Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika haz0r

haz0r

#998594 Napisano: 23.08.2007 08:13:14 w Żegnamy zmarłych
alle02 napisał(a):

Zmarł Jacek Chmielnik emotka (*)



Nie zmarł tylko zginął od porażenia prądem emotka

|*| Wyświetl w wątku >>
[*] 0

haz0r

#973690 Napisano: 15.08.2007 08:01:48 w Konkursy firm tytoniowych
mirek1818 napisał(a):

do kiedy można grać na l&m o te mp4. i jaki wynik starczy aby je wygrać emotka



chyba do kiedy?
bo do końca tego tygodnia ;[ Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#925466 Napisano: 30.07.2007 10:02:45 w PODZIĘKOWANIA
Dla Muriona on wie za co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#889888 Napisano: 12.07.2007 04:33:31 w Allegro.pl - bez linków
1.Tak
2.Nie
3.Tydzień i występuje o zwrot prowizji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#837042 Napisano: 16.06.2007 05:49:55 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

a powiedzcie mi (tylko to juz nie hjest głupie pytanie,bo po prostu nie wiem), ile tak średnio czeka się nma to aż ktoś zapłaci ???(tak w ramach zdrowego rozsądku)??? to jest sprawa indywidualna???



Wszystko zależy od miejsca zapłaty tzn:

bank
poczta
przelew internetowy

Najszybsze są przelewy, ale też są zależne od banków o której dokonują finalizacji.
Poczta ... hmmm złodziej i tyle:P bo pobierają dodatkową opłate 2,50 a kasa idzie i idzie i idzie.
W normalnym banku też jest pobierana opłata manipulacyjna, ale troszkę czas jest przyśpieszony. Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#832811 Napisano: 14.06.2007 11:08:29 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

Hey, mam takie pytanie, nie wiem czy ktoś się orientuje.

Obserwowałam aukcję z interesującą mnie książką. W dniu zakończenia nie było mnie w domu i nie zdążyłam jej kupić. Zapytałam sprzedawcy czy jest mozliwośc kupienia jej, odpowiedział, że tak. Przelałam mu pieniądze na konto i książki brak emotka Na dodatek to była transakcja poza allegro, ponieważ w swojej naiwności sądziłam, że skoro ma 1700 komentarzy to znaczy, że można mu zaufać... emotka
Pisałam do niego meile, ale nie odpowiada, czy jeśli zgłoszę sprawę do allegro (fakt sprzedaży poza allegro rzeczy wystawionej na allegro, co jest podobno niezgodne z regulaminem), toczy mogą zablokować konto Sprzedawcy, czy Kupującemu (czyli mi) też?

Darujcie sobie wpisy typu, trzeba było poza all nie kupować, masz nauczkę itp. to wszystko to ja wiem. Chodzi mi o odpowiedź na pytanie zadane na końcu.



Allegro nic nie zrobi bo regulamin ZABRANIA jakich kolwiek sprzedarzy po za allegro emotka

pozdro! Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#826786 Napisano: 11.06.2007 12:25:21 w poszukiwany, poszukiwana!!!
barbara1910 napisał(a):

haz0r napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

haz0r napisał(a):

juta napisał(a):

A co do ogłoszeń matrymonialnych to chętnie komuś życie zniszczę (rozwódka);)zajęta (drugiemu niszczę)



Mi możesz poniszczyć emotka
wolny, bezrobotny, bez pieniędzy student emotka :P

emotka co za propozycja...hazor moze dasz ogłoszenie do biura matrymonialnego emotka



Nie no aż tak to nie jest źle emotka :D
Ale chętnie bym sie przekonał jak dojrzała kobieta niszczy życie:P:P

emotka emotka emotka to znaczy ,ze ty jesteś niedojrzały emotka



Ja to narazie młoda cenzura jestem emotka :P

dopiero 2 wskoczyła na początek emotka ))) i 1 na koniec:D:D Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#826741 Napisano: 11.06.2007 11:57:40 w poszukiwany, poszukiwana!!!
barbara1910 napisał(a):

haz0r napisał(a):

juta napisał(a):

A co do ogłoszeń matrymonialnych to chętnie komuś życie zniszczę (rozwódka);)zajęta (drugiemu niszczę)



Mi możesz poniszczyć emotka
wolny, bezrobotny, bez pieniędzy student emotka :P

emotka co za propozycja...hazor moze dasz ogłoszenie do biura matrymonialnego emotka



Nie no aż tak to nie jest źle emotka :D
Ale chętnie bym sie przekonał jak dojrzała kobieta niszczy życie:P:P Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#821816 Napisano: 07.06.2007 12:24:19 w poszukiwany, poszukiwana!!!
juta napisał(a):

A co do ogłoszeń matrymonialnych to chętnie komuś życie zniszczę (rozwódka);)zajęta (drugiemu niszczę)



Mi możesz poniszczyć emotka
wolny, bezrobotny, bez pieniędzy student emotka :P
Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#803315 Napisano: 27.05.2007 01:13:13 w Allegro.pl - bez linków
ronin napisał(a):

Kryminalna, jeśli to osoba ma już kilka takich wyskoków, to się nie krępuj i wystaw negatywa. Jeśli ma same pozytywy, to neutrala emotka wystawiając negatywa musisz się liczyć z tym, że Ty też dostaniesz taki komentarz...



Boisz się dostać negatywa??
Chyba zawsze widać, kiedy jest odwet i za co się go dokładnie dostało....


Malezja ... obchodzić obchodzi, ale jak się licytuje to nie robisz tego przez 10 sekund, tylko z jakimś wyprzedzeniem czasowym masz czas na zatsnowienie się ... wygrywasz płacisz, licytujesz-masz czas na wycofanie się!! Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#803203 Napisano: 27.05.2007 11:26:43 w Allegro.pl - bez linków
kryminalna napisał(a):

a ja mam pytanie...bo sprzedałam użytkownikowi płyte...i czekałam tydzien na wpłyniecie pieniedzy na konto a w między czasie dostałam od tej osoby pusty majl...zignorowałam go...po tygodniu napisałam wlasciwie zapytałam czy pieniądze zostały wpłacone a osoba że mi majla napisała że zrezygnowała... i czy ja mam wystawic jakis komentarz jej? jak tak to neutralny?



Ja bym walnął negatywa! jak już się licytuje to tak jakby podpisuje się umowe. Wszystko tłumaczy allegro. Ile już spraw było w sądach, np koleś chciał sprzedać jak za 500 tysiecy, ale przy wystawianiu kup teraz dal za mało zer i wystawił, ktoś to zalicytował. Ten niechciał mu sprzedać więc dał wszystko do sądu. Decyzja sądu - musi mu sprzedać za tyle ile wystawił THE END Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#802873 Napisano: 27.05.2007 06:57:46 w Allegro.pl - bez linków
seta napisał(a):

haz0r napisał(a):

seta napisał(a):

rudyrodzyn napisał(a):

ziolko napisał(a):

melazja napisał(a):

seta napisał(a):

tak ale ja to chce sprzedac konkretnie jako całość- komplet bez mozliwosci zakupu 1szt;)

ale wciaz sie waham czy z playa nie beda sie czepiac, bo niby regulamin. I czy warto sprzedać, bo play podpisze umowe Premium i co? bedzieźle;/



Chyba najlepiej wystawić z jakąś konkretną ceną kup teraz. Ewentualnie zrobić licytację od jakiejś kwoty lub dać cenę minimalną. Nie polecam wystawiania bez ceny minimalnej a potem wycofywania, bo ktoś się poskarży Allegro i będziesz mieć z nimi problemy



kolega uruchomił sobie playa i wyobraźcie sobie, że dzwonili do niego! powiedzieli coś, ze nie można sprzedawać, tylko musi używac ta osoba na którą przyszła przesyłka emotka

emotka emotka emotka emotka a niby jak oni to sprawdzą

emotka emotka

kur....... no to posprzedawane, oni maja dane z formularzy i numery;/ najgorsze ze wciągnąłem w to znajomych i mam tez ich karty ktore wygralem juz wymieszane. No to nawet nie włączam tych kart. Wale to wszystko, kretynski konkurs;/


a z allegro nie wystawiam...



I czego się obawiasz??:D
Jak ich niechcesz ja je wezmę chętnie sprzedam emotka

no a jak wystawię i kupi cały komplet jakis koles, potem nie zasili juz do momentu az karty sie zdezaktywują? bo PLAY moze sie czepiac, i wtedy bedzie czepial sie mnie mając moje dane adresowe i chyba tel...



taaaa emotka

może zacytuje co się roi w takich momentach hmm:

Karta została mi skradziona wraz z telefonem emotka



,a że stało się podobnie moim 10 kolegom to już nie moja wina emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#802865 Napisano: 27.05.2007 06:37:34 w Allegro.pl - bez linków
seta napisał(a):

rudyrodzyn napisał(a):

ziolko napisał(a):

melazja napisał(a):

seta napisał(a):

tak ale ja to chce sprzedac konkretnie jako całość- komplet bez mozliwosci zakupu 1szt;)

ale wciaz sie waham czy z playa nie beda sie czepiac, bo niby regulamin. I czy warto sprzedać, bo play podpisze umowe Premium i co? bedzieźle;/



Chyba najlepiej wystawić z jakąś konkretną ceną kup teraz. Ewentualnie zrobić licytację od jakiejś kwoty lub dać cenę minimalną. Nie polecam wystawiania bez ceny minimalnej a potem wycofywania, bo ktoś się poskarży Allegro i będziesz mieć z nimi problemy



kolega uruchomił sobie playa i wyobraźcie sobie, że dzwonili do niego! powiedzieli coś, ze nie można sprzedawać, tylko musi używac ta osoba na którą przyszła przesyłka emotka

emotka emotka emotka emotka a niby jak oni to sprawdzą

emotka emotka

kur....... no to posprzedawane, oni maja dane z formularzy i numery;/ najgorsze ze wciągnąłem w to znajomych i mam tez ich karty ktore wygralem juz wymieszane. No to nawet nie włączam tych kart. Wale to wszystko, kretynski konkurs;/


a z allegro nie wystawiam...



I czego się obawiasz??:D
Jak ich niechcesz ja je wezmę chętnie sprzedam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#793932 Napisano: 22.05.2007 03:28:36 w Konkursy firm tytoniowych
arturek29 napisał(a):

jam mam takie pytanko do Was ile tak około trzeba mieć modów z LM żeby załapać się na jakąś nagrodę??



od 15 do 500 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#698589 Napisano: 02.04.2007 07:07:07 w Żegnamy zmarłych

haz0r

#696921 Napisano: 31.03.2007 12:06:50 w co chcielibyście wygrać?
ipodzik starczylby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#690643 Napisano: 27.03.2007 12:48:38 w GRATISY
Oddam około 100 adresów firm. . .

za 1 rejestracje i klik

lub

za kody z batonów! Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#690294 Napisano: 27.03.2007 09:32:45 w Pomocy!!!!
antylopia napisał(a):

klawisz napisał(a):

Mozecie mi pomóc z wyborem tela.Chciałem kupic jakis nie drogi specjalnie do konkursów.Jakie komórki mają raporty 12:00:00 ? Bo moja nokia 1600 ma tylko 12:00



3100 niedrogi telefon bez bajerow



mam nawet taki do sprzedania emotka bo kupiłem niedawno se k750i emotka PP

Za 100zł chętnie CI go sprzedam emotka
bateria nówka trzyma 5-6 dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#689345 Napisano: 26.03.2007 05:55:45 w GRATISY
fryz napisał(a):

haz0r napisał(a):

Wymienie ADRESY za kody z BATONÓW ~~!!

za 5 kodów daje !! 70 adresów!!

Wystarczy wkleić do OUTLOCKA, napisać treść że prosi się o darmówki (najlepiej w 2 jezykach bo nie polskie też sa) i wysłac!!



to sie juz mianem spamu okresla takie wysylanie, uwierz mi trzeba do kazdego po kolei wysylac inaczej watpie by ci cokolwiek przeslali emotka

a w temacie dzis u mnie 9 dlugopisow i pocztowka z recznie napisanymi pozdrowieniami emotka



No to można po 1 wysyłać jak się chce emotka

ale oferta cały czas aktualna!!!!!!!1 Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#688778 Napisano: 26.03.2007 01:47:02 w GRATISY
lub za 5 kodów około 120-150 stron internetowych do których można pisać!!!

Można się negocjować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0