Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kajus18

kajus18

#2291745 Napisano: 03.04.2009 09:35:52 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza ze poczta polska znowu podniosła ceny emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2269385 Napisano: 26.03.2009 06:09:34 w TESCO konkursy
szymen napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

zucchini napisał(a):

niestety nie z ogólnego, piszę reklamację emotka


i co ci ta reklamacja da...w tesco 1 osoba-1 nagroda emotka


W Tesco mozna bylo wygrac ile sie chce. W ogolnym byla tylko 1 wygrana na osobe.


ja dostałam wszystkie kosze nawet 3 na jeden numer z Tesco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2207709 Napisano: 05.03.2009 10:16:21 w Dziś cieszę się z.....
cieszę się bo udało mi się założyć soczewki kontaktowe zdjąć je i znowu założyć. A już myślałam ze to niemożliwe w moim przypadku emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2185143 Napisano: 21.02.2009 05:02:32 w Paragony
aga17 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ja jestem jak najbardziej za oddawaniem/sprzedawaniem paragonów.Rzadko gram co prawda w takich konkursach promocyjnych,ale np. jak już kupię jakiś produkt promocyjny i nie wygram,to czemu ma się paragon zmarnować emotka


Dlatego że ten który wysłał sms a nie kupił produktu zabrał Ci szansę na wygraną a poza tym istnieją jeszcze listy rezerwowe


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2181263 Napisano: 19.02.2009 02:01:11 w TESCO konkursy
jomico napisał(a):

kajus18 napisał(a):

siwy28 napisał(a):

trojan napisał(a):

jomico napisał(a):

kryska31 napisał(a):

jomico napisał(a):

no tak, ale jeden wygrał tylko emotka kurcze nie wiedziałam że jak wygram tylko raz potrzebuje cztery produkty.. kurcz i co teraz...



Został wylosowany jeden sms i ten wygrał i jeden paragon wysyłasz, nie słuchaj głupot emotka emotka



też mi się tak wydaje że powinno być - jakbym dostała 2 smsy to faktycznie dwa paragony a tak jedna wygrana - jeden paragon.. ale już sama nie wiem


w takich konkursach mozna wygrac tylko raz na nr wiec nigdy nie dostaniesz dwóch smsów z wygraną.




zgadza się

nieprawda w regulaminie pisało, że można wysłać i wygrać dowolną liczbę razy pod warunkiem zakupu promocyjnych produktów.Ja na 1 numer dostałam 2 razy osobne smsy że wygrałam ( w sumie z numeru wysłałam 3 smsy)




kajuś i wysyłasz 2 czy 3 paragony? skoro wygrałaś na jeden numer to chyba 2 czy jak mowia inni 3?

postaram się zadzwonić na infolinie ogólnie miałam zamiar wysłać 3 bo w smsie pisało paragony' a nie paragon.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2181261 Napisano: 19.02.2009 01:59:34 w TESCO konkursy
aendrius1 napisał(a):

czy ktos pomyslał co bedzie jak w 2 losowaniu tym ogólnym ktos znów wygra na ten sam nr....a paragonu juz nie bedzie miał!!!co wtedy


moim zdaniem to samo co z wedlem gdy się wygrywało perfumy- będą już mieć nasze paragony i dane.Przecież obie te loterie organizuje jedna firma Pepermint Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2181219 Napisano: 19.02.2009 01:37:56 w TESCO konkursy
visserarthur napisał(a):

a co jak sie wyslalo dwa smsy i sie dwa razy wygralo...


to tylko się cieszyć emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2181214 Napisano: 19.02.2009 01:35:15 w TESCO konkursy
siwy28 napisał(a):

trojan napisał(a):

jomico napisał(a):

kryska31 napisał(a):

jomico napisał(a):

no tak, ale jeden wygrał tylko emotka kurcze nie wiedziałam że jak wygram tylko raz potrzebuje cztery produkty.. kurcz i co teraz...



Został wylosowany jeden sms i ten wygrał i jeden paragon wysyłasz, nie słuchaj głupot emotka emotka



też mi się tak wydaje że powinno być - jakbym dostała 2 smsy to faktycznie dwa paragony a tak jedna wygrana - jeden paragon.. ale już sama nie wiem


w takich konkursach mozna wygrac tylko raz na nr wiec nigdy nie dostaniesz dwóch smsów z wygraną.




zgadza się

nieprawda w regulaminie pisało, że można wysłać i wygrać dowolną liczbę razy pod warunkiem zakupu promocyjnych produktów.Ja na 1 numer dostałam 2 razy osobne smsy że wygrałam ( w sumie z numeru wysłałam 3 smsy)
Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2180933 Napisano: 19.02.2009 11:31:19 w TESCO konkursy
jomico napisał(a):

mam głupie pytanie - wiem, że jest regulamin ale wole się upewnić emotka kostki mydła też wchodzą? bo kupiłam dwie kostki i mam kostka dove. W regulaminie jest ze wszystkie, ale kiedys przeczytalam na forum, że ktoś napisał że mydła nie emotka


tak kostki mydła się liczą emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2180775 Napisano: 19.02.2009 10:38:15 w TESCO konkursy
szunia napisał(a):

pestka napisał(a):

szunia napisał(a):

a ja mam takie pytanko - czy jak wysłałam smsa na konk w tesco, to on automatycznie bierze udział w tej loterii ogólnopolskiej, czy muszę wysłać drugiego esa?


drugiego


to jak w takim razie rozumieć ten zapis z reg. loterii ogólnej:

przesłać z telefonu komórkowego należącego do sieci korzystającej z polskich zasobów numeracji, z wyłączeniem bramek SMS-owych, na nr 7101, od dnia 02.01.2009 r. do dnia 01.03.2009 r., SMS o treści DOVE lub DOVET w przypadku zakupu produktów objętych promocją w sklepach TESCO lub DOVEC w przypadku zakupu produktów objętych promocją w sklepach CARREFOUR. SMS-y o treści DOVET i DOVEC biorą równocześnie udział w odrębnych loteriach promocyjnych, na podstawie regulaminów loterii promocyjnych prowadzonych w sieciach tych sklepów. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,00 zł netto (1,22 zł z VAT).

nie musisz wysyłać drugiego!! To jest jakby konkurs w konkursiejeden sms bierze udział w obydwu losowaniach .
Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2144390 Napisano: 01.02.2009 12:11:48 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza że w nowym konkursie clear trzeba zapłacić samemu podatek w przypadku wygranej a to jest ponad 3 tysiące złotych emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2142951 Napisano: 31.01.2009 03:11:21 w Wkurza mnie...
kajanna napisał(a):

olunka napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

wkurza mnie ze jak wrzucę coś w google to przy kazdej witrynie wyskakuje mi że Ta witryna może wyrządzić szkody na Twoim komputerze i w nic nie moge wejsc emotka
http://www.google...amp;q=polska&lr=

co jest grane?



o ty też to masz a ja się wystraszyłam, że tylko u nie emotka chyba wujek google ma kłopoty emotka


Pocieszyłyscie mnie,bo myslałam,ze to cos u mnie dzieje się

u mnie jest to samo
emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2142843 Napisano: 31.01.2009 02:32:15 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

nursek napisał(a):

emotka



a ciebie nursek wkurza że ci jedna powieka opada czy jak ? emotka


emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2142089 Napisano: 31.01.2009 08:20:59 w Wkurza mnie...
misio666 napisał(a):

marielu napisał(a):

justys8 napisał(a):

misio666 napisał(a):

annna84 napisał(a):

Wkurza mnie, że powinnam pisać pracę magisterską, a mi się nie chce emotka


Podpisuję się pod tym stuprocentowo


ooo to i ja się dołączę...



to nie piszcie, bądźta burakami bez magistra emotka


Fakt, że zdobędę papier nie sprawi, że w mgnieniu oka stanę się nagle mądrzejsza, bystrzejsza i w czymkolwiek lepsza. Po prostu będę miała papier.

'papier' dostaniesz za prace nad którą siedziałaś, myslałaś, pisałaś, szukałaś informacji itd. to chyba nie jest nic'???czy tak praca nie poszerza horyzontów, nie uczy czegoś nowego, nie pogłębia naszych informacji ? nie rozumiem takiego podejścia to po co w ogóle iść na studia jeśli nic sie z nich nie wynosi prócz 'papieru
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2098025 Napisano: 14.01.2009 07:41:05 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
aureliaa napisał(a):

prezol napisał(a):

milena24nt napisał(a):

prezol napisał(a):

milena24nt napisał(a):

Dziś dostałam kosmetyki garnier czysta skóra. Ktoś może pamięta co to był za konkurs???



a to nie z garnierczystebrzmienie??? a to mzoe i mi przyjdzie:D


dzięki, zgadza sie jestem na liście, ale coś mi się kojarzy że ja ten konkurs sobie odpuściłam, bo tam chyba trzeba było mieć paragon, alb o coś mi się już myli emotka za dużo tych konkursów !!! oooooooo




paragon trzeba było meic jesli było sie w trójce dla tyvh co phony wygrali



Ja już dostałam za ten konkurs nagrodę! Nie wiem skąd ale nie oddam emotka Podoba mi się ten zestaw i na pewno się przyda emotka

ja też odpuściłam a nagrodę dostałam zestaw super emotka :):)
Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2010965 Napisano: 10.12.2008 04:41:08 w Wkurza mnie...
wkurza mnie ze przepadły mi 3 mp4 z tesco bo dzwonili o takich godzinach że nie mogłam wyjść z zajęć żeby odebrać telefon dlaczego do wszystkich nie powysyłajli smsów nie byłoby wtedy problemu emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2005149 Napisano: 08.12.2008 06:41:30 w Pomocy!!!!
ło
isiulka napisał(a):

isiulka napisał(a):

kajus18 napisał(a):

swibek napisał(a):

kajus18 napisał(a):

szukam informacji jak sprawdzić na rakiecie do tenisa jakiej wielkości jest raczka? nie amm zielonego pojęcia gdzie tego szukać emotka emotka emotka emotka emotka


chodzi Ci o to gdzie to jest na rakiecie napisane? czy wogóle jaką powinnaś mieć długość? czy nie znasz symboli?


chodzi o to ze4 mam rakiete i nie wiem jaką długość raczki ma ta rakieta?czy gdzieś to na tej rakiecie jest napisane? emotka emotka emotka emotka


Tu chodzi o grubosc raczki a nie długość;)


Tzw. Metoda amerykańska określa obwód rączki cyframi od 0 do 5, natomiast metoda angielska określa obwód rączki w calach od 4 do 4 i 5/8 cala. Rozmiar 0 odpowiada 4 calom, 2 -4 1/8, 3 -43/8, 4 - 41/2, 5 - 4 5/8.

Wymierz srednice w calach, pewnie gdzies w internecie znajdziesz polski odpowiednik w cm


matko emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2001075 Napisano: 07.12.2008 07:31:31 w Pomocy!!!!
swibek napisał(a):

kajus18 napisał(a):

szukam informacji jak sprawdzić na rakiecie do tenisa jakiej wielkości jest raczka? nie amm zielonego pojęcia gdzie tego szukać emotka emotka emotka emotka emotka


chodzi Ci o to gdzie to jest na rakiecie napisane? czy wogóle jaką powinnaś mieć długość? czy nie znasz symboli?


chodzi o to ze4 mam rakiete i nie wiem jaką długość raczki ma ta rakieta?czy gdzieś to na tej rakiecie jest napisane? emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#2000940 Napisano: 07.12.2008 06:57:40 w Pomocy!!!!
szukam informacji jak sprawdzić na rakiecie do tenisa jakiej wielkości jest raczka? nie amm zielonego pojęcia gdzie tego szukać emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1997046 Napisano: 06.12.2008 11:19:37 w TESCO konkursy
czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak to jest z tymi smsami z mp4 tesco? Dostałam smsa- przefaksowałam paragon.Ale czytam i do niektórych zamiast wysłać smsa dzwonili? A z ze zwykłego czy z zastrzeżonego?Będę wdzięczna za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0