Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika haz0r

haz0r

#6186971 Napisano: 21.04.2016 13:32:34 w Kupię...
Czy ktoś ma w sprzedaż X-box One? Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6184382 Napisano: 15.04.2016 11:49:57 w Kupię...
Kupię bon do Decathlonu (najlepiej taki do 200zł) oraz PSP (nowe!). Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6182589 Napisano: 11.04.2016 15:32:01 w Kupię...
Kupię NOWĄ konsolę PSP może ktoś posiada? Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6179568 Napisano: 04.04.2016 09:26:24 w Zakupy na konkursy - usługi
Wybieram się dzisiaj/jutro do CARREFOUR jakby ktoś coś potrzebował zapraszam. Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6177929 Napisano: 30.03.2016 13:35:27 w Smolar
desire999 jak trafisz na dobrego kierownika to zrobią Ci kopię, a fakturę imienną do 7 dni mogą Ci wystawić. Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6177319 Napisano: 28.03.2016 12:06:42 w Kupię...
Kupię bony do Decathlon może ktoś ma w dobrych cenach? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6176585 Napisano: 24.03.2016 18:04:44 w PLAGIATY
Dla mnie plagiat - inspiracja  byłaby gdyby narysowała sama tą panienkę, wycięła i reszta jak dalej... Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6174504 Napisano: 18.03.2016 14:06:40 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

haz0r - nie wiedziałem, że chodzi o nową szatę - już dodane emotka

Hehe nie myślałem, że jeszcze w starej coś "zmieniasz". Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6174480 Napisano: 18.03.2016 13:01:21 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

haz0r napisał(a):

Pionas czy można dodać przycisk usuwania wiadomości prywatnej po otwarciu jej oraz "zaznacz wszystkie" do usunięcia żeby nie klikać pojedynczo każdej wiadomości?

przecież są takie opcje:
1. po wejściu w wiadomość pomiędzy ostatnią wypowiedzią, a formularzem do wysłania odpowiedzi
2. w liście wiadomość pod "Odebrane wiadomości" jest checkbox (po lewej stronie przy "Od")

Ad. 1 Hmm? http://fotowrzut.pl/CRAFKAISM4
Ad. 2 Checkbox jest dla jednej wiadomości - nie ma "zaznacz wszystkie" trzeba pojedynczo klikać każdą wiadomość.
Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6174404 Napisano: 18.03.2016 09:42:37 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Pionas czy można dodać przycisk usuwania wiadomości prywatnej po otwarciu jej oraz "zaznacz wszystkie" do usunięcia żeby nie klikać pojedynczo każdej wiadomości? Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6174076 Napisano: 17.03.2016 11:47:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

lolka182 napisał(a):

zuzola napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Używał już ktoś blendera z konkursu Amica? Do mnie wczoraj dotarł, nie blendowałam jeszcze nic ale sprawdzałam go sobie naciskając guzik i zwiększając moc i po chwili ta metalowa końcówka zrobiła się ciepła... To normalne?

w instrukcji jest napisane by nie uzywać blendera dłużej niż 1 minutę,a przy rozdrabnianiu twardych produktów dłuzej niż 15 sekund,
może dlatego?długo sprawdzałaś?emotka

moim zdaniem blendera powinno się używać pulsacyjnie po kilka sekund - wtedy jest wydajny, nie grzeje się i nie ma ryzyka spalenia. Blender który pracuje na sucho też szybciej się nagrzeje, ponieważ ostrza nie mają oporu i obracają się szybciej

To była chwilka, pulsacyjnie.. może rzeczywiście to dlatego, że na sucho...

To jest blender który ma 400 W, więc jego moc nie jest nie wiadomo jak wielka, zapewne przeznaczony do nie zbyt twardych produktów, ale jak na totalną darmówkę to git emotka

Blendery na pewno nie są z gorszej partii, bo przecież to nie byłaby żadna reklama dla AMICA. Jakby wysłali trefną partię to kto by później zdecydował się na ten sprzet ?

I sami narobiliby sobie dodatkowej roboty, bo gwarancja jest na 2 lata. Niestety, ale tak jak ktoś wcześniej wspominał jest to słaby blender (bez żadnych funkcji typu np. kruszenie) i raczej do "miękkich" rzeczy. Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6173605 Napisano: 16.03.2016 11:08:33 w PLAGIATY
mksmichal napisał(a):

barbe_66 napisał(a):

tekst 20 marzeń w Biedrze rewelacyjny, wow! zawsze jestem ciekawa jaki pomysł wygrywa i czytam sobie konkursowe prace często, ale nie spodziewałam się że ktoś może tak bezczelnie splagiatować pracę....przykre to:( w tym przypadku ciężko mówić o jakiejkolwiek inspiracji, to przecież cały konkursowy fun wymyślić całemu. Ciężko jest walczyć z plagiatorstwem, naprawdę trzeba zgłaszać organizatorom takie rzeczy, na sposób wzięli się w konkursie wielkiego testowania przepisów z Wedlem gdzie trzeba zrobić zdjęcie i umieścić na nim produkty, chociaż i tak zdjęć z czapki tam nie brakuje...

Dzięki emotka mój tekst w 20 marzeniach napisany był prosto z serca i na niczym nie wzorowany. Fajnie, że innym się też podoba, ale plagiatu nie odpuszczę.

Nie organizatorowi, ale od razu do prokuratury. Być może wyda się śmieszne, bo sprawa jest błaha, ale oni na tym bazują, a łamanie prawa autorskiego jest ścigane z urzędu. Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6172955 Napisano: 15.03.2016 12:09:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy mieliście taką sytuację, że z Amica zweryfikowali Wam maila, a nie dostaliście SMSa o wygranej? Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6172294 Napisano: 13.03.2016 17:40:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Nie, mylisz się. Firmy nie szukają agencji, które wzbogacają się kosztem nagród. "Fejm" MC jest doskonale znany w półświatku agencji w Polsce - i tych mniejszych...i tych większych (i nie chodzi tutaj o widzimisię konkursowiczów). Zakładam, że ich każdy brief u większości zleceniodawców ląduje od razu w koszu. Ludzie pracujący w owych działach marketingu również nie są półgłówkami i swoje podwórko znają. W ogóle nie czaisz o co mi chodzi. Czy ja gdzieś napisałam, że konkursy są dla Konkursowiczów? Są dla konsumentów, najczęściej w celu zwiększenia zysku oraz utworzenia więzi emocjonalnej z marką, etc. 

W półświatku agencji być może tak, ale firmy x-ścińskie mają to gdzieś liczy się kasa. Jeśli dana firma ma ograniczony budżet na reklamę to nawet jakby się zesrała to nie pójdzie do Smolara, bo normalnie na nich ich nie stać i bierze MC, którzy nawet jeśli mają złą opinie u konkursowiczów to Pan Mirek, który nie myśli o konkursach 24/h zobaczy promocję i może z niej skorzysta i to właśnie na takich ludziach zarabiają agencje i firmy, a nie na konkursowiczach, którzy drukują paragony i próbują za 1zł wygrać samochód.
bzowapani napisał(a):

Nie ucz ojca dzieci robić, bo nawet w 1% Ci to nie wychodzi emotka

Słabe - okres masz?
bzowapani napisał(a):

A co do Twojego wcześniejszego wpisu, który usunąłeś. W Ciachnij selfie losują? Skąd taka pewność? Wszak w przypadku "uczciwego wyboru" Twoje selfie wygrałoby telefon? Współczuję. emotka

Przemyślałem i usunąłem, żeby nie kręcić " cenzura-burzy" niepotrzebnie...

Aaaa moje zgłoszenia już wygrały - nie musisz nic współczuć. Uwierz nie wygrały te najlepsze tylko właśnie te gnioty bez kręcenia w PS. Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6172277 Napisano: 13.03.2016 16:59:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

awe napisał(a):

Jak interpretujecie zapis w konkursie „WIELKA PRZEJAŻDŻKA NA MOIM ULUBIONYM ROWERZE”: Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie SMS z powierzchni zakupowej (strefy alkoholowej) z jednego ze sklepów sieci TESCO Polska, sieci Carrefour Polska . Czy to znaczy, że spod półek sklepowych mam wysyłać emotka sms????


Organizatorem konkursu „WIELKA PRZEJAŻDŻKA NA MOIM ULUBIONYM ROWERZE” jest Media Contact Sp. z o.o. z siedzibą w przy ul. Podłęknickiej 30, 41-303 Dąbrowa Górnicza

Ten fakt podpowiada, że należy to rozumieć, jak się chce, bo Organizator i tak wyda nagrody panu Sławkowi i jego rodzinie emotka
...ale ja bym wysłał smsa podczas jazdy rowerem po sali sprzedaznej, dla uatrakcyjnienia - jadąc bez trzymanki, przewieszony pod ramą roweru. Ot, taki odpowiednik makiety grającej, świecącej i pachnącej. Wszystko, by było oryginalnie i by zwrócić uwagę na swoje zgłoszenie, bo jak twierdzi wielu Organizatorów: "to tylko zabawa, a my nagradzamy kreatywność" emotka emotka

Niestety, ale nie mam pojęcia...co ten cały MC robi jeszcze na rynku "reklamowo-promocyjnym".  emotka  Przecież to nie ma prawa bytu, od dawna.

Niestety, ale ma prawo bytu. Firmy szukają agencji "reklamowo-promocyjnych", które zorganizują im promocję w ramach jakiegoś tam budżetu, firmy te nie sondują zdań konkursowiczów, że komuś się to nie podoba, a temu tamto, że wyniki lewe itp. ma wzrosnąć sprzedaż itp. jeśli ktoś myśli, że promocje są dla "konkursowiczów" to gratulacje, a z myślenia "Bardzo dobrze - siadaj dwója!". Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6172090 Napisano: 12.03.2016 17:59:36 w Kupię...
Może ma ktoś w dobrych cenach bony do SMYK-a? Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6171852 Napisano: 11.03.2016 17:29:18 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

haz0r napisał(a):

Akurat do kopert niepodpisanych, wypchanych czy pustych bardzo łatwo dojść... przecież większość osób się podpisuje na kartce z życzeniami - lista gości i skreślać tych podpisanych, a z resztą już się dojdzie na chybił-trafił. Na moim weselu dostałem/liśmy 4 niepodpisane kopertki w tym jedna z bardzo małą (w stosunku do innych) sumą. Gości mieliśmy 90 i doszliśmy w ciągu kilku minut co i od kogo emotka

Tylko po co tak dochodzić kto ile dał? emotka Dla mnie to bez sensu. Wesela nie robi się chyba dla kasy, czy po to, żeby sprawdzić kto ile włożył do koperty. My sami nie patrzyliśmy na to kto jaką kopertę daje. Wyjęliśmy wszystko jak leciało i dopiero sobie policzyliśmy.
A gdyby teraz przyszło mi brać ślub, to nie bawiłabym się w huczne weseliska. Tylko najbliżsi i tyle. emotka

Po to żeby wiedzieć ile oddać hehe ;-P Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6171836 Napisano: 11.03.2016 17:09:11 w Wkurza mnie...
monkakk napisał(a):

emotka joan napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Słyszałam, że niektórzy dają puste, niepodpisane koperty - przy wręczaniu widać, że dali kopertę, a potem i tak nie wiadomo, co od kogo, jeśli nie ma kartki. To jest dopiero patent emotka  Nie mogłam uwierzyć, jak usłyszałam, że ludzie takie rzeczy robią emotka


Również słyszałam o takich sytuacjach, ale dla mnie pusta koperta czy też niezjawienie się na ślubie oznacza przeważnie, że zaproszono daną osobę bo wypada albo to przecież krewna, a nie ze względu na relacje między nią, a młodą parą. Lepszy ślub na 15 osób, niż weselisko na 150, z którymi nic nas nie łączy. A znam takich, co musieli mieć i wesele na 200 osób, dla szpanu i dopieszczenia swego ego emotka

Ja słyszałam o grubej kopercie wypełnionej... gazetami poodcinanymi do wielkości banknotów ...

Akurat do kopert niepodpisanych, wypchanych czy pustych bardzo łatwo dojść... przecież większość osób się podpisuje na kartce z życzeniami - lista gości i skreślać tych podpisanych, a z resztą już się dojdzie na chybił-trafił. Na moim weselu dostałem/liśmy 4 niepodpisane kopertki w tym jedna z bardzo małą (w stosunku do innych) sumą. Gości mieliśmy 90 i doszliśmy w ciągu kilku minut co i od kogo emotka

____
I szczerze powiem, że wolałbym żeby ktoś powiedział mi prosto w twarz, że nie ma kasy i nie może (nie chce) przyjść niż robić takie świństwo jak pusta koperta czy ścinki po papierach! I tu właśnie szanuje tą jedną osobą, która sprezentowała nam tą "małą sumę", bo tak właśnie postąpiła (brak pracy, partnera itp.) - gdzie ja powiedziałem, że kasa jest nieważna i jeśli go nie będzie to przyjadę po niego sam samochodem i wyciągne na imprezę! Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6171772 Napisano: 11.03.2016 15:31:03 w Kupię...
zwierzyniec napisał(a):

haz0r napisał(a):

Kody z Heinekena lub przyjmę za dziękuje emotka

są na Allgro za 5 sztuk 4,99emotka

Wiem dlatego wolę już w razie czego napić się piwka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#6171488 Napisano: 11.03.2016 09:46:48 w Kupię...
Kody z Heinekena lub przyjmę za dziękuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0