Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mjane

mjane

#1595745 Napisano: 03.06.2008 11:27:43 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
nie, że się nie podoba, ale taka propozycja... emotka

może by tak wprowadzić na forum tzw. sogi ? dla tych którzy nie wiedzą co to jest - to takie punkty przyznawane użytkownik użytnikowi w zamian za pomoc, przysługę itd. Można by zrobić tak, że takiego soga trzeba uargumentować (za co i dlaczego, żeby nie było przyznawania sobie ot tak) i np. za 20/30/50 sogów likwidacja punktu karnego emotka co wy na to? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1545034 Napisano: 14.05.2008 07:18:11 w Poczta kradnie
z dzisiejszego metra:

Według prawa pocztowego klienci nie są jednak bezbronni. Poczta Polska ma cztery dni na doręczenie do adresata listu priorytetowego i nie więcej niż sześć na list zwykły: obojętnie czy jest on polecony, czy nie. Jeśli nie dostaniemy więc przesyłki, wystarczy złożyć na Poczcie reklamację i walczyć o odszkodowanie. W ubiegłym roku zrobiło tak aż 224 tys. osób. Poczta musiała uznać 44 tys. reklamacji i oddawała poszkodowanym pieniądze. Niestety, na rekompensatę może liczyć tylko nadawca paczki czy listu poleconego.



Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1542410 Napisano: 13.05.2008 09:45:26 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
ankieta na korbie Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1528436 Napisano: 07.05.2008 03:16:17 w Poczta kradnie
nie no ja w to nie mogę uwierzyć... czekam na tyle przesyłek, przychodzę do domu i skrzynka puściutka.. i tak od ponad tygodnia. Nie mogę uwierzyć, że nic nie przyszło... :roll: nie wiem czy poczta, czy może mi ze skrzynki podkradają, ale cholera mnie bierze już... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1524388 Napisano: 06.05.2008 05:10:50 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
taka refleksja z dni ostatnich:
co jest określane jako pisanie na temat i nie na temat na forum? czy jeśli w wątku moje dzisiejsze wygrane złożę komuś gratulacje, zapytam gdzie coś wygrał, jak to zrobił, powiem, że ja tez liczę na nagrodę albo zapytam spod jakiego numeru telefonu dzwonili, to czy mówię nie na temat i powinnam spodziewać się karniaka?
a co z faktem, że w wątku czy wysyłają już nagrody z...? coraz częściej zadaje się pytania w stylu czy były już wyniki? gdzie są wyniki? jaką firmą wysyłają itd. To też jest pisanie nie na temat? Z drugiej strony, gdyby założyć osobny wątek o tytule czy są już wyniki z.. byłoby to zakładanie niepotrzebnych nowych wątków i za to też grozi karniak. A topic Wyniki. tylko wyniki!! jest tylko do wyników, więc teoretycznie tam też nie można pytać o to czy już jakieś są.... emotka
Ogólnie ostatnio zdałam sobie sprawę, że się bardzo mocno pilnuję na forum, żeby nie dostać karniaka za byle co, a jak już mam świadomość że piszę coś tak jak wyżej opisałam to potem co chwilę zerkam czy mi punktów karnych nie przybyło... emotka
Nie możnaby tak trochę poluzować rygoru, lub jasno określić co można i czego nie można w danym wątku pisać? Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1523321 Napisano: 05.05.2008 03:15:59 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
gniewica napisał(a):

dziub4 napisał(a):

krzysieq napisał(a):

konkursy15 napisał(a):

rashu napisał(a):

o wlasnie..dostalem kartonik gum..macie linka do tej storny ?


pamietam ten konkurs...trzeba bylo ankiete krotka wypelnic...ale nie pamietam stronki

To ten konkurs:

http://trendy.korba.pl/orbit/


no to mam nadzieje ze do mnie tez dotrą w krótce emotka


ja tez na to licze emotka emotka emotka



i ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1522447 Napisano: 05.05.2008 09:53:53 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
krzysieq napisał(a):

taaga20 napisał(a):

krzysieq napisał(a):

własnie doszly 2 bilety do Multikina z point-group.pl ale nie wiem z jakiego konka. Ktos wie?


a nie brałeś udziału w konkursach z korby.pl ??

Brałem ale to raczej tylko o ksiazki...


jagnazbagna napisał(a):

taaga20 napisał(a):

krzysieq napisał(a):

własnie doszly 2 bilety do Multikina z point-group.pl ale nie wiem z jakiego konka. Ktos wie?


a nie brałeś udziału w konkursach z korby.pl ??


to pewnie konkurs gdzie mozna było wygrać bilety do kina dla pierwszej 100, i gumy orbit dla 200 następnych osób (być może)

Ooo to moze byc to emotka Dzieki emotka



A czy były gdzieś ogłoszone te wyniki? Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1520705 Napisano: 04.05.2008 12:32:24 w co chcielibyście wygrać?
wycieczka jakaś do ciepłych krajów albo spa (taka full wypas) mi się marzy...
samochód najlepiej jakiś terenowy emotka
i laptop, bo mnie już męczy mój PeCet Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1512532 Napisano: 29.04.2008 10:22:37 w Poczta kradnie
siasiolka napisał(a):

ludzie to oszuści, sami sobie awiza wystawiają i chcę wyłudzac pieniądze od poczty...



emotka emotka emotka
normalnie krew zalewa...

mi na poczcie zginęła tylko raz przesyłka, ale to trochę z mojej winy bo kasy nie miałam i wysłałam zwykłym listem zamiast poleconym ... emotka jak mieszkałam w moim miasteczku to wszystko do mnie dochodziło, dobrze zapakowane, nie oklejane taśmą itd. No ale tam się wszyscy znali a z listonoszami to się rozmawiało a nie tylko listy odbierało. Teraz jak mieszkam w Poznaniu to co rusz paczki rozrywane, zaklejane itd. Na szczęście nic nie ginie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1505944 Napisano: 25.04.2008 01:48:34 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
aneczka155 napisał(a):

mjane napisał(a):

a jak dużo was jest z Poznania?



ja mieszkam 80 km od poznania. 1,5 godzinki pociagiem i jestem emotka



To my też możemy zacząć planować zlot emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1505875 Napisano: 25.04.2008 01:03:19 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
a jak dużo was jest z Poznania? Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1505204 Napisano: 25.04.2008 06:55:21 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
czuję się jak odludek emotka z nikim się nie spotkałam, z nikim nie utrzymuję kontaktu...
za to mam kilka osób na forum, które darzę szczególną sympatią (choć one o tym nie wiedzą emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1472733 Napisano: 09.04.2008 11:19:36 w co chcielibyście wygrać?
duża kasa mi się marzy. Żebym mogła spełnić moje największe marzenie - otworzenie własnej kawiarni. Albo jakiś wypasiony samochód- żebym go mogła sprzedać i wtedy otworzyć kawiarnię emotka a jeśli mowa o czymś, czego bym sprzedawać nie zamierzała - mieszkanie... ah.. marzenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1438208 Napisano: 26.03.2008 12:37:49 w Poczta kradnie
ja jakoś mam o tyle szczęście, że mi nigdy nic nie ukradli z moich nagród, ale za to ukradli paczkę którą wysyłałam komuś z allegro- byłam o 50 zł do tyłu plus zarobiłam negatywa... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1418996 Napisano: 14.03.2008 01:57:43 w Segregacja konkursów.
emotka przydałoby się jeszcze dowiedzieć czy admin jest też za emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1418891 Napisano: 14.03.2008 01:14:12 w Segregacja konkursów.
mjane napisał(a):


nie chciałam zakładać nowego tematu, a mam jeszcze jedną propozycję nt. doskonalenia forum emotka

Może dałoby się zrobić coś takiego, żeby do konkursów w bazie można było dopisać sobie notatkę (taką tylko dla tego kto ją pisze). Najlepiej gdyby notatka wyświetlała się już po najechaniu myszką na link do opisu, bez klikania.
Już tłumaczę po co to: Często tytuły konkursów są okazjonalne np. świąteczny czy walentynkowy. Potem w bazie nagle jest 40 konkursów opisanych jako walentynkowy. Jak potem chce się coś znaleźć to trzeba oblecieć wszystkie po kolei (nie zawsze pamiętam serwis czy nagrody żeby skorzystać z wyszukiwarki). Druga sprawa - wyniki konkursów. Po zakończeniu niemal codziennie sprawdzam czy pojawiła się lista zwycięzców bo nie pamiętam które wyniki już się pojawiły i w jakich dniach pojawią się następne. Jakby była taka notatka mogłabym sobie wpisać, że ten już sprawdziłam, a te wyniki będą dopiero tego i tego dnia. I trzecie sprawa - jak są konkursy na wiersze, zdjęcia itp to w notatce mogłabym sobie wpisać co ja właściwie na ten konkurs wysłałam emotka
co wy na to?



ponawiam bo nikt nie wyraził opinii emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1360566 Napisano: 14.02.2008 07:58:26 w Segregacja konkursów.
ja również popieram to o czym pisano emotka

nie chciałam zakładać nowego tematu, a mam jeszcze jedną propozycję nt. doskonalenia forum emotka

Może dałoby się zrobić coś takiego, żeby do konkursów w bazie można było dopisać sobie notatkę (taką tylko dla tego kto ją pisze). Najlepiej gdyby notatka wyświetlała się już po najechaniu myszką na link do opisu, bez klikania.
Już tłumaczę po co to: Często tytuły konkursów są okazjonalne np. świąteczny czy walentynkowy. Potem w bazie nagle jest 40 konkursów opisanych jako walentynkowy. Jak potem chce się coś znaleźć to trzeba oblecieć wszystkie po kolei (nie zawsze pamiętam serwis czy nagrody żeby skorzystać z wyszukiwarki). Druga sprawa - wyniki konkursów. Po zakończeniu niemal codziennie sprawdzam czy pojawiła się lista zwycięzców bo nie pamiętam które wyniki już się pojawiły i w jakich dniach pojawią się następne. Jakby była taka notatka mogłabym sobie wpisać, że ten już sprawdziłam, a te wyniki będą dopiero tego i tego dnia. I trzecie sprawa - jak są konkursy na wiersze, zdjęcia itp to w notatce mogłabym sobie wpisać co ja właściwie na ten konkurs wysłałam emotka
co wy na to? Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1359118 Napisano: 13.02.2008 01:50:56 w Pomocy!!!!
dreams napisał(a):

mjane napisał(a):

Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć czy jest możliwe, aby z konkursów z moim udziałem ZAKOÑCZONYCH usunąć te, w których już sprawdziłam wyniki i wiem, że nic nie wygrałam?
Bo jak potem sprawdzam jakieś zaległe to mi się pełno tego tałatajstwa plącze i wchodzę po sto razy w ten sam link emotka



Zawsze mozesz odznaczyc je jako te w ktorych wziales udzial. Jesli sa zakonczone nic Ci to nie zmieni, a przynajmniej nie beda Ci sie wtedy wyswietlac.


no właśnie w tym problem, że nie mogę... odznaczam, a one same mi się spowrotem zaznaczają na zielono emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#1359091 Napisano: 13.02.2008 01:39:40 w Pomocy!!!!
Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć czy jest możliwe, aby z konkursów z moim udziałem ZAKOÑCZONYCH usunąć te, w których już sprawdziłam wyniki i wiem, że nic nie wygrałam?
Bo jak potem sprawdzam jakieś zaległe to mi się pełno tego tałatajstwa plącze i wchodzę po sto razy w ten sam link emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mjane

#709354 Napisano: 09.04.2007 06:49:13 w GRATISY
na free amciu byłam, ale mi się kadencja skończyła emotka trochę lipa prawdę mówiąc.... Wyświetl w wątku >>
0 0