Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kajus18

kajus18

#1488009 Napisano: 16.04.2008 08:32:47 w Pomocy!!!!
primrose napisał(a):

kajus18 napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

kajus18 napisał(a):

jak wysłać coś kurierem?i jakim najlepiej jestem z Częstochowy...mam iść z tym przedmiotem do ich biura i tam mi to zapakują i wyślą? przepraszam za takie prymitywne pytania ale nigdy nie wysyłałam nic kurierem emotka


to zależy co chcesz wysłać,jesli do 5 kg to tani jest inpost albo UPS http://www.ups.co...tent/pl/pl/index.jsx ,lub siódemka-te były najtańsze jak ostatnio wysyłałam.
Musisz mieć w miare dobrze zapakowane,bo rzucają tymi paczkami emotka .Możesz do nich zawieźć na miejsce albo zamówic kuriera i odbierze ci paczke z domu.Najlepiej zadzwoń do konkretnej firmy i ci szczegółowo wyjaśnią ,co i jak.

przedmiot waży koło 3 kg to ile tak mniej więcej za to zapłacę orientacyjnie bo oglądam różne tabele zapłaty ale są tak napisane że....




Wysylalam ostatnio przez Dpd chyba sa aktualnie najtansi na rynku. Na pewno duzo tansi niz Dhl i ups. In post jest zenujacy, moja reklamacja juz sie buja od miesiaca:/

o in poście to za dużo negatywnych rzeczy na tym forum słyszałam żeby dać się skusić ....
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1487905 Napisano: 16.04.2008 07:36:38 w Pomocy!!!!
kadjas123 napisał(a):

w tabelach są kwoty netto więc musisz doliczyć vat-22%.Najtaniej w UPs kosztowała mnie taka paczka Standard,ubezpieczona/płacisz za to 2 zł/-36 zł inne:DHL.Siódemka- brały 40,20 zł.Oczywiście wszystkie przyjeżdżały po paczke do mnie.


dziękuję mam nadzieję że jakoś sobie poradzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1487871 Napisano: 16.04.2008 07:14:44 w Pomocy!!!!
kadjas123 napisał(a):

kajus18 napisał(a):

jak wysłać coś kurierem?i jakim najlepiej jestem z Częstochowy...mam iść z tym przedmiotem do ich biura i tam mi to zapakują i wyślą? przepraszam za takie prymitywne pytania ale nigdy nie wysyłałam nic kurierem emotka


to zależy co chcesz wysłać,jesli do 5 kg to tani jest inpost albo UPS http://www.ups.co...tent/pl/pl/index.jsx ,lub siódemka-te były najtańsze jak ostatnio wysyłałam.
Musisz mieć w miare dobrze zapakowane,bo rzucają tymi paczkami emotka .Możesz do nich zawieźć na miejsce albo zamówic kuriera i odbierze ci paczke z domu.Najlepiej zadzwoń do konkretnej firmy i ci szczegółowo wyjaśnią ,co i jak.

przedmiot waży koło 3 kg to ile tak mniej więcej za to zapłacę orientacyjnie bo oglądam różne tabele zapłaty ale są tak napisane że....
Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1487817 Napisano: 16.04.2008 06:57:30 w Pomocy!!!!
jak wysłać coś kurierem?i jakim najlepiej jestem z Częstochowy...mam iść z tym przedmiotem do ich biura i tam mi to zapakują i wyślą? przepraszam za takie prymitywne pytania ale nigdy nie wysyłałam nic kurierem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1469370 Napisano: 07.04.2008 09:26:59 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
agava napisał(a):

marielu napisał(a):

a mnie sie nie podoba ze coraz więcej sie Wam (Nam) nie podoba jak podoba emotka


Też nad tym myślałam emotka Wciąż jakieś ale ... Czepiamy się tego Pionasa jak rzepy psiego ogona, często zapominając, że gdyby nie on, nie byłoby nas tu, bo nie byłoby tej stronki. To nie tak, tamto też jest źle, biedny Adrian już pewnie ma wrzody emotka A przecież najważniejsze jest, mamy swoją przystań, mamy bogatą bazę konkursów (z której każdy może korzystać bez ograniczeń). Co byśmy zrobili, gdyby e-konkursy.info przestały działać?
A co tam - Pionas - kochamy Cię!

popieram zdecydowanie! a jeśli coś mi sie szalenie nie podoba to narzekanie typu wygrałam ipoda ale nie wygrałam aparatu doszły płyty dvd a nowych nic nic nicitd itp. niedługo ktoś napisze dojechał samochód ale dzisiaj pustki
emotka emotka emotka emotka zamiast sie cieszyć z każdej wygranej to jeszcze narzekania ehh... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1406391 Napisano: 07.03.2008 07:57:16 w Allegro.pl - bez linków
kajus18 napisał(a):

są jakieś kłopoty bo mi w sprzedawanych pojawiła się rzecz którą sprzedałam już dość dawno temu...

a to co teraz wystawiłam w ogóle nie pojawia się w wystawionych
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1406388 Napisano: 07.03.2008 07:55:59 w Allegro.pl - bez linków
są jakieś kłopoty bo mi w sprzedawanych pojawiła się rzecz którą sprzedałam już dość dawno temu... Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1396971 Napisano: 04.03.2008 11:09:50 w Konkursy firm tytoniowych
piter0073 napisał(a):

dysia napisał(a):

samantha22 napisał(a):

dysia napisał(a):

dziewczyny otrzymałyscie juz prezenty z LM?


prezenty? ja nadal czekam na zegarek emotka i chyba sie juz nie doczekam emotka


uuu a ja myślałam ze załapie sie na torbę,,,
juz po moich kodach
szkoda znaczka i koperty


ja juz dobrych kilka miesiecy czekam na torbe i kurtke

do mnie torba przyszła w piątek z kodów wysłanych pocztą na samym początku promocji, sprawdzcie na konsumentpm czy przyznano wam nagrode, mi przyznano dopiero 15 lutego, czekam jeszcze na bluze
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1385995 Napisano: 27.02.2008 09:26:59 w Pomocy!!!!
maa napisał(a):

wystarczy podac go Pani


ślicznie dziękuję emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1385984 Napisano: 27.02.2008 09:20:52 w Pomocy!!!!
Mam pytanie dla tych , którzy byli na filmie Lejdis w Multikinie wygranym z coca coli light czy trzeba mieć sms w telefonie z kodem, czy wystarczy na kartce i podam go Pani? Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1345435 Napisano: 05.02.2008 08:04:01 w Romanse, amory i inne pierdoly :)
ja na swoją skrzynkę dostaję co tydzień zdjęcia jakiś penisów...znaczy narysowanych nie w realu emotka z jakiejś angielskiej strony...nie wiem skont to a może ktoś też dostaje? emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1272224 Napisano: 03.01.2008 05:16:55 w Pomocy!!!!
czy do kogoś dzwoniono dzisiaj z numeru 602...868 emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1226184 Napisano: 07.12.2007 04:15:38 w Pomocy!!!!
icoonia napisał(a):

wydaje mi sie ze ta co sie zaklada na pioro przy kazdym uzyciu

czyli po prostu zatyczka ? Dziekuję jestem wdzięczna do końca życia
emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1226163 Napisano: 07.12.2007 04:11:02 w Pomocy!!!!
moze i się osmieszę tym pytaniem do końca zycia ale czy ktoś moze wie która część pióra to skuwka?Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1217581 Napisano: 03.12.2007 11:44:09 w Allegro.pl - bez linków
crism napisał(a):

hmm... ja od świeżych allegrowiczów też kupuję za pobraniem....albo wcale nie kupuje, wole dopłacić te kilka zł i kupić od kogoś doświadczonego.


mam 16 komentarzy pozytywnych nawt bardzo miłych i jedną rzecz sprzedawałam przez odbiór osobisty nie wiem wydaje mi się że aż tak niewiarygodna to nie jestem...zresztą tu jest link
http://www.allegr...page.php?uid=7416946 Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1217580 Napisano: 03.12.2007 11:40:36 w Allegro.pl - bez linków
chochliczka napisał(a):

kajus18 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

kajus18 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

kajus18 napisał(a):

poczytałam sobie jego komentarze i kupował u ludzi którzy też nie wysyłają za pobraniem.i wielu dziękuje mu za szybką wpłatęwięc nie rozumiem emotka emotka naprawdę szkoda gadać...:(


to samo mialam z ostatnia klientka,ale w ostatecznosci wyslalam jej za tym pobraniem,ale pierwszy i ostatni raz to zrobilam ...nie cierpie takich ludzi,skoro ktos pisze ze nie wysyla za pobraniem to nie wysyla i juz emotka


emotka zgadzam sie z tobą w zupełności.Cóż życie...:(


napisz jak sprawa sie zakonczyla emotka trzymam kciuki emotka


ok własnie mu smaruję meila ze wysyłam mu za pobraniem ale też że nie rozumiem czemu mi akurat nie chce wpłacić pieniędzy na konto...ciekwe co mi odpisze dam znać emotka


dopisz o wyzszych kosztach za przesylke,by sie pozniej nie wykrecal,ze chcialas go oszukac i wziac wiecje kasy..


napisałam mu że koszt wysyłki wynosi wtedy 12 zł-wolę już wysłać za potwierdzeniem odbioru, żeby mi jeszcze nie wywinął że może paczki nie dostał emotka emotka komentarza nie wystawię.niewiem z niektórymi którzy kupuja to aż przyjemnie np. na gg pogadać nie tylko o allegro emotka a drudzy to...przecież mógł napisać przed zalicytowaniem , czy zgadzam się na wysłanie paczki za pobraniem wtedy napisałabym że nie i nie byłoby problemu a tak zalicytował i tu ci go dokładnie zaczytujęNie mam na to czasu więc dziękuje i pozdrawiam aha rzecz sprzedana aukcja zakończona prowizja pobrana a on mi dziekuje i nawet pozdrawia normalnie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1217577 Napisano: 03.12.2007 11:27:36 w Allegro.pl - bez linków
chochliczka napisał(a):

kajus18 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

kajus18 napisał(a):

poczytałam sobie jego komentarze i kupował u ludzi którzy też nie wysyłają za pobraniem.i wielu dziękuje mu za szybką wpłatęwięc nie rozumiem emotka emotka naprawdę szkoda gadać...:(


to samo mialam z ostatnia klientka,ale w ostatecznosci wyslalam jej za tym pobraniem,ale pierwszy i ostatni raz to zrobilam ...nie cierpie takich ludzi,skoro ktos pisze ze nie wysyla za pobraniem to nie wysyla i juz emotka


emotka zgadzam sie z tobą w zupełności.Cóż życie...:(


napisz jak sprawa sie zakonczyla emotka trzymam kciuki emotka


ok własnie mu smaruję meila ze wysyłam mu za pobraniem ale też że nie rozumiem czemu mi akurat nie chce wpłacić pieniędzy na konto...ciekwe co mi odpisze dam znać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1217574 Napisano: 03.12.2007 11:22:55 w Allegro.pl - bez linków
chochliczka napisał(a):

kajus18 napisał(a):

poczytałam sobie jego komentarze i kupował u ludzi którzy też nie wysyłają za pobraniem.i wielu dziękuje mu za szybką wpłatęwięc nie rozumiem emotka emotka naprawdę szkoda gadać...:(


to samo mialam z ostatnia klientka,ale w ostatecznosci wyslalam jej za tym pobraniem,ale pierwszy i ostatni raz to zrobilam ...nie cierpie takich ludzi,skoro ktos pisze ze nie wysyla za pobraniem to nie wysyla i juz emotka


emotka zgadzam sie z tobą w zupełności.Cóż życie...:( Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1217570 Napisano: 03.12.2007 11:16:22 w Allegro.pl - bez linków
poczytałam sobie jego komentarze i kupował u ludzi którzy też nie wysyłają za pobraniem.i wielu dziękuje mu za szybką wpłatęwięc nie rozumiem emotka emotka naprawdę szkoda gadać...:( Wyświetl w wątku >>
0 0

kajus18

#1217565 Napisano: 03.12.2007 11:12:10 w Allegro.pl - bez linków
to tak zrobię dziękuję wam emotka mam tylko nadzieję że on nie zrobi mi jakiegoś świstwa. że też ludzie nie mogą być po prostu LUDźMI emotka Wyświetl w wątku >>
0 0