Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika grzegorz543

grzegorz543

#3433199 Napisano: 04.06.2010 02:21:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
garnier z naszej klasy oraz nakldka z fluda prostdo domu wystarczylo zadzwonic iadres podac Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3432020 Napisano: 03.06.2010 10:20:18 w Paragony
mam paragon z wczoraj z godz18.03 z winiarego oraz z knora z reala chetni na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3431920 Napisano: 03.06.2010 09:02:23 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

krynia napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

krynia napisał(a):

moniaainom napisał(a):

A mnie wkurzają konkursy klikane i wymiana głosami. Nie biorę udziału w takich, ale przykro mi się robi, gdy patrzę na piękne zdjęcia, które zostały daleko w tyle, a w czołówce same średniawki emotka Mam nadzieję, że wkrótce przestaną organizować takie konkursy klikaczy.



odnoszę jednak wrażenie, że takich koinkursów coraz więcej, bo organizatorom nie chce się jurorów opłacać...
ba nawet po nocach dręczą mnie koszmarne koszmary, że tylko klikane konkursy wszędzie i normalny konkursowicz ginie w tej zmowie internautów


tak tylko sprawe skopiowanych przepsow z administracja obgaldalem a usuneli mnie za to ze ludzie glosowali na moje przepisy zza niby kody tymbarka z e konkursow a glosowali na mnie tylko znajomi i to mnie wkurza bo na moj temat wszyscy szukali i kazdy zazdrosicil mi ze w 3 dni zdobylem praiwe 6 tys punktow z czego wieksosc nie byla za przepisy a za glosowanie ludzi dla mnie to beszczelnosc



i choćby dlatego jestem zagorzałą przeciwniczką konkursów klikanych
w zwykłym konkursie można sobie chociaż ponarzekać na gust jurorów...

P.S. nie wiem co to za konk, ale 6 tys. punktów w 3 dni może wzbudzić albo podziw albo podejrzenia



krynia to żaden konkurs, dodajesz tylko przepisy i kto ma pkt moze je wymieniac na nagrody, a pkt dostajesz za dodanie przepisu , zdjecia do niego oraz za glosowanie od ludzi. jesli nikt ci nie glosuje to i tak sama mozesz uzbierac. bardziej to jak program lojalnosciowy. 6 tys pkt to nieduzo, bo ostatnio za pewne rzeczy dawali po 5 i po 10 pkt wiec naprawde majac sporo znajomych ktorym sie chcialo poklikac latwo bylo to zdobyc.


jesli latwo to czemu kazdy byl zazdrosny i sie dziwil mi dlaczego mam tyle punktow to logiczne wystarczylo troszke pomyslec tylko zaluje ze troche przepisy z poczatku nie wiedzialem i nie sprawdzalem co mi znajomi dawali Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3431912 Napisano: 03.06.2010 08:59:35 w Wkurza mnie...
krynia napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

krynia napisał(a):

moniaainom napisał(a):

A mnie wkurzają konkursy klikane i wymiana głosami. Nie biorę udziału w takich, ale przykro mi się robi, gdy patrzę na piękne zdjęcia, które zostały daleko w tyle, a w czołówce same średniawki emotka Mam nadzieję, że wkrótce przestaną organizować takie konkursy klikaczy.



odnoszę jednak wrażenie, że takich koinkursów coraz więcej, bo organizatorom nie chce się jurorów opłacać...
ba nawet po nocach dręczą mnie koszmarne koszmary, że tylko klikane konkursy wszędzie i normalny konkursowicz ginie w tej zmowie internautów


tak tylko sprawe skopiowanych przepsow z administracja obgaldalem a usuneli mnie za to ze ludzie glosowali na moje przepisy zza niby kody tymbarka z e konkursow a glosowali na mnie tylko znajomi i to mnie wkurza bo na moj temat wszyscy szukali i kazdy zazdrosicil mi ze w 3 dni zdobylem praiwe 6 tys punktow z czego wieksosc nie byla za przepisy a za glosowanie ludzi dla mnie to beszczelnosc



i choćby dlatego jestem zagorzałą przeciwniczką konkursów klikanych
w zwykłym konkursie można sobie chociaż ponarzekać na gust jurorów...

P.S. nie wiem co to za konk, ale 6 tys. punktów w 3 dni może wzbudzić albo podziw albo podejrzenia


tylko musialem znajsc ponad 120 osob zeby mi glosowali na przepisy a z tym nie tak latwo ale coz udalo sie mysle ze nawet wiecej bym znalazl wiecej ale coz sie mialem bawic jak sa zyczliwe osoby co sie prosza zeby im glosowac a nie chcial nikt a ze mi tyle osob zaglosowalo to kazdy byl zazdrosny Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3431894 Napisano: 03.06.2010 08:47:26 w Wkurza mnie...
krynia napisał(a):

moniaainom napisał(a):

A mnie wkurzają konkursy klikane i wymiana głosami. Nie biorę udziału w takich, ale przykro mi się robi, gdy patrzę na piękne zdjęcia, które zostały daleko w tyle, a w czołówce same średniawki emotka Mam nadzieję, że wkrótce przestaną organizować takie konkursy klikaczy.



odnoszę jednak wrażenie, że takich koinkursów coraz więcej, bo organizatorom nie chce się jurorów opłacać...
ba nawet po nocach dręczą mnie koszmarne koszmary, że tylko klikane konkursy wszędzie i normalny konkursowicz ginie w tej zmowie internautów


tak tylko sprawe skopiowanych przepsow z administracja obgaldalem a usuneli mnie za to ze ludzie glosowali na moje przepisy zza niby kody tymbarka z e konkursow a glosowali na mnie tylko znajomi i to mnie wkurza bo na moj temat wszyscy szukali i kazdy zazdrosicil mi ze w 3 dni zdobylem praiwe 6 tys punktow z czego wieksosc nie byla za przepisy a za glosowanie ludzi dla mnie to beszczelnosc Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3431837 Napisano: 03.06.2010 08:20:06 w Wkurza mnie...
krynia napisał(a):

kasiawr napisał(a):

krynia napisał(a):

kasiul napisał(a):

krynia napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

uzytkownik tego forum kasiawr     to zawzieta n powalona oosoba najpierw na moj temat nakablowala na doradcy smaku ze ludzie z tego forum klikaja mi na doradcy smaku a teraz beszczelnie pyta sie czy mi nagrode wysla uwazajcie na ta osobe


może stanowiłaś zbyt silną... konkurencję ?



To nie jest powód żeby kogoś nie znosić




ale tak często zazdrośnicy robią



Nie lubię się usprawiedliwić, ale teraz muszę to zrobić. Owszem zgłosiłam naruszenie zasad tego użytkownika w jednym I TYLKO JEDNYM z przepisów, ponieważ był to mój przepis skopiowany żywcem z innej strony internetowej. Napisałam do niego wiadomość prywatną z zapytaniem dlaczego skopiował mój przepis, to usłyszałam tylko, że nie skopiował, że jest podobny, a nie taki sam. Wybaczcie, ale nie pozwolę na to, żeby ktoś moje prace( w tym przypadku przepisy) dodawał na konkursy i bezczelnie pisał, że są jego. Wszystkie inne przepisy tego usera mnie nie interesują. Niestety jeśli ktoś dodaje tylko i wyłącznie skopiowane z neta przepisy, to powinien się spodziewać tego, że ludzie zaczną to zgłaszać i moderatorzy w końcu usuną takiego użytkownika. Na przyszłość proszę o zastanowienie się nad tym, co się robi. Wszystkie inne Twoje przepisy mam gdzieś, ale na używanie moich nie pozwolę. Proszę nie pisać, że jestem zazdrośnikiem. Ja w życiu tamtego serwisu nie uczestniczę czynnie, a o tym, że tam jest mój przepis dowiedziałam się od innej osoby, która napisała komentarz pod moim przepisem w innym serwisie z linkiem do kopii. Proszę więc z góry nie oceniać mojego postępowania.



sorry !
to co innego...


ciekawe ze tylko jeden przepis a to ze na e konkursach ktos mi zaglosowal to juz napisalas im i wyrazzie napisali mi emaila ze ludzie mi z ekonkursow glosowali i kazdy byl zazdrosny ze tak duzo chetnych znalazlem bo inni z tego forum tez sie prosli o glosy to teraz powinem napisac administraci ze inni tez glosuja przez e konkursy i powini usunac przy najmniej 4 osoby ale ja to mam gdzies niech kazdy patrzy na siebie a nie innych podjebac zeby samemu nagrode zdobyc dla mnie to chore na glowe takie cos po prostu moze teraz powinem pisac do kazdego organizatora ze ludzie daja cos zeby glsoowac albo cos a ze przepis jeden mialem skopiowany to dlatego ze z pocztaku regulaminu nie czytalem ale zaraz napisalem im to skasowali przepisy Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3430522 Napisano: 03.06.2010 11:17:08 w Wkurza mnie...
uzytkownik tego forum kasiawr     to zawzieta n powalona oosoba najpierw na moj temat nakablowala na doradcy smaku ze ludzie z tego forum klikaja mi na doradcy smaku a teraz beszczelnie pyta sie czy mi nagrode wysla uwazajcie na ta osobe
Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3429745 Napisano: 02.06.2010 08:55:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
pendrive na 180zl z look me kurierem:) Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3424750 Napisano: 01.06.2010 01:34:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
jan niezbendny woreczki Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3422671 Napisano: 31.05.2010 11:16:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kto dostal juz blender Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3416601 Napisano: 28.05.2010 01:49:37 w GFK
jakas za 22 o coim chodzilo jakies mistrzostwa uefa Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3413873 Napisano: 27.05.2010 01:52:57 w Oddam za darmo
Chciałbym pogratulować wygranej w konkursie FULDY, w którym do wygrania
były nakładki na pas bezpieczeństwa w kształcie jaguara. Wyniki
konkursu zostały opublikowane na stronie MM Warszawa pod linkiem:
http://www.mmwars...category=news#wyniki

Nagrodę można odebrać w redakcji portalu MM Warszawa przy ul. Łuckiej
2/4/6 (dzielnica Wola) - adres można sprawdzić na mapie: wynienie na co kolwiek Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3411374 Napisano: 26.05.2010 12:47:59 w Połączenia nieodebrane
inka113 napisał(a):

bluesky napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

224715027 wie ktos kogo to numer



hmm... wygląda mi na warszawski emotka co więcej! stacjonarny emotka emotka


kinder delice z rezerwy z kaskami dzwonią emotka


juz sie dowiedzialem firma pozycjonujaca dzwonila Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3411307 Napisano: 26.05.2010 12:29:01 w Połączenia nieodebrane
224715027 wie ktos kogo to numer Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3409999 Napisano: 25.05.2010 09:55:21 w Giełda Kodów ; )
mam kody z rosna z czestochowy na prezenty ktos chetny Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3409819 Napisano: 25.05.2010 07:59:13 w GFK
ankieta 167 i jakas za 25 ale liczbe respodentow przekroczono Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3406316 Napisano: 24.05.2010 11:49:40 w Rossmann
chce ktos kod na prezent na czestochowe mam 2 niewykorzystane:) Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3404332 Napisano: 23.05.2010 02:08:27 w Giełda Kodów ; )
kod tymbark wynienie na odanie moich przepisow do ksieigi na doradcy smaku emotka lub kody na doladowanie Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3404147 Napisano: 23.05.2010 12:24:38 w Pomocy!!!!
farmerka napisał(a):

Kto mi pomoże.Mikrofon nie nagrywa mi tego co ja mówię tylko to co leci w słuchawkach bądź głośnikach Ktoś wie jak to ustawić żeby normalnie działał mikrofon ? emotka


po prostu masz przestawione w panelu sterowania by nagrywac to co leci a nie z mikrofonu a jakiego masz windowsa wejdz w panel strowania w dzwieki i tam zobacz jesli nie pomoze napisz wyjasnie dokladnie Wyświetl w wątku >>
0 0

grzegorz543

#3404006 Napisano: 23.05.2010 11:17:23 w Pomocy!!!!
kto pomoze w doradcy smaku w zanian za kody tymbark Wyświetl w wątku >>
0 0