Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mjane

mjane

#2897058 Napisano: 30.11.2009 01:52:30 w Rossmann
kurcze, ja z rossnetu nigdy jeszcze nic nie wygrałam, ale liczę bardzo, bardzo że w końcu z garnierem się uda... Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#2875138 Napisano: 23.11.2009 09:05:51 w Carrefour konkursy
ło matko... 360 tys? no ale z drugiej strony, ktoś musiał wygrać, więc czemu by nie ja? emotka a już dzwonili do wylosowanych? Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#2875098 Napisano: 23.11.2009 08:51:47 w Carrefour konkursy
tatek22 napisał(a):

wie ktos cos o losowaniu sobotnim z galerii bemowo-miesiąc carrefour-ma ktos jeszcze regulamin,bo zniknal....ze stronki.kto organizowal ten konkurs/


no właśnie też liczę na jakieś informacje... Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#2859362 Napisano: 18.11.2009 01:23:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
Moja też górnych lotów może nie była, ale była szczera. Gdybym wygrałam główną nagrodę, to właśnie na to co opisałam bym ją przeznaczyła. Przyziemne może, ale kurde, nie moja wina, że porządnych zakupów od lat nie miałam. Zamiast tego wpadł weekend w SPA - też moje odwieczne marzenie. Możecie sobie mówić, że wygrała przeciętna praca, ale ja też nie raz nie zgadzałam się z wynikami konkursu... Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#2723879 Napisano: 07.10.2009 08:06:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
czy ktoś oprócz mnie wygrał w Poczcie Kwiatowej? Bo chciałam się zapytać czy dostaliście już maila z formularzem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#2721608 Napisano: 06.10.2009 12:26:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
ktoś juz dostał maila z poczty kwiatowej? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#2443338 Napisano: 19.06.2009 06:56:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
czy wiadomo coś komuś na temat wyników Wiosennego Konkursy Winiary? http://www.winiar...b_klub_konkursy.aspx emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#2414683 Napisano: 03.06.2009 12:51:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
komuś wiadomo coś czy ten ranking w lindt to już ostateczny? kogoś z was zdyskwalifikowali? napisali dlaczego? Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#2195276 Napisano: 27.02.2009 12:00:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
a mi jest smutno, bo moje hasło brzmiało niemal identycznie jak jedno z tych które wygrały serwis, tyle, że tamto brzmi do rodzinnej podróży z Knorrem przez labirynt smaków całego świata a moje do wspólnego poznawania smaków ze wszystkich zakątków świata ... znaczy się u mnie zabrakło Knorra i rodziny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#2194878 Napisano: 27.02.2009 08:53:45 w Wkurza mnie...
wkurza mnie przedłużanie konkursów ze względu na duże zainteresowanie... jakby było małe zainteresowanie to rozumiem, że chcą przedłużyć, ale jak już jest mnóstwo ludzi grających to po cholerę przedłużają? Żeby konkurencja była jeszcze większa? emotka
A potem ci spóźnialscy zgarniają nagrody sprzed nosa tym co się w terminie zmieścili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#2166640 Napisano: 11.02.2009 01:36:09 w Popraw sobie humor...
nie wiedziałam gdzie to wcisnąć, a spodobało mi się i się podzielić chciałam emotka

http://telewizja24.tv - walentynkowa niespodziewajka - może ktoś skorzysta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1907849 Napisano: 26.10.2008 01:27:05 w Pomocy!!!!
znajdzie się tu dobra dusza, która podpowie mi co mam źle w krzyżówce delecty? mam całą, mam dobre hasło, ale pokazuje, że mam błędy w wyrazach... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1848471 Napisano: 01.10.2008 08:36:07 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
zegar atomowy może być pod lub nad reklamą.
wiadomości wysłane to jako zakładka w skrzynce.
a moje notatki, o których nikt się nie wypowiedział to jako wyświetlające się okienko po najechaniu na link do konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1848172 Napisano: 01.10.2008 06:27:48 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
na chwilę obecną z tego co mi się nasuwa:
dodałabym opcję prywatnych notatek przy konkursach. Chodzi o coś takiego jak komentarze w wordzie - często biorę udział w konkursie i zapominam co na niego wysłałam, lub zapominam dlaczego zaznaczyłam go jako konkurs nieinteresujący mnie choć wygląda ciekawie i tak dalej i tak dalej - takie notatki umożliwiłyby mi przypomnienie sobie takich rzeczy - widziałaby je tylko osoba je pisząca więc nikomu nie przeszkadzałyby cudze notatki.

zmieniłabym formularz dodawania konkursów tak, żeby napierw należało wkleić link i sprawdzić czy konkurs jest w bazie a dopiero potem zamieszczać resztę informacji

póki co nic więcej mi nie przychodzi do głowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1843653 Napisano: 29.09.2008 12:28:55 w co chcielibyście wygrać?
surelka napisał(a):

też walczę o SPA, moze dziś się uda emotka


a w czym dziś? Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1843285 Napisano: 29.09.2008 11:10:46 w co chcielibyście wygrać?
wycieczkę albo spa - coś żeby się zrelaksować i odpocząć, bo mnie stresy zżerają ostatnio... Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1839831 Napisano: 27.09.2008 04:09:00 w Wkurza mnie...
moderator napisał(a):

mnie wkurza spik emotka napisali maila ze do konca tego tygodnia beda wyniki a jakos nie chce mi sie wierzyc aby w weekend pracowali


ja dzwoniłam 3 tygodnie temu to mi powiedzieli że jutro emotka emotka emotka wczoraj napisałam maila do Pani odpowiedzialnej za konk, liczę, że mi w poniedziałek odpisze... a jak nie to... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1818982 Napisano: 18.09.2008 04:59:12 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
melisa napisał(a):

mjane napisał(a):


Zapominasz, że ci którzy mają pracę też jej kiedyś szukali.
Nie chcesz dobrych rad to nie, radź sobie sama, tylko przestań marudzić, że nic nie możesz znaleźć. Najlepiej usiąść i powiedzieć - wszystko robię cenzura tylko pracodawcy się nie znają że mnie nie chcą zatrudnić.
Nie twierdzę, że pracę się dostaje z palcem w tyłku, trzeba się trochę pogimnastykować, ale ani dziecko, ani brak doświadczenia nigdy nie są barierą nie do przeskoczenia.
No i zawsze można jeszcze otworzyć własną firmę....



Zapomniał wół jak cielęciem był. Z tego co widzę mieszkasz w większym mieście. Dla takich jak ty nie ma rzeczy niemożliwych, a jak już ktoś ma gorzej - trudno wina na pewno leży po jego stronie. Żebyś się tylko kiedyś nie przekonała, że czarne nie zawsze jest czarne a białe - białym. Rozmowa z Tobą to jak rzucanie grochem o ścianę. Wszystko wiesz lepiej, a wszyscy inni marudzą, trafisz na bezrobocie - może zrozumiesz.


Jak zaczynałam pracę to mieszkałam w małym miasteczku, 30 km od poznania, do pracy dojeżdżałam godzinę. Bo najpierw pociągiem potem autobusem.
I dla mnie jest wiele rzeczy niemożliwych, ale PRÓBUJÊ. I jak się czasem udaje to się cholernie cieszę. Nie wymyślam sobie miliona powodów dla których nie powinnam próbować, nie zakładam od razu porażki, nie doszukuję się przeciwności losu. Nie wychodzi tak? To może wyjdzie inaczej? Tak też nie? No to jeszcze inaczej. Jak wykorzystam wszystkie możliwości wtedy stwierdzam że faktycznie za wysokie progi na moje nogi. Ale nie powtarzam w kółko jednego schematu działań.
Melisa odezwałam się w tym wątku, żeby dodać niektórym otuchy, może dać kopa do działania, żeby przekonać że praca JEST tylko trzeba wiedzieć gdzie i jak szukać. Bo jak widzę jak co post to kolejna osoba mówi, że jest źle, do niczego, nie ma co próbować, pracy nie ma itd. to tylko dołujecie się nawzajem i utwierdzacie w przekonaniu, że tak ma być...
Co ciekawe - moi znajomi, najróżniejsi - z wykształceniem i bez, z dziećmi i bez, z dużych miast i małych, spokojni i energiczni - WSZYSCY! - mają pracę (a jak nie mają to z własnego wyboru). Czy to znaczy, że wszyscy mają wybitne szczęście? Owszem, przyznaję, nie każdy pracuje w wymarzonym zawodzie, ale niektórzy odkryli, że robienie czegoś innego też sprawia im przyjemność. Ci którym nie sprawiało albo rzucili robotę i poszukali sobie innej, albo właśnie szukają i chodzą na rozmowy kwalifikacyjne, bo dziwnym trafem - zapraszają ich.
Pisząc to wszystko co napisałam wcześniej opierałam sie nie tylko na swoich doświadczeniach, ale też na doświadczeniach otaczających mnie ludzi. Więc proszę Cię, nie mów że jak grochem o ścianę, bo po prostu porywasz sie z motyką na słońce - kilkoma przykładami osób które odezwały się na forum próbujesz udowodnić mi, że moje przekonanie oparte na setkach ludzi są błędne.
Życzę wszystkim szczęścia w szukaniu pracy. Wierzę, że wam się uda. I czasami dobrze posłuchać głosu z boku (może nie koniecznie mojego, ale kogokolwiek kto ma inne doświadczenia i przekonania...) Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1818021 Napisano: 18.09.2008 09:32:00 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
melisa napisał(a):

Panie mądralińskie: twoje CV jest złe, podejście do niczego, marudzicie, nic nie robicie - srały muchy itd.

To zamieńmy się miejscówkami. Ty usiądź na moim, ja na Twoim i tak przez miesiąc. Zobaczymy jakie wtedy będą wasze dobre rady.



Zapominasz, że ci którzy mają pracę też jej kiedyś szukali.
Nie chcesz dobrych rad to nie, radź sobie sama, tylko przestań marudzić, że nic nie możesz znaleźć. Najlepiej usiąść i powiedzieć - wszystko robię cenzura tylko pracodawcy się nie znają że mnie nie chcą zatrudnić.
Nie twierdzę, że pracę się dostaje z palcem w tyłku, trzeba się trochę pogimnastykować, ale ani dziecko, ani brak doświadczenia nigdy nie są barierą nie do przeskoczenia.
No i zawsze można jeszcze otworzyć własną firmę.... Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1815334 Napisano: 17.09.2008 11:49:43 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
cytrynkowa napisał(a):

mjane napisał(a):

cytrynkowa napisał(a):

mjane napisał(a):

natik racja. zgadzam się w zupełności.


ale mnie wkurza takie ludzkie podejście i wyszukiwanie sobie miliona powodów dla których nie mogą dostać pracy. czy tylko ja trafiłam do cudownej firmy gdzie szef jest wyrozumiały, daje szansę ludziom bez wykształcenia, z dziećmi, brzydkim i grubym, bez znajomości języka ...? i od razu dodam, że pracuję w dość poważnej firmie na dość poważnym stanowisku - nie skręcam długopisów w domu emotka
nie żałujcie że nie dostaliście pracy w miejscu gdzie szef wykluczył was z powodu któregoś z w/w kryteriów - to znak że jest idiotą. szukajcie, szukajcie i szukajcie - przez znajomych, internet, ogłoszenia - na wszelkie sposoby. i nie marudźcie. na prawdę źle to było 5-10 lat temu. teraz to pikuś w porównaniu z tym co było dawniej.


a w jaki sposób znalazłaes prace? moze miałes znajomości albo po prostu szczescie:)



na pewno nie znajomości. a szczęście? trochę tak bo jak pisałam już wcześniej trafiłam na dobry moment. Wzięłam usiadłam, dwa dni pracowałam nad idealnym CV, wysłałam 20 kopii do firm które mnie interesowały (wcale nie dawały ogłoszeń), dostałam odpowiedź z dwóch - z jednej z odmową, z drugiej z zaproszeniem na rozmowę. Rozmowa trwała jakieś 5-10 minut - w tym czasie przekonałam ich że jestem właściwą osobą na stanowisko - bez wykształcenia, dojeżdżając do pracy 30 km, z przeciętną znajomością języka angielskiego... o czym zresztą mówiłam wprost. A pracuję w Agencji Reklamowej na stanowisku copywritera wiec wiecie...



sama nie wiem chyba naprawde szczescie bo mnie nawet na jedną rozmowe nie wezwali wysłałą cv do szkłół, swietlic, poradni, przedszkoli, internatów, w odległosi do 50 km odemnie ale 0 odzewu:(


to może zabrzmi jak banał ale... spójrz krytycznym okiem na Twoje CV. Nie chodzi mi tu o rubrykę doświadczenie czy wykształcenie, ale o ogólny jego wyraz - czy jest zauważalne, czy jest coś co je wyróżni spośród innych, czy w dziale dodatkowych umiejętności i cech wymieniłaś to co faktycznie jest przydatne?
a może warto zrobić jakieś kursy dodatkowe? pedagodzy mają możliwość takich kursów weekendowych (trwających np 2-3 tygodnie - wiem, bo moja mama jest pedagogiem, matka mojego chłopaka tak samo)...
Wyświetl w wątku >>
0 0