 100 zł, a także wg wersji kasjerek, obie promocje nie łączą się, czyli kupno jednego jabłuszka wykluczyło udział w promocji.

Zrobiłam dzisiaj zakupy na ok 130 zł i zapłaciłam ok 120 zł. Rabat 10 zł został naliczony automatycznie w kasie, Pani Kasjerka nie musiała nic robić. A moje zakupy w dużej części składały się z owoców i warzyw. 

Z tego wniosek,że niepotrzebnie kasjerkę zatrzymałem przy 100 złotych, miałem nieco bardziej przekroczyć tę sumę. Rabat nie spowodowałby obniżenia rachunku do 99 złotych. Mogłem anulować transakcję, ale kasjerka wprowadziła mnie w błąd twierdząc,że promocje nie łączą się, że trzeba było czytać aktualną gazetkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6323395 Napisano: 18.02.2017 20:24:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

szaradzista1 napisał(a):

Przed chwilą wróciłem z zakupów w Kauflandzie. Zachęcony ofertą rabatu w ten weekend kupiłem w sumie artykułów za ponad 150 złotych. Pokusiło
mnie powiedzieć do kasjerki, że gdy będzie 100 zł , by zakończyła
podliczanie. Kasjerka zrobiła to i po podliczeniu okazało się,że jest 99
złotych. Na swoje nieszczęście byłem z żoną, która zapłaciła kartą i
zbeształa mnie,że nie czytam regulaminu, tylko szukam w internecie ,
"nie wiadomo czego"? Kasjerki powiedziały ,że promocje nie łączą się,
czyli z tego wynika,że nie miałem kupować owoców i warzyw, które przez
bonifikatę 20% obniżyły wartość zakupu poniżej 100 zł, a także wg wersji
kasjerek, obie promocje nie łączą się, czyli kupno jednego jabłuszka
wykluczyło udział w promocji.

a nie lepiej było rozbić sobie to na 3 paragony - na kauflandSPA emotka

Gdybym wiedział,że tak się stanie, że nie będę miał rabatu 10 zł, to podzieliłbym na 3 paragony, a tak mam dwa paragony.
Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

szaradzista1

#6323388 Napisano: 18.02.2017 19:46:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przed chwilą wróciłem z zakupów w Kauflandzie. Zachęcony ofertą rabatu w ten weekend kupiłem w sumie artykułów za ponad 150 złotych. Pokusiło
mnie powiedzieć do kasjerki, że gdy będzie 100 zł , by zakończyła
podliczanie. Kasjerka zrobiła to i po podliczeniu okazało się,że jest 99
złotych. Na swoje nieszczęście byłem z żoną, która zapłaciła kartą i
zbeształa mnie,że nie czytam regulaminu, tylko szukam w internecie ,
"nie wiadomo czego"? Kasjerki powiedziały ,że promocje nie łączą się,
czyli z tego wynika,że nie miałem kupować owoców i warzyw, które przez
bonifikatę 20% obniżyły wartość zakupu poniżej 100 zł, a także wg wersji
kasjerek, obie promocje nie łączą się, czyli kupno jednego jabłuszka
wykluczyło udział w promocji. Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6323387 Napisano: 18.02.2017 19:44:37 w Wkurza mnie...
Przed chwilą wróciłem z zakupów w Kauflandzie. Zachęcony ofertą rabatu w ten weekend kupiłem w sumie artykułów za ponad 150 złotych. Pokusiło mnie powiedzieć do kasjerki, że gdy będzie 100 zł , by zakończyła podliczanie. Kasjerka zrobiła to i po podliczeniu okazało się,że jest 99 złotych. Na swoje nieszczęście byłem z żoną, która zapłaciła kartą i zbeształa mnie,że nie czytam regulaminu, tylko szukam w internecie , "nie wiadomo czego"? Kasjerki powiedziały ,że promocje nie łączą się, czyli z tego wynika,że nie miałem kupować owoców i warzyw, które przez bonifikatę 20% obniżyły wartość zakupu poniżej 100 zł, a także wg wersji kasjerek, obie promocje nie łączą się, czyli kupno jednego jabłuszka wykluczyło udział w promocji. Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6319384 Napisano: 06.02.2017 20:33:49 w Auchan
Poklosie auchanowe, czyli reasumujac : wyslalem przez 8 dni 40 opowiadan, wszystkie autentyczne, co najwyzej troche podkolorowane lub...skrocone.Wygralem tylko raz po pierwszym moim dniu , czyli pierwszej niedzieli .Pozniej wysylalem na wszystkie krasnoludki i sierotke Marysie. Nic nie trafilem!
Jako ciekawostke powiem, ze wyslalem b.aktualna historie, w sobote odebralem bony w Auchan, podalem pani dowod, druga menedzerka sprawdzala, trzecia przyslala bony poczta pneumatyczna ( jezeli tak to sie nazywa). Po kilkunastu minutach bylem w domu.
Nagle nieznany mi nr telefonu: Slucham, prosze pana odbieral pan bony w Auchan i podal pan falszywe dane. Tak zdziwilem sie, chociaz w duchu chcialo mi sie smiac. Prosze pana, dlaczego pan podal falszywe dane dotyczace swego miejsca zamieszkania. Pod tym adresem co pan podal to mieszka moj brat. Pani z Auchan z bardzo duza pewnoscia siebie, powtorzyla to jeszcze dwa razy. Wtedy ja odpowiedzialem. Droga pani, mieszkam przy ul.Lochowskiego nr domu/nr mieszkania, kod pocztowy taki sam jak w waszym Auchan.
Wojciech Lochowski prosze pani byl w XVII wieku burmistrzem naszego miasta, a ja siedze teraz na fotelu w mieszkaniu, adres , ktorego pani podalem. Pani wreszcie zastanowila sie, ach tak moj brat mieszka pod takim samym nr domu i mieszkania ale przy ulicy ...Choloniewskiego. Odparlem no, coz subtelna roznica, prawie te same litery, tylko troche inaczej poukladane. Opis tej historii wyslalem na konkurs, bez podawania nazwy Auchan. Zastapilem eufemizmem duzy sklep znanej sieci. I to juz koniec, kropka. Basta! Wyświetl w wątku >>

szaradzista1

#6318901 Napisano: 05.02.2017 23:41:18 w Auchan
Do 3.02 niestety nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6318316 Napisano: 03.02.2017 23:15:47 w Auchan
0 0

szaradzista1

#6317846 Napisano: 02.02.2017 23:14:33 w Auchan

szaradzista1

#6317340 Napisano: 01.02.2017 23:10:38 w Auchan
harnas napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

nasturcja19 napisał(a):

a procedura odbioru jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy pokazać dowód. u mnie drukowanie bony na miejscu,bo odbierałem je pierwsza. Zajęło to kilka minut.

Ciekawe czy mając dowód osoby z rodziny można odebrać za nią bony,  jak myślicie?  Może pisemne upoważnienie do tego?  

nawet notariusz może Ci podbić, ale nie odbierzesz, musisz być osobiście z dowodem

W poprzedniej edycji wyslalem na znajoma i nie skojarzylem na liscie nagrodzonych, bo pospolite imie i tylko pierwsza litera nazwiska. Ta pani dostala mejla, ale myslala ze to reklama. Powiedziala mi dopiero po 2 tygodniach i 50 zl przepadlo.
Wyświetl w wątku >>
0 0

szaradzista1

#6317130 Napisano: 01.02.2017 18:04:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
W sobote krotko po polnocy na Fb ukazala sie reklama konkursu Auchan, dopiero wtedy dowiedzialem sie o nowym konkursie. W niedziele wyslalem zgloszenie i bingo , sa z 29 stycznia bony za 600 zlotych.

Ponad 20 bonow padlo na forumowiczow. Moja pierwsza wygrana w tym roku, nie liczac spadow z zeszlego, ktore dostarczono w tym. Wyświetl w wątku >>
0 0