Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mjane

mjane

#1815317 Napisano: 17.09.2008 11:42:00 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
cytrynkowa napisał(a):

mjane napisał(a):

natik racja. zgadzam się w zupełności.


ale mnie wkurza takie ludzkie podejście i wyszukiwanie sobie miliona powodów dla których nie mogą dostać pracy. czy tylko ja trafiłam do cudownej firmy gdzie szef jest wyrozumiały, daje szansę ludziom bez wykształcenia, z dziećmi, brzydkim i grubym, bez znajomości języka ...? i od razu dodam, że pracuję w dość poważnej firmie na dość poważnym stanowisku - nie skręcam długopisów w domu emotka
nie żałujcie że nie dostaliście pracy w miejscu gdzie szef wykluczył was z powodu któregoś z w/w kryteriów - to znak że jest idiotą. szukajcie, szukajcie i szukajcie - przez znajomych, internet, ogłoszenia - na wszelkie sposoby. i nie marudźcie. na prawdę źle to było 5-10 lat temu. teraz to pikuś w porównaniu z tym co było dawniej.


a w jaki sposób znalazłaes prace? moze miałes znajomości albo po prostu szczescie:)



na pewno nie znajomości. a szczęście? trochę tak bo jak pisałam już wcześniej trafiłam na dobry moment. Wzięłam usiadłam, dwa dni pracowałam nad idealnym CV, wysłałam 20 kopii do firm które mnie interesowały (wcale nie dawały ogłoszeń), dostałam odpowiedź z dwóch - z jednej z odmową, z drugiej z zaproszeniem na rozmowę. Rozmowa trwała jakieś 5-10 minut - w tym czasie przekonałam ich że jestem właściwą osobą na stanowisko - bez wykształcenia, dojeżdżając do pracy 30 km, z przeciętną znajomością języka angielskiego... o czym zresztą mówiłam wprost. A pracuję w Agencji Reklamowej na stanowisku copywritera wiec wiecie... Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1815226 Napisano: 17.09.2008 11:00:22 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
natik racja. zgadzam się w zupełności.


ale mnie wkurza takie ludzkie podejście i wyszukiwanie sobie miliona powodów dla których nie mogą dostać pracy. czy tylko ja trafiłam do cudownej firmy gdzie szef jest wyrozumiały, daje szansę ludziom bez wykształcenia, z dziećmi, brzydkim i grubym, bez znajomości języka ...? i od razu dodam, że pracuję w dość poważnej firmie na dość poważnym stanowisku - nie skręcam długopisów w domu emotka
nie żałujcie że nie dostaliście pracy w miejscu gdzie szef wykluczył was z powodu któregoś z w/w kryteriów - to znak że jest idiotą. szukajcie, szukajcie i szukajcie - przez znajomych, internet, ogłoszenia - na wszelkie sposoby. i nie marudźcie. na prawdę źle to było 5-10 lat temu. teraz to pikuś w porównaniu z tym co było dawniej.
Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1815183 Napisano: 17.09.2008 10:42:08 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
natik999 napisał(a):

z tym wykształceniem to racja.... studenci są na najgorszej pozycji...a przeciez to oni sa w wieku kiedy determinacja i chcec do pracy, siły fizyczne sa najwieksze...;( chca pracowac byle miec juz swoja kase, troche doswiadczenia zdobyc...ale gdzie tam... trzeb abyc mlodym , po studiach i z doswiadczeniem... tylko JAK TO ZROBIC


mi się w tej kwestii udało - dostałam pracę po maturze o której ludzie z wyższym wykształceniem często mogą tylko pomarzyć - pytanie: fuks czy umiejętność sprzedania siebie? Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1815121 Napisano: 17.09.2008 10:17:31 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
melisa napisał(a):

Rozesłałam ich już ok. pół tysiąca i zgadnijcie ile dostałam odpowiedzi. Okrągła liczba podobna do jajeczka. emotka


Melisa nie piszę tego złośliwie bynajmniej, tylko zupełnie serio - sprawdź czy na CV masz bezbłędnie podane dane. Kumpel tak rozsyłał CV zdziwiony, że nie dostaje odpowiedzi a okazało się, że miał zły numer telefonu podany. Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1814801 Napisano: 17.09.2008 08:25:01 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
a ja wiem, że dla chcącego nic trudnego. zamiast czekać aż oferty się pojawią sami/same porozsyłajcie CV-ki gdzie trzeba. Działać a nie czekać! Jakbym miała liczyć na oferty ukazujące się w necie czy gazetach to na bank bym pracy nie dostała a tak - udało się, bo trafiłam akurat na okres gdzie z firmy odchodziła dziewczyna z mojego stranowiska i nie zdążyli jeszcze dać ogłoszeń - wyprzedziłam ich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1808964 Napisano: 15.09.2008 06:18:31 w Segregacja konkursów.
samantha22 napisał(a):

wojtekgra napisał(a):

ja bym zakończył już możliwość rejestracji nowych użytkowników, nieaktywnych pokasować, ograniczyć ilość konkursów, dla osób, które nie dodaja nowych konkursów!!


ale wymyśliłes emotka
nieaktywnych fakt - pokasowac,ale po co ograniczac możliwosc rejestracji?

a co do dodawania konków do bazy, to licz sie z tym, ze ktoś może sie starac dodawac konkursy - ale w 90% sie zdarza, że juz są w bazie.



zgadzam się w 100% z samanthą - owszem, można by pokasować nieaktywnych (mi to specjalnie nie przeszkadza, ale czasami się zdarza że nie mogę sobie przypomnieć pisowni jakiegoś nicka i szukam wśród użytkowników - muszę wertować 20 stron zanim znajdę to czego szukam), ale z jakiej racji zabraniać rejestracji nowym??!!!
a z dodawaniem konkursów to faktycznie - często się wysilam, wypełniam formularz, wysyłam i wyskakuje konkurs już jest w bazie
emotka
W związku z tym moim zdaniem dobrze by było zmienić zasadę dodawania konkursu - w pierwszej kolejności powinno się wpisywać link i sprawdzać czy już jest, a jak nie ma to dopiero wypełniać resztę formularza. Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1802509 Napisano: 12.09.2008 07:16:15 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że jak już w czymś wygrywam to zawsze są jakieś problemy z wysyłką nagród emotka jedynie pierdoły dochodzą bezproblemowo... ale jak jest coś na czym mi zależy, na co czekam, to zawsze jest coś nie tak... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1799006 Napisano: 10.09.2008 01:38:48 w Wkurza mnie...
żeby tylko tydzień, ja na spika już parę miesięcy czekam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1798957 Napisano: 10.09.2008 12:41:09 w Wkurza mnie...
kurierzy emotka domofon mi nie działa, awizo nie zostawi, nie zadzwoni mimo że ma podany numer i generalnie ma w cenzura to że na przesyłkę czekam. emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1796160 Napisano: 09.09.2008 09:31:16 w Wkurza mnie...
tyska napisał(a):

wiem,ze to sposób na życie co niektórych osób ,ALE mnie to wkurza niemiłosiernie,jak biorę udział w czymś na czym mi zależy i tego nie wygrywam,a ktoś to inny wygrywa,komu to nieprzydatne i pisze,że sprzeda bo mu to niepotrzebne! emotka Wrrr!!!



Ja sama tak często robię w przyadaku gdy do wygrania się rzeczy wartościowe. Mnie bardziej wkurza jak ktoś wygrywa mimo że mu nie przydatne i potem to u niego leży i się kurzy.

Za to bardziej mnie wkurza wygrywanie nagród pocieszenia - mam już dość smyczy, t-shirtów i czapeczek którymi mam wypchaną całą szafę a nigdy tego nie założę emotka a zawsze dostaję je w przypadku gdy nagroda główna była ciekawsza - nigdy nie walczę o samą koszulkę czy smycz
Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1794084 Napisano: 08.09.2008 12:08:13 w Wkurza mnie...
wkurza mnie brak jakiegoś dużego internetowego konka opisowego. ale takiego z fajnymi nagrodami, a nie tylko książki, płyty i kosmetyki... przydałoby się coś takiego jak kiedyś np. komputronik robił gdzie do wygrania było mnóstwo mp3-ek, jakieś laptopy, dvd i inne emotka

przydałoby się coś takiego z przytupem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1794073 Napisano: 08.09.2008 12:03:00 w co chcielibyście wygrać?
tak z najbardziej aktualnych, z których czekam na rozwiązanie to mam nadzieje na kasę ze spika, no chociaż ten 1000, ale najlepiej to 3000 emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1788652 Napisano: 05.09.2008 03:05:16 w Wkurza mnie...
karolina na jedno wyszło - to co pisała maa z tym co napisałaś ty...

a prywatnej korespondencji się na forum publiczne nie wywleka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1788315 Napisano: 05.09.2008 12:03:41 w Wkurza mnie...
raf ale za co była ta awantura? Jak niesłusznie to się nie ma czym przejmować.. To twoja PRYWATNA skrzynka i tak jak masz prawo zarządzać swoimi prywatnymi rzeczami tak i ją możesz kontrolować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1788302 Napisano: 05.09.2008 11:59:14 w Wkurza mnie...
marielu no proszę cię... emotka zawsze głośno mówiłam że blokuję spamerów. Ja nie zaśmiecam nikomu skrzynki prośbami o kliki - wiem gdzie szukać klikaczy - w kliknijcie emotka Czasami zaglądam tam zupełnie bezinteresownie, poklikać nawet jak nie mam nic w stopce. PW jest od czegoś innego... nie proszę Cię nigdy o kliki więc nie musisz klikać. I ty piszesz, że nie podoba ci się, że ludzie są dla siebie coraz bardziej niemili? Ehh... no tak...

Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1788290 Napisano: 05.09.2008 11:54:21 w Wkurza mnie...
marielu, ale nikt cię wyzywać nie będzie bo nie ma powodu. Baty? Jakie baty? To ona naskoczyła na maleńką. Można zapytać grzecznie o co chodzi, a nie buntować się głośno od razu w wątku o wkurzaniu emotka

A na niechciane PW jest jeden sposób - blokowanie. Namiętnie stosuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1788247 Napisano: 05.09.2008 11:39:25 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie tacy ludzie jak karolina007 która przychodzi, od wejścia tupie nóżkami, domaga się przywilejów a nie ma zamiaru w tym kierunku nic zrobić...

ludzie!! jeśli się nie udzielacie na forum to się nie udzielajcie. ale też nie czytajcie. to tak jak w życiu - wyobraź sobie, że rozmawiasz z grupą przyjaciół o czymś dla was istotnym. Przychodzi nowa osoba, staje z boku i podsłuchuje po to żeby wyciągnąć dla siebie korzyści, ale nie przyłącza się do dyskusji. Fajnie? Nie. Bardzo nie fajnie. Ale gdyby ta sama osoba odezwała się, przywitała, zamieniła kilka zdań z wami to pewnie bez problemu podzielilibyście się tematem na który rozmawiacie. Proste?

Rejestracja na stronie daje dostęp do wielu rzeczy, ale na dostęp do wszystkich tematów trzeba sobie zasłużyć. Minimalnie.

Karolina nie zauważyłam, żeby maleńka była nie kulturalna czy żeby wystawiła sobie świadectwo niskich lotów (w przeciwieństwie do ciebie, bo przyszłaś i zadzierasz nosa...)

Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1786061 Napisano: 04.09.2008 12:58:06 w co chcielibyście wygrać?
o to to, blender... albo jakiś sowa93 kuchenny by mi się przydał... po przeprowadzce na nic mnie nie stać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1785982 Napisano: 04.09.2008 12:21:34 w co chcielibyście wygrać?
zdecydowanie kasę...
i marzę o urlopie więc jakieś SPA lub ciepłe kraje... Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1785276 Napisano: 04.09.2008 05:54:12 w Wkurza mnie...
spik emotka emotka emotka emotka emotka emotka

ja już nie mam cierpliwości.

Ktoś ma jakieś namiary na osobę odpowiedzialną za poprzedni konkurs (ten z domówką)? Albo wie gdzie można zadzwonić, żeby domagać się swoich praw? Mam dość czekania i bycia ignorowaną... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0