Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ksantypa

ksantypa

#6782296 Napisano: 19.05.2021 09:13:21 w Auchan
visserarthur napisał(a):

wojok napisał(a):

A robił ktoś zakupy za 200zł i płacił bonem z tej loterii?
Bo jest promocja do czwartku i dostaje się bon za 25zł, ale nie wiem czy płacąc tym bonem się dostanie kolejny?

Ja mam zamiar zrobić te zakupy i nie widzę powodu, dla którego miałby się bon nie wydrukować- oczywiście bez alkoholu i papierosów...

ja płaciłam bonami , kupilam nawet 3 piwa i wydrukowalo mi ten bon na 25 zl emotka -moze datego, mimo alkoholu wydrukowało mi bon bo miałam rachunek na 220 w tym 150 bonami Wyświetl w wątku >>

ksantypa

#6782142 Napisano: 18.05.2021 15:35:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
Fotel Gamingowy z Monster za okolo 1000 zł emotka Wyświetl w wątku >>

ksantypa

#6781524 Napisano: 15.05.2021 08:47:16 w Auchan
Z tym moim wpisem, że nie musi odbierać osoba, która wygrała bon chodziło mi o telefon-za kogoś bonu odebrać nie można emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

ksantypa

#6781476 Napisano: 14.05.2021 20:53:26 w Auchan
xooxoo napisał(a):

ksantypa napisał(a):

anaesth napisał(a):

aurorcia napisał(a):

superloser napisał(a):

aurorcia napisał(a):

A po odebraniu można go od razu wykorzystać?  Robił ktoś od razu zakupy?

Tak. Tylko na samoobslugowej kasie musisz poczekac na obsluge, by zatwierdzila platnosc.
Bez reszty...

Dzięki, bo mam info od jednej osoby, że wydać je można dopiero następnego dnia po odebraniu, przynajmniej tam gdzie odbierała to dostała takie info i trochę mnie to zmartwiło, bo do sklepu mam spory kawałek...

No nawet nie mów... Mam do Auchan 70km w jedną stronę emotka Akurat jadę do Dużego Miasta w następnym tygodniu i miałam nadzieję, że wyposażę się za darmoszkę w paragony na konkursy emotka

Podejrzewam, że one mają już wbitą datę ważności-jak odbierasz ciut później to od razu będziesz mogła je wykorzystać -ja odebrałam dzień po telefonie od nich i już mogłam zrobić za nie zakupy

Ja swojego jeszcze nie odebrałam, ale to znaczy, że oni dzwonią do osób, które trafiły bon?  emotka

tak, dzwonia z informacją, że bon jest gotowy do odbioru-nie musi odbierać telefonu osoba, która go wygrała. Wyświetl w wątku >>
1 xooxoo 0

ksantypa

#6781450 Napisano: 14.05.2021 18:58:04 w Auchan
anaesth napisał(a):

aurorcia napisał(a):

superloser napisał(a):

aurorcia napisał(a):

A po odebraniu można go od razu wykorzystać?  Robił ktoś od razu zakupy?

Tak. Tylko na samoobslugowej kasie musisz poczekac na obsluge, by zatwierdzila platnosc.
Bez reszty...

Dzięki, bo mam info od jednej osoby, że wydać je można dopiero następnego dnia po odebraniu, przynajmniej tam gdzie odbierała to dostała takie info i trochę mnie to zmartwiło, bo do sklepu mam spory kawałek...

No nawet nie mów... Mam do Auchan 70km w jedną stronę emotka Akurat jadę do Dużego Miasta w następnym tygodniu i miałam nadzieję, że wyposażę się za darmoszkę w paragony na konkursy emotka

Podejrzewam, że one mają już wbitą datę ważności-jak odbierasz ciut później to od razu będziesz mogła je wykorzystać -ja odebrałam dzień po telefonie od nich i już mogłam zrobić za nie zakupy Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

ksantypa

#6781280 Napisano: 14.05.2021 08:05:06 w Auchan
anialistopad napisał(a):

Siostra wygrała sobie bon 100 i przy rejestracji 1 literkę pomyliła w e-mailu. Napisała do nich już o tym. Wysla jej formularz na prawidłowy email czy przepadło?

jak wie jaki @ to moze niech założy sobie na nim konto emotka Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

ksantypa

#6780927 Napisano: 12.05.2021 21:16:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Ktoś mi wytłumaczy  o co chodzi z tymi    monetami na allegro z Żywca -te po 5 szt.  można je łączyć z innymi kontami ? To są jakeś zniżki ? Uzbierałam 30 i nie wiem za bardzo o co chodzi

https://allegro.p...enic-monety-na-kupon

https://allegro.pl/kampania/monety Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6780669 Napisano: 12.05.2021 09:45:33 w Auchan
juz mozna odbierać bony-zadzwonili na wygrany numer -potrzebny dowod Wyświetl w wątku >>
2 mia, maverick 0

ksantypa

#6780134 Napisano: 10.05.2021 09:23:52 w Auchan
flinta_13 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

edith napisał(a):

Czy miał ktoś taką sytuację, że po wygranej na drugi dzień wypelnilam dane, formularz się zawiesił i gdy kliknęłam drugi raz, pojawił się komunikat, że formularz nieaktywny. Gdzie można napisać do nich czy dane się zapisały. W odpowiedzi na informację o wygranej?

coś mają chyba nie tak ze stroną bo ja mam na stronie info o wygranej a potwierdzenia na @ nie przychodzą


Właśnie u mnie to samo...czekam i czekam...żeby nie było że wygranej nie będzie emotka

juz przyszła informacja o wygranej-ale dzisiaj jest poslizg Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

ksantypa

#6780128 Napisano: 10.05.2021 09:07:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
dzisiaj 150 do Auchan( razem 200) emotka Wyświetl w wątku >>

ksantypa

#6780126 Napisano: 10.05.2021 08:47:07 w Auchan
edith napisał(a):

Czy miał ktoś taką sytuację, że po wygranej na drugi dzień wypelnilam dane, formularz się zawiesił i gdy kliknęłam drugi raz, pojawił się komunikat, że formularz nieaktywny. Gdzie można napisać do nich czy dane się zapisały. W odpowiedzi na informację o wygranej?

coś mają chyba nie tak ze stroną bo ja mam na stronie info o wygranej a potwierdzenia na @ nie przychodzą Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

ksantypa

ksantypa

#6779534 Napisano: 06.05.2021 18:56:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Z dove w formularzu trzeba wgrać paragon ? Nie mam jak zerknąć teraz

trzeba Wyświetl w wątku >>

ksantypa

ksantypa

#6778999 Napisano: 04.05.2021 13:54:23 w WC - rozmowy o wszystkim
Bliskiej więzi pewnie i nie ma co nie znaczy, że żona i dzieci ich syna nie mają prawa do postawienie zniczy na grobie najbliższej im osoby.Poza tym takie stawianie czyjegoś bólu nad innym jest nie na miejscu-już był taki jeden co uważał, że jego ból jest większy niż innych.Ja powiem z własnego doświadczenia-nigdy nie wyrzucałabym znicza z grobu taty nawet od obcej osoby-skoro postawiła znaczy, że miała taka potrzebę. Wyświetl w wątku >>

ksantypa

#6778988 Napisano: 04.05.2021 13:02:41 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

ksantypa napisał(a):

superloser napisał(a):

ciotkaklotka napisał(a):

hej
jest jakiś prawnik na forum?
mam problem z teściami którzy wyrzucają moje rzeczy i moich córek z grobu męża
nadmienię że jeszcze przed śmiercią męża oznajmili mi że niezgodzą się go pochować do ziemi i jak u Nas nie da się piwniczki załatwić to będą szukać na innych cmentarzach.

I co, bedziesz dziadkow zastraszac prawnikami i sądem? Powaznie?
Rodzic nie powinien stawiac znicza na grobie wlasnego dziecka, to ich syn... a ze ciebie nie lubia, to zaden adwokat ani sąd tego nie zmieni...
Gdyby to twoje dziecko zmarlo, czy "obcym" dasz pierwszenstwo do jej/jego oplakiwania?
Normalnoscia jest stracic rodzicow i wspolmalzonka, strata dziecka nie "normalna"  emotka

NIe chcę się wtrącać ale z tego wpisu zrozumiałąm ,że to teściowie nie pozwalają stawiać zniczy dzieciom i zonie ale nie na odwrót

Dokladnie
Ich dziecko...

Ale też i tata i mąż -rozumiem ich ból ale to nie powód aby usuwać znicze od dziecci ich syna czy żony Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

ksantypa

#6778985 Napisano: 04.05.2021 12:59:21 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

ciotkaklotka napisał(a):

hej
jest jakiś prawnik na forum?
mam problem z teściami którzy wyrzucają moje rzeczy i moich córek z grobu męża
nadmienię że jeszcze przed śmiercią męża oznajmili mi że niezgodzą się go pochować do ziemi i jak u Nas nie da się piwniczki załatwić to będą szukać na innych cmentarzach.

I co, bedziesz dziadkow zastraszac prawnikami i sądem? Powaznie?
Rodzic nie powinien stawiac znicza na grobie wlasnego dziecka, to ich syn... a ze ciebie nie lubia, to zaden adwokat ani sąd tego nie zmieni...
Gdyby to twoje dziecko zmarlo, czy "obcym" dasz pierwszenstwo do jej/jego oplakiwania?
Normalnoscia jest stracic rodzicow i wspolmalzonka, strata dziecka nie "normalna"  emotka

NIe chcę się wtrącać ale z tego wpisu zrozumiałąm ,że to teściowie nie pozwalają stawiać zniczy dzieciom i zonie Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

ksantypa

#6774236 Napisano: 08.04.2021 12:15:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

W zozolach nagrody są w bramkach natychmiastowych czy losowanie?

losowanie Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6774070 Napisano: 07.04.2021 17:13:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kampania Woodford ze Streetcom Wyświetl w wątku >>

ksantypa

#6771989 Napisano: 25.03.2021 13:14:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
atyde25 napisał(a):

Z rana aplikacja ross bardziej łaskawa-carmex granat w sztyfcie.
I napój energetyzujący Ozone.Na dziś koniec.

u mnie krem dove https://www.ceneo...9EAQYASABEgIqMvD_BwE Wyświetl w wątku >>