Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kajus18

kajus18

#2474828 Napisano: 03.07.2009 10:52:23 w TESCO konkursy
scamp napisał(a):

kajus18 napisał(a):

scamp napisał(a):

kajus18 a Ty ile smsow poslalas? Tez grasz tak jak wiekszosc na 1 karte??:> Mam prosbe jak traficie to napiszcie emotka

w ogóle to żałuje że nie ma ograniczenia jeden numer klienta- jedna nagroda tak byłoby najsprawiedliwiej i na pewno o wiele wiele większa szansa na wygraną


Kajus , ale chyba jest takie ograniczenie w regulaminie emotka
mi najlepiej by odpowiadalo jakby na 1 hale byla jedna czy dwie nagrody emotka

jest że jedna osoba może wygra jedną nagrodę a to nic nie znaczy można wygrywa wtedy na wszystkich w rodzinie
Co do twojej sugestii to się zupełnie z tobą zgadzam w takich konkursach jeśli nie ma w danej okolicy jakiś najmocniejszych graczy są największe szanse na wygraną
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2474814 Napisano: 03.07.2009 10:48:34 w TESCO konkursy
scamp napisał(a):

kajus18 a Ty ile smsow poslalas? Tez grasz tak jak wiekszosc na 1 karte??:> Mam prosbe jak traficie to napiszcie emotka

w ogóle to żałuje że nie ma ograniczenia jeden numer klienta- jedna nagroda tak byłoby najsprawiedliwiej i na pewno o wiele wiele większa szansa na wygraną
Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2474800 Napisano: 03.07.2009 10:45:10 w TESCO konkursy
scamp napisał(a):

kajus18 napisał(a):

scamp napisał(a):

janko napisał(a):

scamp napisał(a):

Ile smsów puściliście na makro i na ile kart gracie?
Ja poslalem 9, na 1 karte.


emotka masz 9 paragonów? I tylko na 1 kartę emotka


mam 1 paragon emotka Ale poslalem z kilka numerów telefonu.


ja widziałam u jednego gracza na allegro wystawionych 20 proszków bryza emotka


kajus18 podalabys linka??:>
Kajus, tez grasz w makro
emotka emotka


już nie ma tej aukcji ale była też gram i podobnie jak towarzystwo nadzieja umiera ostatnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2474769 Napisano: 03.07.2009 10:33:26 w TESCO konkursy
scamp napisał(a):

janko napisał(a):

scamp napisał(a):

Ile smsów puściliście na makro i na ile kart gracie?
Ja poslalem 9, na 1 karte.


emotka masz 9 paragonów? I tylko na 1 kartę emotka


mam 1 paragon emotka Ale poslalem z kilka numerów telefonu.


ja widziałam u jednego gracza na allegro wystawionych 20 proszków bryza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2474337 Napisano: 03.07.2009 08:08:53 w Rossmann
kalisto1986 napisał(a):

olciak napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

olciak napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

olciak napisał(a):

karkocka napisał(a):

olciak napisał(a):

isiaisia napisał(a):

a widzieliście to:
Komisja konkursowa, w oparciu o prawa, nadane jej przez Regulamin konkursu uznała, że ze względu na niewielkie zainteresowanie niniejszym konkursem - by pozostawić element rywalizacji - konieczny we wszelkich konkursach - uznaje, że należy ograniczyć liczbę laureatów do tych jedynie, którzy zebrali minimum 10 głosów za swoje zgłoszone fotografie. Pozostałe niezrealizowane nagrody zostaną przekazana na cel charytatywny lub przejdą do puli nagród w innym konkursie organizowanym przez Inter Vion - o decyzjach poinformujemy czytelników portalu Rossnet.pl.


wczoraj chyba tego nie było? no to super emotka nie starałam sie specjalnie o zbieranie głosów, bo widzialam ze zgłoszeń jest mało i każdy uczestnik, który spelnił warunki dostanie nagrodę. A teraz wieszaczek pewnie przejdzie mi koło nosa emotka oj nieładnie sie zachowali, w regulaminie nie było słowa o limicie głosów


na stronie jest już nowa lista laureatów


to chyba jest stara, bo ja na niej jestem a na bank nie zebralam 10 głosów


a u mnie na 1 nie zebralam a nie wiem czy czasem 10 glosow nie mialam emotka


ale mnie wkurzyli emotka łamią regulamin, który sami ustanowili. Co innego gdyby to byl inny konkurs, ale to był promocyjny i produkt do najtańszych nie należał. Jeśli zmienią tą listę, która jest obecnie, wystosuję do nich odpowiedniego @


ja do nich wlasnie napisalam dlaczego mnie nie ma na liscie z jednym zdjeciem nie obchodzi mnie czy mialam 10 glosow czy nie ( chociaz jak teraz licze jesli daly mi glosy wszyscy ci co powiedzieli bedzie tyle ) zlamali regulamin , mogli wczesniej go zmienic emotka


czyli liste już zmienili emotka a ja nadal jestem emotka ale to i tak nie zmienia faktu, że pogrywają nieuczciwie emotka naciagacze i tyle...
kalisto a moze Twoje jedno zdjęcie nie było zgodne z reg, np nie byl ten co trzeba produkt?
jak odpisza na @ to daj znać


ja mialam 3 zdjecia bo zbieralam nei tylko dla siebie , kupilam na dzien dziecka dzieciaka 3 roboty wally wie nie ma szans zeby bylo nie z regulaminem emotka jeszcze mam paragony jakby im odbilo i chcieli nie popuszcze mogli wczesniej sie obudzic

małe zainteresownie/ to jeszcze nagród powinni dołożyć dla tych, którzy jednak coś kupili!!!!! co oni sobie wyobrażają?w regulaminie nie było, ze mogą przyznać mniej nagród nagrody miały być przyznane w demokratycznym głosowaniu internautów kpiny sobie robią Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2473609 Napisano: 02.07.2009 07:42:16 w TESCO konkursy
alaalex40 napisał(a):

monia24 napisał(a):

Agnes napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

Agnes napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Agnes napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Grał ktoś w Mysłowicach o grille? emotka


chodzi Ci o konek real winiary?
ja myslalam ze to ogólnopolski i losowanie ogólne



podawało się kod pocztowy w sms-ie, więc pewnie będzie po 2-3 grille na sklep emotka
nie pamiętam ile ich tam było emotka


kurcze a ja nakupowałam zupek akurat w tym najbardziej znanym w miesci emotka trzeba bylo mi jechac do innego


pewnie w manufakturze;p
ja na pilsudskiego;p
ciekawe jak to bedzie;]


dokładnie w manufakturze bo mam najblizej
emotka



Maleńka na Mysłowice przypadły 2 grille emotka Mam na 1 nadzieję emotka



skad wiadomo ze po 2?? ja wyslalam 3x 10 smsow i mam nadzieje ze mi sie zwroci,... emotka

w regulaminie jest podane le grili przypada na dany sklep
Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2473576 Napisano: 02.07.2009 07:20:58 w TESCO konkursy
monia24 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

monia24 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

szymen napisał(a):

Z tych winiar, to nie wiadomo kiedy beda dzwonic. Dzisiaj niby mieli zaczac, ale to jest duzo dzwonienia i moze sie przeciagnac nawet do tygodnia (jeszcze rezerwowi w razie czego... ). Ech, ogolnie to ciezko sie o czegos dowiedzeic, ale mam caly czas nadzieje, ze zadzwonia emotka


to beda dzwonic czy beda smsy?? ciekawe- bo skoro wczoraj bylo losowanie to jakies info powinno juz byc emotka



chyba będą dzwonić...



Szymen i Maleńka graliście w Mysłowicach ??? emotka



Jasne emotka
Ja też mam chrapkę na jednego emotka
Przyznaj się ile posłałaś? emotka



4 smski emotka


i pomyśleć ze kiedyś robiłam zakupy w Mysłowicach bo myślałam ze tam jest mała konkurencja emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2468720 Napisano: 30.06.2009 07:25:16 w Paragony
surfer napisał(a):

Cytat surfer:
Poszukuje paragonu z Selgros sprzed 21 czerwca z zakupem 2 produktoe h&s, blenda-med lub gilette. Oferty proszé na pw

dzięki, że zgarnąłeś nagrodę sprzed nosa uczciwie grającym mam nadzieje, że nie znajdziesz paragonu


Proszé emotka

jesteś naprawdę bezczelny
Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2468694 Napisano: 30.06.2009 07:18:50 w Paragony
surfer napisał(a):

Poszukuje paragonu z Selgros sprzed 21 czerwca z zakupem 2 produktoe h&s, blenda-med lub gilette. Oferty proszé na pw emotka


dzięki, że zgarnąłeś nagrodę sprzed nosa uczciwie grającym mam nadzieje, że nie znajdziesz paragonu emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2463215 Napisano: 28.06.2009 10:26:41 w Rossmann
pioge7 napisał(a):

dysia napisał(a):

edziagrabarka napisał(a):

czarnaporzeczka2 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

ja wczoraj chcialam odebrac 2 bo akurat robilam zakupy ale inna babka byla i dala mi tylko 1 ... ostatnio jak byla inna dostalam 3 i nie bylo problemu emotka trzeba miec szczescie na jaka babeczke sie trafi


mojej babci nie chcieli wydac bo Pani na pewno nie rejestrowała się sama, bo nie wygląda Pani na taką co by umiała obsługiwać komputer niech przyjdzie ta osoba która to pisała


bezczelne babska!!!


emotka


strasznie bezczelna baba, dobrze powiedziane trzeba trafić na fajną
chciała zachapać dla siebie
moja koleżanka kiedyś poszła i nawet babka ją o nazwisko pytała!
pewnie nieodebranme zetswy do piątku ida dla kasjerek!



ja bym od razu poprosiła kierownika lub napisała do centrali rosmanna na taką bezczelność nie można pozwolić brak mi słów w ogóle emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2461114 Napisano: 26.06.2009 08:01:11 w Rossmann
hittmanka napisał(a):

kajus18 napisał(a):

kupowałam dzisiaj w rosmaniie myjkę i pani mi dała skrab opakowany w folie a w nim próbki:
-lakier nivea volume 50 ml
-Vanish Oxi Action Multi (malutki nie wiem ile gram')
-balsam po goleniu Nivea for Men 30 ml
-United Colors Of Benetton 1,5 ml
-Dove krem 6ml

a do tego jeszcze w siateczce takiej jak odbieramy prezenty
-nivea krem 10 ml w niebieskim pudełeczku
-Luksja żel pod prysznic 10 ml
-nivea szampon 10 ml

nie wiem czy to jakaś nowa akcja czy tylko tak

emotka emotka emotka emotka


SUPER emotka u mnie w skarbie była tylko próbka olejku pod prysznic emotka



w tym tez jest w środku on jest identyczny tylko opakowany w folie i z takimi fajnymi dodatkami i jeszcze ta fajna paczuszka super emotka
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2461090 Napisano: 26.06.2009 07:53:04 w Rossmann
kupowałam dzisiaj w rosmaniie myjkę i pani mi dała skrab opakowany w folie a w nim próbki:
-lakier nivea volume 50 ml
-Vanish Oxi Action Multi (malutki nie wiem ile gram')
-balsam po goleniu Nivea for Men 30 ml
-United Colors Of Benetton 1,5 ml
-Dove krem 6ml

a do tego jeszcze w siateczce takiej jak odbieramy prezenty
-nivea krem 10 ml w niebieskim pudełeczku
-Luksja żel pod prysznic 10 ml
-nivea szampon 10 ml

nie wiem czy to jakaś nowa akcja czy tylko tak

emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2456893 Napisano: 25.06.2009 10:03:52 w TESCO konkursy
ciriness napisał(a):

malenka89 napisał(a):

ciriness napisał(a):

a ja jestem ciekawa jak ktoś wygrał np. w konkursie adrenalina i konkursie tesco australia to można na ten sam paragon czy nie, jak myślicie?



myśle, że tak emotka




Pan z ergo marketing odpowiedział mi tak:

Witam,
Nie może Pani. Jeden paragon uprawnia tylko do jednej nagrody.
Z poważaniem
Koordynator promocji


oj oj oj czyli przepada mi scyzoryk lub portfel emotka emotka


mi też odpisał że na każdy konkurs muszą by osobne paragony Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2454864 Napisano: 24.06.2009 02:35:55 w TESCO konkursy
kajus18 napisał(a):

emmmiliaaa napisał(a):

Cytat emmmiliaaa:
a ja zapomnialam wyslac na ta australie a tam niemal gwarantowana nagroda ten portfel albo scyzoryk bo duzo tego maja

ja grałam na to i na to duzo tego maja ale też wartość nagrody 4 złote ; ale dobrze że teraz były smsy a adrenaliny

ale zawze to mile cos wygrac nawet za 4 zl emotka


oczywiście dlatego czekam na jeszcze jakieś smsy emotka emotka i jestem ciekawa czy an stronce beda hasła tych co zdobyli nagrody główne


teraz lecą smsy z tesco australia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2454754 Napisano: 24.06.2009 02:04:05 w TESCO konkursy
emmmiliaaa napisał(a):

Cytat emmmiliaaa:
a ja zapomnialam wyslac na ta australie a tam niemal gwarantowana nagroda ten portfel albo scyzoryk bo duzo tego maja

ja grałam na to i na to duzo tego maja ale też wartość nagrody 4 złote ; ale dobrze że teraz były smsy a adrenaliny

ale zawze to mile cos wygrac nawet za 4 zl emotka


oczywiście dlatego czekam na jeszcze jakieś smsy emotka emotka i jestem ciekawa czy an stronce beda hasła tych co zdobyli nagrody główne Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2454717 Napisano: 24.06.2009 01:50:12 w TESCO konkursy
emmmiliaaa napisał(a):

a ja zapomnialam wyslac na ta australie emotka a tam niemal gwarantowana nagroda ten portfel albo scyzoryk bo duzo tego maja emotka


ja grałam na to i na to duzo tego maja ale też wartość nagrody 4 złote ; emotka emotka emotka ale dobrze że teraz były smsy a adrenaliny emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2454669 Napisano: 24.06.2009 01:36:26 w TESCO konkursy
malenka89 napisał(a):

kajus18 napisał(a):

teraz były smsy gdzie do wygrania były pakiety adrenalina ?



tak emotka


emotka emotka emotka emotka to super bo jeszcze był konkurs o australie tam były scyzoryki i portfele do wygrania ale jak teraz pakieciki to super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2454658 Napisano: 24.06.2009 01:32:47 w TESCO konkursy
teraz były smsy gdzie do wygrania były pakiety adrenalina ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2453727 Napisano: 24.06.2009 08:57:55 w TESCO konkursy
olciak napisał(a):

becia1973 napisał(a):

mam pytanie w sprawie konkursu Real Disney , mam nagrodę dodatkową i nie wiem czy trzeba odsyłać paragon???????? emotka


tez wygrałam aparat ale wraz ze zgłoszonym zdjeciem wysłałam skan paragonu. Zobaczymy, moze @ jakiegoś dostaniemy... w regulaminie nic nie ma na temat wysyłki nagrod dodatkowych


ja tez tak zrobiłam emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2453704 Napisano: 24.06.2009 08:53:51 w TESCO konkursy
becia1973 napisał(a):

mam pytanie w sprawie konkursu Real Disney , mam nagrodę dodatkową i nie wiem czy trzeba odsyłać paragon???????? emotka


a nie dołączałaś paragonu do pracy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0