Nasz serwis prowadzony przez Adriana Pionkę wraz naszymi partnerami wymienionymi w Polityce
Prywatności wykorzystuje pliki cookies zapisywane na Twoim urządzeniu i inne technologie do
zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania
ruchu na stronie i w Internecie.
Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między
innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie
loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i
dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak
również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do
czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec
przetwarzania.
Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych
i/lub partnerom wymienionym w
Polityce
Prywatności.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz
prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia
sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu
Ochrony Danych Osobowych.
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
2015:krem BB,
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
wlasnie zaraz bede pisac, i jeszcze raz dziekuje za adresik
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
PW
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
ja juz prawie do 100 dzis dobijam
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
hehe a u mnie negatyw wlasnie buuu
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
nie przejmuj sie ja tez dzis po dluzszej przerwie zaczelam wysylac i jak narazie dostalam tylko odpowiedz, ze niebawem bedzie mozna wygrac gadzety pewnej firmy w konkursie organizowanym na ich stronie
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
tak?/ mnie sie wydaje, ze teraz jest bardziej przejrzyscie i pogodnie a ten niebieski styl to taki... deszczowy
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
kvadi juz cie udostepnilam
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
to bede zyc z gadzetow jakie dostane
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
hehe ja ci juz chyba dalam wszystkie adresy jakie mialam
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
ps. a ty sie zarejestruj wkoncu na tym moim forum jak chcesz miec do niego dostep bo gosci sie udostepnic nie da
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
nie boj sie zyje jeszcze
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
hmm moze łyżka
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
gratki
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
hmm no to nic trodno zarejestruj sie na tamtym forum to cie udostepnie
a dla tych, ktorzy sie rejestrowali mam propozycje zaraz o niej napisze na tamtym forum
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
gratki
u mnie dzis jeden pozytyw i kupa negatywow ale przyszly tydzien mam caly wolny to bede szalec z mailami
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
dlaczego odrzuceni?? przeciez to nie bedzie forum na, ktorzym ludzie bada sobie podawac firmy, tylko ja je tam wpisuje a inni kozystaja wzamian za rejestracje... jezeli chcecie to mozemy wspolnie zrobic jakies zamkniete forum i tam dzielic sie wspolnie adresami, ale nie najezdzajcie na mnie i bron boze nie rejestrujcie sie nigdzie ponownie z mojego polecenia bo mi za to skasuja wszystkie dotychczas zdobyte punkty
fryz
Postów 2672
Data rejestracji 14.07.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
dlaczego uwazasz, ze to jest niesprawiedliwe?? kiedys jak dawalam po 1 adresie to te osoby tez powinny mi napisac, ze to niesprawiedliwe bo pozniej dawalam po 5 a pozniej po 10??
niechcesz to sie nie rejestruj