Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika monika124

monika124

#5902055 Napisano: 13.08.2014 10:13:24 w Biedronka
Czy ktoś jeszcze czeka na piłkę lub kosmetyki z Mistrzowskich emocji ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5871100 Napisano: 05.06.2014 22:02:10 w TESCO konkursy
Hmm,
przychodzi wam zwrotka z konkursu Farmio? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5859929 Napisano: 09.05.2014 13:40:38 w Rossmann
Czy ktoś miał może problem z otrzymaniem kodu konkursowego w rossmannie? Wczoraj poprosiłam mamę, bo akurat szła do sklepu i powiedziała,że kasjerka odmówiła jej wydania kodu mówiąc,że żadnego konkursu nie ma emotka
Dwa dni wcześniej sama robiłam zakupy w innym Rossmannie i bez problemu dostałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5849468 Napisano: 13.04.2014 21:04:20 w Paragony
Szukam paragonu z odido.
Nie jest dla mnie - koleżanka nie ma na wyjeździe dostępu do neta, a swój paragon zostawiła w domu - dlatego poproszę od razu PW z ceną. Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5835265 Napisano: 09.03.2014 18:29:44 w TESCO konkursy
pawwwel napisał(a):

Pierwsze widzę, żeby w regulaminie była druga możliwość dokończenia hasła. Od początku konkursu była tylko ta o warzywach i również na ulotkach takie było.


To nie pierwsza taka sytuacja, a z ich udziałem to na mur druga.
Było coś z Leonami w Tesco jeśli dobrze kojarzę Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5834326 Napisano: 06.03.2014 11:58:54 w TESCO konkursy
Jest już odpowiedź jeta
Z regulaminu na ich stronie:

14. Prawidłowego zgłoszenia udziału w Konkursie dokonuje się poprzez spełnienie wszystkich
warunków określonych w pkt.12, w tym w szczególności wysłanie SMS-a na numer 7055 z
HORTEX i nazwą sklepu, numerem paragonu (lub faktury VAT), potwierdzającym jednorazowy
zakup produktów firmy Polski Ogród Sp. z o.o. wymienionych w punkcie 5 regulaminu z
uzupełnionym hasłem (dalej zwane „hasłem reklamowym”). Każdy zakup biorący udział w
konkursie musi być ujęty na odrębnym paragonie lub fakturze VAT.
SMS powinien być w formacie:
HORTEX.TESCO.numer paragonu.Hortex, idealne danie…
lub
HORTEX.TESCO.numer paragonu.Warzywa Hortex są

Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5827621 Napisano: 20.02.2014 20:27:15 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Składam petycję o dodanie do kategorii konkursowych
konkursów plastycznych. emotka
Nie ukrywam,że bardzo by to ułatwiło życie wielu osobom...
Pionas, da się coś z tym zrobić ? Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5824977 Napisano: 17.02.2014 11:27:09 w TESCO konkursy
kalka napisał(a):

mia napisał(a):

mrking napisał(a):

Czy Wy naprawdę myślicie, że agencje czytają te wszystkie zgłoszenia?? Czasami mogą być ich tysiące - jeśli nie trzeba numeru paragonu.. Z moich obserwacji i wywiadów wynika, że MediaContact i Smolar robią co im się podoba- przeważnie losują ileś tam lub przebierają "na oko" i dopiero potem z tego coś wybiorą.. Najbardziej rzeczowo podchodzi Columbit i Agencja A2- chyba ta co Profit robiła ostatnio.. Może macie jakieś inne zdanie?


Tak, mam inne.
Nawet diametralnie. emotka
Dla mnie Columbit losuje, a Smolar czyta. I to wcale nie żart z mojej strony - takie jest moje (inne) zdanie.


emotka mam takie zdanie jak mia i lata doświadczeń
emotka



Dokładnie takie same wnioski wysnułam już jakiś czas temu. Smolar czyta tego jestem pewna, Columbit idzie na żywioł i losuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5784085 Napisano: 02.12.2013 16:13:53 w Gratulacje! Dla wygranych!
mariolakal emotka emotka emotka
gratuluję ! Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5783863 Napisano: 02.12.2013 13:31:11 w NA CO CZEKAMY?
to się obudziłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5783821 Napisano: 02.12.2013 12:54:01 w NA CO CZEKAMY?
turli napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Kaufland - Bryza
Leclerc - Finish
SPH - Syoss
kauflan
Saturn
Tesco Hortex
ABC Jesień, żywiec, grzaniec
BAM Leclerc
SVR
Alma
Intermarche Crunchips
Crunchips
Pullmol
Plus doładuj się słońcem
Tesco Profi
OBi loteria
Grześki główna
Biedronka E
Luksja główna listopadowa
Marwit główna


jeszcze chyba LIRENE z ITM ?

Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5776588 Napisano: 20.11.2013 14:17:08 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

WAŻNOŚĆ KONKURSÓW BĘDZIE 50 DNI, A NIE 30

WIĘC 3 KONKURSY NA 50 DNI


info od Pionasa

-------

chyba 3 konkursy na 50 dni, to chyba nie jest wielki problem?? emotka



Ło Jezu toż to czysta rozpusta - jakby powiedziała jedna z moich ulubionych ciotek.
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5776579 Napisano: 20.11.2013 14:10:25 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

rkvi napisał(a):


A jeśli ktoś nie korzysta z bazy, a korzysta z forum? Jeśli o mnie chodzi, to baza może być zablokowana, interesuje mnie tylko forum.


Przecież forum nie jest zablokowane emotka Zablokowane są tylko niektóre tematy emotka


Tematy, w których piszemy o konkursach z bazy, zatem tak czy inaczej z bazy się korzysta Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5776412 Napisano: 20.11.2013 11:55:17 w Wkurza mnie...
Dzień dobry kotku emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5776396 Napisano: 20.11.2013 11:45:58 w Wkurza mnie...
Napiszę po raz ostatni.
Czy komukolwiek spośród osób, którym przeszkadza blokada wpadło do głowy, że to co zrobił pionas to ukłon w stronę osób, które od lat współtworzą bazę danych dając od siebie zdecydowanie więcej niż wymagane teraz trzy konkursy miesięcznie(oni nie zauważyliby nawet blokady)
Czy ktokolwiek z Was kiedykolwiek podziękował konkretnej osobie za to, że dodała do bazy konkurs, w którym wygraliście?
Wkurza mnie chrzanienie - nie biorę udziału, siedzę tylko na forum, tylko podczytuję itp. Konkursów w necie jest od groma i ciut, ale to już zostało napisane.
Wkurza mnie również branie zmian zbyt osobiście. Teksty typu żegnam się na zawsze. Nie ma zmian, które odpowiadałyby wszystkim w stu procentach.
Jestem na forum długo, bardzo długo. Od czasu mojej rejestracji forum zmieniało się kilka razy. Pewne zmiany przypadły mi do gustu inne nie. Rzucać się z balkonu z tego powodu nie zamierzałam. Po prostu podobnie jak część starszych forumowiczów przestałam pisać na forum czerpiąc z tego przyjemność, bo hejterzy i awanturnicy pojawiali się w praktycznie każdym wątku.

Nie mam problemu z dostępem do żadnego tematu. Dlaczego? Ponieważ od lat dodaję konkursy regularnie raz mniej raz więcej.
Zastanówcie się więc o co Wam chodzi? Korzystanie z pracy innych ok, ale dodanie czegoś od siebie to skandal. Przecież Wy nie korzystacie, Wy nie gracie. Jesteście tu czysto towarzysko.Z tego co wiem, tematy ogólne są dostępne więc o co halo?
Osobiście ciesze się ze zmiany i uważam, że jest to słuszne posunięcie. Okazało się, że można dodać trzy konkursy i o zgrozo nie zajmuje to tak wiele czasu, że trzeba by zrezygnować z pracy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5776199 Napisano: 20.11.2013 08:48:37 w PODZIĘKOWANIA
zaczytana-pola napisał(a):

Dziękuję naszym Kochanym forumowiczom za to, że nasi Admini dzisiaj się nie nudzą.

Nadesłano 274 konkursów. emotka emotka



Ja się podpinam pod podziękowania. emotka
Dziś już nadesłano 122 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5776022 Napisano: 19.11.2013 22:51:54 w Wkurza mnie...
turli napisał(a):

eliza napisał(a):

To nie jest ważne czy w konkurs który dodacie gracie osobiście-ważne,że może inni zagrają. Czy to takie trudne?
3000 konkursów w miesiącu jest na pewno -są konkursy smsowe,są w gazetach,są lokalne -nikt nie mówi,że mają być promocyjne czy aktualne
Dużo konkursów pojawia się na blogach,jedne dla blogerów inne dla wszystkich-nie grasz,trudno ale dodaj je ,żeby zagrali inni



to nie o to chodzi że nie wrzucę żeby inni nie zagrali. Ja poprostu nie chodzępo fb,blogach i innych portalach które mnie nie interesują.



No to musisz zrezygnować z tematów zablokowanych. Trudno. Jak to się mówi albo rybki albo akwarium. Na piękne oczy dostępu nie dostaniesz.
I nie jest to bynajmniej złośliwość z mojej strony . To po prostu fakt. Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5775980 Napisano: 19.11.2013 22:26:48 w Wkurza mnie...
kurlandzki napisał(a):

Nie wiem gdzie już pisać zaby sie nie wkopać że nie w tym poście... pewnie wkurza mnie ta sytuacja itd... ale mam pytanie do Admina... czy 3 konkursy muszą byc dodane w jakimś konkretnym czasie ostatnio? ubiegły miesiac, rok?



Nie jestem Adminem, ale pozwolę sobie odpowiedzieć
Sytuacja jest prosta.
Musisz mieć pod nickiem "trójkę" - cały czas.Czyli musisz dbać o to żebys miał zawsze dodane minimum trzy konkursy Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5775967 Napisano: 19.11.2013 22:21:29 w Wkurza mnie...
sneerr napisał(a):

Widzę sporo zakłamania w tych postach, wszyscy szeptają na PW, a nikt nie napisze wprost. Moniko czy Ty nie należysz do Elity Vipów na ekonkursach? Czy przypadkiem nie było tam informacji o konkursie Lukoil? Nie zauważyłem by ktokolwiek z tego licznego grona ośmielił się dodać ten i wiele innych konkursów do bazy!



Wypraszam sobie kimkolwiek jesteś.
Nie wstydzę się pisać pod własnym nickiem i żeby wyrazić swoje zdanie nie zakładam kolejnego konta...
Teksty o elicie vipów są żałosne. Kiedy ktoś nie ma się czego czepiać wraca do legendarnych vipów emotka emotka emotka
Możesz podać jakiś konkret dotyczący konkursu, o którym piszesz - najwidoczniej nie był spalony w "twoim środowisku" skoro ty o nim wiesz, ja nie jestem w temacie, a korzystam tylko z bazy, do której nota bene sama dodaję konkursy.Może więc napisz co tak naprawdę mi zarzucasz ?

W temacie - wkurza mnie, ze kiedy komuś brakuje argumentów pojawia się temat "elyty" emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5775945 Napisano: 19.11.2013 22:10:00 w Wkurza mnie...
sneerr cieszymy się, że podzieliłeś się z nami swoimi przemyśleniami. Jakież to wartościowe emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0