Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika mjane

mjane

#1783804 Napisano: 03.09.2008 11:08:44 w Pomocy!!!!
nineczka17 napisał(a):

mjane napisał(a):

pomocy!!

dostałam właśnie sms-a Jesteś w finale. Odpowiedz i wygraj 10 000 zł. Czy Ateny to miasto we Francji... bla bla i nie mam pojęcia z jakiego to konkursu!

Ktoś wie??? help! emotka


codziennie ma po 2 sms na kazdy telefon emotka dla mnie to sciema emotka



no własnie wysłałam odpowiedź i dostałam kolejnego smsa z pytaniem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1783795 Napisano: 03.09.2008 11:02:51 w Pomocy!!!!
pomocy!!

dostałam właśnie sms-a Jesteś w finale. Odpowiedz i wygraj 10 000 zł. Czy Ateny to miasto we Francji... bla bla i nie mam pojęcia z jakiego to konkursu!

Ktoś wie??? help! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1783521 Napisano: 03.09.2008 08:26:27 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
na forum to ja siedzę 5 dni w tygodniu (pn-pt jak jestem w pracy), ale w konkursach gram raz może dwa razy w tygodniu, ale wtedy siadam i uzupełniam wszystko co się da emotka
rzadko biorę udział w konkursach gdzie trzeba zrobić jakąś fotę czy filmik bo zwyczajnie o tym zapominam.
ale staram się być na bieżąco z wynikami, pełna podniecenia otwieram e-mail za każdym razem licząc że coś wpadło i cieszę się jak głupia ilekroć uda się coś wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1781163 Napisano: 02.09.2008 10:19:17 w Stopklatka
ja gram od dwóch lat i jeszcze nigdy nic nie wygrałam, ale tam wystarczy zaznaczyć odpowiedź- to nie jest jakiś specjalnie duży wysiłek, więc próbuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1778396 Napisano: 01.09.2008 01:22:32 w Pomocy!!!!
Pomocy! Szukam jakiegoś speca od pieczenia, który po wymiarach blachy (powierzchnia nieco mniejsza od kartki A3) powie mi ile czego mam dać do biszkopta żeby urósł na 2-3 cm emotka

Błagam PW! Pilnie! Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1769548 Napisano: 29.08.2008 12:31:43 w Wkurza mnie...
od tego jest czarna lista żeby takie bezczelne osoby tam wsadzać. Ja generalnie wysyłam na czarną wszystkich którzy wysyłają mi spam. Wyjątkiem są osoby, które trochę forumowo znam, ale wtedy daję ostrzeżenie i jeśli się sytuacja powtarza to blokuję.
Niestety czasem potem żałuję, że kogoś zablokowałam (jak np ostatnio w przypadku thomsona90 emotka )a błąd w systemie nie pozwala odblokowywać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1765492 Napisano: 28.08.2008 06:51:36 w co chcielibyście wygrać?
Forda Kugę z CC emotka
bardziej realnie - wycieczkę All Inclusive do ciepłych krajów, jakoś na zimę żeby się ogrzać jak w polce zawieruchy będą emotka
a jeszcze bardziej realnie - jakiś sprzęt agd - roboty kuchenne, blendery lub nawet głupią mikrofalówkę (przeprowadziłam się i nie stać mnie na kupno porządnego sprzętu) Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1765433 Napisano: 28.08.2008 06:09:40 w Wkurza mnie...
kajeczka napisał(a):

Wkurza mnie logowanie na stronie plus.pl emotka
odechciewa się konkursów,choćby nie wiem,jakie nagrody dawali emotka


ja już dawno odpuściłam....


mnie standardowo i wciąż coraz bardziej wkurza spik, poza tym pogoda, brak czasu na konkursy i to że muszę siedzieć w pracy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1759873 Napisano: 25.08.2008 01:52:47 w Wkurza mnie...
cinema city... emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

i standardowo brak info ze spika... ale dzisiaj im odpuszczę bo całą energię wkładam we wkurzanie się na CC... Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1754735 Napisano: 22.08.2008 09:20:08 w Wkurza mnie...
wkurza mnie traktowanie uczestników jak idiotów... w skład takiego zachowania wchodzi:
- brak wyników o czasie
- nie odpisywanie na maile i/lub zbywanie hasłam później, wkrótce, może, nie wiadomo...
- brak świeżych informacji nt. konkursu
- po kilkumiesięcznym czekaniu na wynik - kilkumiesięczne czekanie na nagrody (tylko tego punktu póki co jeszcze nie spełnił spik, bo.. jeszcze nie ogłosił wyników emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1745406 Napisano: 18.08.2008 06:23:33 w Wkurza mnie...
z przykrością piszę po raz kolejny, że wkurza mnie spik emotka a już nawet nie tyle wkurza, co jest mi przykro, bo nie znając wyników i zakładając, że miałam szanse na któreś z pierwszych miejsc, przeszło mi koło nosa wiele okazji które, jak liczyłam, zależały od wygranej w konkursie...
Ja wiem, że to może naiwne uzależniać jedno od drugiego, ale cóż... Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1725521 Napisano: 05.08.2008 01:18:48 w Wkurza mnie...
po raz kolejny - niedotrzymywanie terminów ogłaszania wyników ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1713802 Napisano: 30.07.2008 10:13:19 w co chcielibyście wygrać?
a ja ostatnio się mocno nakręciłam na wygranie samochodu w finale CC emotka dobrze, że za marzenia nie karają bo bym dożywocie dostała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1713758 Napisano: 30.07.2008 10:00:01 w Wkurza mnie...
na trzy pierwsze mi odpisali, ale tam zadawałam też pytania o ten nowy konkurs z kodami, więc chyba nie mieli wyboru emotka ale później jak się przypominałam to już mnie olewali... Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1713510 Napisano: 30.07.2008 08:44:12 w Wkurza mnie...
moderator napisał(a):

mjane napisał(a):

wkurza mnie, że wciąż nie ma wyników ze spika emotka od tej wygranej miały zależeć moje wakacje, a teraz cenzura wszystko przepadło bo już za późno, nawet jak wygram to mogę się w tyłek pocałować bo na wakacje nie pojadę emotka emotka emotka
żeby jeszcze chociaż udzielili jakiejś konkretnej odpowiedzi, a nie trzy razy mi pisali że wkrótce emotka
a jak ktoś tam próbował się z nimi kontaktować to się do innej firmy dodzwonił, prowadzącej nowy konkurs spika i niestety tamci nie są za to odpowiedzialni... emotka


No to ja dzwonilam emotka Też czekam bo za 2 tygodnie jade na urlop a jak podadzą wyniki to ci z głównych maja 7 dni czasu na przysłanie listu emotka ... ale w sumie na główna to nie licze emotka



a ja właśnie liczyłam na główną i tak bezczelnie wręcz powiem, że jeśli nie będę w pierwszej trójce to pewnie dlatego, że ich mailami zasypywałam i widziałam że z chwili na chwilę coraz bardziej wkurzeni byli. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1713421 Napisano: 30.07.2008 08:05:55 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że wciąż nie ma wyników ze spika emotka od tej wygranej miały zależeć moje wakacje, a teraz cenzura wszystko przepadło bo już za późno, nawet jak wygram to mogę się w tyłek pocałować bo na wakacje nie pojadę emotka emotka emotka
żeby jeszcze chociaż udzielili jakiejś konkretnej odpowiedzi, a nie trzy razy mi pisali że wkrótce emotka
a jak ktoś tam próbował się z nimi kontaktować to się do innej firmy dodzwonił, prowadzącej nowy konkurs spika i niestety tamci nie są za to odpowiedzialni... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1705367 Napisano: 25.07.2008 11:30:22 w Wkurza mnie...
wkurza mnie (a właściwie smuci), że zostało tak mało bezinteresownych osób... emotka

i jeszcze to, że cisza w nagrodach... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1701979 Napisano: 23.07.2008 04:51:12 w Wkurza mnie...
wkurza mnie ta posucha w kwestii dobrych konkursów.. ostatnio tylko książki, płyty i kosmetyki, jak się mp3 w jakimś konku trafi to już jest wow. A dobre nagrody są tylko w tych gdzie trzeba kody zbierać lub smsy wysyłać... Gdzie te czasy kiedy robili konkurs na 300 nagród, których wartość jednostkowa nie schodziła poniżej 50 zł? ehh.. marzenia emotka

pozostaje czekać na okres gwiazdkowo-sylwestrowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1701725 Napisano: 23.07.2008 02:55:09 w co chcielibyście wygrać?
na chwilę obecną gotówkę, bo jestem spłukana emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1701516 Napisano: 23.07.2008 11:41:46 w Wkurza mnie...
moderator napisał(a):

mjane napisał(a):

swierzy napisał(a):

wkurzają mnie regulaminy, bo organizatorzy sami często ich nie przestrzegają...wrrrrr emotka emotka


amen bracie.
nie dotrzymywanie terminów, idiotyczne wybieranie zwycięzców i tak dalej i tak dalej... szlag mnie trafia, bo z 3 edycji spika wyniki miały być miesiąc temu, miałam przeznaczyć nagrodę na prezent urodzinowy dla kogoś a tu cenzura... emotka w dodatku moim poganianiem i marudzeniem zdążyłam już wkurzyć wszystkich z zarządu więc pewnie mi nie przyznają pierwszej nagrody emotka

dzwonilam do spika na numer podany na stronie. zapytalam kiedy wyniki z maja i czerwca to mi babka odpowiedziala ze konkurs zaczal sie w lipcu haha ja o zdjeciach a ona mi o kodach z fajek. Powiedzialam jej o co chodzi to mi odpowiedziala ze na temat konkursu ze zdjeciami nic nie wie bo ich firma 1 raz zajmuje sie konkursem dla spików i jest to wlasnie konk na kody.


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0