Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ksantypa

ksantypa

#505489 Napisano: 06.01.2007 09:17:52 w Zbieramy kasę!
0 0

ksantypa

#502865 Napisano: 05.01.2007 05:46:01 w Konkursy firm tytoniowych
ksantypa napisał(a):

doberman2001 napisał(a):

Mam kody ale wiecej nic nie wiem.
Jest gdzies moze w necie opisane co i jak w tym konku?


wysyłąsz sm od 8.00 do 24.O pełnej godzinie pierwszy sms wygrywa nagrode główna w postaci mp3 , odtwarzacz mp3, bluza, plecak lub koszulka.Jka Tobie sie nie uda trafic w pełna to masz możliwośc wybrania sobie nagrody gwarantowanej.# nagrody gwarantowane i 1 główna na jeden numer telefoniczny.


miało być 3 nagrody gwarantowane i 1 główna z tego samego numeru telefonu Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#502863 Napisano: 05.01.2007 05:45:01 w Konkursy firm tytoniowych
doberman2001 napisał(a):

Mam kody ale wiecej nic nie wiem.
Jest gdzies moze w necie opisane co i jak w tym konku?


wysyłąsz sm od 8.00 do 24.O pełnej godzinie pierwszy sms wygrywa nagrode główna w postaci mp3 , odtwarzacz mp3, bluza, plecak lub koszulka.Jka Tobie sie nie uda trafic w pełna to masz możliwośc wybrania sobie nagrody gwarantowanej.# nagrody gwarantowane i 1 główna na jeden numer telefoniczny. Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#502853 Napisano: 05.01.2007 05:42:37 w Konkursy firm tytoniowych
doberman2001 napisał(a):

Witam!

Mam pytanko co do konkursu west. Wchodze na strone www.west.pl i tam trzeba podac date urodzenia kod z paczki i numer telefonu. Wpisuje to wszystko i wyskakucje mi ze nieprawidlowy kod. Juz nic z tyego nie rozumiem. Moze mi ktos wyjasnic o co w tym chodzi. Z gory dziekuje. Aha, gram pierwszy raz.


a wysłałąś wperw sms z tego kodu bo inaczej nie wejdzesz Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#502455 Napisano: 05.01.2007 02:49:30 w Pomocy!!!!
cosmolinka napisał(a):

Kot mi pomoże przy konku sms'owym? emotka Muszę wysłać o pełnej godzinie, tzn. wygrywa pierwszy sms o np. 15 i co mam zrobić? O której go wysłać? Mam tela w Heyah, ktoś pomoże? Bardzo proszę, bo na tych konkach już fortunę wydałam emotka


http://www.timean...lock/city.html?n=262
ja najczęściej wysyłąm wedłóg tego czasu i 3 sekundy pzred pełną Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#502169 Napisano: 05.01.2007 12:56:59 w Zbieramy kasę!
wiecie co tam jest napisane , że taki baner można mieć na swoim forum.Może i my byśmy takie 2 wstawili -byłoby wygodniej z klikaniem Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#483287 Napisano: 27.12.2006 02:21:00 w Konkursy firm tytoniowych
fajne te mp3-ja wybrałam sobie niebieską ale skąd ta pewnośc , ze to takie są te mp3.Czyżby ktos już dostał wygraną do domu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#475469 Napisano: 21.12.2006 11:38:38 w Konkursy firm tytoniowych
emanuela24 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

słuchajcie wygrałam mp3 ale nie pytaja się mnie o namiary czyli o adres imie , nazwisko itd.Czy tak ma być czy przyślą sms w którym mam podac namiary



ale na strone musisz wejść by potwierdzić nagrode (musisz wybrać kolor tej mp3) Wiem bo ja też już wygrałam mp3 emotka


Buziaczek za odpowiedź.Wybrałam niebieska -nie wiesz czasami jaką pojemnośc ma to cudo? Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#475458 Napisano: 21.12.2006 11:31:41 w Konkursy firm tytoniowych
lila83 napisał(a):

przeciez pewnie wypelniles formularz rejestracyjny wiec juz nie musisz podawac emotka
a ja wczoraj plecak i nagrode gwarantowana emotka


Dzięki za odpowiedź-juz doszłam , że formularz wypełniałam na stronce.Gratki wygranej-ja bym bardzo chciała wygrać bluze dla dzieciakó Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#475397 Napisano: 21.12.2006 11:07:56 w Konkursy firm tytoniowych
słuchajcie wygrałam mp3 ale nie pytaja się mnie o namiary czyli o adres imie , nazwisko itd.Czy tak ma być czy przyślą sms w którym mam podac namiary Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#464896 Napisano: 13.12.2006 06:18:51 w Konkursy firm tytoniowych
daw3 napisał(a):

czy na westach mozna zamowic gadzet i oddac glos na marzenie na jeden kod???


TAK-jeden gadźet i głos na jedno marzenie za jeden kod Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#447260 Napisano: 30.11.2006 07:18:44 w Avatar
ja tez mam nowy świateczny-tak jakoś miło i światecznie sie zrobiło na forum.Oby do Gwiazdki.Moje dzieci już wywiesiły list do św.Mikołaja na lodówce.Kurcze , żebym nie wiedziała po co to jest to bym pomyślała, że jakiś sklep z zabawkami sie reklamuje.Były takie pomysłowe , że do kazdej pożadanej rzeczy dokleiły rysunek lub fotkę ( z gazetek z reala , tesko i innych) .Teraz tylko mikołaj zrobi skok na bank i dzieci będą szczęśliwe ... Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#438459 Napisano: 24.11.2006 02:51:43 w GRATISY
nineczka17 napisał(a):

Witam Wszystkich!
Pisze od kilku miesięcy tylko do polskich firm.Na razie zagranicę odstawiłam.
Piszę dużo email i to jest mały sekret.

Sam Rupert wie że jak się pisze dużo to i są efekty. emotka


Dzięki za odpowiedź.Swego czasu tez sie bawiłam w zbieranie gadżetow i dlatego pyta czy z firm poskich czy z zagranicznych.Ja miałam największe i najfajniejsze zdobycze od firm zagranicznych.Pewnie sekret takich zbiorów tkwi w ilości ale i w dobrze zredagowanym e-mailu.Pozdrawiam i życzę cały czas tak obfitych zbiorów Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#437230 Napisano: 23.11.2006 05:35:52 w GRATISY
nineczka a czy możesz napisac czy piszesz do polskich firm czy do zagranicznych.? Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#436733 Napisano: 23.11.2006 10:52:59 w Żegnamy zmarłych
Jak myśle o tych rodzinach , którzy stracili najbliższych w tej katastrofie to mi ciarki przechodzą po plecach.Jak wytłumaczyć dzieciom , że ich tata już nie wróci , że już nigdy nie weźmie ich na rękę .Dosyć , że pracowali w takich skrajnych warunkach , codziennie narażali swoje życie to jeszzce spotkała ich śmierć w taki okrótny sposób.Oglądałam teraz program o pracy górników-włos na głowie sie jeży .Straszna praca.Cześć ich pamięci ale oni już nic nie czuja , najgożej mają ich najbliżsi Wyświetl w wątku >>
[*] 0

ksantypa

#436109 Napisano: 22.11.2006 07:48:26 w Poczta kradnie
POczta polska kradnie na potęgę ale to co dzieje sie z firmami kurierskimi a w szczególności z UPS to przekracza wszelkie dopuszczalne normy.Od uprzejmej pani z TVN dowiedziałam się numer pzrewozowy swojej pzresyłki z wygranym telefonem i jakie było moje zdziwienie kiedy na stronie on-line owej firmy pzreczytałam , ze moja komórka leży sobie od pzreszło tygodnia na jakiejś sortowni kopert.Po trzech dniach wydzwaniania i osobistej wizyty kuriera z kierownikiem u mnie w domu dowiedziałam sie , że niestety pzresyłka zaginęła.Nie wiem czy dostała nóg czy tak poprostu wyparowała.Dostałam polecenie od pani z UPS aby zadzwonić do TVN i poinformowac ich o zaistniałej sytuacji co niniejszym uczyniłam.Ale żebym sama nie dowiadywała sie o losy pzresyłki i żeby nie upzrejmość pani z infolinii tvn to do tej pory żyłabym sobie w błogim pzreświadczeniu , że prędzej czy później przesyłka trafi do moich rąk.Na koniec konkluzja-czy kurierzy z UPS nie odpowiadają materialanie za przesyłki , że tak beż opamiętania i czystoludzkiego wstydu kładą lapska na cudzej własności.Pomijam aspekty moralne takiego postępowania ale przecież w pracy mają nad soba pzrełożonych i kodeks wedle którego są rozliczani z wykonanej pracy.Podejrzewam , że kurier nieuczciwy , który w tak perfidny sposób chce oszukać Melise to ten sam , który położył łapę na mojej pzresyłce.Kurcze to normalnie nadaje sie do gazety. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

ksantypa

#426576 Napisano: 18.11.2006 05:24:25 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
U mnie nie działają linki do stronek z konkursami.Wypisuje , że taka strona nie istnieje Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#426562 Napisano: 18.11.2006 05:22:36 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
przyłączam sie do prośby-poprzednia szato graficzna wróóóć Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#425594 Napisano: 17.11.2006 09:41:34 w PODZIĘKOWANIA
samanta3 napisał(a):

Ja bardzo dziękuje emotka Ksantypie emotka
emotka emotka emotka Dziękuje bardzo emotka emotka emotka


Ale nie ma za co -czuje sie mocno zażenowana... Wyświetl w wątku >>
0 0