Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ksantypa

ksantypa

#6671152 Napisano: 07.01.2020 14:59:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
Było dużo fajnych fotek także mieli z czego wybierać a co do wymogu rodziny to w regulaminie jest napisane, że wymogiem jest sernik ja o rodzinie nic nie wyczytałam emotka Wyświetl w wątku >>
1 ktosiu 0

ksantypa

#6671099 Napisano: 07.01.2020 12:26:06 w Czy informują/ informowali?
mam pytanie natury technicznej-gdzie są widoczne powiadomienia w Instagramie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6669667 Napisano: 31.12.2019 12:25:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

ksantypa napisał(a):

asantesana napisał(a):

Gdzie kupujecie konkursowego Captaina Jacka?  emotka

w Biedronce-po 2,99

U mnie nie ma emotka

tam gdzie piwa normalnie stoją to nie ma ale u mnie są przy wejściu w alejkę z chemią i kosmetykami Wyświetl w wątku >>

ksantypa

#6669655 Napisano: 31.12.2019 12:08:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Gdzie kupujecie konkursowego Captaina Jacka?  emotka

w Biedronce-po 2,99 Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

ksantypa

#6667721 Napisano: 19.12.2019 17:35:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No cóż jak mawiał klasyk " nadejszła wiekopomna chwila " cobym i jak si wpisała w tym wątku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6663782 Napisano: 04.12.2019 15:44:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joanna napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Pragnę poinformować, że karty ferrero zasilone emotka

moja nie emotka

Ja swoją dostałam tydzień temu Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6663774 Napisano: 04.12.2019 15:23:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pragnę poinformować, że karty ferrero zasilone emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6663498 Napisano: 03.12.2019 15:42:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joanna napisał(a):

po jakim czasie Wasza karta Ferrero była aktywna?

moja jeszzce jest ale nie zasilona - przysłali zaraz na początku wysyłki-ale tez pisali w @, że wpierw, po otrzymaniu od nas @ zwrotnego zwracają się do banku o odblokowanie karty i, że może to potrwać kilka dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6662153 Napisano: 28.11.2019 21:19:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta z Ferrero rocher Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6661851 Napisano: 28.11.2019 10:18:43 w Wygraj mi / Wygram za...
Moim zdaniem tam trzeba wstrzelić się w godzinę bo jakby było losowanie to nie wygrywałyby te same osoby emotka Wyświetl w wątku >>

ksantypa

#6661364 Napisano: 27.11.2019 09:21:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

A Heniuś -wyniki za 24.11  to przespał czy jak ? emotka

Miałam właśnie o to samo zapytać Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

ksantypa

#6661355 Napisano: 27.11.2019 09:13:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Agnes napisał(a):

Agnes napisał(a):

słuchajcie ja ten numer wygranej który przysłali mi @ to mam wpisać w tym oświadczeniu??????????
bo rozumiem ze numer wygrywajacego Dowodu zakupu to numer paragonu tak?

chodzi oczywiście o konek Tyskie

tak-nr. paragonu, na który padła wygrana

to co to jest ten nr wygranej który przysłali w @?

No tak - Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6661350 Napisano: 27.11.2019 08:57:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

Agnes napisał(a):

słuchajcie ja ten numer wygranej który przysłali mi @ to mam wpisać w tym oświadczeniu??????????
bo rozumiem ze numer wygrywajacego Dowodu zakupu to numer paragonu tak?

chodzi oczywiście o konek Tyskie

tak-nr. paragonu, na który padła wygrana Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6661348 Napisano: 27.11.2019 08:56:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Trzeba chyba zredagować wspólnie treść e-maila z reklamacją Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6661347 Napisano: 27.11.2019 08:54:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pipi99 napisał(a):

U mnie nie wyświetla się wygrana z poniedziałku. Wysyłałam jedno zgłoszenie ja, jedno mąż. I "udało się" wygrać jeden raz. Maila dostałam. Wczoraj napisałam do nich wiadomość i taką otrzymałam odpowiedź...oczywiście dokumenty już wysłałam.


Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia dotyczącego „Loterii Tyskiego Przejdź z Janem Ty w Biedronce”.Z naszej weryfikacji zgłoszeń wynika, iż odnotowaliśmy jedno zgłoszenie w loterii z numeru xxxxxxxxPani zgłoszenie jest prawidłowe, jednakże w tym dniu nie zostało ono zgłoszeniem wyrywającym.Sugerujemy, aby zachować dowód zakupu, gdyż zgodnie z regulaminem pkt 10.4 w przypadku mniejszej liczby zgłoszeń niż zakładana przez Organizatora przewidziane jest losowanie końcowe, w którym to zgłoszenie będzie brało udział. Pozdrawiamy serdecznie,Zespół Loterii Tyskiego Przejdź z Janem na Ty w Biedronce

Mialam taka samą sytuację - napisałam do nich @ i jeszzce brak odpowiedzi, rano dzwoniłam to kazali mi wysłac dwa paragony-wczoraj dokumenty wysłałam ale wpierw porobiłam zdjęcia paragonów .Jak dostane takiego @ to piszę reklamację bo liczyć na to, że wygram w dogrywce e to jak pisanie palcem na wodzie Wyświetl w wątku >>

ksantypa

#6661325 Napisano: 27.11.2019 08:21:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

jokan napisał(a):

kermit napisał(a):

jokan napisał(a):

strona tyskiego dziala, ale nie pokazuje wygranych po numerach telefonu...no to pieknie .... emotka ciekawe jak to rozwiążą?


Piszesz o numerze telefonu na który wcześniej w wyszukiwarce pokazywało ci wygraną, czy o takim, na który był mail z wygraną, ale bez informacji w wyszukiwarce?

no wlasnie problem w tym, ze nie sprawdzalam wczesniej...a maila z wygrana mam


A to ok, czyli pewnie wcześniej też nie pokazywało. Myślałam, że wykasowali z bazy te numery, na które wcześniej w wyszukiwarce pokazywała się wygrana.
Oj mają tam pewnie teraz niezłą masakrę. Ciekawe czy na poniedziałkowe wygrane wystarczy im budżetu z całej loterii.

A może nie pzrekroczyli ilości wygranych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6661100 Napisano: 26.11.2019 15:30:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

dorcia0221-wp-pl napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

I w ogóle to co teraz mamy wysyłać te paragony? Bo na to są 3 dni tylko, wyślemy i powiedzą że jednak nie wygraliśmy błąd systemu? A co co wygrali a nie dostali maila to niby skąd maja wiedzieć że wygrali, ale masakra ciekawe jak to od kręcą, ja wysyłam oświadczenie i paragon i chce nagrode bo dostałam maila i koniec

ja też odesłałam ,bo dostałam meila o wygranej,pisze czarno na białym nie wyprą się

Ja zaraz idę na pocztę tez wysyłam i dodatkowo im wydrukowałam te emaile z potwierdzeniem wygranej . A niech teraz robią co chcą nagrody wydać misza. Mamy potwierdzenia wygranej. Gorzej z tymi co tylko info na stronie mieli

Też byłam wysłać -jeszzce porobiłam zdjęcia paragonów Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6661057 Napisano: 26.11.2019 14:21:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

ksantypa napisał(a):

patyk napisał(a):

W oświadczeniu trzeba wpisać numer wygrywajacego paragonu. Zglaszalam dwa, dopiero po drugim sprawdziłam na stronce wpisując numer tel więc nie wiem który wygrał. Ma ktoś też tak? 

ja-dzwonilam do nich to kazali wyslac dwa a w oswiadczeniu tam gdzie wpisujesz nr. paragonu dopisać lub i wpisac ten drugi

A mi nie kazali nic pisać tylko wysłać wszystkie paragony i ze sobie sami dopasują 

Widocznie Oni wszyscy sa tam zakręceni jak naleśnik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6661049 Napisano: 26.11.2019 14:17:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

ksantypa napisał(a):

tereniagno napisał(a):

ksantypa napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Agnes napisał(a):

otwiera się Wam teraz stronka tyskiego?
u mnie Not found

U mnie to samo,nawet regulamin nie otwiera się. emotka

regulamin się otwiera regulamin

Dzięki,ale ten też nie otwiera się. emotka

Musisz mieć coś nie tak z przeglądarką -u mnie na firefoxie śmiga

u mnie tez sie nie otwiera

to może u mnie pzreglądarka ma w pamięci i dlatego sie otwiera-moze tak byc po na IE tez mam not found -jak komus potrzebny to moge na @ wyslac Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6661047 Napisano: 26.11.2019 14:15:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patyk napisał(a):

W oświadczeniu trzeba wpisać numer wygrywajacego paragonu. Zglaszalam dwa, dopiero po drugim sprawdziłam na stronce wpisując numer tel więc nie wiem który wygrał. Ma ktoś też tak? 

ja-dzwonilam do nich to kazali wyslac dwa a w oswiadczeniu tam gdzie wpisujesz nr. paragonu dopisać lub i wpisac ten drugi Wyświetl w wątku >>
1 patyk 0