Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anus

anus

#2936858 Napisano: 12.12.2009 04:48:49 w Pomocy!!!!
jak się zarejestrować - u mnie jedynie jest zaloguj się Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2934982 Napisano: 11.12.2009 06:52:47 w skojarzenia
miłosny - trójkąt Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2934971 Napisano: 11.12.2009 06:48:46 w skojarzenia
szklarz - lustro Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2933038 Napisano: 11.12.2009 07:29:46 w Rossmann
erikakr napisał(a):

Mam pytanie - do którego można odbierać prezenty?
I jeżeli przypuśćmy do 10. to 10. mogę pójść odebrać czy będzie już za późno i powinnam dzień przed ?


odbiór prezentów do 12.12
ale z tym ostatnim dniem to różnie bywa - mnie się 2x zdarzyło, że ostatniego dnia poszłam i nie dostałam, bo był komunikat, że nie można wydać prezentu Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2926791 Napisano: 09.12.2009 01:06:19 w Rossmann
chasia napisał(a):

A wczoraj z Paryżem z RedAge dzwoniła Pani Justyna emotka


tak Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2926050 Napisano: 09.12.2009 09:34:06 w TESCO konkursy
a co z wynikami knorra w tesco, gdzie do wygrania był hyundai emotka
słynny tandem aha i medias mobile organizował emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2923120 Napisano: 08.12.2009 01:31:17 w Carrefour konkursy
banditos napisał(a):

baraba napisał(a):

smsowicz napisał(a):

maa napisał(a):

czy dzownia jeszcze cote dor?


chyba jajami jak to tedance trafnie określiła emotka



niezłe określenie, chyba przyjmie się na forum emotka emotka emotka


ależ mi się humor poprawił
emotka emotka emotka


he he a jednak jeszcze dzwonią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2922478 Napisano: 08.12.2009 10:56:00 w Rossmann
becia1973 napisał(a):

niuniu napisał(a):

anus napisał(a):

Paryż mój emotka emotka emotka emotka



super gratuluję emotka emotka emotka




gratulacje emotka


dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2922461 Napisano: 08.12.2009 10:50:45 w Rossmann
0 0

anus

#2918797 Napisano: 07.12.2009 12:22:59 w skojarzenia
milionerzy - bogacze Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2918524 Napisano: 07.12.2009 11:31:28 w TESCO konkursy
grzybin napisał(a):

Nie wiecie co z Knorrem? Do piatku mieli informować, zgarnął ktoś jakiś zestawik albo afteczko emotka


no właśnie jakoś nikt się nie chwalił
może ktoś odważny zadzwoni i się zapyta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2918419 Napisano: 07.12.2009 11:08:46 w skojarzenia
ankietera (i ankietowanego ) - 100 pytań do... Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2917466 Napisano: 07.12.2009 07:25:36 w Połączenia nieodebrane
mahuska napisał(a):

z 712 XXX XXX skasowałam sobie przez przypadek emotka w piątek koło południa. Ktoś ma jakiś pomysł??


kierunkowy wrocławski, jeśli sie nie mylę Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2915744 Napisano: 06.12.2009 11:13:50 w Rossmann
martita82 napisał(a):

antylopia napisał(a):

anus napisał(a):

antylopia napisał(a):

anus napisał(a):

antylopia napisał(a):

Czy któraś z Was nie mogła zrealizować kodu na prezenty bo zabrakło prezentów w Rossmanie?



ja nie mogłam wczoraj odebrać w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej, bo... jeszcze nie dowieźli emotka
wybrałam sobie tego Rossmanna, bo u mnie w mieście zabrakło, a wiedziałam, że będziemy tam jechać w grudniu na zakupy
jeśli ktoś z Gdańska jest chętny na 2 kody to proszę o PW, chętnie oddam - podobno mają dowieźć w przyszłym tygodniu



Właśnie o Galeri Bałtycką mi chodziło
Anuś wydaje mi się że te prezenty można było do wczoraj odbierać emotka proponuje napisać do rossnetu maila


a nie do 12 grudnia?



faktycznie kody z rossnetu mozna pobierać do 5 grudnia a odbierać do 12 emotka



ja miałam wczoraj lepszą sytuację brat poszedł odebrać upominek dla swojej dziewczyny w Tomaszowie Maz w tamtejszym rossmanie a pani w kasie powiedziała że to nie ten rossman w tym mieście (dodam tylko że w tym mieście nie ma innego rossmana) a że ja i tak wybierałam się do tego miasta na pizze to weszłam i zrobiłam porządną awanturę o te upominki i panie powiedziały że takiego czegoś nie ma więc poprosiłam o kierowniczkę i o dziwo pojawił się pan z ochrony bo niby to ja rozrabiam w sklepie a za raz za nim przyszła kierowniczka - która nie wiedziała o co mi chodzi, po telefonie do siedziby jak się okazało po 1 godzinie czekania okazało się że upominki jednak są a panią tam po prostu nie chciało się iść na zaplecze i sprawdzić. no teraz chyba będą mnie pamiętały na długo;-D i dobrze trzeba walczyć o swoje. zastanawia mnie tylko jedno czemu one nie starają się być mile i pomocne powinno im być wstyd za swoje zachowanie emotka emotka


panie nie są miłe i pomocne, bo jeśli jakieś prezenty zostaną na sklepie to są właśnie dla tych pań - więc w ich interesie jest aby jak najwięcej prezentów było nie odebranych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2915692 Napisano: 06.12.2009 10:46:30 w Rossmann
antylopia napisał(a):

anus napisał(a):

antylopia napisał(a):

anus napisał(a):

antylopia napisał(a):

Czy któraś z Was nie mogła zrealizować kodu na prezenty bo zabrakło prezentów w Rossmanie?



ja nie mogłam wczoraj odebrać w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej, bo... jeszcze nie dowieźli emotka
wybrałam sobie tego Rossmanna, bo u mnie w mieście zabrakło, a wiedziałam, że będziemy tam jechać w grudniu na zakupy
jeśli ktoś z Gdańska jest chętny na 2 kody to proszę o PW, chętnie oddam - podobno mają dowieźć w przyszłym tygodniu



Właśnie o Galeri Bałtycką mi chodziło
Anuś wydaje mi się że te prezenty można było do wczoraj odbierać emotka proponuje napisać do rossnetu maila


a nie do 12 grudnia?


wydawalo mi sie ze do 5 ale nie upieram sie przy swoim emotka


ja też nie jestem pewna, ale jakoś mi ta 12-tka chodzi po głowie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2915678 Napisano: 06.12.2009 10:42:07 w Rossmann
antylopia napisał(a):

anus napisał(a):

antylopia napisał(a):

Czy któraś z Was nie mogła zrealizować kodu na prezenty bo zabrakło prezentów w Rossmanie?



ja nie mogłam wczoraj odebrać w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej, bo... jeszcze nie dowieźli emotka
wybrałam sobie tego Rossmanna, bo u mnie w mieście zabrakło, a wiedziałam, że będziemy tam jechać w grudniu na zakupy
jeśli ktoś z Gdańska jest chętny na 2 kody to proszę o PW, chętnie oddam - podobno mają dowieźć w przyszłym tygodniu



Właśnie o Galeri Bałtycką mi chodziło
Anuś wydaje mi się że te prezenty można było do wczoraj odbierać emotka proponuje napisać do rossnetu maila


a nie do 12 grudnia? Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2915630 Napisano: 06.12.2009 10:18:09 w Rossmann
antylopia napisał(a):

Czy któraś z Was nie mogła zrealizować kodu na prezenty bo zabrakło prezentów w Rossmanie?



ja nie mogłam wczoraj odebrać w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej, bo... jeszcze nie dowieźli emotka
wybrałam sobie tego Rossmanna, bo u mnie w mieście zabrakło, a wiedziałam, że będziemy tam jechać w grudniu na zakupy
jeśli ktoś z Gdańska jest chętny na 2 kody to proszę o PW, chętnie oddam - podobno mają dowieźć w przyszłym tygodniu Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2915180 Napisano: 05.12.2009 10:17:31 w Rossmann
hittmanka napisał(a):

kingaa napisał(a):

asercia napisał(a):

rachel napisał(a):

Ja sie dzisiaj wkurzyłam i napisałam do rossmana co o tym wszytskim mysle. Wczoraj dostałam maila ze jest nowy Skarb i ze mnóstwo prezentów. poszłam z mezem do rosmana mielismy jeszcze do odebrania dwa zestawy prezentów. Zrobiłam zakupy i pytam pania o Skarb a ona ze musze kupic program. Kupiłam chciaz byłam wsciekła, bo zawsze był za darmo i jaki to prezent jak musze kupic program! Na koniec podałam Pani kupon na siebie i meza. Wydali nam tylko jeden zesttaw bo pani stierdziła ze maja nowe zasady wydawania i teraz trzeba cos kupic zeby odebrac zestaw. Tak wiec jako ze mój maz wg Pani nic nie klupił nie dostał prezentu. Wkurza mnie juz rosman wiem ze w innych miejscach w Polsce tak nie jest !!!! Odechciewa sie tam zakupów!



nie no zart jakis chyba




emotka ja przy zrealizowaniu bonu z konka L'oreal dostałam gratis SKARB (a w nim 4 próbki foliowe, 55 ml żel Dove i 50 ml Clear), bo nie przypominam sobie o kupieniu programu. I można kupić wszystko na ten bon emotka A jak odbieraliśmy prezenty to też problemu nie było, dali dwa prezenciki. Co dziwniejsze w tym naszym Rossmannie są bardzo mili, jak kilka dni przed terminem odebrania bonów (3 grudnia) poszliśmy spytać się o bony z nadzieją, że będą wcześniej i kierowniczka powiedziała, że nie przyszły i zabrała się do dzwonienia w ich sprawie. Dobrze, że chociaż w jednym sklepie nie robią mi problemów emotka


Nigdzie nie jest napisane, że trzeba coś kupić tylko, że jedna osoba może otrzymać jeden prezent... emotka
te baby interpretują regulaminy wg własnego widzi mi się... dobrze że w moim Rossmanie już mnie znają... kiedyś robiły problemy ale przekonały się, że niewarto i odpuściły emotka



wczoraj odebrałam 2 prezenty - pani bez szemrania wydała oba, dopiero jak spytałam o gazetkę Skarb to stwierdziła, że Skarb przysługuje tylko przy zakupach i te prezenty, które odebrałam, eg pani też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2910734 Napisano: 04.12.2009 09:00:13 w skojarzenia
plaża, dzika plaża... - morze dookoła Wyświetl w wątku >>
0 0

anus

#2910729 Napisano: 04.12.2009 08:58:16 w co chcielibyście wygrać?