Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika monika124

monika124

#5679448 Napisano: 19.06.2013 11:34:31 w Biedronka
frodo napisał(a):

sylwika76 napisał(a):


frodo dziękuję

czyli od 15.06 wzwyż mogę mieć nadzieję ?


Raczej od 17.06, bo 15-17.06 - jedne wyniki:)


a nie 14-16 ? Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5679235 Napisano: 18.06.2013 22:55:40 w Biedronka
tereniagno napisał(a):

bloomcia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Z pewnością temat ten był już poruszany,ale mam pytanie dla osób,które odsyłały paragon z wypełnionym załącznikiem z Hortex-u na wygrany kosz.Czy w tym oświadczeniu podać trzeba nr dowodu osobistego i nr pesel?co to ma być,to nie jest żadna wysoka nagroda pieniężna,żeby podawać wszystkie dane personalne na nagrodę za 54zl.?


???? bardzo proszę o odpowiedź,czy idzie jakoś te dane pominąć?


Wydaje mi się że to dane potrzebne do urzędu skarbowego. Ja tam bardziej nie lubię jak sobie życzą skany dowodu w konkursach.


Na taką kwotę,do urzędu podatek odprowadzają z ogólnej kwoty,a nie indywidualnie,więc po co im szczegółowe dane
emotka emotka emotka



Jet ma taką politykę i koniec. Nie chcesz podawać danych - zrezygnuj z nagrody - proste emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5674653 Napisano: 12.06.2013 08:19:18 w Biedronka
endzi1984 napisał(a):

a jak wypelniacie ten zalacznik nr 1 z hortex to co wpisujacie tam gdzie dzien potwierdzenia otrzymania nagrody??? date w ktorej dostaliscie sms o wygranej czy dzien w ktorym odsylacie zalacznik?


Wpisuję za każdym razem datę z SMSa, i nią też datuję oświadczenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5672907 Napisano: 09.06.2013 20:11:14 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Polecam

niunia22

eliza

ivka196


Szybko, konkretnie, bezproblemowo Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5672069 Napisano: 07.06.2013 19:56:36 w Zakupy na konkursy - usługi
Jutro mogę zrobić zakupy w :

Leclerc (Finish ; Schwartzkopf&Henkel))

Carrefour (Odkryj swoje piękno, Pokaż pewność siebie, Nescafe)

Real (Valbon)

Stokrotce (Woseba)

Piotrze i Pawle (Valbon)


Koszt -> cena z paragonu plus ewentualna przesyłka
Chętnych proszę o pw Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5672011 Napisano: 07.06.2013 18:24:25 w Zakupy na konkursy - usługi
Jutro będę w :

Leclerc (Finish ; Schwartzkopf&Henkel))

Carrefour (Odkryj swoje piękno, Pokaż pewność siebie, Nescafe)

Real (Valbon)

Stokrotce (Woseba)

Piotrze i Pawle (Valbon)

Koszt -> cena z paragonu plus ewentualna przesyłka
Chętnych proszę o pw




Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5670920 Napisano: 06.06.2013 17:39:35 w Biedronka

monika124

#5670864 Napisano: 06.06.2013 17:00:28 w Udane wymiany - polecane nicki:)
ivanotta napisał(a):

polecam monika124

konkretnie, szybko i na temat emotka



Ja z kolei polecam iva. Tak szybkie wymiany to czysta przyjemność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5670849 Napisano: 06.06.2013 16:51:25 w Paragony
monika124 napisał(a):

Kupię paragon z Kauflanda - Poznań.(konkurs majowe wydatki)
Proszę o PW.


Już nieaktualne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5670809 Napisano: 06.06.2013 16:26:08 w Kaufland konkursy
kasiul napisał(a):

Wygrały u Was takie wyszukane teksty? Czy zwykłe?


zwykłe Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5670802 Napisano: 06.06.2013 16:20:49 w Kaufland konkursy
Mnie dziś bardzo Kaufland zaskoczył.
Bardzo pozytywnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5670797 Napisano: 06.06.2013 16:16:34 w Paragony
Kupię paragon z Kauflanda - Poznań.(konkurs majowe wydatki)
Proszę o PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5670773 Napisano: 06.06.2013 16:02:31 w Biedronka
Mam pytanie odnośnie hortexu. Czy komuś się zdarzyło, że wygrał 2 kosze na ten sam adres (inne nazwisko) i drugi kosz nie przyszedł? Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5663098 Napisano: 27.05.2013 22:00:42 w Wkurza mnie...
merkana napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

merkana napisał(a):

Wkurzające jest podejście mojego narzeczonego do "jego rodzinnego" psa. Spoko- sama kocham zwierzęta, żadnemu krzywdy nie dałabym zrobić i rozumiem traktowanie psa jako członka rodziny, ale zupełnie nie rozumiem traktowania psa lepiej, niż ludzi...
Tak się ostatnio wkurzyłam. Moja mama przyszła do domu rodziców narzeczonego i był tam ów piesek- wielki mieszaniec labradora z owczarkiem. Zaczął na nią warczeć i prawie się na nią rzucił (już raz złapał ją za nogę), więc mama się wystraszyła, spanikowała i uciekła do salonu. No i poprosiłam grzecznie narzeczonego, żeby na czas odwiedzin mojej mamy (dosłownie pół godziny) zamknął drzwi do salonu, żeby pies do niej nie podszedł bo naprawdę nie wiadomo co mu może strzelić do głowy. A on do mnie, że nie będzie go ograniczał, bo "pies jest u siebie", a moja mama nie... Nosz kurczę, jakiś szacunek dla gościa chyba się należy, nie? emotka Tym bardziej, że to wielkie i agresywne psisko.
Inna równie wkurzająca sytuacja. Poszedł raz z nim tż do parku. Czas cieczki, psy latają wolno i gdzieś tam jakiś pies podbiegł do niego i lekko go poszarpał. Ja naprawdę nie jestem konfliktowym człowiekiem i rozumiem takie sytuacje- siła wyższa, natura. Pewnie komuś uciekł, poczuł zagrożenie ( a w powietrzu cieczka) no i ugryzł. Oczywiście zawołano policję, straż miejską, pies u weterynarza- ok, jeszcze spoko. Ale jak mój facet powiedział, że zamierza "dać w pysk" właścicielowi tego psa, to się przelękłam. Ok, może i wina leży po stronie właściciela, któremu ten pies uciekł, ale przecież trzeba być człowiekiem, takie sytuacje się zdarzają. A nie żeby, jak to powiedział, "dla zasady" bić jakiegoś obcego faceta za psa. A i jeszcze sprawa powędruje do sądu.
Nie rozumiem tego. Przecież to samo mogło się wydarzyć w drugą stronę. A ich wspaniały pies też kiedyś im zwiał... emotka



Myślę, że takie zachowanie w stosunku do Twojej mamy i psa wynika z tego, że po prostu Twój mężczyzna i Twoja mama nie przepadają za sobą, a on w ten sposób chce wyrazić swoją niechęć do teściowej. Tak niestety bywa, że zięciowie i teściowe często nie pałają do siebie sympatia. Pies tu raczej nie jest winny, ani nie ma za bardzo związku z sytuacją. Myślę, że sama wiesz najlepiej co jest przyczyną tego zdarzenia, i znajdziesz wkrótce rozwiązanie dla tego problemu emotka



Wiesz co, fakt- nie pałają do siebie jakąś niezwykłą sympatią. Mój facet ciągle marudzi, że mama nie pomaga mi finansowo. No i nie podoba mu się, że nie jest zbyt wylewna. Ale nigdy żadnej spiny między nimi nie było, a mama zawsze bardzo pozytywnie się o nim wypowiada i nawet broni go, kiedy się na niego żalę.
Tylko, że ten pies... dla mnie to chore, żeby otaczać zwierzę taką czcią. Kroić na pół ostatni kawałek ciasta, żeby piesek mógł sobie polizać ( i zaraz wypluć). Wiecie co, kiedyś mój narzeczony miał na tapecie nasze zdjęcie- teraz ma zdjęcie psa. Kiedyś to ze mną chodził na spacery- teraz mu się nie chce, za to z nim może włóczyć się godzinami. Siedzimy wszyscy w ścisku na kanapie, oglądamy film z jego rodzicami i nagle piesek wciska się między nas, a mama tż żeby zrobić mu miejsce, przenosi się na fotel. No matko z córką! Nie ogarniam! emotka emotka



merkana - sorki, ale najlepsze wyjście to zmienić narzeczonego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5650180 Napisano: 09.05.2013 14:56:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

renatak0 napisał(a):

abodak napisał(a):

Czy ktos dostał zestaw Ajax z carrefoura?30 dni juz dawno mineło.



ja nie dostałam

ja też nie


U mnie też nic Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5649985 Napisano: 09.05.2013 10:41:16 w Paragony
szukam paragonu wellaflex z drogerii natura.
Proszę o PW z ceną Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5649784 Napisano: 08.05.2013 22:30:51 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
malenka89 napisał(a):

Czy ktoś ma dobry,prosty przepis na ciasto brownie?? emotka



Pewnie już znalazłaś.
Ale wrzucę jeszcze link do mojego ulubionego.
http://www.kwesti...brownie/przepis.html
Nie posypuje tylko startą czekoladą, czyli tabliczka mniej idzie na ciacho. Według mnie - idealne!
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5648494 Napisano: 07.05.2013 13:05:35 w Paragony
Kupię paragony na wellę z DN.
Najchętniej dwa od jednej osoby ale niekoniecznie. Proszę o PW z ceną. Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5641897 Napisano: 25.04.2013 12:34:55 w Kaufland konkursy
fryteczka napisał(a):

benon69 napisał(a):

mahuska napisał(a):

miał już ktoś info że źle wysłał jakis skan/ ktoś miał info o rezerwie??
Ciekawi mnie jak daleko są z weryfikacją emotka



jak cos jest zle to pisza maila

ja raz dostaam @..posłałam bez skanu bo sie nie zaladował emotka



Też miałam o braku skana emotka . W zeszłym tyg. Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#5628521 Napisano: 05.04.2013 12:29:10 w Kaufland konkursy
karolkas napisał(a):

A w jaki sposób mierzycie jakość haseł?, dla mnie każde moje sklecone hasło jest majstersztykiem i nie jestem w stanie ocenić czy jest bardziej super czy mniej. Może to z racji tego, że z każdym hasłem mam problem.

Ale kiedyś zrobiłam test u koleżanki-mugolki i zdecydowanie bardziej podobały się jej moje haselka, które według mnie były gorsze, bardziej przemawiały (może oni właśnie takie wybierają, które przemawiają do odbiorcy od razu, a nie po złożonej dwugodzinnej analizie).



Porównuje z tym co u nich kiedyś wygrywało.Kiedyś nagradzali naprawdę najfajniejsze moje zgłoszenia - chwytliwe i dobrze pomyślane. Teraz co tu ukrywać hasełka na poziomie podstawówki (piszę oczywiście na przykładzie własnych haseł), taki, które pisałam "na odczepnego" żeby nie zmarnować szansy.
Wyświetl w wątku >>
0 0