Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika grzegorz543

grzegorz543

#4082948 Napisano: 27.01.2011 02:08:24 w Wkurza mnie...
mnie wkurza zycie a dokladniej pogon za pieniedznimi dzis tylko pieniadze i znajomosci sie licza ludzie dla kilku zl zrobili by wszystko Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4077001 Napisano: 25.01.2011 05:36:03 w Wkurza mnie...
wkurza mnie moje lenistwo:(mialem postanowienien nowo roczne ze zaczne wiecej wygyrwac a tumi sie jakos nic nie chce grac chyba zostane leniwcem Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4076963 Napisano: 25.01.2011 05:19:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
no to sie dobrali do cyfryplus nowa listajest Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4075838 Napisano: 25.01.2011 11:17:57 w Konkursy firm tytoniowych
kto ma moze lewa polowke do play station i pomoze mi wygrac Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4054451 Napisano: 16.01.2011 11:32:15 w Konkursy firm tytoniowych
wiecie czy sa jeszcze na lm do wygrania laptpy i psp3 bo mam tego i tego prawe polowki Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4047879 Napisano: 14.01.2011 11:34:21 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

wkurza mnie (w cudzysłowiu rzecz jasna), że nawet pod prysznic muszę iść z... telefonami emotka


he a masz wodoszczelne czy nie Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4037773 Napisano: 10.01.2011 10:35:20 w Wkurza mnie...
samanta3 napisał(a):

emotka wkurzył mnie Polsat Cyfrowy - zniknęły mi właśnie wszystkie kanały - zostały tylko chyba dwa muzyczne emotka

a to czemu mnie cyfra wkurza wziolem najizszy abomanet by miec nowy tv i nie mam co ogladac teraz jedynie dobrze bo do konca lutego mam taty karte bo jego nie ma i mi pozyczyl
Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4037761 Napisano: 10.01.2011 10:33:47 w Wkurza mnie...
smsowicz napisał(a):

kingaa napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy! Zasiedziałam się przy jednym i zapomniałam o pizzy no i się spaliła emotka i teraz muszę na szybko robić coś innego na obiad, bo pizza niejadalna emotka


Ooo! emotka emotka
A piekarnik się nie spalił? Kingaa - morderca sprzętu AGD/RTV emotka
Ja przez konkursy przypaliłem wodę emotka


he ale wody chyba sie nie da przypalic chyba ze garnek spaliles ja kiedys mleko na czarno przypalilem bo sie zaczytalem i zapomnialem a potem ide do kuchni a tu czarno w domu Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4016080 Napisano: 04.01.2011 09:06:19 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

jaspeer napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

to jesltak to polowa osob na forum, co sedz na klknjce powna dostac bana ze wymena se glosam czy ne prawda oszustwo jest ze ktos rozkleja lnka i prosi o glosym to mam plana donesmy na polowe osob z forum ze se glosam wymienia a to np ze ktos ma kont duzo na klku stronach i rozkleja lnka z prosba o glosy to nie zbrodnia chyba w nternece na kazdej stronie mozna miec konto to od razu kazdego nazywac spanerem


toj a terz mam plana zorganizójmy konkórz i nieh nagrodom bendzie suownik łorytograficny i nieh ty go fygrasz i nieh rozklei link we fszelkih morzliwyh mieiscach i wten sposub zdobendzierz bardzo durzo guosuw i morze ftedy pżestanież pisadź gupoty i robić błendy ktoź popiera mojego pomysua?


miałam napisać, że jestem wkurzona, ale.. zapomniałam na co..

jaspeer - dziękie za poprawienie humoru emotka

grzegorz - W Twoim konkursie był taki problem, że zdjęcie było niezgodne z tematyką konkursu.. Temat to sporty zimowe, a Ty wkleiłeś zdjęcie zaśniezonych pagórków.. Wydaje mi się, że Twoja konkurencja zaczęła się dziwić: dlaczego taka fotka wygrywa? Węszyli i znaleźli Twoje prośby o głosy.. Nie nam oceniać czy to fair czy nie fair - to już zalezy od organizatora co z tym zrobi.. (jest ryzyko jest zabawa emotka )


ja sie bawilem tam dla zabawy i moich postow nawet ngdzie nikt nie znajdzie bo nigdzie nie dawalem co najwyzej na zaufanych forach na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4016016 Napisano: 04.01.2011 08:39:59 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

joan napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

gdybym nie wiedzial ze sa konfidenty wsrrod nas nie pisalbym tego postu a oprocz tego duzo jest zazdrosnikow z glupimi docinkami i wiem ze z tego forum nie do jednego organizatora kilka ososb dzwoni z zazrosci i zawistosci ze inni wygrawaja a inni nie


Hmmm, aż nie wiem - Ty to na poważnie piszesz, czy na podpuchę, bo może się dałam noworocznie wkręcić, a Ty se jaja robisz... emotka

Poza tym ten, kto gra uczciwie i zgodnie z regulaminem, może spać spokojnie, mimo teoretycznej mnogości konfidentów + zazdrośników, więc czemu się stresujesz? emotka


ale nawet jesliktos nie uciwie gra to i tak nie powod na niego kablowac kazdy sobie radzi jak moze w koncu trzeba z czegos zyc;) a nie zazdroscic innym ze sobie umia radzic




umieją jeśli w ogóle. to raz.

dwa - czyli, że co? Ze nie można donieść na oszusta, bo to jego sposób na życie, bo musi jakoś zarabiać? Cwaniactwo to nie umiejętność radzenia się, to po prostu cwaniactwo. Jeżeli ktoś gra uczciwie i nie wygrywa, bo ktoś inny oszukuje i zgarnia wszystkie nagrody to jestem całym sercem za osobą, która na takiego oszusta doniesie i tyle. Po to są regulaminy, żeby ich przestrzegać. Ty sobie radzisz oszukując, inny sobie radzi donosząc na Ciebie.


to jesltak to polowa osob na forum, co sedz na klknjce powna dostac bana ze wymena se glosam czy ne prawda oszustwo jest ze ktos rozkleja lnka i prosi o glosym to mam plana donesmy na polowe osob z forum ze se glosam wymienia a to np ze ktos ma kont duzo na klku stronach i rozkleja lnka z prosba o glosy to nie zbrodnia chyba w nternece na kazdej stronie mozna miec konto to od razu kazdego nazywac spanerem Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4014743 Napisano: 03.01.2011 06:41:05 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

gdybym nie wiedzial ze sa konfidenty wsrrod nas nie pisalbym tego postu a oprocz tego duzo jest zazdrosnikow z glupimi docinkami i wiem ze z tego forum nie do jednego organizatora kilka ososb dzwoni z zazrosci i zawistosci ze inni wygrawaja a inni nie


Hmmm, aż nie wiem - Ty to na poważnie piszesz, czy na podpuchę, bo może się dałam noworocznie wkręcić, a Ty se jaja robisz... emotka

Poza tym ten, kto gra uczciwie i zgodnie z regulaminem, może spać spokojnie, mimo teoretycznej mnogości konfidentów + zazdrośników, więc czemu się stresujesz? emotka


ale nawet jesliktos nie uciwie gra to i tak nie powod na niego kablowac kazdy sobie radzi jak moze w koncu trzeba z czegos zyc;) a nie zazdroscic innym ze sobie umia radzic Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4012397 Napisano: 02.01.2011 08:50:17 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

wkurzaja mnie konfidencij z tego forum po raz kolejny sie zawiodlem ze to forum ale konfidentow i zazdrosnikow


jak sie wam nudzi ludzie to zescie sie zajmujcie soba a nie inych kablowac;)


Umieram emotka emotka emotka

Sama nie wiem, której wygranej Ci życzyć wcześniej: słownika ortograficznego czy poradnika na temat fotografii pejzaży. Bo gdybyś miał obie te pozycje książkowe w domu, zapewne nie napisałbyś powyższego posta. Ze swojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że ta sprawa to pierwszy taki przypadek, o którym słyszałam. Moim zdaniem, gdyby zdjęcia były lepsze, nikomu nie chciałoby się pisać do organizatora. Ciekawe, czy teraz ktoś się zawaha przed posłaniem na konkurs byle jakiego zgłoszenia? (Pani J., proszę mnie z łaski swojej pozytywnie zaskoczyć w tym roku! emotka )

Swoją drogą, nie widzę tutaj na forum żadnego konfidenta; chyba nie wiesz, co to słowo oznacza. Powiem nawet więcej - cieszę się, że ktoś miał odwagę coś tak nietypowego zrobić. Nie znam tej osoby, ale... szacun. Za odwagę, żeby wsadzić kij w mrowisko. Za wysiłek, żeby to wszystko ogarnąć. Za milimetr żwiru na drodze ku fajniejszemu światu emotka

A co do zazdrośników - kolego, Ty najwyraźniej nie masz pojęcia, co ludzie z forum wygrywają emotka Bo gdybyś wiedział, to byś takich oderwanych od rzeczywistości teorii z palca nie wysysał emotka Przy okazji gratuluję tym, co z konkursowym impetem powitali rok 2011!


gdybym nie wiedzial ze sa konfidenty wsrrod nas nie pisalbym tego postu a oprocz tego duzo jest zazdrosnikow z glupimi docinkami i wiem ze z tego forum nie do jednego organizatora kilka ososb dzwoni z zazrosci i zawistosci ze inni wygrawaja a inni nie Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4009892 Napisano: 01.01.2011 03:31:55 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

mia napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

http://hungry4spo.../Albums/show/s/35528 soory linki mi sie pomylily


Ja w ogóle nie wiem, o co chodzi i dlaczego uważasz, że to ludzie z tego forum komentują?... A jedno z tych zdjęć (pierwsze) jest iście beznadziejne, więc mnie nie dziwi, że się ludzie burzą...


a z skadmieli screniy z tego forum widac ze forumowicze to konfidencij to forum jest po toby se pomagac a nie kablowac


ale przecież nie masz co się martwić skoro to nie twoje zdjęcia, tylko innej użyteczniczki, zresztą nie ma co ludzi wyzywać bo każdy mógł to zrobić nawet z poza forum, wystarczy wrzucić ten link w google i zobczyć gdzie jest spamowane nim, może w końcu ktoś stracił cierpliwość
emotka


ciekawe ja sam kiedys sie w cos inengo bawile dalem na e konkach jeden post i zaraz screnyposzly tez tojuz nie pierwsza taka akacja po prostu co nie ktorym tu sie nudzi i donosza konfidenty juz raz sie przejechalem na tym forum teraz po raz drugi:) i pewnie nie ostatni


jak się przejechałeś nikt na siłe cię raczej nie trzyma emotka
a tak jak napisałam wrzucając twój link w google wyskakuje mase stron gdzie ty, nie sorki zielonetrampki spamowała, więc nie ma co się dziwić wystarczy że osoba która miała fajne zdjęcie wkurzyła się i poszukała, to nie jest trudne i nie ma co obrażać ludzi, bo spamując trzeba wziąć pod uwage że ktoś w końcu się wkurzy, choćby inny uczestnik konkursu


no w sumie racja ale szukalem jej linka w google i e konkow ciezko znajsc czyli ktos z naszychja podkablowal Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4009839 Napisano: 01.01.2011 02:53:50 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

screena może każdy zrobić.. wystarczy wcisnąć klawisz na klawiaturze emotka

ps. jeżeli w regulaminie nie ma wzmianki o tym, że zdobywanie głosów w taki sposób jest niedopuszczalne - nie martw się emotka


ja sie nie martwie bo i tak nie wygram bo brakowalo mi kilka glosow i jakos dziwnie glosy mi usuwali co kawalek i czekam na tel od organizatora dlaczego ale wkurzaja mnie takie konfidenty na pewno pierwsza lepsza osoba by nie wiedzia la z skad ta osoba ma glosy


ja się nie znam, ale: skoro przeciętnemu zdjęciu przybywają głosy w dość szybkim tempie, w dodatku w komentarzach ludzie wpisują liczbe głosów i proszą o rewanż to dość podejrzane, nie uważasz? Ktoś zaczął węszyć, a nie problem znaleźc to forum po linku..

ps. no własnie, to nie było zdjęcie użytk. zielonetrampki? emotka


to post akurat jej i chyba ktos botem jechal ze tak szybko glosy szly iwogule wkurza mnie organizator co znajomi zaglosowali na mnie zaraz mi te glosy usuwali Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4009828 Napisano: 01.01.2011 02:49:44 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

mia napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

http://hungry4spo.../Albums/show/s/35528 soory linki mi sie pomylily


Ja w ogóle nie wiem, o co chodzi i dlaczego uważasz, że to ludzie z tego forum komentują?... A jedno z tych zdjęć (pierwsze) jest iście beznadziejne, więc mnie nie dziwi, że się ludzie burzą...


a z skadmieli screniy z tego forum widac ze forumowicze to konfidencij to forum jest po toby se pomagac a nie kablowac


ale przecież nie masz co się martwić skoro to nie twoje zdjęcia, tylko innej użyteczniczki, zresztą nie ma co ludzi wyzywać bo każdy mógł to zrobić nawet z poza forum, wystarczy wrzucić ten link w google i zobczyć gdzie jest spamowane nim, może w końcu ktoś stracił cierpliwość
emotka


ciekawe ja sam kiedys sie w cos inengo bawile dalem na e konkach jeden post i zaraz screnyposzly tez tojuz nie pierwsza taka akacja po prostu co nie ktorym tu sie nudzi i donosza konfidenty juz raz sie przejechalem na tym forum teraz po raz drugi:) i pewnie nie ostatni Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4009818 Napisano: 01.01.2011 02:46:05 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

screena może każdy zrobić.. wystarczy wcisnąć klawisz na klawiaturze emotka

ps. jeżeli w regulaminie nie ma wzmianki o tym, że zdobywanie głosów w taki sposób jest niedopuszczalne - nie martw się emotka


ja sie nie martwie bo i tak nie wygram bo brakowalo mi kilka glosow i jakos dziwnie glosy mi usuwali co kawalek i czekam na tel od organizatora dlaczego ale wkurzaja mnie takie konfidenty na pewno pierwsza lepsza osoba by nie wiedzia la z skad ta osoba ma glosy Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4009772 Napisano: 01.01.2011 02:23:39 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

http://hungry4spo.../Albums/show/s/35528 soory linki mi sie pomylily


Ja w ogóle nie wiem, o co chodzi i dlaczego uważasz, że to ludzie z tego forum komentują?... A jedno z tych zdjęć (pierwsze) jest iście beznadziejne, więc mnie nie dziwi, że się ludzie burzą...


a z skadmieli screniy z tego forum widac ze forumowicze to konfidencij to forum jest po toby se pomagac a nie kablowac Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4009727 Napisano: 01.01.2011 02:01:47 w Wkurza mnie...

grzegorz543

#4009704 Napisano: 01.01.2011 01:54:26 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

może napiszesz o co chodzi.. bo nawet nie wiadomo po której stronie stanąć emotka


chodzi mi o kometarze pod tym linkiem do konkursu http://glosulicy..../strony/konkurs.html co to ludzi obchodzi w jaki sposob zdobywa glosy Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#4009679 Napisano: 01.01.2011 01:44:45 w Wkurza mnie...
grzegorz543 napisał(a):

wkurzaja mnie konfidencij z tego forum po raz kolejny sie zawiodlem ze to forum ale konfidentow i zazdrosnikow


jak sie wam nudzi ludzie to zescie sie zajmujcie soba a nie inych kablowac;) Wyświetl w wątku >>
0 0